Uitslagen 2008

**************************************************************************

Alle uitslagen van 2008. 

Ontbreekt je uitslag?

Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

**************************************************************************

31/12, Oudejaarsloop, Den Helder

M40, 5km
3 Peter Plomp 22:14

31/12, Oliebollenloop, Weert

MSEN, 5km
2 J. Van de Kerkhof 17:43

31/12, Rigterink Oudejaarsloop, Kampen

MAN, 21.1km
4 Henry Wondergem 1:28:51

28/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot

JPJ, MPC+JPC 815m
1 Haico Boer 3:12

26/12, TOF Kerstcross, Breda

MSEN, 4500m
18 Bart Oomen 20:07

26/12, Kerstloop, ’s Graveland

Mannen, 7.4km
43 J.R. Hobbs  31:19 

26/12, 13e HRR Kerststrandloop, Den Haag

Mannen, 10KM
16 Uco Sobering 47:27

26/12, Kerstcross Opmeer, Spanbroek

H40+, 10KM
2 Dennis Hurkmans 37:19
20 Peter Plomp 46:47

21/12, Meinwegcross, Herkenbosch

JPC, Mini en pupillen C
1 Haico Boer 4:37

21/12, ALLCO L’Avant Sylvestre, Reusel

H45
11 Egbert Tick 40:28

21/12, Kruithof Optiek Kerstloop, Barendrecht

M35, 10EM
7 Andy Roodenburg 1:04:00

M45, 10EM
9 Theo van de Ven 1:08:28

21/12, Dijkencross, Pannerden

M50
10 Andre Roelofs 17:39

20/12, Linschotenloop, Linschoten

Mannen , 21.1km
Michel Schippers 1:32:01

20/12, Houtwijk Kerstloop, Dronten

H50+, Halve marathon
27 Theo Deur 1:39:35
43 Albert Doelwijt 1:45:04

J9, 1K Runaway
3 Victor Aris 3:38

14/12, Purmerbos Marathon, Purmerend

Marathon
1 Andy Roodenburg 3:12:48
3 Ronald Meijer 3:13:57

 

14/12, 25e Nooyen Zandboscross, Deurne

Jongens pupillen C
1 Haico Boer 4:59

M35, Heren
2 Remco Schellingerhout 39:22
 

14/12 Corus AV Haarlemmermeer corss, Hoofddorp

Pupillen, 1,5km
7 Beau Anches 6:30
13 Ruben Hazeleger 6:44

M40, 10km
14 Robert Belt 42:02

M45, 10km
3 Ad van Munster 42:11

13/12, Ameland Adventure Run, Nes

MSEN, 21.1km
8 Rik Wolswinkel 1:21:02

M50, 21.1km
11 Harry Coes 1:35:32

13/12, Papendalcross, Papendal

Korte Cross, mannen 35+
2 Rob Kwaaitaal 7:17

13/12, avFortuna Halve Maarthon, Vlaardingen

Heren, 21.1km
1 Michiel Bovendeert 1:17:37

13/12, Run-2-Day Vlinderloop, Houten

Heren, 21.1km
3 Andre Knop 1:34:22

13/12, Startbaanrun, Soesterberg

Heren, 10km
11 Gert-Jan Haze 37:37
32 Peter van den Brink 39:29
37 Egbert Tick 39:43

Dames, 10km
Marja Bosje 48:44
 

Heren, 5km
20 Peter Koopman 21:08

31 Peter Pesch 22:08

07/12, Wincanton Montferland Run, ‘s-Heerenberg

MSEN, 15km
58 Gert-Jan Haze 56:49
70 Ronald van Leeuwen 58:41
152 Silvester Pastoor 1:10:19
 

M35, 15km
7 Dennis Hurkmans 52:56
17 Rob Bijl 55:00
54 Arjen ter Heide 1:00:22
62 Maarten van triest 1:00:56
163 Richard ter maat 1:06:33

M45, 15km
19 Andre Roelofs 58:55
427 Piet callaars 1:15:47
741 Wim Streng 1:46:02

M55, 15km
199 Evert van Kuilenburg 1:19:29
334 Martin Hardiek 1:38:17

V45, 15km
35 Marja Bosje 1:14:53

07/12,Spark Marathon, Spijkenisse

MSEN, 42km
4 Andy Roodenburg 3:03:45

M40, 42km
5 Ron Huizer 2:55:16

07/12, Mardenkro Enclavecross, Baarle Nassau

JPUPC, PUPC 990m
1 Haico Boer 4:08

07/12, HCM Karpencross, Eindhoven

M35
5 Remco Schellingerhout 30:48
14 Endy Kasanardjo 34:38

M45, 6450m
13 Egbert Tick 26:03

07/12, Olympisch Stadionloop, Amsterdam

MSEN, 10km
15 Ronald de Wit 39:40
17 Erwin Evers 40:40

M35, 10km
30 Niels Grent 42:46

07/12, Duincross, Den Helder

MREC, Korte Cross
10 Peter Plomp 25:57

30/11, Tisvoorniksloop, Geldrop

15km
2 Egbert Tick 58:02
 

30/11, 9e Zakloop, Nisse

21.1km
1 Harm Sengers 1:14:01

29/11, 41e Horaloop, Ede

M35, 10km
1 maarten van Triest 40:29

MSEN, 10 Engelse Mijl
4 Rik Wolswinkel 1:01:15

23/11, BAV Wintercup, Baarn

Mannen wedstrijd 10km
10 Andries Bosma 38:35
13 Ronald van Leeuwen 39:36

Mannen 35-39 10km
8 Ruud Wempe 38:38

Mannen 40-44 10km
2 Dennis Hurkmans 35:01
 

23/11, 50e Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg

7500m, mannen 35
7 Michel van Liempdt 28:43

7500m, mannen 50
6 Andre Roelofs 30:26

5km, trimloop
36 Jacques Kusters 23:22

23/11, Dorpsboscross, Standdaarbuiten

M45+
13 Adrie van Bavel 41:22

23/11, Sinterklaasloop, Santopoort

H45+, 10km
3 Ad van Munster 39:49

22/11, Zuiderzeemarathon, van Urk naar Zwolle

MSEN, Marathon
1 Jeroen Romeijn 2:32:45

M40+, Marathon
9 Geert Meijer 3:08:23

M50+, Marathon
2 Theo Boekema 2:59:32

M60+, Marathon
5 Jan van Nuenen 3:21:41

22/11, 50e Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg

Trim, 5km
144 Ad van Alphen 40:09

Trim 10,2km
24 Peter verhagen 47:03
56 John Meeuwesen 50:13

600m, Jongens pupillen C
1 Haico Boer 2:25

2800m, Jongens junioren 2e jaars
13 Ruben Klein 10:35

16/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen

MSR
Neals Strik 46:22
Harm Sengers 50:49
Jacco Leeuwerink 58:40
Mark van Vugt 1:00:41
Peter de Groot 1:01:03
Erwin Evers 1:04:58
Michel Schippers 1:05:18
Alwin de Lijster 1:10:29
Marko Bastiaanse 1:13:28
Erico Veer 1:51:24

M35
Bas de Bruin 57:32
Ruud Wempe 59:15
Wilbert Ulijn 59:17
Arjen ter Heide 1:01:21
René Drost M35 1:02:35
Frank Frugte 1:03:36
Niels Grent 1:06:26

M40
Remco Schram55:40
Wouter Schuddeboom 1:05:27
Jorg Heijmink Liesert 1:06:22
Rob de Boer 1:14:09

M45
Ron Huizer 58:49
Martin Brink 1:03:18
Peter Witteman 1:04:46
Louis Oortman 1:08:05
Walter Tesselhoff 1:11:54
Sjaak Meyberg 1:13:39
Peter Pesch 1:15:21
Fred Sikkema 1:34:39

