Uitslagen 2009

**************************************************************************

Alle uitslagen van 2009. 

Ontbreekt je uitslag?

Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijkte vermelden.

**************************************************************************

31/12, Sylvestercross, Soest

JJUNB, 4000M
16 Jorin Kamps 16:14
23 Leon Bosch 16:41

VKCR, 3200M
24 Floor Pull – Ter Gunne 19:28

M35, 8000M
15 Dennis Hurkmans 32:23

M45, 8000M
12 Jos Broekhuis 33:37
50 Bas Swildens 41:14
52 Toon van Bemmel 41:49

M55, 8000M
10 Ardath Witkamp 39:55

V55, 6000M
2 Ans van Veenendaal 32:43

MSEN, 8000M
12 Caimin Stevens 30:38
39 Rik Wolswinkel 34:03

VSEN, 6000M
10 Paula IJzerman 29:44

JJUNC, 2000M
30 Jeroen Bakker 8:50

31/12, Runnersworld Oudejaarsloop 2009, Den Helder

M40, 5KM
3 Peter Plomp 22:19

31/12, Oliebollenloop, Weert

M40, 10KM
5 Jan vd Kerkhof 36:40

27/12, de Meeuw Auwjaorscross, Oirschot

M45, 6966m
10 John Meeuwesen 32:39
12 Peter Verhagen 34:29

26/12, Kerstcross Opmeer, Spanbroek

M35, 10KM
5 Harald van Gils 36:31

26/12, TOF Kerstcross, Breda

M35, 9KM
8 John Stehouwer 39:20

M45, 9KM
17 Jacques Kusters 43:51
19 Gerard Veroude 43:57

26/12, Kerstcrossloop, Nieuw Heeten

Dames, 5KM
8 Kim Baner 26:00

Heren, 10.2KM
12 Theo Boekema 42:13

20/12, Meinwegcross, Herkenbosch

M45, Lange cross
2 Jan vd Kerkhof 37:41

 19/12, Linschotenloop, Linschoten

Heren, 21.1KM
6 Rik Wolswinkel 1:14:56
21 Johan Poppe 1:24:42
33 Jeroen Meijer 1:27:13
47 Falco van Dijck 1:30:32

M35, 21.1KM
32 Ronald Dercksen 1:26:05
78 Wouter Schuddeboom 1:33:40
257 Jack van den Hengel 1:53:35

M45, 21.1KM
9 Wim van den Heuvel 1:21:34
97 Goof Lindijer 1:37:16
187 Hein van de Bruinhorst 1:43:18
218 Toon van Bemmel 1:45:04
260 Hans Beyer 1:48:44
332 Adri Kosterman 1:55:27
370 Gert van Grootveld 1:58:46

D35, 21.1KM
25 Petra Schoon 1:48:54

D45, 21.1KM
8 Pieteke van Weperen 1:40:40
56 Reddy Schreuder 1:57:12
58 Magda van Grootveld 1:58:44

Heren, 10KM
4 Wilfred Verhagen  35:25
6 Henri Harmsen 35:50
11 Mark Schuitemaker 36:48
25 Spas Gueorguiev 38:39

H35, 10KM
7 Ronald van Leeuwen 37:44
96 Erik Rekswinkel 49:17

H45, 10KM
1 Aart Stigter 34:09
53 Peter Witteman 45:53
66 Jean Michel Chavernac 48:00
172 Harrie van Hoof 55:15

H55, 10KM
31 Evert van Kuilenborg 49:45
34 Johan Berkhoudt 49:58

D35, 10KM
14 Maureen Schoutsen 49:34

D45, 10KM
7 Ellen Abbringh 48:37
45 Joke Boon 55:16

Heren, 5.5KM
27 Peter Pesch 25:38

Dames, 5.5KM
57 Ria Attevelt 33:29

19/12, Houtwijkkerstloop, Dronten

Dames, 10KM
5 Ans van veenendaal 45:14

Jongens 1011, 1KM
7 Victor Aris 3:40

Meisjes 8, 1KM
2 Hester Aris 4:10

13/12 Purmerbosloop, Purmerend

Marathon
1 Michel Entius 3:02:15

13/12, Clubkampioenschappen Loopgroep Aart Stigter, Amerongen

Heren, 5KM
1 Rik Wolswinkel 18.23
2 Hakim Najib 18.27
3 Harald van Gils 19.03
4 Wilfred Greup 19.33
5 Joost Doelman 19.54
6 Maarten van Triest 21.13
7 Toon van Bemmel 21.38
8 Peter Koopman 22.19
9 Herman van Dam 22.32
10 Victor Aris 23.25
11 Johan Berkhoud 23.30
12 Harry van Hoof 23.49
13. Albert Doelwijt 23.52

Dames, 5KM
1 Anneke Stavenga 21.22
2 Ans van Veenendaal 22.59
3 Dith Carroccio 26.02
4 Joke Boon 26.22

Jeugd, 5KM
1 Jorin Kamps 19.17
2 Jeroen Bakker 20.13
3 Montijn van de Ven 20.20

13/12, Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse

MSEN, 42.2KM
2 Simon Brownlee 2:37:59

M60, 42.2KM
1 Jan van Nuenen 3:24:20

VSEN, 42.2KM
1 Leonie van den Haak 3:21:25

MSEN, 21.1KM
231 Ron Huizer 3:02:02 (???)

13/12, 1e Open Twentsch Cross Kampioenschap, Losser

HSEN, 10KM
1 Caimin Stevens 34:50

13/12, Corus/Runnersworld AV H’meer Cross, Hoofddorp

PUP, 1.5KM
7 Ruben Hazeleger 6:37

12/12, Ameland Adventurerun, Nes

MSEN, 21.1KM
21 Anton Kortweg 1:32:49

M60, 21.1KM
12 Jan van de Pol 1:48:52

12/12, Koude Polderloop, Nijkerk

Heren, 5KM
1 Rik Wolswinkel 16:52
7 Henri Harmsen 36:47

Heren, 10KM
3 Wilfred Verhagen 33:58

12/12, 3e Cross G/O crosscompetitie

HSEN, 3000m
2 Caimen Stevens 10:09

06/12, Joop van den Enk Loop, Raalte

H50+, 10KM Cross
3 Theo Boekema 41:13
5 Willie Mars 42:03

06/12, Olympisch Stadionloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
22 Erwin Evers 38:36
28 Wouter Zweerink 42:49

M35+, 10KM
24 Boy Oudejans 40:29

M45+, 10KM
18 Walter Krijger 40:04

VSEN, 10KM
7 Jolein de Bruin 45:17

V35+, 10KM
1 Anja van ’t Schip 39:42
4 Marijke Zeekant 42:01
17 Ineke Rietveld-Pel 1:00:44

06/12, Wincanton Montferland Run, ‘s-Heerenberg

MSEN, 15KM
46 Mark Schuitemaker 58:28
82 Silvester Pastoor 1:05:52

M35, 15KM
11 Dennis Hurkmans 54:33
56 Jeroen Nijland 1:01:03
80 Richard ter Maat 1:04:15
85 Maarten van Triest 1:04:15

M45, 15KM
25 Andre Roelofs 1:00:46
36 Peter van den Brink 1:01:30
514 Piet Callaars 1:20:10

M55, 15KM
3 Tonnie Scheurwater 1:00:16
159 Harrie Swarte 1:18:35
177 Henk Bruggeman 1:19:39

VSEN, 15KM
40 Andrea van Lieshout 1:14:15

V45, 15KM
7 Ans van Veenendaal 1:08:03

29/11, Sportplein Eindhoven Karpencross

M35
12 Endy Kasanardjo 35:16

28/11, Zuiderzeemarathon, Urk-Zwolle

MSEN, 42KM
1 Rik Wolswinkel 2:52:28

M40, 42KM
1 Geert Meijer 3:03:07

M50, 42KM
1 Theo Boekema 3:01:25

M60, 42KM
1 Jan van Nuenen 3:33:49

28/11, Horaloop, Ede

M35, 5KM
6 Dries Pluimers 18:47
10 Maarten van Triest 20:07

V35, 5KM
3 Ans van Veenendaal 22:39
6 Dith Carroccio 26:01

M35, 10KM
3 Wilfred Verhagen 35:23
9 Henri Harmsen 39:08
12 Wouter Zweerink 41:17

V35, 10KM
4 Ellen van Dijk 46:50

M35, 10EM
61 Albert Doelwijt 1;22:59

22/11 Warandeloop, Tilburg

MSEN, 10KM
19 Caimen Stevens 35:48

M60, 7500M
5 Erik Slagt 34:09

Halve Marathon
34 Peter Verhagen 1:43:15

Trim, 10.2KM
5 Robert Belt 40:05

22/11, Boscross van Standdaarbuiten

M35
9 John Stehouwer 44:56
10 Edwin Stehouwer 47:43

21/11, Mizuno Bergloop, Weert

M40, 10KM
3 Jan van de Kerkhof 39:47

21/11, BVC Cross, Wageningse Berg

Meisjes pupillen A
4 Bianca van Haaren 4:19
8 Eva Koopman 4:33
16 Suzanne van de Schaft 4:050

Meisjes junioren D
11 Amy van Dijk 4:24

Jongens junioren D
4 Joes Ludden 7:28
15 Stijn Waldman 8:40
32 Christian Donker 10:30

Jongens junioren C
3 Montijn van de Ven 10:04
4 Jeroen Bakker 10:22

Jongens junioren B
1 Jorin Kamps  15:04

Mannen, Korte Cross
16 Peter Koopman 12:45

Mannen masters, Korte Cross
14 Andre Knop 12:23

Vrouwen masters, Lange Cross
7 Ellen van Dijk 29:10

Mannen masters, Lange Cross
15 Henry Wondergem 34:52
26 Erik Dijksman 38:28
33 Tim van Vliet 41:30

15/11, De Campus Cross Runnersworld, Veldhoven

M45
13 Egbert Tick 34:02
 

15/11, 26e Fortis Zevenheuvelenloop, Nijmegen

MSR, 15KM
14 Neals Strik 46:02
44 Caimin Stevens 50:41
174 Mark Hakbijl 57:34
207 Fabian Hünneman 58:25
249 Mark Schuitemaker 59:14
301 Erwin Evers 59:58
341 Michiel van Dellen 1:00:40
353 Mark-Pieter van den Heuvel 1:00:52
424 Marijn van Goudoever 1:01:58
486 Falco van Dijck 1:02:37
497 James Hobbs 1:02:42
548 Frank de Groot 1:03:12
833 Silvester Pastoor 1:05:45
1096 Dennis Kollaard 1:07:27
2352 Michel Schippers 1:14:28
2646 Alwin de Lijster 1:15:52

M335, 15KM
35 Arnoud Bijlsma 56:31
60 Wilbert Ulijn 58:13
83 Harald van Gils 59:21
90 Dries Pluimers 59:40
171 John Stehouwer 1:02:29
205 Arjen ter Heide 1:03:35
210 Richard ter Maat 1:03:43
264 Maarten van Triest 1:04:48
271 Heino Welman 1:04:54
322 René Drost 1:06:00
458 Edwin Stehouwer 1:08:06

M40, 15KM
22 Dennis Hurkmans 54:01
29 Robbert Tjoa 54:46
81 Jeroen Nijland 59:15
240 Boy Oudejans 1:03:41
259 Joost Kunst 1:04:03
389 Ben Diepenmaat 1:06:06
1117 Freddy de Bree 1:12:35
2076 Roberto de Freitas 1:19:53
2200 Jack van den Hengel 1:20:57

M45, 15KM
42 Wim van den Heuvel 57:29
56 Jan Bruning 58:14
107 Ron Huizer 1:00:11
129 Martin Brink 1:01:15
900 Rob de Boer 1:11:40
916 Sjaak Meyberg 1:11:49
1541 Walter Tesselhoff 1:17:04
2155 Aad van de Kleut 1:23:03
2267 Ronald Jansen 1:24:17

M50, 15KM
167 Patrick Aris 1:04:52
260 Louis Oortman 1:06:48
868 Mon Akkerman 1:14:57

M55, 15KM
41 Peter Modderkolk 1:03:10
76 Harry Verhagen 1:05:30
297 Gerard Balvers 1:12:22

M60, 15KM
9 Geu Siebenga 1:01:52
207 Chris Driessen 1:17:37
598 Wim Streng 1:34:11

VSR, 15KM
711 Ilona van den Bosch 1:20:44

V35, 15KM
725 Marjon van Eck 1:33:20

V40, 15KM
489 Dith Zandbergen 1:24:33

V45, 15KM
572 Joke Boon 1:28:29

V50, 15KM
460 Ilse de Jong 1:32:35

V55, 15KM
4 Ans van Veenendaal 1:09:05

15/11, Molenvencross, Helmond

M40, 9040m
4 Jan  v.d. Kerkhof 34:46

14/11, Cromwijckloop, Woerden

HER, 10KM
1 Wilfred Verhagen 33:54
7 Henri Harmsen 38:56

14/11, 42e Mosselloop, Burgh Haamstede

M55, 9KM
6 Wim Roose 41:29
21 Jan Roose 49:29

08/11, Terschelling Marathon

M40, 21.1KM
97 Walter Tesselhof 1:52:07

M50, 21.1KM
5 Theo Haverkamp 1:21:36
70 Erik Dijksman 1:44:22
78 R de Vogel 1:45:46

V55, 21.1KM
2 Ans van Veenendaal 1:38:29

M40, 42.2KM
42 Robert Wielenga 3:39:42

V45, 42.2KM
12 Ellen Abbringh 4:15:05

08/11, Holapress Valkenloop, Valkenswaard

HSEN, 12KM
Egbert Tick 48:43
 

08/11, Dotterbloemloop, Zoetermeer

H60, 15KM
17 Han Bakker 1:18:24
 

07/11, 2e Cross Open Gelders/Overijssels Kampioenschap, Apeldoorn 

Mannen Masters 50+, 6500 M
1 Andre Roelofs 24:58

Mannen Senioren Korte Cross, 3000 M
1 Caimin Stevens 10:18

Jongens Junioren B, 4000 M
3 Juriaan Scholten 15:14 

07/11, De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele

HEREN, 5.3KM
1 Caimin Stevens 19:22
8 Leon Bosch 21:33

07/11, Zandenplasloop, Nunspeet

HEREN, 10KM
3 Wilfred Verhagen 33:56
4 Rik Wolswinkel 33:58

07/11, AV Fortune Veld en Bosloop, Vlaardingen

MANNEN, 10KM
4 Michiel Bovendeert 36:08

07/11, Wantijparkloop, Dordrecht

MANNEN, 5KM
10 John Stehouwer 19:14

07/11, 25e Halve Marathon, Renswoude

MRECR, 5KM
4 Jeroen Bakker 20:06

06/11, Bergrace by Night, Rhenen 

M35, 5.6KM
1 Dries Pluimers 21:29

M45, 5.6KM
2 Eric Guiljam 24:19

V25, 7.6KM
5 Martine Vink-Verbocht 41:27

M55, 7.6KM
6 Gerard Balvers 37:15

V35, 9.6KM
11 Marjon van Eck 59:43

V45, 9.6KM
8 Joke Boon 54:37

M50, 9.6KM
4 Erik Bette 48:30
7 Piet Callaars 50:20

M45, 11.6KM
49 Aad van de Kleut 1:04:43

01/11, New York City Marathon

Willem de Kater 3:16:25

01/11, Parnassia Laan van Meerdervoortloop, Den Haag

MSEN, 10KM
50 Niels de Water 43:51

01/11, Maple Leaf Cross, Hilversum

MVET, Lange Cross
6 Jos Broekhuis 35:50

MPRES, 9KM
3 J.R. Hobbs 38:26

01/11, Zilveren Turfloop, Mijdrecht

HER, 10KM
5 Wilfred Verhagen 36:25
7 Erwin Evers 38:59

DAM, 10KM
7 Denise de Beer 47:45

DAM, 10EM
4 Pieteke van Weperen 1:18:58

31/10, Diepe Hel Holterbergloop, Holten

MSEN, 10EM
16 Rik Wolswinkel 57:08

M50, 10EM
14 Willie Mars 1:08:26
23 Jack Paassen 1:10:41

MSEN, 5EM
2 Caimen Stevens 26:35
11 Mark Hakbijl 29:28

MSEN, 2EM
1 Leon Bosch 10:52

M1011, 1K
5 Victor Aris 3:36

V1-7, 1K
1 Hester Aris 4:10

31/10, 45e Athloscross, Harderwijk

HSEN
19 Henry Wondergem 45:22

31/10, Klokloop, Heerde

V15KM
6 Ans van Veenendaal 1:09:02

M15KM
12 Jan Bruning 57:56
53 Louis Oortman 1:06:53

25/10, Lausanne Marathon, Zwitserland

Marathon, Hommes II
13 Ronald van Leeuwen 2:59:44
69 Gert-Jan Haze 3:18:05

25/10, Marathon Brabant, Etten-Leur

M35, Marathon
12 Michel S.M. Entius 2:59:52

M45, Marathon
57 Toon van Bemmel 3:49:31

MSEN, 21KM
33 Marko Bastiaanse  1:39:39

M45, 21KM
14 Ron Huizer 1:26:03

25/10, 61e Wolfskamerloop, Huizen

M45, 10KM
5 Robert Mijwaart 39:21
73 Ronald Jansen 53:40

25/10, 4e Internationale Drechtstedenloop, Dordrecht

MSEN, 5KM
11 Martin Brink 19:24

25/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam

V35, 10KM
7 Ineke Rietveld-Pel 1:01:36

25/10, IJzerenman Cross, Weert

M45, Lange Cross
2 Jan v.d. Kerkhof 35:57

24/10, 21 Bevoloop, Gorinchem

MSEN, 10KM
3 Wilfred Verhagen 34:39

M55, 10KM
8 Erik Slagt 41:20

18/10, 34e Amsterdam Marathon

Marathon
Neals Strik 2:18:08
Stijntje Reulen 2:48:43
Jeroen Nijland 3:01:58
Walter Krijger 3:13:35
Bastiaan Visser 3:24:13
Willem Jan de Graaf 3:26:55
Oscar van Zelst 3:26:59
Andre Knop 3:28:40
Richard ter Maat 3:28:48
Dirk Vollenga 3:31:49
Nico Bes 3:33:43
Michiel van Dellen 3:36:23
Rob Koning 3:38:15
Paula IJzerman 3:38:56
Jorg Heijmink Liesert 3:39:45
Freddy de Bree 3:52:59
Wijnand Weijman 3:55:07
Erik Dijksman 4:06:14
Ilona van den Bosch 4:18:17