M50
Egbert Tick 1:00:35
Piet Callaars 1:17:45

M55
Johan Berkhoudt 1:13:41

M60
Geu Siebenga 59:09
Brandt Brandsema 1:16:07
Wim Streng 1:37:19

VSR
Kim Baner 1:14:08

V45
Hanny Kool-van Arnhem 1:20:33
Joke Boon 1:29:37

V50
Marja Bosje 1:13:50
Ilse de Jong 1:28:34

V55
Ans van Veenendaal 1:08:01
Marlaine Charest 1:18:37

16/11, Molenvencross, Helmond

JPC, 950m
1 Haico Boer 4:08

15/11, BVC Cross, Wageningen

JONGENS pup A
2 Joes Ludden 3:56

MEISJES jun D
21 Amy van Dijk 9:08

JONGENS jun D
2 Montijn van de Ven 8:02
4 Jeroen Bakker 8:04

JONGENS jun C
3 Ruben Klein 9:59
6 Valentijn Weinans 10:58

JONGENS jun B
2 Jorin Kamps 14:04

Korte Cross mannen
8 Ian Zwaan 10:35

Korte Cross mannen masters
4 Peter Koopman 11:01

09/11, Dotterbloemloop, Zoetermeer

H50, 15km
15 Sander de Vlieger 1:07:43

09/11, Maresia Cross, Kaatsheuvel

M45, 8800m
19 Ad van Alphen 44:11

MRECR, 8800m
44 Luuk Schipperen 47:55

09/11, Valkenloop, Valkenswaard

Halve marathon
1 Harm Sengers 1:14:16

M12,5km
Egbert Tick 50:43

08/11, Zandenplasloop, Nunspeet

M10KM
18 Rik Wolswinke 37:29

08/11, Zegerplasloop, Alphen /d Rijn

MSEN 10km
2 Ronald Meijer 39:01
 

07/11, Bergrace by night, Rhenen

Mannen 5km
Andre Roelofs 20:23

Vrouwen 12,6km
Marja Bosje 1:04:29
Petra Scholtens 1:02:05

Mannen 9,6km
Tim van Vliet 54:08

02/11, Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling

Msen, 21.1km
58 Geo Arnold 1:54:40

M50, 21.1km
83 Albert Doelwijt 1:45:34

V35, 21.1km
14 Ellen van Dijk 1:43:49

M40, 42.2km
40 Robert Wielenga 3:37:00
50 Otto Okkersen 4:02:39

M50, 42.2km
43 Toon van bemmel 4:02:39

V45, 42.2km
18 Margot Baars 4:24:47
 

02/11, Sqware Najaarscross, Bladel

H35+, 6000m
11 Endy Kasanardjo 26:27

02/11, Corus KAV Holland Cross, Spaarndam

JPUP, 1000meter pupillen
4 Baeu Anches 4:34
6 Ruben Hazeleger 4:43

Mannen, 9.9km
8 Frank Frugte 45:17

Mannen 45 9.9km
2 Ad van Munster 42:33

02/11, Zilveren Turfloop, Mijdrecht

16.1km Heren
3 Gert-Jan Haze 1:01:10
5 Ronald van leeuwen 1:02:50

16.1km Vrouwen
3 Carla van Rooijen 1:17:52

02/11, Klein Zwitserland Cross, Tegelen

1000m J pupillen C
2 Haico Boer 4:27

01/11, Najaarsloop, Epe

M45, Halve Marathon
5 Geert Meijer 1:27:36

01/11, Halve Marathon, Renswoude

MSEN, Halve Marathon
3 Rik Wolswinkel 1:19:52

M35, Halve Marathon
4 Henry Wondergem 1:27:48

26/10, IJzeren Man Cross, Weert

750m J pupillen C
2 Haico Boer 3:25

26/10, Sparrenbosloop, Boxtel

M35
10 Endy Kasanardjo 38:09
 

26/10, Marathon Brabant, Etten-Leur

M35 Marathon
5 Michiel Bovendeert 2:52:59

MSEN, Halve marathon
12 Marko Bastiaanse 1:45:49

M45, Halve marathon
7 Ron Huizer 1:23:44

V35, Halve marathon
13 Anja Walstock 1:47:51

26/10, 60e Wolfskamerloop, Huizen

M35, 10km
4 Arjen de Bruin 37:54
5 Ruud Wempe 38:59

Vsen, 10km
4 Agnes Wassenaar 46:58

26/10, AV23 MIddenmeerloop, Amsterdam

Man, 5km
11 Peter Pesch 22:08

MSEN, 10km
7 Erwin Evers 41:15
10 Niels de Water 44:04

M35, 10km
17 Niels Grent 42:23

25/10 Koploop, Amerongen

MSEN 5km
1 Rik Wolswinkel 17:33

Dames 10km,
Andrea van Lieshout 47:45

25/10, Athlos Cross, Harderwijk

Heren, 10.5km
Michel van Liempdt 41:09
Henny Wondergem 45:46

25/10, Snertcross, Tilburg

Heren 3500m
17 Peter Verhagen 14:51
26 Perry van Engelen 16:42

25/10, 20e Bevoloop, Gorinchem

MSEN, 10km
2 Jeroen Romeijn 34:06

V45, 10km
10 Hanny Kool-van Arnhem 50:54

19/10, Vopak Midden Voorne Loop, Hellevoetsluis

M35 10km
3 Michiel Bovendeert 34:38
 

19/10 Herfstloop, Lelystad

Heren <40 5KM
1 Rik Wolswinkel 17:20
 

19/10 Marathon, Amsterdam

Marathon
Rene de Lange 2:51:13
Hans Beentjes 3:15:55
Walter Krijger 3:21:04
Rombout Breedveld 3:25:34
Ronald Meijer 3:27:49
Johan Poppe 3:29:47
Marja Bosje 3:47:19
Paul Gordijn 3:54:42
Michel Schippers 3:54:59
Eric Verbugt 3:52:27
Ed Kronenburg 4:04:46
Michel van Dijk 4:54:36

Halve Marathon
Marijn van Goudoever 1:24:01
Ronald de Wit 1:25:42
Jacco Leeuwerink 1:25:43
Anton Korteweg 1:26:47
Rene Drost 1:30:51
Peter de Groot 1:31:57
Andre Knop 1:34:47
Sander de Vlieger 1:35:30
Jan Stoof 1:35:49
James Hobbs 1:36:57
Theo Deur 1:39:18

Andrea van Lieshout 1:39:39
Niels de Water 1:40:11
Ans van Veenendaal 1:40:53
Erik Dijksman 1:42:26
Silvester Pastoor 1:43:41
Johan Koops 1:47:59

7,5km
James Hobbs 39:05

 

19/10, Maliebaanloop, Utrecht

HSEN, 10km wedstrijd
33 Ronald van Leeuwen 38:02

H35, 10km wedstrijd
7 Dennis Hurkmans 34:49

H45, 10km wedstrijd
1 Aart Stigter 33:04

Heren 10km prestatie
19 Egbert Tick 39:43

12/10, 4 mijl, Groningen

Ap Brands 28:46.3
Henk de Groot 29:27
Jorin Kamps 24:30.0
Andre Roelofs 24:08.9
Harry Schokkenbroek 29:32.7
Rob Somsen 28:44.5
Lidy van der Veen 30:08.3
Andre Stien 33:00.0

12/10 Marathon, Eindhoven

Hele Marathon
Rob Bijl 2:50:31
Marco van der Lans 3:09:57
Wilbert Ulijn 3:28:28
Jacques Kusters 3:28:39
Denise de Beer 3:56:10
John Meeuwesen 4:05:01
Gert van Ziel 4:20:48