Halve Marathon
Remco Schram 1:18:29
Boy Oudejans 1:29:21
Jan Mens 1:30:20
JR Hobbs 1:30:57
Anton Korteweg 1:31:29
Frank van der Mark 1:32:08
Wim Vertelman 1:34:28
Leo de Hartog 1:37:14
Maartje van Asten 1:39:55
Niels de Water 1:40:45
Silvester Pastoor 1:42:37
Andrea van Lieshout 1:48:34
Geo Arnold 1:56:05

18/10, Maliebaanloop, Utrecht

M35, 10KM Wedstrijdloop
3 Paul Verkleij 34:20
5 Robbert Tjoa 34:54

M45, 10KM Wedstrijdloop
12 Andre Roelofs 39:00

M10KM, Prestatieloop
15 Egbert Tick 41:51
69 Peter Witteman 44:16
179 Bas Swildens 48:16
284 Piet Callaars 51:58

V10KM, Prestatieloop
142 Joke Boon 59:22
195 Marjon van Eck 1:03:25

Bedrijvenloop, 10.5KM
2 Aart Stigter 35:31
3 Rik Wolswinkel 36:15
6 Gert-Jan Haze 39:00
7 Ronald van Leeuwen 40:19
8 Fabian Hunneman 40:20
9 Jan Jansen 41:12
10 Mark van Vught 41:07
12 Bas Stigter 42:19
19 Ellen Abbringh 49:41
39 Andrea Lieshout 53:38

 

17/10, Herfstloop, Lelystad

Heren, 5KM
1 Rik Wolswinkel 17:28

H50, 5Km
2 Peter Pesch 22:40

17/10, 1e RunningPoint Veldoop, Vlaardingen

Heren, 8KM
4 Michiel Bovendeert 27:41

11/10, Bank of America Chicago Marathon

42,2KM
Ellen van Dijk 3:42:14
Albert Doelwijt 4:08:55

11/10 Marathon Eindhoven

42,2KM
Wilbert Ulijn 3:12:20
Jan van Nuenen 3:26:06
John Meeuwesen 3:55:22

21.1KM
Fred de Jongste 1:18:07
Endymion Kasanardjo 1:27:34
Frank de Groot 1:29:41
Harry Verhagen 1:34:40
Chris Driessen 1:52:08
Anja Walstock 2:02:15
Marjon van Eck 2:19:44

11/10, Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo

21.1km
11 Marja Bosje 1:44:57
238 Hans Smeenk  1:54:04

11/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest

MSEN, 31.5KM
36 Toon van bemmel 2:53:35
42 Otto Okkersen 2:57:04

VSEN, 10.5KM
8 Floor ter Gunne 56:00

10/10, 22e McDonald’s Reest Halve Marathon, Meppel

H50+, 21KM
6 Theo Boekema 1:24:43

10/10, 8e Wim Hol Memorial, Papendrecht

MSEN, 10EM
6 Wilfred Verhagen 59:36

10/10, Arkervaartloop, Nijkerk

VSEN, 10KM
3 Eefke Vroemen 48:00 

04/10, Marathon van Keulen

M35, Marathon
26 Sigmar Kock 2:54:34

V35, Marathon
2 Anja van ’t Schip 3:04:20

04/10, Marathon van Brussel

V50+, Marathon
5 Marja Bosje 3:43:46

04/10, AMGEN Singelloop, Breda

MSEN, 21KM
15 Neals Strik 1:06:12
28 Marko Bastiaanse 1:39:19

M45, 21KM
15 John Meeuwesen 1:50:01

04/10, Centrumloop, Helmond

M50, 10KM
5 Harry Verhagen 43:56

04/10, Parkstadrun, Amsterdam

HSEN, 10EM
7 Erwin Evers 1:04:43

M35, 10EM
12 Boy Oudejans 1:08:54

M45, 10EM
9 Walter Krijger 1:05:52

V35, 10EM
1 Marijke Zeekant 1:08:43

03/10, Marathon Zeeland, Burgh Haamstede

MSEN, Marathon
10 Rik Wolswinkel 3:18:10

M40, Marathon
82 Frank van der Mark 4:03:33

M50, Marathon
11 Peter van den Brink 3:46:42
62 Dick van Weelderen 4:14:20

27/09, Geul Techniekloop, Vlaardingen

H35, 15km
4 Michiel Bovendeert 53:42

27/09, Singelloop, Utrecht

Abraham Zewdie 31:34
Dennis Hurkmans 35:48
Remco Schellingerhout 37:40
Peter van den Brink 38:37
Mark-Pieter van de Heuvel 38:54
Wim van den Heuvel 39:55
Frank van der Mark 40:32
Egbert Tick 40:52
Vincent van Geelen 41:05
Jeroen Peek 41:20
Silvester Pastoor 42:27
Peter Witteman 43:51
Daan van Buuren 44:46
Edwin van Anraad 45:31
Ellen v. Dijk-v.d. Meulen 45:45
Andrea van Lieshout 46:13
Matthijs Weststeijn 47:11
Gerard Balvers 48:05
Jack van den Hengel 48:53
Piet Callaars 51:05
Aad van de Kleut 54:04
Ria Attevelt 56:42
Wim Streng 57:17
Joke Boon 1:00:50
Annet Luyendijk 1:05:00
Alice van Barneveld 1:09:17

 

27/09, De halve marathon van Texel

V50+, Halve Marathon
8 Marja Bosje 1:53:17 

20/09, De halve van Cranendonk

M50+, 1/4e marathon
1 Egbert Tick 42:22

20/09, Dam tot Damloop, Zaandam

Wedstrijd 10EM
Vincent van Geelen 1:06:45
Marijke Zeekant 1:08:38
Wim Vertelman 1:09:04
Michel Schippers 1:11:11
Jan Mens 1:11:12
Silvester Pastoor 1:12:33
Marko Bastiaanse 1:16:01
Dennis Kollaard 1:16:17
Niels Vertelman 1:18:14
René Drost 1:21:42
Peter Pesch 1:22:53
Hanny Kool-van Arnhem 1:46:45

Trimloop 10EM
Harald van Gils 1:06:11
Ronald Jansen 1:30:03
Joke Boon 1:45:58  

20/09, Sportmax Airborneloop

10EM
24 Endymion Kasanardjo 1:11:23

19/09, Dam tot Damloop, Zaandam

10EM by night
Mark-Pieter vd Heuvel 1:08:40
JR Hobbs 1:10:06
Maartje van Asten 1:15:13
Jeroen Nijland 1:16:12
Wouter Schuddeboom 1:17:55
Paul Gordijn 1:18:05
Alex Bouwmeester 1:19:30
Rob P de Boer 1:20:30
Marja Bosje 1:22:39
Rik Wolswinkel 1:27:53
Ronald Meijer 1:27:59
Sabine Isabella Oskamp 1:33:05
Niels de Water 1:44:06
Piet Callaars 1:49:44 

19/09, Wolderwijdloop, Zeewolde

5km wedstrijd
1 Rik wolswinkel 16:40

19/09, 7e Newline Halve Marathon, Hattem

Recr mannen, 7km
4 Mark Hakbijl 26:28

Recr mannen, 14km
8 Geert Meijer 57:32
13 Theo Boekema 1:00:41

Mannen, Wedstrijd 21km
4 Michiel van Dellen 1:30:18 

18/09, Trackmeeting, Wageningen

Mannen Masters, 100m
Peter Pesch 13.23 -0.4
Dries Pluimers 14.19 +0.0

Mannen Masters, 200m
Peter Pesch 27.08 +0.2

Mannen Senioren, 800m
Caimin Stevens 2:08.43

Mannen Masters, 800m
Dries Pluimers 2:26.20
Peter Pesch 2:34.71

Jongens Junioren B, 1500m
Léon Bosch 4:44.53

Mannen Senioren, 5000m
Caimin Stevens 15:59.33


15/09, Instuif, Nijmegen

M50+, 100m
Peter Pesch 13.59 -0,3

M50+, 200m
Peter Pesch 27.18 -0,9

M50+, 800m
Peter Pesch 2.48.09

13/09, The 28th Moray Marathon, Schotland

Halve Marathon
7 Gert-Jan Haze 1:22:40
14 Ronald van Leeuwen 1:24:46

13/09, Bridge to Bridge, Arnhem

MSEN, 10KM
4 Mark Hakbijl 36:53

V45, 10KM
3 Ans van veenendaal 46:23

Jongens 10/11, 1KM
6 Victor Aris 3:41

13/09, Halve Marathon Rotterdam

MSEN, 21km
40 Mark Schuitemaker 1:23:26
118 Frank de Groot 1:34:48
189 Silvester Pastoor 1:38:06

M40, 21km
20 Jeroen Nijland 1:25:59
155 Freddy de Bree 1:44:42
225 Jack van den Hengel 1:52:10

M45, 21km
15 Walter Krijger 1:29:50
67 Ron Huizer 1:38:45

M50, 21km
9 Egbert Tick 1:28:13

Mannen, 10km
23 Andre Roelofs 38:57
186 Roy Verduyn 48:38

12/09, Rabobank Pierloop velsen, IJmuiden

M35, 15KM
6 Andries Bosma 58:44

06/09, 10e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen

M45, 42km
12 Toon van Bemmel 3:55:18

MSEN, 21km
2 Gert-Jan Haze 1:21:22

V45, 21km
11 Ellen Abbringh 1:56:23

M35, 10KM
5 Ronald van Leeuwen 38:37
7 Dries Pluimers 39:40

M55, 10KM
15 Chris Driessen 55:59

M45, 5KM
5 Martijn Brink 20:45

06/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles

Mannen, 10EM
54 Sjef Brouwers 1:07:37
111 Dennis Kollaard 1:18:52
121 John Meeuwesen 1:20:57
131 Jacques Kusters 1:26:11

MSEN, NK 10KM
1 Neals Strik 30:13
13 Michel van Liempdt 36:44

M45, NK 10KM
1 Aart Stigter 33:30

06/09, Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp

MSEN, 42km
2 Rik Wolswinkel 3:06:33

M35, 42km
5 Ronald Meijer 3:06:33

Msen, 21km
19 Silvester Pastoor 1:40:53

M35, 21km
2 Remco Schram 1:20:01
54 Kees van Zijp 1:46:08

06/09, 30 van Amsterdam Noord

30km
Harm Sengers 1:46:53
Sigmar Kock 2:02:18
Anja Van ’t Schip 2:04;43
Jeroen Nijland 2:10:36
Ruud Wempe 2:11:42
Ron Huizer 2:07:24
Marja Bosje 2:36:45
Hans Fischer 2:32:38
Dirk Vollenga 2:38:56
Marja Bak 2:42:37
Gert van Ziel 2:48:25

15km
Boy Oudejans 1:06:09

05,09, De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam

Mannen, 5KM
5 John Stehouwer, 18:41

05/09, Heideloop, Ermelo

5KM
1 Rik Wolswinkel 17:16

05/09, Bunnik’s Mooiste

6.7KM
1 Rik Wolswinkel 20:47

04/09, Run2Day Trackmeeting, Utrecht

M50+, 100m
1 Peter Pesch 13.26 +2.7

M50+, 200m
2 Peter Pesch 28.26 +1.3

H50+, 800m
1 Peter Pesch 2:41.93

Jongens B, 1500m
15 Jorin Kamps 4:46.47
21 Jeroen Bakker 5:16.09 

30/08, Rabobank Hemmeromloop, Hem

Heren 45+, 16.1KM
3 Wim Vertelman 1:09:03

26/08, Emiclaerloop, Amersfoort

Mannen, 1 ronde
1 Peter Pesch 10:48

Mannen 35+, 10KM
3 Paul Verkleij 35:36

25/08, Salverda Berkumloop, Zwolle

Mannen, 10KM
10 Michiel van Dellen 39:16

Mannen 40+, 10KM
3 Rene Brinkhof 39:04
5 Geert Meijer 39:29

Mannen 50+, 10KM
3 Theo Boekema 39:50
8 Ap Brands 44:44
15 Willie Mars 52:40

 22/08, Singelloop, Hollandscheveld

Heren, 10KM
10 Michel van Liempdt 37:46

Heren 40+, 10KM
1 Abraham Zewdie 32:09

18/08, Ronde van West, Capelle

Heren 10KM
3 Rik Wolswinkel 34:07
 

08/08, Runnersworldloop, Apeldoorn

MSEN, 10km
12 Rik Wolswinkel 39:21
14 John Stehouwer 39:37

M50, 10km
4 Egbert Tick 40:31

07/08, Furness Car Halve Marathon Dalfsen

HSEN, 21km
9 Dirk van den Broek 1:20:33
18 Michiel van Dellen 1:29:04

H40, 21km
8 Rene Poppe 1:20:38
26 Henry Wondergem 1:41:20

H50, 21km
37 Albert Doelwijt

Dames, 21km
11 Kim Baner 1:48:02
15 Ellen van Dijk 1:59:08

07/08, Run2Day TRack Meeting, Utrecht

HMAS 50+, 100m
2 Peter Pesch 13.79

Jongens B, 400m
11 Rolf Klein 58.70
14 Ruben Klein 1:02.49

HMAS 50+, 400m
2 Peter Pesch 1:06.22

Jongens B, 800m
9 Rolf Klein 2:11.58
13 Ruben Klein 2:20.29

HMAS 50+, 800m
2 Peter Pesch 2:49.17

HMAS 35+, 3000m
3 Michel van Liempt 10:15.76

HMAS 50+, 3000m
3 Andre Roelofs 10:33.57

DMAS 55+, 3000m
1 Ans van Veenendaal 13:06.21
 

17/07, Wageningen Track Meetings

100m, masters
Peter Pesch 13.69

200m, masters
Peter Koopman 26.66
Peter Pesch 28.27

800m, senioren
Caimin Stevens 2:08.06

1500m, senioren
Caimin Stevens 4:21.40

1500m, masters
Dries Pluimers 4:57.50

5000m, masters
Andre Roelofs 18:23.18

15/07, Loopfestijn, Voorthuizen

10KM, Gala wedstrijd
14 Neals Strik 31:25

10KM Wedstrijdloop
1 Rik Wolswinkel 34:45
4 Rob Bijl 35:54
6 Dick van den Broek 36:28
23 Ronald Meijer 38:58
142 Erik Dijksman 47:32

Mannen 5KM
31 Peter Koopman 21:04

Vrouwen 5KM
5 Andrea van Lieshout 22:53
6 Ellen Abbringh 23:54
 

10/07, Run2Day Trackmeeting, Utrecht

HMAS 50+, 150m
2 Peter Pesch 20.90

Dames 150m
3 Moniek Riemmersma 19.83

HMAS 50+, 300m
1 Peter Pesch 46.54

Jongens B, 1000m
27 Jorin Kamps 3:02.01

Heren, 1000m
26 Rik Wolswinkel 2:54.83

HMAS 45+, 1000m
5 Peter Koopman 3:08.21
 

04/07, Wiezoloop, Wierden

MSEN, 5KM
1 Caimin Stevens 16:25

04/07, Kragten Avondloop, Herten

M45, 10.000M
1 Jan vd Kerkhof 36:49

04/07, Van Bank tot Bank, Heerde

MSEN, 15KM
11 Michiel van Dellen 1:01:09

VSEN, 15KM
12 Kim Baner 1:13:17

01/07, 13e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg

HSEN, 5KM
1 Caimin Stevens 16:35

28/06, 28e Vechtloop, Weesp

Mannen 10KM
112 JR HObbs 50:52

Mannen, 15Km
5 Andries Bosma 59:20

28/06, Halve Marathon van Roosendaal

MSEN, 21KM
8 Marko Bastiaanse 1:42:40

M35, 21KM
21 Endymion Kasanardjo 1:35:42

M45, 21KM
14 Ron Huizer 1:29:22

28/06, Rabo-Hamersveldloop, Leusden

Heren 35, 10KM
3 Guido Vroemen 38:11

Dames 35, 10KM
2 Agnes Wassenaar 48:37

27/06, Torsby Midsummer Marathon, 

Halve marathon mannen
1 Roberto Hofman 1:29:46
2 Joost Doelman 1:40:30
3 Wilfred Greup 1:41:15

Halve marathon vrouwen
1 Denise de Beer 1:56:20

27/06, Unive Stadsloop, Appingedam

MSEN, 10KM
20 Rik Wolswinkel 35:12

27/06, 8e Lingewaalloop, Herwijnen

MSEN, 10KM
8 Wilfred Verhagen 38:57

M35, 10KM
12 John Stehouwer 41:37

M45, 10KM
12 Peter van den Brink 42:22

M55, 10KM
13 John Berkhoudt 56:56

27/06, Sportshop Reusel Cross-countryloop, Reusel

Heren, Cross country
30 Egbert Tick 23:07
 

26/06, 1e Track Meeting, Wageningen

Mannen masters 100m
Peter Pesch 13,70

Mannen masters 200m
Peter Pesch 28,71

Mannen masters 400m
Peter Pesch 66,77

Mannen 800m
Mark van Vugt 2:07,87
Rik Wolswinkel 2:12,51

Mannen 1500m
Caimin Stevens 4:23.93
Rik Wolswinkel 5:04.78

Mannen 5000m
Dries Pluimers 18:54.64
Henry Wondergem 19:04.29

20/06, Heuvelrugloop, Maarn

MSEN, 4,2km
1 Fabian Hunneman 13:42
3 Rolf Klein 14:05
4 Jeroen Bakker 14:11
5 Montijn van de Ven 14:27
6 Jorin Kamps 14:43

M40+, 4,2km
2 Patrick Aris 14:25
4 Peter Koopman 15:59
7 Peter Pesch 17:31

VSEN, 4,2km
3 Andrea van Lieshout 16:55

MSEN, 10km
2 Hakim Najib 38:33
6 Joost Doelman 40:33

M40+, 10km
1 Aart Stigter 32:48
7 Egbert Tick 39:59
10 Wilfred Greup 40:41
17 Theo Deur 44:00
40 Peter Tieleman 48:04

V35+, 10km
2 Ellen van Dijk 46:18

MSEN, 21,1km
2 Rik Wolswinkel 1:20:56
4 Gert-Jan Haze 1:24:35

M50+, 21,1km
10 Wil Hovy 1:45:48
11 Goof Lindijer 1:46:02
14 Gert van Ziel 1:47:36

V35, 21,1km
1 Petra Scholtens 1:48:30

20/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

Heren, 5km
29 Adrie van Bavel 22:41

20/06, 11e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

MSEN, 5km
4 Dries Pluimers 19:19

19/06, Midzomernachtcross, Amsterdam

MSEN, 10km
8 Erwin Evers 39:29

14/06, Marathon Amersfoort

42KM
1 Paul Verkleij 02:52:15
67 Jan Stehouwer 3:20:05
100 Jan van Nuenen 03:26:31
105 Guido Vroemen 03:27:08
113 JR Hobbs 03:27:53
163 Frans Rinsema 03:33:14
250 Richard ter Maat 03:40:29
314 Toon van Bemmel 03:46:57
337 Andrea van Lieshout 03:48:25
730 Walter Tesselhoff 04:19:37
777 Edwin van der Snoek 04:23:47