Halve Marathon
Egbert Tick 1:26:36
Gijsbert Croes 1:39:37
Marja Bosje 1:44:06
Welmoed Meindertsma 1:46:16
Herman van Dam 1:47:57
Annette Bax 1:50:07
Jan van de Pol 1:51:47
Ingeborg Kooter 1:52:28
Evert van Kuilenburg 1:59:38
Erik Bette 2:02:31
Piet Callaars 2:03:21
Perry van Engelen 2:07:26
Willeke Koert 2:11:07
Joke Boon 2:21:35
Conny Hardiek 2:21:51

 

12/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest

2km
Ruben Klein 7:21

Vrouwen 10,5km
11 Petra Schoon 56:15

Mannen 31,5km
3 Andy Roodenburg 2:18:59
36 Toon van Bemmel 2:57:24
37 Otto Okkersen 2:57:24

11/10, 21e McDonald’s Reest Halve Marathon, meppel

21.1km
4 Theo Boekema 1:25:36
7 Harry Kloppenburg 1:27:07

11/10, Arkervaartloop, Nijkerk

MSEN 10km Wedstrijd
3 Rik Wolswinkel 36:33
13 Mark van Vugt 39:51

M50, 10km wedstrijd
11 Erik Dijksman 45:53

MPRES, 10km prestatie
24 Maarten Keijzer43:31
134 Maarten van den Berg 56:28

05/10, Budapest Marathon

 

 

42.2km
1562 Ellen Abbringh 4:21:31

30km
9 Ronald van Leeuwen 2:06:33
10 Gert-Jan Haze 2:06:55

05/10, Hoge Veluwe Loop, Hoge Veluwe

10km
11 Marja Bosje 48:17

Man, 10km
142 Peter Pesch 50:25

05/10, Amgen Bredase Singelloop

MSEN, 21.1km
35 Marko Bastiaanse 1:45:38

M40, 21.1km
9 Sjef Brouwers 1:30:40

05/10, Parkstadrun, Amsterdam

10EM MSEN
9 Ronald de Wit 1:07:29
10 Erwin Evers 1:08:50

10EM M35
16 Niels Gent 1:13:24

10EM M45
8 Walter Krijger 1:04:48

04/10. 6e Marathon Zeeland

75 Rik Wolswinkel 3:27:29
178 Peter van den Brink 3:44:02
179 Willem Edink 3:44:05
180 Dick van Weelderen 3:44:04
 

28/09, Baanwedstrijd H.A.C., Helmond

600m jongens pupillen 6-7jaar
1 Haico Boer 2:18.0

28/09, Berlin marathon, Berlijn

MH
26 Harm Sengers 2:31:49

M35
696 Ruud Wempe 3:14:45

M45
1086 Louis Oortmans 3:29:19

M50
2726 Henny van de Ven 4:41:26

M60
4 Geu Siebenga 3:01:24
 

28/09, Fortis Singelloop, Utrecht

10KM
34 Aart Stigter 32:28
65 Dennise Hurkmans 35:24
117 Per van Huis 38:38
147 Andre Roelofs 39:18
152 Michel van Liempdt 39:22
153 Peter de Groot 39:24
156 Peter van den Brink 39:28

188 Egbert Tick 40:24
317 Jorg Heijmink Liesert 43:05
335 Gijsbert Croes 43:13
384 Freddy de Bree 44:18
410 Paul Gordijn 44:32
427 Silvester Pastoor 44:49
693 Herman van Dam 46:40
700 Johan berkhoudt 48:40
885 Peter Witteman 46:40
996 Ingeborg Kooter 49:51
1109 Piet Callaars 52:36
1234 Brandt Brandsema 49:37
1698 Edwin van Anraad 47:42
2097 Ferdinand Bernard 55:30

2175 Martin van Geffen 51:58
2298 Joke Boon 57:35

2334 Marcel Schoon 52:49
2625 Hans van Wiggen 55:41
3045 Ria Attevelt 1:01:31
3630 Martin Hardiek 1:02:40
3796 Josephine Boevee 1:12:10

28/09, Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem

MSEN
24 Sigmar Kock 1:26:41

M40
5 Roberto Hofman 1:22:50
 

VSEN
7 Denise de Beer 2:00:45

V35
1 Anja van ’t Schip 1:25:37

28/09, Besthemnerbergcross

H40, 11.1km
3 Rene Brinkhof 44:23

28/09, Ommer Nieuws Ladies Run, Ommen

H40, 10KM
1 Rene Brinkhof 38:15

28/09, 19e Geul Techniekloop, Vlaardingen

H35, 15KM
3 Michiel Bovendeert 53:51

28/09, Halve Marathon, Texel

M35, Halve Marathon
5 Frank Frugte 1:30:22
55 Eric J. Veltman 1:57:47

M40, Halve Marathon
63 Wouter Schuddeboom 1:43:03

M55, Halve Marathon
24 Albert Doelwijt 1:47:58

V40, Halve Marathon
6Ellen van Dijk 1:47:45

28/09, Posbankloop, Velp

M35, 15km

Richard ter Maat 1:10:08

VSEN, 15km
Barbara Kerkhof 1:07:21

27/09, Wolderwijd, Zeewolde

MSEN, 5km
3 Rik Wolswinkel 17:52

27/09, Vechtdalmarathon Dag 1, Ommen

H40, Halve Marathon
6 Rene brinkhof 1:25:18
82 Jack van den Hengel 2:02:42
 

21/09, Kwart Marathon Cranendonck

M50
1 Egbert Tick 42:07

21/09, 24e Dam tot Damloop, Zaandam

10EM

Roberto Hofman 1:00:19
Ronald de Wit 1:03:49
Jeroen Nijland 1:04:41
Walter Krijger 1:06:05
Rene Drost 1:06:06

Mark van Vugt 1:06:40

James Hobbs 1:09:41
Wouter Schuddeboom 1:12:14
Michel Schippers 1:12:33
Niels Grent 1:12:52
Niels de Water 1:12:59
Marja Bak-Wokke 1:14:25
Maurice Peters 1:16:01
Rob Somsen 1:16:08

Silvester Pastoor 1:18:02
Marja Bosje 1:18:08
Denise de Beer 1:23:38
Ingeborg Kooter 1:25:21