21KM
37 Peter van den Brink 01:30:23
101 Roderik Met 01:33:01
151 Paul Gordijn 01:38:40
182 Anneke Stavenga 01:39:40
549 Falco van Dijck 01:44:47
665 Gerard van Maurik 01:47:12
786 Johan Koops 01:51:16
1152 Immy Kiesling 01:56:04
1471 Lia Turkesteen 02:00:48
2060 Sierd Smit 02:09:05
2482 Joke Boon 02:24:47
2544 Wim Streng 02:28:34
2597 Marjon van Eck 02:34:03

10KM
2 Aart Stigter 00:33:08
10 Gert-Jan Haze 00:37:17
11 Fabian Hunneman 00:37:44
14 Hakim Najib 00:37:58
17 Mark van Vugt 00:38:30
28 Ronald van Leeuwen 00:40:53
34 Harald van Gils 00:40:20
137 Arjen ter Heide 00:45:34
159 Denise de Beer 00:47:17
201 Agnes Wassenaar 00:48:17
412 Bassam George Wartan 00:50:55
678 Piet Callaars 00:53:37
1493 Ria Attevelt 01:00:23

5KM
9 Jorin Kamps 00:18:57

1KM
16 Victor Aris 00:03:39

14/06, Maastrichts Mooiste

MSEN 15KM
212 Martijn Lindenberg 1:06:59
648 Matthijs Weststein 1:15:25 

14/06 14e Internationale Rondje Voorne, Brielle

HSEN 50km
5 Andy Roodenburg 4:02:38

13/06, Zwirs-Knijnenburgloop, Maasdijk

15Km
11 Robbert Tjoa 55:20
 

13/06, Halve Marathon Festival, Zwolle

MSEN, 21KM
22 Mark Hakbijl 1:27:00

M40, 21KM
11 Jeroen Nijland 1:33:49

M45, 21KM
5 Rene Brinkhof 1:24:24
9 Geert Meijer 1:29:47
20 Louis Oortman 1:39:12

M50, 21KM
1 Theo Haverkamp 1:18:51
5 Theo Boekema 1:26:59
10 Willy Mars 1:30:22
18 Ed van Dijk 1:39:49

M55, 21KM
12 Ap Brands 1:40:37

V50, 21KM
4 Marja Bosje 1:46:47

RECV, 21KM
408 Geertje Dingemans 2:22:24

WAVIN 4EM
4 Rik Wolswinkel 22:36

13/06, De Meeuw Jazzloop, Oirschot

M35, 10KM
7 Endymion Kasanardys 39:07

M50, 10KM
6 Egbert Tick 39:57
 

07/06, Letterenlooop, Haarlem

5KM
2 Robbert Tjoa 17:05

06/06, Cuneraloop, Rhenen

M-35, 5KM
4 Rik Wolswinkel 17:04

04/06, Sommerløpet, Bergen, Noorwegen

3KM
3 Roberto Hofman 11:05

01/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40+, 60KM, 21.2KM
4 Roberto Hofman 01:30:28

M50+, 60KM, 21.2KM
25 Steve Koot 02:10:18

VSEN, 60KM, 21.2KM
3 Denise de Beer 01:52:54

01/06, 44e Rabo Pinksterloop AV DES, Eersel

M35, 10KM
4 Endymion Kasanardjo 39:37

31/05, Dorpsdagmeeting, Kapellen, Belgie

600m, Benjamins
2 Hacio Boer 2:01.14

31/05, Kwartaalloop, Delft

10KM
1 Robbert Tjoa 36:56

31/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40+, 60KM, 8.7KM
4 Roberto Hofman 34:58

M50+, 60KM, 8.7KM
30 Steve Koot 53:19

VSEN, 60KM, 8.7KM
5 Denise de Beer 43:24

30/05 IJsselsteinloop, IJsselstein

5KM
6 Henri Harmsen 17:46 

30/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40+, 60KM, 14.7KM
3 Roberto Hofman 59:11

M50+, 60KM, 14.7KM
1 Aart Stigter 51:37
– Steve Koot 01:40:28

VSEN, 60KM, 14.7KM
– Denise de Beer 01:24:43

V45, 60KM, 14.7km
– Ellen Abbringh 01:24:40

30/05, Unive Drenthe Marathon, Klazienaveen

M35, Marathon
10 Geert Meijer 3:13:17

VSEN, Marathon
8 Margot Baars 4:03:32

29/05, Global Athletics, Nijmegen

600m, jongens groep 4
1 Haico Boer 2:04.0
 

29/05, 25e Dwars door Beegden, Beegden

M45, 10KM
2 Jan van de Kerkhof 36:27

29/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40+, 60KM, 16.4KM
2 Roberto Hofman 01:04:46

M50+, 60KM, 16.4KM
29 Steve Koot 01:39:05

VSEN, 60KM, 16.4KM
9 Denise de Beer 01:26:20

V45, 60KM, 16.4km
5 Ellen Abbringh 01:26:23
 

27/05, Zomeravondcup 3, Utrecht

MSEN, 10KM
6 Henri Harmsen 36:33
13 Falco van Dijck 39:32
14 Rik Wolswinkel 39:32
19 Michel Schippers 42:51

M55, 10KM
8 Albert Doelwijt 47:27

V45, 10KM
1 Ellen van Dijk 47:25

VPRES, 5KM
4 Denise de Beer 22:15 

24/05, Vestingloop, ’s Hertogenbosch

M35, 15KM
14 Wilbert Ulijn 1:03:02

1K Runaway jongens 8 jaar
2 Haico Boer 3:46.7

24/04, Pim Mulierloop, Santpoort-Noord

M35, 15KM
5 Remco Schram 56:35

M50, 15KM
16 Roeland Vogel 1:12:30

24/04, SDU The Hague Royal Ten, ’s Gravenhage

M35, 10KM
16 John Stehouwer 41:05

V45, 10KM
5 Tinke Bruce 46:01

22/05, Run2Day Trackmeeting 2, Utrecht

Jongens B, 400m
9 Rolf Klein 57.32

Jongens B, 800m
9 Rolf Klein 2:09.02
24 Ruben Klein 2:21.27

M35+, 800m
3 Joost Doelman 2:28.30

M45+, 800m
5 Peter Koopman 2:24.87

V45+, 800m
1 Floor Pull ter Gunne 2:54.65

Jongens B, 1500m
20 Valentijn Weimars 4:49.86

Jongens B, 5000m
2 Ruben Klein 18:09.84

HSEN, 5000m
12 Rik Wolswinkel 16:36.91
15 Fabian Hunneman 17:11.55

H45, 5000m
3 Jan Jansen 17:57.18
 

21/05, De Burgh Hemelvaartloop, Eindhoven

21.1km
6 Marja Bosje 1.48.07
 

21/05, Dreefloop, Deurne

H50, 15KM
4 Egbert Tick 1:03:04

21/05, 22e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

M55, 10KM
14 Uco Sobering 46:00

17/05, Leiden Marathon 

42 km
33 Andy Roodenburg 03:13:12
55 Ronald Meijer 03:24:13
209 Wim de Man 04:20:30

21 km
12 Rene de Lange 01:18:02
18 Robbert Tjoa 01:18:33
21 Jeroen Plevier 01:19:30
66 Walter Krijger 01:26:40
743 Roel de Vogel 01:45:11

10 km
25 Wilfred Verhagen 00:36:20
44 Robert Belt 00:37:59
492 Chris Driessen 00:48:03
1991 Wim Streng 01:00:06

17/05, 7e Marikenloop, Nijmegen

V45, 10KM
199 Joke Boon 56:52

V50, 10KM
13 Marja Bosje 48:12

V50, 5KM
122 Greet Hoendervanger 30:49

17/05, Mokum Twiskeloop, Landsmeer

D35, 10KM
6 Ellen van Dijk 46:48

HSEN, 10KM
3 Floris Solleveld 38:31
5 Erwin Evers 38:42

H55, 10KM
2 Arne Evers 39:21
10 Albert Doelwijt 46:47

17/05, 5e DSB Bank Hoorn Marathon

MSEN, 10KM
48 Niels Vertelman 47:12

M45, 10KM
9 Wim Vertelman 43:03

17/05, Kaatsheuvelse Pleinloop

MSEN. 5KM
13 Peter Verhagen 22:46

16/05, Heuvelrugloop, Veenendaal

5KM Prestatieloop
1 Mark van Vugt 17:25

10KM Prestatieloop
12 Egbert Tick 39:46
22 Maarten van Triest 43:51
36 Denise de Beer 46:53
66 Aad van de Kleut 49:24

15KM Prestatieloop
1 Rob Bijl 56:11
4 Ronald Dercksen 1:01:26

25KM Prestatieloop
1 Aart Stigter 1:32:43
11 Richard van Keulen 1:51;47
41 Walter Tesselhof 2:06;48
69 Andrea Lieshout 2:14:47
76 Gert van Ziel 2:15:57
79 Ellen Abbringh 2:17:53
104 Steve Koot 2:50:39

16/05, Ringenloop, Helden

M45, 10000mtr
3 Jan van de Kerkhof 35:55
 

13/05, 25e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland

Heren senioren, 7.2KM
3 Rik Wolswinkel 26:15

Heren 45+, 7.2KM
1 Roberto Hofman 26:10

13/05, 9e Meerkantloop, ermelo

Dames, 5.5KM
5 Agnes Wassenaar 22:54

12/05, Zomeravondcup 2, Utrecht

Mannen senior, 10KM
5 Gert-Jan Haze 36:38
7 Henri Harmsen 36:47
21 Falco van Dijck 42:10