21/09, 29e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

10KMV, 10KM

1 Barbara Kerkhof 42:33

30KMM, 30KM

33 Jacques Kusters 2:20:00
35 Sjef Brouwers 2:20:24
63 John Meeuwesen 2:32:47

21/09, Saucony Halve van Hoogland

HER, 10KM

21 Bas Stigter 41:02
104 Bas Swildens 47:15

DAM, 10KM

15 Agnes Wassenaar 47:46

HCAT1, Halve Marathon

1 Neals Strik 1:09:33

HCAT2, Halve Marathon

91 Otto Okkersen 1:46:21

HCAT3, Halve Marathon

1 Aart Stigter 1:09:49
40 Toon van Bemmel 1:46:21

HER, 5KM

13 Jorin Kamps 18:49

20/09, 6e Newline Halve marathon, Hattem

MAN, 21.1km

5 Rik Wolswinkel 1;22:16
7 Michiel van Dellen 1:30:25

MAS50, 21.1km

8 Theo Boekema 1:30:22

20/09, Schweitzerloop, ASZ, Dordrecht

Heren, Prestatie 10EM
4 Andy Roodenburg 1:05:29

14/09 Bridge to Bridge loop, Arnhem

10km
10 Gert-Jan Haze 38:03

14/09, MMC Airborne Ten Miles, Eindhoven

11MR, 11km Trimloop
1 Egbert Tick 45:35

14/09, Fortis Halve Marathon, Rotterdam

MSR, Halve Marathon

28 Harm Sengers 1:12:27
47 Jacco Leeuwerink 1:24:42
250 Silvester Pastoor 1:44:28

M35, Halve marathon

8 Michiel Bovendeert 1:18:28
16 Andy Roodenburg 1:25:22

M40, Halve Marathon

17 Jeroen Nijland 1:26:18

M45, Halve Marathon

6 Ron Huizer 1:23:00
41 Theo van de Ven 1:35:22

M50, Halve Marathon

30 Sander de Vlieger 1:36:29

14/09, AD 10KM Loop, Rotterdam

MAN, 10KM

42 Richard Rol 41:14

13/09, 1e Najaarsloop, Dodewaard

Mannen, 5km
Mark van Vugt 0:18:09

13/09, Mergelland, Meerssen

M55, 25km
33 Steve Koot 2:21:24

13/09, Rabobank Pierloop, Velsen

M35, 15km

8 Andries Bosma 1:00:05
15 Hans Beentjes 1:04:05
19 Hans Fischer 1:08:20

M45, 15km

6 Ad van Munster 1:03:04

M55, 15km

8 Johan Koops 1:16:54

08/09, Goudse Singelloop, Gouda

Mannen, 7km
3 James Hobbs 27:34

07/09, 30 Van Amsterdam Noord, Amsterdam

MSEN, 30km
1 Harm Sengers 1:45:17

M35, 30km
13 Jeroen Nijland 2:07:18
19 Ruud Wempe 2:12:06

M45, 30km
3 Roberto Hofman 1:57:55

VSEN, 30km
4 Denise de Beer 2:34:41

V45, 30km
1 Marja Bosje 2:35:15

07/09, 9e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen

MSEN, 10km
3 Gert-Jan Haze 36:45
4 Ronald van Leeuwen 37:32

M35, 10km
9 Michel van Dijk 47:12

V35, 10km
7 Marjon van Eck 1:01:54

07/09, ING Bank Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp

M45 Marathon
11 Walter Krijger 3:23:09

MSEN, Halve Marathon
22 Silvester Pastoor 1:43:34

M35, Halve Marathon
4 Remco Schram 1:18:16

V35, Halve Marathon
1 Anja van ’t Schip 1:26:33

07/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg

M40, 10EM
20 Sjef Brouwers 1:35:20

M45, 10 EM
24 Jacques Kusters 1:10:10
34 Peter Verhagen 1:21:02

M50, 10EM
8 Egbert Tick 1:05:55
27 Ad van Alphen 1:29:52

06/09, Unive-Hanzeloop, Warnsveld

MSEN, 21.1km
7 Mark van Vugt 1:36:43

06/09, Bunniks Mooiste, Bunnik

MSEN, 6km
3 Rik Wolswinkel 21:20

M40, 6km
2 Peter Koopman 25:19
8 Bas Swildens 28:18

VSEN, 6km
2 Andrea van Lieshout 26:42

MSEN, 12km
1 Aart Stigter 40:33
30 Albert Doelwijt 57:32

V40, 12km
1 Ellen van Dijk 57:59

06/09, Avondloop, Herten

M45, 10km
2 Jan van den kerkhof 37:05

06/09, Rabo Stratenloop, Bladel

M35, 10km
4 Remco Schellingerhout 35:19

05/09, Singelloop, Woerden

Mannen, 10km
Johan Poppe 38:49
Michel Schippers 42:24
 

31/08, 12e Ultradag, Gouda

50km
2 Andy Roodenburg 3:59:59

30/08, Twaalfde Monnikentocht

50km
2 Robert Wielinga 4:34:44

30/08, 21e Uurloop, Schoonhoven

15km

3 Roberto Hofman 1:00:15
4 Rik Wolswinkel 1:00:17
47 Denise de Beer 1:30:31

30/08, 22ste Halve Marathon, Burg Haamstede

MSEN, Halve Marathon
11 Niels de Water 2:00:05

29/08, Run2Day TrackMeeting, Utrecht

5000m, Senioren
20 Ronald van leeuwen 18:16.97

5000m, Masters 35+
2 Michel van Liempt 17:14.86

29/08, Velserbroekloop, Velserbroek

HSEN, 10km, Wedstrijd
7 Hans Fischer 43:22

27/08, Gildeloop, Soest

HSEN, 10km
2 Rik Wolswinkel 35:50

HVET, 10km
2 Roberto Hofman 36:25

VSEN, 10km
1 Denise de Beer 46:28

27/08, Emiclaerloop, Amersfoort

DSEN, Prestatieloop 10km
Agnes Wassenaar 50:13

HSEN, 10km
12 Mark van Vugt 39:29

H35+, Prestatieloop, 10km
90 Frank Kooymans 49:43

26/08, 18e Salverda Berkumloop, Zwolle

M40+, 10KM
3 Rene Brinkhof 37:55

M50+, 10KM
1 Willie Mars 39:18
2 Theo Boekema 39:4

24/08, Raerun, Raeren
 

23km
Steve Koot 2:13:15

23/08, Singelloop, Hollandscheveld

10km Heren
1 Neals Strik 31:34
 

22/08, Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, Wageningen

1500m, masters
1 Michel van Liempdt 4:29.81

3000m, senioren
9 Rik Wolswinkel 10:22.48

3000m, masters
9 Andre Roelofs 10:40.12
 

16/08, Ronde van Naastenbest, Best

MS/35, Wedstrijd 10km
10 Remco Schellingerhout 36:40

15/08, La Montee Pedestre de l’Alpe d’Huez

14km
22 Michiel Bovendeert 1:15:53

13/08, Florimex baanloop, Aalsmeer

5000m
7 Roberto Hofman 18:24

13/08, Vakantieloop, Biest Houtakker

M45, 10km
22 Jacques Kusters 42:51

09/08, Runnersworldloop, Apeldoorn

Vsen, 10km
2 Denise de Beer 47:45

Msen, 10km
16 Andre van de Vliert 37:25

M40, 10km
9 Roberto Hofman 37:10

M50, 10km
1 Aart Stigter 33:19

08/08, Run2Day Trackmeeting, Utrecht
 

1500m, Masters 35
4 Rob Kwaaitaal 4:29.04

3000m, Heren
21 Ronald van Leeuwen 10:33.87

3000m, Masters 35
5 Michel van Liempt 9:57.10

3000m, Masters 50
1 Andre Roelofs 10:40.67

01/08, 21e Halve Marathon van Dalfsen

H.SEN, Halve marathon

1 Neals Strik 1:09:45
10 Rik Wolswinkel 1:19:38

H.40, Halve marathon

2 Rene Poppe 1:15:42
26 Rob Somsen 1:44:04

H.50, Halve marathon
1 Aart Stigter 1:12:45

D.WED, Halve marathon
14 Marja Bosje 1:50:03

31/07, 20e Decathlon Polderloop, De Kwakel

Dames, 10km
6 Carla van Rooijen 47:57

26/07, Course de la Pistole, Brignoles, Frankrijk

10KM
108 Falco van Dijck 50:03

16/07, Fortis Loopfestijn, Voorthuizen

MSEN, 10km
5 Rik Wolswinkel 36:06

M35+, 10km
24 Peter Koopman 42:56

M50+, 10km
17 Theo Deur 45:14
18 Albert Doelwijt 46:09

V35+, 10km
3 Ellen van Dijk 46:49

MRecr, 5km
4 Gert-Jan Haze 17:56
20 Patrick Aris 20:51

11/07, Instuif AV’34, Apeldoorn

1500m
1 Abdi Nageeya JA 4:03.47

3000m
Andre Roelofs M50 10.26:36
Rob Kwaaitaal M35 9.28:60

05/07, Kadeloop, Schipluiden

M35 12km
3 Michiel Bovendeert 43:20

M55 12km
7 Uco Sobering 50:45

05/07, Van Bank to Bank, Heerde

MAS50, 15km
28 Albert Doelwijt 1:11:54
29 Ap Brands 1:13:51

VR, 15km
9 Ellen van Dijk 1:11:36

03/07, Stratenloop, Wijk en Aalburg

10km
17 John Meeuwesen 46:34.28

29/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M35+, 10 Engelse Mijl
10 John Meeuwesen 1:17:42

28/06, City-Marathon Bremerhaven – Lauf der Emotionen

42.195km

2 Rik Wolswinkel 3:02:23

28/06, Harry Schulting Games, Vught

3000m
11 Andre Roelofs 10:30:09
 

22/06, Halve marathon van Roosendaal

M45, 10km
27 Adrie van Bavel 53:07

21/06, 4e Heuvelrugloop, Maarn

SJON, Scholierenloop
9 Sijmen van Dijk 4:10

SMEI, Scholierenloop
5 Amy van Dijk 4:17

42MSE, 4.2km
4 Jorin Kamps 15:55
5 Jeroen Bakker 16:05

42M40, 4.2km
Peter koopman 16:11

10MSE, 10km
1 Ronald van Leeuwen 39:02
2 Gert-Jan Haze 39:15
10 Falco van Dijck 42:14
18 Alwin de Lijster 44:18

10VSE, 10km
16 Denise de Beer 1:01:34

10V35, 10km
2 Liselotte Verschuuren 41:56
3 Anneke Stavenga 44:32
4 Ans van Veenendaal 46:27
62 Kristie Raatgever 1:01:28

21MSE, 21.1km
2 Rik Wolswinkel 1:24:36
3 Hakim Najib 1:27:58

21M50, 21.1km
1 Aart Stigter 1:16:39
14 Gert van Ziel 1:57:46

21/06, TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp

H50, KNAU WEDST
5 Arie van der Stel 39:34

21/06, 10e Groot Ginkelse loop, Wekerom

V45, 10.5km
5 Ellen Abbringh 55:01

M40, Halve marathon
2 Rob Bijl 1:24:50

20/06, Midzomernachtcross, Amsterdam

MSEN, 10km wedstrijd
12 Ronald de Wit 39:22
15 Erwin Evers 40:51

M35, 10km wedstrijd
21 Niels Grent 44:43

M45, 10km wedstrijd
9 Walter Krijger 40:15

M55, 10km wedstrijd
9 Albert Doelwijt 46:08

V35, 10km wedstrijd
7 Ellen van Dijk 48:05

15/06, Maastrichts Mooiste

15km Msen
122 Anton Korteweg 1:03:36

15/06, 13e Internationale Rondje Voorne, Brielle

Heren, 50KM Solo
1 Jeroen Romeijn 3:40:30

15/06, Stoomtramloop, Hoorn

MSEN, HALVE MARATHON
3 Floris Solleveld 1:24:12

M45, HALVE MARATHON
9 Erik van der Schee 1:32:49

15/06, 27e Vechtloop, Weesp

 M10, 10 KM
26 Arnout van der Plas 40:01
35 Ronald de Wit 41:38
44 JR Hobbs 42:51
163 Maarten Duineveld 56:26

M15, 15 KM
4 Ruud Wempe 1:01:33

14-15/06, NK Masters 2008, Drunen

M50, 5000m
1 Aart Stigter 15:55.49
8 Andre Roelofs 18:14.58

14/06, Zwolse Halve Marathon festival, Zwolle

M, HALVE MARATHON
12 Neals Strik 1:08:31
35 Johan Poppe 1:30:31

M40, HALVE MARATHON
18 Rob Somsen 1:41:57

M45, HALVE MARATHON
3 Theo Haverkamp 1:18:17
6 Wout Mensink 1:20:40
9 Rene Brinkhof 1:23:28
15 Peter van den Brink 1:29:40

M50, HALVE MARATHON
5 Wilie Mars 1:23:56
7 Theo Boekema 1:25:31
12 Ed van Dijk 1:36:25

M55+, HALVE MARATHON
2 Harry Kloppenberg 1:28:33
7 Henk Overmars 1:39:04
10 Ap Brands 1:39:58

V, HALVE MARATHON
5 Barbara Kerkhof 1:36:55

V35+, HALVE MARATHON
2 Carlien Harms-Aris 1:25:51

V50+, HALVE MARATHON
2 Marlaine Charest 1:51:40

RV, HALVE MARATHON
135 Ellen Abbringh 1:55:13

Mannen, Wavin 4EM
10 Rik Wolswinkel 23:08

14/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

H M35, 10 KILOMETER
56 Martijn Pool 48:41

14/06, 9e Ooievaarsloop, Groot Ammers

V45, 10km
8 Hanny Kool-van Arnhem 48:32

11/06 Zomeravondcup 4, Utrecht

MSEN, 10 KILOMETER WE
5 Rik Wolswinkel 37:33
9 Johan Poppe 39:43
12 Ronald van Leeuwen 40:49

M45, 10 KILOMETER WE
5 Per van Huis 38:44
9 Roberto Hofman 40:16
13 Andre Knop 40:46

M55, 10 KILOMETER WE
6 Albert Doelwijt 45:41

V35, 10 KILOMETER WE
1 Rahel Bellinga 45:06

V40, 10 KILOMETER WE
1 Ellen van Dijk 47:36

MPRES, 10 KILOMETER
55 Michel van Dijk 44:35

MPRES, 5 KILOMETER
1 Gert Jan Haze 17:48
14 Theo Deur 21:21

07/06, Rondje Rijen, Rijen

M45, 10km
24 Jacques Kusters 42:46

07/06, Fortuna Jubileumloop 60 jaar, Vlaardingen

MAN, 10EM
4 Michiel Bovendeert 1:01:30

01/06, Waterland Halve Marathon, Monnickendam

MSEN
6 Sigmar Kock 1:25:02
8 Floris Solleveld 1:27;25
12 Erwin Evers 1:35:28

VSEN
1 Anja van ’t Schip 1:28:05

01/06 TweeStedenloop, Tilburg

M45, 10EM
26 Peter Verhagen 1:17:09

31/05, Unive Drenthe Marathon, Klazienaveen

M35, Marathon
39 Robert Wielenga 3:50:00

Msen, Halve marathon
7 Rik Wolswinkel 1:24:44

30/05, Run2Day Trackmeeting, Utrecht

Heren Master 35 1500m
4 Michel van Liempolt 4:40.00

Heren Master 45 5000m
4 Peter Koopman 19:33.39

Heren Master 50 5000m
2 Andre Roelofs 17:50.35

28/05, 3e Zomeravondcup, Utrecht

MSEN, 10km
7 Johan Poppe 41:13
11 Michel Schippers 44:11

V50, 10km
Ans van Veenendaal 45:54

28/05, Station tot Station Loop, Dalfsen

MSEN, 10EM
13 Michiel van Dellen 1:05:41

V55, 10EM
2 Marlaine Charest 1:23:53

25/05, Rabobank Driedorpenloop, Kortenhoef

MAN, 7 KILOMETER
6 JR Hobbs 27:14

25/05, Vestingloop, Den Bosch

5km
Peter Verhagen 20.40

15km

Arie van Houwlingen 53:12
Marja Bosje 1.11.39
Lex Paat 1:26:39

25/05, The Hague Royal Ten, Den haag

M35+ 10km
62 Sander de Vlieger 45:07

24/05, Marathon Mannheim

M45+,
10 Peter van den Brink 3:10:53

24/05, Baat Ringenloop, Helden

M35, 10.000m
1 Remco Schellingerhout, 35:20

M45, 10.000m
2 Jan van den Kerkhof, 35:53

22/05, FBK-Dubbele Mijl, Hengelo

Mannen senioren, dubbele mijl
1 Neals Strik, 9:33

18/05, DSB Bank Marathon, Hoorn

H40, marathon
2 Fred de Jongste 2:52:30

HSEN, halve marathon
41 Silvester Pastoor 1:38:49
 

18/05, Rietplasloop, Emmen

M50 – 15km,
5 Patrick Aris 1:02:11

18/05, 6e Marikenloop, Nijmegen

10km,
Marja Bosje 46:42
Marlaine Charest 49:34
Ilse de Jong 55:54

17/05, Heuvelrugloop, Veenendaal

5km,
4 Jorin Kamps 19:22
9 Peter Koopman 20:01
16 Michel van Dijk 21:25
42 Martijn Pool 33:50