Mannen 35+, 10KM
3 Paul Verkleij 36:13

Mannen 45+, 10KM
3 Jan Bruning 37:46
5 Jan Jansen 38:57
13 Louis Oortman 45:48

Mannen 50+, 10KM
1 Aart Stigter 32:38

Mannen 55+, 10KM
5 Albert Doelwijt 46:46

12/05, Rabobank 10 Engelse Mijl, Epe

Mannen 45+, 10EM
4 Theo Boekema 1:05:31

Mannen 55+, 10EM
8 Ap Brands 1:14:55
 

10/05, HAN-KAN Marathon & Estafette, Nijmegen

M50, Marathon
16 Peter vd Bogaart 4:25:32

Estafette-2
13 CIOS-2 3:18:03

09/05, AMC Loop, Amsterdam

Vrouwen 6km
1 Ellen van Dijk 28:05

09/05, 24 Uur van Steenbergen

NK 24uur vrouwen
1 Wilma Dierx 173,451km

NK 24uur mannen 45+
8 Piet Abma 104,642km

09/05, Lenteloop, Papendrecht

Mannen 55+, 15KM
Steve Koot 1:23:00

09/05, Kamerikse Weteringloop, Worden

Mannen, 16.1km
2 Robbert Tjoa 1:00:10

09/05, Marathon Mannheim

Mannen 30+, Marathon
3 Rik Wolswinkel 2:54:30

Mannen 50+, Marathon
10 Peter van den Brink 3:24:38

09/05, Kaaienloop, Oosterhout

M45+, 5km
14 Peter Verhagen 21:53

09/05, Marathon Gilze

Heren, halve marathon
119 Harrie Swarte 1:51:02
 

01/05, Run2Day Trackmeeting 1, Utrecht

Jongens B, 200m
11 Rolf Klein 26.42

Jongens B, 800m
14 Rolf Klein 2:12.58
17 Ruben Klein 2:19.32
20 valentijn Weinans 2:25.04

30/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

Meisjes < 8jaar, 2.2km
1 Hester Aris 11:22

Jongens <12jaar, 2.2km
2 Montijn van de Ven 8:08
3 Jeroen Bakker 8:16
5 Victor Aris 8:36

Mannen , 5km
2 Gert-Jan Haze 17:25
3 Fabian Hunneman 17:28
4 Henri Harmsen 17:38
8 Hakim Najib 18:30
19 Alwin de Lijster 20:01

Vrouwen senior, 10km
4 Denise de Beer 47:12

Mannen veteranen, 10km
1 Aart Stigter 33:12
3 Roberto Hofman 37:41

Vrouwen veteranen, 10km
3 Marja Bosje 49:17

30/04, Oranjeloop, Leiderdorp

Mannen, 5KM
2 Robbert Tjoa 16:47

30/04, Breakfastrun, Hendrik Ido Ambacht

Mannen senior, 10km
6 J Stehouwer 38:00

Vrouwen senior, 10km
2 Andrea van Lieshout 44:19

30/04, 28e Torenloop, Hilvarenbeek

Vrouwen, 5km
7 Andrea van Lieshout 21:50

30/04, Oranjeloop, Lieshout

Dames, 15km
3 Andrea van Lieshout 1:17:22

29/04, Dorpsloop, Twello

Mannen 5km
5 Mark van Vugt 17:34

Mannen 10km
1 Rik Wolswinkel 35:22

26/04, Omloop van Noordwijkerhout

Heren, 10km
10 Robbert Tjoa 35:17
22 Robert Belt 37:05

26/04, Enschede Marathon

42.2km
Hans Fischer 3:48:20

21.1km
Richard ter Maat 1:37:51
Heino Welman 1:40:09
Silvster Pastoor 1:41:48
Ellen van Dijk – van de Meulen 1:46:21
Marja Bosje 1:51:29
Arjen ter Heide 1:57:27
 

24/04, Chase 4 Run 1, Rotterdam

1000m
1 Haico Boer 3:45.0

21/04, Zomeravondcup 1, Utrecht

MSEN, 10KM
6 Henri Harmsen 36:21
7 Gert-Jan Haze 36:23
11 Ronald van Leeuwen 38:54

M45, 10KM
15 Louis Oortman 46:29

M50, 10KM
11 Theo Deur 43:41 

19/04, Uurloop, Deurne

Mannen, 50+
2 Egbert Tick 14908m
 

19/04, Nike Hilversum City Run

MSEN, 10KM
20 Wouter Wierenga 36:23
26 Mark van Vugt 39:18
33 Sander van der Linden 50:28

M35, 10KM
1 Neals Strik 30:30
4 Arnoud Bijlsma 36:51

M45, 10KM
3 Jos Broekhuis 36:20
9 Peter Pesch 49:54

Businessrun 10KM
8 Rene de Lange 36:59
9 Roberto Hofman 37:19

19/04, Nescioloop, Amsterdam

V35, 15KM
1 Marijke Zeekant 1:06:15

18/04 Open Twents Kampioenschap Meerkamp, Enschede

600m
1 Haico Boer 2:04.9

18/04, 5e Krakelingenloop, Heukelum

MSEN, 10KM
2 Wilfred Verhagen 35:09

M35, 10KM
12 John Stehouwer 42:37

M45, 10KM
11 Andre Roelofs 38:54

V45, 10KM
6 Hanny Kool – van Arnhem 48:59

18/04, Geinloop, Amsterdam 

M40, 10KM
2 Jos Broekhuis 36:42

V35, 10KM
1 Anja van’t Schip 40:30

18/04, Kippenren, Barneveld

MSEN, 21.1KM
5 Rik Wolswinkel 1:26:39

MSEN, 10.5KM
4 Alwin de Lijster 43:06

VSEN, 10.5KM
1 Andrea van Lieshout 48:10

17/04, Bergrace by Night, Rhenen

Dames 11,6km
4 Ellen van Dijk 58:47
1 Marja Bosje 1:00:07

17/04, Vrieling Hardenberg City Run

J-7, 1K Runaway
1 Haico Boer 3:59

HSEN, 5KM
8 Caimen Stevens 16:26

H40+, 10KM
18 Rob Somsen 44:39

H50+, 10KM
4 Theo Boekema 40:00
9 Patrick Aris 44:00
 

13/04, Jaarbeurs Marathon, Utrecht

Marathon
36 Rik Wolswinkel 3:01:00
62 Wilbert Ulijn 3:11:25
78 Ronald Meijer 3:15:08
114 Henry Wondergem 3:24:38
127 Jan van Nuenen 3:27:02
343 Margot Baars 4:01:39

Halve Marathon
102 Frank van der Mark 1:32:16
121 Silvester Pastoor 1:33:42
147 Jeroen Meijer 1:34:50
Falco van Dijck 1:35:48
276 Wietske Gerkema 1:40:59
282 Toon van Bemmel 1:41:11
343 Michel Schippers 1:42:51
345 Andrea van Lieshout 1:42:48
362 Sander de Vlieger 1:43:08
541 Walter Tesselhof 1:46:51
744 Gerard van Maurik 1:49:45
749 Herman van Dam 1:47:53
782 Marja Bosje 1:51:28
850 Anette Bax 1:49:41

10KM
5 Aart Stigter 00:32:44
18 Wilfred Verhagen 00:35:05
26 Roberto Hofman 00:36:11
34 Gert-Jan Haze 00:36:39
39 Bas Stigter 00:37:08
40 Fabian Hunneman 00:37:09
57 Jan Jansen 00:38:27
80 Roderik Met 00:38:47
101 Jeroen Peek00:39:57
109 Rene Drost00:39:52
112 Patrick Aris 00:41:20
119 Daan v Buuren 00:40:59
282 Peter Witteman 00:43:37
345 Matthijs Weststeijn 00:45:58
444 Gerard Balvers 00:47:59
849 Chris Driessen 00:49:53
986 Edwin van Anraad 00:48:46
1999 Ferdinand Bernard 01:00:04
2073 Piet Callaars 00:55:44
2175 Wim Streng 00:59:11
2236 Sabine Isabella Oskamp 00:54:45
2277 Ria Attevelt 01:01:59
2350 Joke Boon 01:00:24
2481 Marjon van Eck 01:01:52
3055 Lenie Morisseau 01:03:42
3229 Jeanette van Garderen 01:14:08
3230 Josephine Boevee van Doorn 01:14:08

5KM
44 Jorg Heijmink Liesert 21:19
88 jack van den Hengel 23:20

1KM
16 Jeroen Bakker 03:35
20 Victor Aris 03:40
190 Hester Aris 05:08

13/04, Open Zaanse Kampioenschap, Krommenie

Mannen, 16.1km
3 Dennis Kollaard 1:11:41

13/04, Rabobank Paasloop, Boxtel

M35, Wedstrijdloop
13 Peter Pesch 1:12:36

M50, Wedstrijdloop
3 Egbert Tick  59:31

11/04, 2e Voorjaarsloop “De Dijkrunners”, Dodewaard

Mannen, 10km
15 Albert Doelwijt 47:22

Vrouwen, 10km
2 Ellen van Dijk 47:32

05/05, 29e Fortis Marathon, Rotterdam

Marathon
Rene de Lange2:50:28
Fred de Jongste 2:50:34
Arie van Houwelingen2:53:07
Ron Huizer 3:05:22
Geu Siebenga 3:06:58
Remco Schram 3:10:56
Theo Boekema 3:13:35
Frank van der Mark 3:12:57
James Robbert Hobbs 3:23:40
Jacco Leeuwerink 3:24:27
Theo van de Ven 3:23:41
Jaques Kusters 3:26:26
Martijn Lindenberg 3:28:09
Jeroen Nijland 3:34:32
Nico Bes 3:33:03
Jan Mens 3:35:49
Paul Gordijn 3:37:17
Dirk Vollenga 3:41:39
Wllem de Kater 3:52:17
Eric Verbugt 3:51:55
Anja Walstock 4:03:10
Karel Slot 4:15:40
Gert van Ziel 4:16:46
Martin Brink 4:18:49
Niels de Water 4:23:36
Hanny Kool-van Arnhem 4:25:39
Jack van den Hengel 5:14:20