10km,
2 Rob Bijl 36:38
10 Carlien Harms-Aris 38:52
38 Andrea v. Lieshout 47:19
214 Teuni van Ziel1:04:28

15km,
23 Alwin de Lijster 1:08:57
27 Rik Wolswinkel 1:09:20
34 Jan vd Pol 1:10:28
41 Albert Doelwijt 1:12:02
44 Ellen van Dijk 1:12:40
75 Andre van Elst 1:17:41

25km,
9 Richard van Keulen 1:55:38
38 Erik Dijksman 2:07:34
60 Gert van Ziel 2:17:50

Jongens 8-10,
10 Sijmen van Dijk 4:15

Jongens 11-13,
1 Ruben Klein 3:08

Meisjes 11-13,
6 Amy van Dijk 4:17

17/05, 13e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug

HVET1, 10000 METER
14 Rob Somsen 44:53

HVET3, 10000 METER
7 Theo Boekema 40:12

16/05, Track Meeting 1, Wageningen

masters 800m
Rob Kwaaitaal 2:19.30

junioren A 5000 m
Abdi Nageeye 14:55.70
masters 5000 m
André Roelofs 18:02.99

13/05, Zomeravondcup 2, Utrecht

MSEN, 10 KILOMETER WE
6 Gert-Jan Haze 38:29
8 Ronald van Leeuwen 39:54

M45, 10 KILOMETER WE
10 Andre Knop 43:28

M50, 10 KILOMETER WE
7 Theo Deur 46:32

M55, 10 KILOMETER WE
7 Albert Doelwijt 48:07

V40, 10 KILOMETER WE
1 Ellen van Dijk 49:10

V50, 10 KILOMETER WE
3 Ans van Veenendaal 46:34

13/05, Rabobank 10 Engelse Mijl en 5km Woman & Men Run, Epe

MM45+, 10 ENGELSE MIJL
5 Theo Boekema 1:07:02
8 Geert Meijer 1:09:03

VM35+, 10 ENGELSE MIJL
8 Geertje Dingemans 1:40:27

12/05, 43e Rabo Pinksterloop, Eersel

HM35, 10 KM
3 Remco Schellingerhout 35:40

10/05, Kaaienloop, Oosterhout

M45+, 5 KILOMETER
13 Peter Verhagen 21:56

10/05, IJsselsteinloop, IJsselstein

Halve marathon,
1 Carlien Harms 1:29:22
19 Peter van de Brink 1:32:39

Kwart marathon,
7 Marja Bosje 51:38

07/05, Hooglandse Dorpsloop

H SEN, WEDSTRIJD 7,2km
9 Rik Wolswinkel 28:21

HMA45, WEDSTRIJD 7,2km
1 Roberto Hofman 26:41

D SEN, WEDSTRIJD 7,2km
3 Denise de Beer 33:16
4 Agnes Wassenaar 34:22
 

05/05, Saucony Liberty ladies Run, Waalwijk

MRECR, 2-4-6-8,5 KM
26 Jacques Kusters 33:07

03/05, ING Europe Marathon, Luxemburg

Marathon
Marja Bosje 3:49:18

Half marathon
Rik Wolswinkel 1:41:49

03/05, 26e Dreefloop, Deurne

M.35, 15 KM KNAU
1 Remco Schellingerhout 55:14

01/05, 22e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

M-55, 10 KM WEDSTRIJD
6 Uco Sobering 41:42

22/04, Zomeravondcup 1, Utrecht

MSEN, 10 KILOMETER WE
8 Johan Poppe 39:09
10 Ronald van Leeuwen 39:23
12 Michel Schippers 42:18

M45, 10 KILOMETER WE
5 Roland van Huis 38:40
17 Andre Knop 43:14
19 Louis Oortman 44:29

M50, 10 KILOMETER WE
11 Theo Deur 45:41

V40, 10 KILOMETER WE
1 Ellen van Dijk 49:22

V50, 10 KILOMETER WE
4 Ans van Veenendaal 46:28

19/04, 32e Geinloop, Driemond

H SEN, KNAU-10KM
9 Ruud Wempe 38:15
10 Harald van Gils 39:43

H 40+, KNAU-10KM
2 Jos Broekhuis 37:08
11 Jeroen Nijland 40:26
23 Peter Pesch 49:39

19/04, 4e Krakelingenloop Heukelum, Heukelum

MSEN, 10KM
1 Jeroen Romeijn 32:45

19/04, Vennenloop Taxandria, Oisterwijk

M45, 15KM WEDSTRIJD
20 Luuk Schipperen 1:15:34

18/04, Vrieling Hardenberg City-Run, Hardenberg

H40, 5 KILOMETER
5 Aje Niks 17:27

V35, 10 KILOMETER
1 Carlien Harms 39:50

J8, 1 K RUNAWAY
3 Victor Aris 3:45

13/04, 28e Fortis Marathon Rotterdam

MSR
Gert-Jan Haze 2:53:22
Ronald de Wit 3:07:15
Michiel van Dellen 3:26:23
Niels de Water 4:57:36

M35
Danny van den Ham 2:42:23
Michiel Bovendeert 2:47:13
Andy Roodenburg 3:22:14

M40
Fred de Jongste 3:41:47
Eric Verbugt 3:57:44
Rob Somsen 4:07:16

M45
Ron Huizer 2:53:39
Theo Haverkamp 2:57:22
Theo van de Ven 3:12:39
Paul Gordijn 3:39:14

M50
Theo Boekema 3:16:43
E P van Dijk 3:46:36

M55
Gert van Ziel 4:08:20

M60
Han Bakker 4:05:49

V35
Anja Walstock 3:52:59

V45
Hanny Kool-van 4:56:24

13/04, Nescioloop, Amsterdam

MSEN, 15 KM KNAU
4 Roderik Met 55:41

M35, 15 KM KNAU
19 Niels Grent 1:05:27

M45, 15 KM KNAU
10 Walter Krijger 1:01:42

M55, 15 KM KNAU
5 Floris Solleveld 1:01:14

 06/04, Parelloop, Brunssum

M10KM, 10 KM
199 Steve Koot 51:53

M>22, DSM RUN 5 KM
12 Co Willemsen 18:27

06/04, 11e Keizers Sanitair Drielandenloop, Losser

HEREN, 10 KM
3 André Roelofs 38:51

06/04, Nike Hilversum City Run

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
7 Abdi Nageeye 30:43
28 Gert-Jan Haze 35:50
34 Ronald van Leeuwen 38:32

M35, 10 KM WEDSTRIJD
3 Remco Schellingerhout 36:03

M40, 10 KM WEDSTRIJD
6 Rob Bijl 36:31
9 Jeroen Nijland 39:59

M45, 10 KM WEDSTRIJD
3 Wout Mensink 35:49
7 Jos Broekhuis 37:18
8 Roberto Hofman 37:19
20 Peter Pesch 48:25

VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
12 Denise de Beer 47:17

V HM, HALVE MARATHON
6 Marja Bosje 1:42:23

06/04, Dwars door Dordt, Dordrecht

M35, 10 KM WEDSTRIJD
7 Michiel Bovendeert 34:59

06/04, Road Air Run, Hoofddorp

MAS, 10 KM WEDSTRIJD
17 Hans Fischer 43:36

06/04, 73e Sloterplasloop, Amsterdam

10MSE, 10 KM KNAU
5 Roderik Met 35:52
10 Ronald de Wit 38:59

10M45, 10 KM KNAU
12 Walter Krijger 39:34

10M55, 10 KM KNAU
4 Arne Evers 39:59

10V35, 10 KM KNAU
2 Marijke Zeekant 42:16

05/04, 3e Rondje Vrachelen, Oosterhout

V SEN, 10 KM WEDS
1 Ingrid Versteegh 36:52:03

30/03, POSNO-SPORT Halve Marathon, Weert

M35+, HALVE MARATHON
2 Remco Schellingerhout 1:19:12

V35+, HALVE MARATHON
4 Anja Walstock 1:57:09

30/03, Runner’s World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort

12km wedstrijd
123 Klaas Reedijk 44:47
189 Rene Drost 48:58
381 Walter Krijger 49:36
78 Erwin Evers 51:38
175 Niels Grent 52:02
186 Hans Fischer 53:57
1268 Marja Bosje 58:07
7106 Ingeborg Kooter 1:00:42
5749 Johan Koops 1:02:17
9271 Andre Stolvoort 1:03:09

24/03, 32ste Rabobank Paasloop, Boxtel

M35, WEDSTRIJD
17 Peter Pesch 1:15:55

22/03, De 32 van Kampen

M 21, HALVE MARATHON
54 Albert Doelwijt 1:48:34

V 21, HALVE MARATHON
4 Ellen v. Dijk-v.d.Meul 64 Loopgroep Aart Stigt  1:48:21

M 32, 32 KILOMETER
8 Theo Boekema 2:18:13
37 Michiel van Dellen 2:35:21
44 Rik Wolswinkel 2:36:56
63 Ed van Dijk 2:41:08
132 Eric J. Veltman 3:19:18

V 32, 32 KILOMETER
14 Stijnie van Hees-de Vr 3:14:39

16/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

MS, 10 KM KNAU
11 Erwin Evers 40:12

M35, 10 KM KNAU
16 Niels Grent 41:54

M45, 10 KM KNAU
9 Walter Krijger 40:31

16/03, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid

M SEN, 20 KILOMETER
5 Hans Fischer 1:37:22

M40, 20 KILOMETER
5 Hans Beentjes 1:27:40

16/03, 7e Halderbergeloop, Oudenbosch

H45, 10KM
18 André Mol 42:49

16/03, Intersport van den Broek halve marathon, Veldhoven

14KM, TRIMLOOP
7 Remco schellingerhout 52:09

15/03, CPC-loop, Den Haag

MSR, HALVE WEDSTRIJD
49 Wouter Wierenga 1:17:00
62 Rik Wolswinkel 1:21:46
104 Niels de Water 1:41:05

M35, HALVE WEDSTRIJD
16 Michiel Bovendeert 1:19:16
27 Danny van den Ham  1:25:45

M45, HALVE WEDSTRIJD
5 Wout Mensink 1:18:31
53 Paul Gordijn 1:37:19
57 Eric Guiljam 1:39:42

M55, HALVE WEDSTRIJD
61 Johan Berkhoudt 1:49:50

M60, HALVE WEDSTRIJD
3 Geu Siebenga 1:23:46

V50, HALVE WEDSTRIJD
7 Marja Bosje 1:44:02

15/03, AD Haagsche Courant 10km loop, Den Haag

MAN, 10 KM WEDSTRIJD
12 Klaas Reedijk 37:06
36 Floris-Jan Ridderbos 42:22

VROUW, 10 KM WEDSTRIJD
2 Carlien Harms 39:57

15/03, West 5km loop, Den Haag

MAN, 5 KM WEDSTRIJD
13 Jorg Heijmink Liesert 20:14
 

15/03, 56e Vos Planontwikkeling Plassenloop, Reewijk

M50, 15 KM WEDSTRIJD
18 Albert Doelwijt 1:13:02

V40, 15 KM WEDSTRIJD
3 Ellen van Dijk-v d Meulen 1:14:44

V45, 15 KM WEDSTRIJD
2 Pieteke van Weperen 1:10:04

15/03, Euroma Kruidenloop, Wapenveld

MAS50, 16,1 KM A.U.
4 Harry Kloppenberg 1:01:27

15/03, 5e Kontakt Vijf Mijlenloop van Ameide

MSEN, 5EM
5 Jeroen Romeijn 27:23

V45, 5EM
9 Hanny Kool-van Arnhem 39:20

09/03 Mijlen van Zeist

M>9, 1 EM MIJLTJE
1 Jeroen Bakker 5:44

09/03 Trappenbergloop, Huizen

M45, WEDSTRIJD 12 KM
2 Jos Broekhuis 47:57

 02/03, Den Helder – Schagen

M, 25KM
6 Ronald de Wit 1:48:44

02/02, Brielse Maasloop, Brielle

H45, 30 KM WEDSTRIJD
3 Ron Huizer 2:01:29

02/03, Audax NK Cross, Rijen

JJUNA, 6300 METER
1 Abdi Nageeye 21:38

01/03, Audax NK Cross, Rijen

JPUPB, 1200 METER
5 Victor Aris 5:41

M50, 7900 METER
46 Reyer Demoet 35:50

MREC7, 7900 METER
5 Andre Roelofs 33:11

24/02, 23e Fortis Bruggenloop, Rotterdam

15km
Fred de Jongste 53:39
Ron Huizer 57:54
Theo van de Ven 1:00:40
Jeroen Nijland 1:00:45
Andy Roodenburg 1:08:43
Niels de Water 1:09:19
Anja Walstock 1:11:48
Roy Verduyn 1:22:14
Han Bakker 1:30:17

 24/02, 30 van Tilburg, Tilburg

M35, MANNEN 35
12 Sjef Brouwers 2:20:02

M45, MANNEN 45
14 Jacques Kusters 2:20:02

23/02, Knotwilgenloop, Woerden

Mannen 21.1km,
2 Gert Jan Haze 1.19.46
3 Rik Wolswinkel 1.20.42
5 Ronald van Leeuwen 1.22.40
9 Michel Schippers 1.30.58
10 Johan Poppe 1.31.19

Vrouwen 21.1km,
2 Denise de Beer (V) 1.40.32
3 Pieteke van Weperen (V35) 1.43.13
4 Manja Bosje (V45) 1.43.49
5 Hanny Kool (V45) 1.50.10

M45 21.1km,
24 Roberto Hofman 1.40.32

M55 21.1km,
1 Geu Siebenga 1.22.34  

16/02, VAN SPLUNDER-HEINENOORDTUNNELLOOP, Oud Beijerland

H45, KNAU WEDSTRIJD, 21.1km
10 Ron Huizer 1:24:43

16/02, 35e Februariloop, Bennekom

M, 6 KILOMETER
23 Reyer Demoet 25:30

10/02 Groet Uit schoorl Run

30km
Ingeborg Kooter 2:38:27
Louis Oortman 2:43:43
Denise de Beer 2:46:48
Margot Baars 3:06:13

21.1km
Dennis Hurkmans 1:17:16
Roberto Hofman 1:24:27
Frank Frugte 1:24:15
Jeroen Nijland 1:30:22
Wouter Schuddeboom 1:31:22
Jan Stoof 1:32:05
Ronald Meijer 1:32:14
Tijs Groot 1:24:38
Erik van der Schee 1:33:41
Maurice Peters 1:35:56
Paul Gordijn 1:35:39
Dirk Vollenga 1:36:29
Linda Valent 1:36:40
Welmoed Lamers 1:58:31
Piet Callaars 2:02:13

10km
Abdi Nageeye 30:22
Jeffrey van Horn 34:39
Geu Siebenga 38:34
Rene Drost 41:01
Margot Baars 55:05