10KM
Mark Hakbijl 36:37 36:38
Ton Hettema 36:52 36:57
Richard Rol 40:53 41:01
Marko Bastiaanse 43:26 45:06

5KM
Gerard Balvers 25:21
 

05/05, 33e Edition Marathon de Paris, Parijs

Marathon
Ellen Abbringh 4:19:05

05/04, 3e Drutenloop, Druten

M35, 10KM
10 Tonnie Scheurwater 38:38

05/04, Rhenus Logistics Run, Hoofddorp

MAS, 10KM
17 Hans Fischer 42:29

05/04, 74e Sloterplasloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
9 Ronald de Wit 37:58
11 Erwin Evers 38:41

M35, 10KM
18 Boy Oudejans 40:48

M45, 10KM
11 Walter Krijger 39:10

04/04, 36e SNS-Bank Parkloop, Schoonhoven

10KM Prestatieloop
2 Rik Wolswinkel 36:09

10KM Wedstrijdloop
4 Wilfred Verhagen 35:37
 

04/04, Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen

H50, 21.1km
11 Harry Coes 1:33:46

DSEN, 21.1km
4 Kim Baner 1:42:31

04/04, RABO Stratenloop, Reusel

H35, 10KM
6 Remco Schellingerhout 35:12

31/03, Amersfoortse Baancompetitie 2009, Amersfoort

3000m
14 Mark van Vugt 10:05.3

29/03, Rondje Nederland, Arnhem

Jeugdloop, 2.5km
4 Montijn van de Ven 10:37

29/03, Acht van Assen, Assen

M50+
3 Peter Modderkolk 32:28

29/03, Posno-sport Halve Marathon, Weert

MSEN, 10km
7 Remco Schellingerhout 36:19

M40+, 10km
1 Jan van de Kerkhof 36:22

M50+, 10km
2 Andre Roelofs 38:25
3 Egbert Tick 39:14

29/03, Dwars door Dordt, Dordrecht

Jongens 9-10, 1km Pupil A/B
3 Ids Biemans 4:03

Meisjes 6-8, 1km Pupil C/D
1 Ynte Biemans 4:19

29/03, Mijlen van Zeist

M45, 10EM
5 Toon van Bemmel 1:22:28

Heren, 5EM
2 Gert-Jan Haze 29:34

Dames, 5EM
4 Ellen Abbringh 38:58

29/03, Runnersworld Circuitrun, Zandvoort

12km
Remco Schram 44:42
Ruud Wempe 46:40
Rene Drost 48:12
Silvester Pastoor 50:32
Kees Hamster 51:43
Maartje van Asten 55:52
Marja Bosje 58:18
Niels Vertelman 58:18
Johan Koops 1:02:23

5km
Peter Pesch 22:30

28/03, Scherpenberg – Lauf, Schleiden-Gemünd

Volkslauf, 10km
6 Wilfred Verhagen 35:42

28/03, Binnenmasloop, Mijnsherenland

H35, 21.1km
1 Andy Roodenburg 1:32:18

22/03, Marathon Rome

42.2km
Rob Somsen 3.57.23

22/03, ING Venloop, Venlo

MSEN, 21.1km
55 Silvester Pastoor 1:29:21

M35, 21.1km
10 Remco Schellingerhout 1:19:13
13 Wilbert Ulijn 1:23:18

VSEN, 10km
13 Marja Bosje 48:28

22/03, 20e Runnersworld Spaarnwoudeloop

V35, 10km
1 Linda Valent 43:05

MSEN, 30km
6 Hans Fischer 2:33:36

21/03, 57e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk

MSEN, 15km
7 Ton Hettema 56:39
16 Johan Poppe 1:02:44
19 Michel Schippers 1:04:52

MSEN, 10km
2 Wilfred Verhagen 35:44

21/03, Halve marathon van St Anthonis, Sint Anthonis

H50+, Halve marathon
2 Egbert Tick 1:24:40

21/03, Veluwepoortloop, Nijkerk

MSEN, 5km
4 Rik Wolswinkel 18:13
 

17/03, Amersfoortse Baancompetitie 2009, Amersfoort

5000m
12 Roberto Hofman 17:38.1
19 Mark van Vugt 18:19.6
 

15/03, Intersport van den Broek Halve Marathon, Veldhoven

M35, 21.1km
8 Marco van der Lans 1:29:02

15/03, AV FOrtuna prestatieloop, Vlaardingen

MAN, 10km
2 Michiel Bovendeert 35:14

15/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

MSEN, 10km
9 Ronald de Wit 38:25
12 Erwin Evers 39:30
13 Floris Solleveld 39:39

M35, 10km
18 Boy Oudejans 40:53

M45, 10km
25 Walter Krijger 45:06

Vrouwen, 10km
7 Marja Bosje 47:19

14/03, Fortis CPC Loop, Den Haag

MSEN, 21.1km NK
28 Wouter Wierenga 1:16:15
31 Rik Wolswinkel 1:17:02
36 Rene de Lange 1:18:47
48 Erwin Schuurbiers 1:21:51
52 Ronald van Leeuwen 1:23:28
61 Johan Arnold 1:25:11
65 Willem de Kater 1:28:08
71 Martijn Lindenberg 1:30:42
73 Silvester Pastoor 1:34:31
77 Niels de Water 1:41:21
80 Marko Bastiaanse 1:43:36
1076 Rob Stapersma 1:56:10

M35, 21.1km NK
16 Jeroen Plevier 1:20:22
32 Richard van Keulen 1:29:56
53 Geo Arnold 1:50:16

M40, 21.1km NK
33 Jeroen Nijland 1:28:33
62 Freddy de Bree 1:51:28

M45, 21.1km NK
13 Roberto Hofman 1:18:46
51 Jacques Kusters 1:34:23
480 Perry van Engelen 1:51:29

M50, 21.1km NK
16 Egbert Tick 1:24:28
29 Sander de Vlieger 1:35:00
55 Paul Gordijn 1:39:58
58 Theo Deur 1:40:54

M55, 21.1km NK
37 Albert Doelwijt 1:44:45
44 Johan Berkhoudt 1:46:58

M60, 21.1km NK
1 Geu Siebenga 1:25:35
45 Gerard van Maurik 1:52:03

V45, 21.1km NK
10 Ellen v Dijk-v d Meulen 1:43:22

Mannen, 10km
24 Robbert Tjoa 36:19
137 Erik Slagt 42:14
353 Gerard Balvers 47:20
2492 Wim Streng 1:02:21

14/03, De 32 van Kampen, Kampen

Mannen, 32km
13 Theo Boekema 2:18:39

14/03, 6e Kontakt 5 Mijlen Loop, Ameide

MSEN, 5EM
4 Wilfred Verhagen 28:24

V45, 5EM
8 hanny Kool 39:03

07/03, Driebergenloop, Driebergen

Mannen, 21.1km
Rene Drost 1:33:18

Vrouwen, 21.1km
3 Marja Bosje 1:47:58

08/03, AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

1000m
1 Haico Boer 3:47

5km
2 Roderik Met 17:35
45 Patrick Aris 23:11
48 Victor Aris 23:15

10km
8 Wilfred Verhagen 36:02
11 Gert-Jan Haze 36:50
13 Ton Hettema 37:21

MSen, 20km
27 Silvester Pastoor 1:27:44

M35, 20km
13 Ronald Meijer 1:21:29

M45, 20km
7 Roberto Hofman 1:16:56

Business, 20km
88 Denise de Beer 1:38:45

08/03, Fresenius Halve Marathon, Drunen

MSEN, 21.1km
17 Falco van Dijk 1:32:13

M50, 21.1km
24 Gerard Veroude 1:40:50

08/03, Trappenbergloop, Huizen

M45, 12km
1 Jos Broekhuis 45:59

01/03, Brielse Maasloop, Brielle

H45, 30km
3 Ron Huizer 2:06:04

01/03, Den Helder – Schagen, Den Helder

M50, 25km
10 Jan Mens 1:53:21

28/02, SPAR NK Cross, Rijen

MPUPC, 900 METER
10 Hester Aris 4:22

JPUPC, 900 METER
1 Haico Boer 3:45

JPUP1, 1200 METER
13 Victor Aris 5:08

M50, 7900 METER
25 André Roelofs 31:15:00

M60, 7900 METER
14 Erik Slagt 36:03:00

M45, 10200 METER
44 Peter Verhagen 50:51:00

M40, 10200 METER
Dennis Hurkmans 36:20:00 (DSQ)