10/02 17e Amersfoortse Bergcross
 

JPB, PUP_B
1 Victor Aris 4:41

HSEN, HEREN
12 Harald van Gils 37:44

10/02 Atledo Cross, Dongen

V SEN
1 Ingrid Versteegh 24:30

2/2 Kruikenloop, Tilburg

M45, 15 KM WEDSTRIJD
28 Jacques Kusters 1:06:20

2/2 Midwintermarathon, Apeldoorn

Centraal Beheer Achmea Marathon, 42,2km
19  Rombout Breedveld 2:51:46
50  Andy Roodenburg 3:07:54
69  Per van Huis 3:15:52
340  Ed Kronenburg 4:05:56

De Helicon Asselronde, 27,5km
27  Gert-Jan Haze 1:49:21
42  Arjen ter Heide 1:52:07
56  Theo Boekema 1:54:07
90  JR Hobbs 1:57:34
418  Ed van Dijk 2:17:35 2:16:53

169  Stijnie van Hees-de Vries 2:40:57

Hollander Techniek Mini-Maraton, 18,5km
43  Rob Bijl 1:12:02
55  Ronald van Leeuwen 1:13:13
66  André Roelofs 1:14:54
70  Marco Vet 1:15:22
452  Michel van Dijk 1:29:29
530  Albert Doewlijt 1:31:25
838  Gert van Ziel 1:36:47
1758  Martin Hardiek 1:54:20

33  Ellen van Dijk-v d Meulen 1:28:24
68  Kim Baner 1:33:52
408  Conny Hardiek 1:54:21
514  Josephine Boevé-van Doorn 2:19:47

Acht van Apeldoorn, 8km
3  Abdi Nageeye 25:52:00
170  Gerard de Bruin 39:36:00
403  Steve Koot 44:04:00

11  Ellen Abbringh 38:28:00
352  Bernadette Linnebank 50:33:00

27/1 Corus Beeckestein Cross, Velsen 

V35+, 6,3 KILOMETER
4 Linda Valent 28:28

MV45+, 9,3 KILOMETER
8 Ad van Munster 38:09
9 P. Veeger 38:43

26/1 BVC – Bos & Vallei Cross Competitie, Editie Rhenen

 Meisjes Pupillen A, 950 meter
15 Amy van Dijk 4.24

Meisjes Junioren C, 1900 meter
3 Sofie van de Horst 7.37

Jongens Junioren D, 1900 meter
2 Jeroen Bakker 6.59

Jongens Junioren C, 2550 meter
1 Ruben Klein 8.54
7 Jorin Kamps 9.32

Heren Masters Kort, 4400 meter
8 Reyer Demoet 18.22

20/1 34ste RTV-NH Vondelparkloop, Amsterdam

M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
9 Floris Solleveld 40:27
11 Erwin Evers 40:53
12 Niels Grent 43:43

M 45, 10 KM WEDSTRIJD
16 Walter Krijger  40:43

V 35, 10 KM WEDSTRIJD
2 Marijke Zeekant 42:31

20/1 Intersport Biesheuvelloop 2008, Maassluis

MSEN, 21 KM WEDSTRIJD
5 Michiel Bovendeert 1:18:29

M45, 21 KM WEDSTRIJD
4 Ron Huizer 1:24:58

20/1 39e BN/De Stem Mastboscross, Breda

Jongens A, 6000m
1 Abdi Nageeye 19:04

Masters M35, 9500m
19 Wim van Benthum 38:35

19/1, 19e Dirk IV loop Hoornaar, Hoornaar

M45, 10km
21 Reyer Demoet 42:34

V45, 10KM
7 Hanny Kool-van Arnhem 50:53

13/1 Halve van Egmond, Egmond aan Zee

Neals Strik 1:06:59
Wouter Wierenga  1:17:54
Dennis Hurkmans 1:20:54
Gert-Jan Haze 1:23:54
Pim Veeger 1:24:58
Andries Bosma 1:24:47
Roderik Met 1:27:18
Michiel van Dellen 1:29:41
JR Hobbs 1:31:00
Oscar van Zelst 1:31:30
Anton Korteweg 1:32:03
Frank Frugte 1:32:38
Marijke Zeekant 1:34:12
Heino Welman 1:34:33
Niels Grent 1:34:18
Alain Patho 1:34:23
Floris-Jan Ridderbos 1:35:42
Eric Verbugt 1:35:32
Jorg Liefting 1:37:42
Michel Schippers 1:38:01
Erik van der Schee 1:39:42
Marja Bak-Wokke 1:41:14
Ellen van Dijk vd Meulen 1:42:40
Paul Gordijn 1:44:09
Louis Oortman 1:44:52
Niels de Water 1:44:54
Rob Somsen 1:45:20
Michel van Dijk 1:46:10
Anja Walstock 1:47:16
Gerard van Maurik 1:47:58
Albert Doelwijt 1:48:52
Martijn Pool 1:58:36
Kool-van Arnhem 1:58:38
Michael Schinkel  2:02:28
 

6/1, NIB PHANOS BOSCROSS, Amsterdam

PUP J, PUPILLEN, 1,3km
   5 Ruben Hazeleger 6:13

M SEN, HEREN EN RECR, 10,5km
  16 Andries Bosma 40:47
26 Erwin Evers 46:02

M 45+, HEREN EN RECR, 10,5km
   3 Ad van Munster 42:08

6/1 18e Spiridoncross, Rijen  

VSEN, 6300 METER
   4 Ingrid Versteegh 25:58
12 Barbara van der Broek 30:16

5/1 Wallenloop, Goes

MAS55, JA/VR/MN/MAST/T, 7560m
   3 Wim Roose 31:16
 

5/1 Florijnwinterloop, Woudenberg

EMMSR, 10 ENGELSE MIJL
10 Rik Wolswinkel 1:00:52
13 Guido Vroemen 1:02:18
15 Ronald van Leeuwen 1:02:38
52 Martijn Pool 1:21:30

EM40, 10 ENGELSE MIJL
  25 Peter van den Brink 1:07:32
57 Andre Knop 1:15:37

EM50, 10 ENGELSE MIJL
  21 Leo de Hartog 1:10:09
27 Reyer Demoet 1:11:18
56 Jan van de Pol 1:17:47
57 Willem Edink 1:17:48
75 Gert van Ziel 1:22:16
84 Gerard de Bruin 1:23:23
115 Sierd Smit 1:30:53
132 Stef van der Grift 1:40:13
135 Martin Hardiek 1:41:43

EMVSR, 10 ENGELSE MIJL
   3 Carlien Harms-Aris 1:04:32
15 Denise de Beer 1:17:42
43 Immy Kiesling 1:28:30
66 Willeke Koert 1:34:07
83 Bernadette Linnebank 1:49:34

5KMM, 5 KM BOSLOOP
  46 Peter Koopman 21:20
50 Jorin Kamps 21:33

5KMV, 5 KM BOSLOOP
  78 Alice van Barneveld 34:53
87 Heleen van Koeven 40:03

10KMM, 10 KM BOSLOOP
  42 Alwin de Lijster 47:25
52 Michel van Dijk 48:07
78 Rik Wolswinkel 52:53

10K40, 10 KM BOSLOOP
   6 Co Willemsen 38:39
49 Jack van den Hengel 49:59
62 H van de Ven 51:10
67 Piet Callaars 51:49

10K50, 10 KM BOSLOOP
  17 Johan Berkhoudt 48:55
22 Theo Deur 49:49
43 Toon van Bemmel 53:39
72 Job van Hal 56:58
112 Gert van Ziel 1:02:49
123 Wim Streng 1:06:18

10KMV, 10 KM BOSLOOP
   5 Eefke Vroemen-Schneide 46:30

10K35, 10 KM BOSLOOP
  12 Ellen Abbringh 53:17
46 Els Kalkhoven-vd Valk 59:12
77 Teuni van Ziel-Tijssel 1:02:49
92 Wanda van Eck 1:06:15
93 Hilda van der Wal 1:06:15