28/02, Knotwilgenloop, Woerden

MSEN, 21km
3 Rik Wolswinkel 1:24:17

M45, 21km
1 Wim van den Heuvel 1:21:42

Mannen 10km
Johan Poppe 41:10
Michel schippers 41:50
 

28/02, DES Halve Marathon “Jan Kolenloop”, Eersel

HSEN
8 Wim Uytdewilligen

HM45
8 Egbert Tick 1:28:40

28/02, 4e BVC Arena cross, Rhenen

Jongens PupA 950m
1 Joes Ludden 3:27

Jongens JunD 1900m
2 Montijn vd Ven 6:51
3 Jeroen Bakker 6:55

Jongens JunB 4400m
1 Jorin Kamps 16:06
2 Rolf Klein 16:13

HSEN Kort 4400m
6 Andre Knop 18:03
8 Theo Deur 18:12
10 Ron Fortman 20:48

DSEN Lang 11km
2 Ellen van Dijk 56:27

HSEN Lang 11km
4 Ronald Dercksen 44:31

21/02, Kruikenloop, Tilburg

M35, 15km Wedstrijd
11 Remco Schellingerhout 53:34

15/02, 31e Bosdijkloop, Vinkeveen

H45, 21km
3 Roberto Hofman 1:21:01

DSEN, 10km
4 Denise de Beer 45:59

15/02, Bergcross, Amersfoort

M45+ 8800m
12 Egbert Tick 36:35
 

14/02, Pallandtcross, Middelharnis

JPUPC, 805m
1 Haico Boer 3:08
 

14/02, Zegerplasloop, Alphen /d Rijn

MSEN, 5km
1 Ton Hettema 17:50
2 Ronald Meijer 18:07

14/02, 36e Februariloop, Bennekom

MSEN, 6km
19 Theo Deur 26:02
20 Andre Knop 26:07
23 Erik Dijksman 26:55 

14/02, Van Splunder-Heijnenoordtunnelloop, Oud Beijerland

H45, 25km
23 Ron Huizer 2:09:18

08/02, Groet uit Schoorl Run, Schoorl

MSEN, 30km
50 JR Hobbs 2:28:58

M35, 30km
4 Jeroen Plevier 1:56:16
39 Ronald Meijer 2:26:28

M40, 30km
54 Eric Verbugt 2:26:53
120 Herman van Dam 2:48:32

M45, 30km
7 Roberto Hofman 2:02:44

VSEN, 30km
16 Denise de Beer 2:58:27

V50, 30km
21 Margot Baars 2:53:08

MSEN, 21km
16 Gert-Jan Haze 1:23:36
18 Ronald van Leeuwen 1:24:32
24 Ronald de Wit 1:26:11
132 Silvester Pastoor 1:41:13

M35, 21km
14 Bas de Bruin 1:27:58

M40, 21km
4 Dennise Hurkmans 1:17:41
28 Jeroen Nijland 1:27:36

M50, 21km
59 Paul Gordijn 1:39:36

VSEN, 21km
6 Carola Nell 1:34:38

V35, 21km
12 Linda Valent 1:39:18

MSEN, 10km
53 Niels vertelman 48:05

M35, 10km
16 Rene Drost 40:19

MPROM, 10km
4 Neals Strik 29:34

VRECR, 5km
5 Floor PulL ter Gunne 26:20
 

08/02,Voorne 10EM, Brielle

H45, 10Mijl
3 Ron Huizer 1:03:11

08/02, Atledo-Cross, Dongen

M45
19 Peter Verhagen 40:49

08/02, Heldense Bossen Cross, Panningen

JPUPC, 920m
1 Haico Boer 3:30

08/02, NIB Phanos Boscross, Amstelveen

PUP J, 1300m
5 Beau Anches ??
10 Ruben Hazeleger ??

M45, 10km
2 Ad van Munster 42:17
 

07/02, 2e Julianawegloop, Nieuwendijk

HSEN, 10km
4 Rik Wolswinkel 39:11

01/02, Midwintermarathon, Apeldoorn

Heren Stentor Kidsrun
3 Victor Aris 3:43

Dames Acht van Apeldoorn
133 Joke Boon 22:23
718 Jeanette van Garderen 10:00

Heren Hollander techniek Minimarathon
6 Aart Stigter 01:02:43
44 Gert-Jan Haze 01:11:29
65 Ronald van Leeuwen 01:14:56
90 André Roelofs 01:17:22
104 Willem de Kater 01:18:06
984 Evert van Kuilenburg 01:38:34
1947 Jabob Drinkwaard 01:58:59

Dames Hollander techniek Minimarathon
30 Kim Baner 01:28:48
34 Ellen van Dijk-v d Meulen 01:29:56
66 Agnes Wassenaar 01:33:43
80 Annette Bax 01:35:07
120 Marieke Huysmans 01:38:20

Heren Helicon Asselronde
101 Walter Krijger 02:00:52
110 Theo Boekema 02:01:57
204 Richard ter Maat 02:08:01
223 Ron Huizer 02:08:43
330 Sander de Vlieger 02:14:06
758 Gert van Ziel 02:31:11
875 Silvester Pastoor 02:35:27

Heren Overall Uitslag Midwintermarathon
81 Jan van Nuenen 03:19:57

31/01, BVC Cross, Ede

Jongens junioren B
2 Jorin Kamps 14:49
3 Rolf Klein 15:02

Lange cross mannen masters
16 André Knop 42:44
17 Theo Deur 43:06

Meisjes junioren D
11 Amy van Dijk 7:49

25/01, Vakantiemakelaar 10EM, Uithoorn

Heren 35-44, 10EM
1 Neals Strik 52:42
28 Ronald Meijer 1:05:50
40 Fred Gorter 1:09:13

Heren 45-54, 10km
4 Robert Belt 38:08

25/01, Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop

M45+
9 Egbert Tick 34:05

25/01, Vlakwatercross, Venray

JPC, JPUPC 1060m
1 Haico Boer 4:02

18/01, Rabobank Goed, Beter, Best-loop, Best

M50+, 21km
12 Egbert Tick 1:36:19 

18/01, Intersport Biesheuvelloop 2009, Maassluis

M35, 21km
4 Michiel Bovendeert 1:17:17

VSEN, 21km
2 Carola Nell 1:32:14

18/01, 35ste RTV/NH Vondelparkloop, Amsterdam

MSEN, 10km
6 Ronald de Wit 33:51
7 Erwin Evers 34:21

M35+, 10km
7 Arnoud Bijlsma 33:10
17 Peter Plomp 38:45
18 Niels Grent 39:00

17 J.R. Hobbs 36:56

17/01, Mastboscross, Breda

Jongens pupillen C – 1400 m
1 Haico Boer 5.35

 11/01, Halve Marathon van Egmond, Egmond aan Zee

Halve Marathon
Neals Strik 1:09:16
Aart Stigter 1:14:40
Harm Sengers 1:15:49
Dennis Hurkmans 1:20:29
Jeroen Plevier 1:23:28
Roberto Hofman 1:24:40
Ronald van Leeuwen 1:25:27
Andreas Kiewiet 1:25:33
Roderik Met 1:25:46
Gert-Jan Haze 1:26:33
De Bruin 1:28:39
Ruud Wempe 1:32:07
Jeroen Nijland 1:32:30
Rene Drost 1:33:41
Tijs Groot 1:37:43
Martijn Lindenberg 1:41:09
Jorg Liefting 1:42:10
Maarten van Gijn 1:44:31
JR Hobbs 1:45:39
Jan Stoof 1:46:22
Rob Somsen 1:47:28
Toon van Bemmel 1:47:48
Paul Gordijn 1:47:58
Otto Okkersen 1:48:32
Herman van Dam 1:51:55
Anja Walstock 1:52:09
Kees Van Zijp 1:53:55
Ellen Abbringh 1:54:20
Walter Tesselhoff 1:56:33
Niels de Water 1:58:45
Hanny Kool-van Arnhem 2:00:07
Denise de Beer 2:00:19
Silvester Pastoor 2:04:01
Geo Arnold 2:16:59

Kwart marathon
Peter Pesch 52:57
Piet Callaars 1:11:25

10/01, Zegerplasloop, Alphen /d Rijn

MSEN 15km
1 Ronald Meijer 59:25

10/01 Dijkencross, Pannerden

M50 Eindklassement
2 Andre Roelofs 17:39, 0:00, 17:55, 18:14 => 53:48
 

04/01, Donckcross, Someren

JPUP C, 1100m
1 Haico Boer 4:52

M50+, 8km
6 Egbert Tick 34:46

04/01, Halve marathon van Rockanje

H45, 21.1km
5 Ron Huizer 1:29:54
 

03/01, Florijnwinterloop, Woudenberg

MAN, 10EM
6 Rik Wolswinkel 58:58
13 Guido vroemen 1:03:07
27 Maarten van Triest 1:10:58
30 Falco van Dijck 1:12:14

M40, 10EM
8 Rob Bijl 58:44
10 Roberto Hofman 59:27
20 Peter van de Brink 1:05:32
60 Hein van bruinhorst 1:17:25
78 Walter Tesselhof 1:22:00

M50, 10EM
21 Willem Edink 1:12:14
36 Henny v/d Ven 1:14:52
98 Gert van Ziel 1:24:42
120 Chris Driessen 1:29:20
151 Stef van de Grift 1:51:12

VR, 10EM
12 Denise de Beer 1:17:37

Dames sen, 10km
3 Andrea van Lieshout 46:16

Dames 35+, 10km
6 Ellen van Dijk 46:35
11 Marja Bosje 49:37

03/01, 48e Wallenloop, Goes

MAS55
3 Wim Roose 31;31
9 Jan Roose 37:24