Uitslagen 2010

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2010. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, Internationale Sylvestercross, Soest

MANNEN, Korte Cross
39 Rik Wolswinkel 12:32
46 Fabian Hunneman 12:45

Jongens Jun A
24 Leon Bosch 24:27

MSEN, Lange Cross
10 Caimin Stevens 29:35
57 Bart Meijer 41:27

M35, Lange Cross
7 Dennis Hurkmans 30:04
22 Cornelis de Stigter 32:16
34 Gert-Jan Haze 34:01
36 Jan Stehouwer 34:16
38 Falco van Dijck 34:23

M45, Lange Cross
23 Roberto Hofman 35:17
37 Kees van de Wetering 37:40

M55, Lange Cross
7 Ardath Witkamp 37:53

V35, Lange Cross
3 Esther van Heerde 26:03

V55, Lange Cross
3 Ans van Veenendaal 33:38

MPROM, Lange Cross
24 Christiaan van Beusichem 37:42

MPRES, 9KM
112 Peter Witteman 39:52
155 Sjaak Meyberg 41:02
310 Toon van Bemmel 44:04
374 Mon Akkerman 45:34
390 Andre Stolvoort 45:57 

19/12, Galamadammen Kika Run, Koudum

HEREN, 10EM
11 Kees van de Wetering 1:12:37

19/12, LIDO-Cross, Waalwijk

M35, 9200M
5 Cornelis de Stigter 32:51

18/12, Houtrwijk Kerstloop, Dronten

HEREN, 10KM
5 Rik Wolswinkel 35:48

18/12, KLM Clubkampieonschappen, Langevelderslag

HEREN, 6KM
1 Roberto Hofman 25:48

DAMES, 6KM
2 Denise de Beer 31:29

12/12, BAV Wintercup, Baarn

M35, 10KM
4 Gert-Jan Haze 34:53
9 Ronald van Leeuwen 37:21

M40, 10KM
4 Dennis Hurkmans 32:10
7 Michiel Stiemer 34:32

M45, 10KM
7 Roberto Hofman 35:44

M50, 10KM
1 Jos Broekhuis 34:19

VSEN, 10KM
3 Denise de Beer 46:30

12/12, Running Center Cross Circuit, Steenwijk

MSEN
9 Pieter de Boer 43:06

12/12, Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse

M50, 42.2KM
4 Ron Huizer 3:14:36
22 Bob Bock 4:23:13

HEREN, 5KM
4 Cornelis de Stigter 17:23

12/12, AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp

M45, 10KM
15 Erik Luyf 48:54

11/12, Koude Polderloop. Nijkerk

HEREN, 5KM
2 Rik Wolswinkel 16:39

HEREN, 10KM
5 Henri Harmsen 35:43

11/12, 3e Pallas Papendalcross, Arnhem

MSEN, 2100M
8 Caimin Stevens 6:27

JJUN-A, 6150M
9 Leon Bosch 22:21

28/11, Sportmax Karpencross, Eindhoven

JJUNC, 2350M
1 Jeroen van de Wijdeven 9:28

28/11, Internationale loket.nl Warandeloop, Tilburg

MSEN, 10KM
46 Caimin Stevens 33:44
47 Maarten Jumelet 33:51

28/11, Run for polio, Soesterbg

DPRES, 5KM
53 Fonny Pasma 29:56
94 Narga Schuurman 31:40

DPRES, 10KM
14 Denise de Beer 45:39
42 Andrea van Lieshout 51:06

MPRES, 10KM
59 Victor Boskamp 41:42
126 Roberto Hofman 45:39

27/11, 10de Zuiderzeemarathon, Zwolle

MSEN, 42.2KM
3 Pieter de Boer 3:11:11

M40, 42.2KM
2 Geert Meijer 3:14:28
8 Kees van de Wetering 3:30:05

M50, 42.2KM
2 Theo Boekema 3:02:58

M60, 42.2KM
2 Jan van Nuenen 3:34:53

27/11, Internationale loket.nl Warandeloop, Tilburg

MANNEN, 21.1KM
8 Ron Huizer 1:24:39
32 John Meeuwesen 1:36:14

M35, 9400m
12 Spas Gueorguiev 37:45

M40, 9400m
11 Robbert Tjoa 35:07
12 Cornelis de Stigter 35:19

M60, 7500m
8 Erik Slagt 33:07

27/11, 43e Horaloop, Ede

M35, 5KM
8 Alwin de Lijster 22:07

M35, 10KM
19 Andre Knop 43:33
49 Albert Doelwijt 48:10

V35, 10KM
3 Ellen van Dijk 46:26

M35, 10EM
46 Evert van Kuilenburg 1:21:34

V35, 10EM
10 Annette Bax 1:24:57

21/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen

J10/11, 1K Runaway
1 Victor Aris 3:26

M8, 1K Runaway
1 Hester Aris 3:46

MSR
39 Caimin Stevens 50:16
79 Alex Bouwmeester 53:35
142 Mark Hakbijl 56:24
201 Falco van Dijck 57:48
389 Michiel van Dellen 1:00:50
687 Michel Schouten 1:04:11
750 Silvester Pastoor 1:04:42
865 Wouter Zweerink 1:05:34
1584 Dennis Kollaard 1:09:48

M35
245 René Drost 1:04:28
289 Heino Welman 1:05:14
345 Richard ter Maat 1:06:18

M40
33 Michiel Stiemer 55:35
48 Andries Bosma 56:50
63 Chiel Brussee 57:29
68 Jeroen Goes 57:59
143 Dries Pluimers 1:00:39
215 Wilfred Greup 1:02:21
265 Joost Doelman 1:03:18
279 Crist Hendriks 1:03:40
563 Niels Koster 1:07:23
776 Wijnand Weijman 1:09:22
780 Freddy de Bree 1:09:22

M45
1 Abraham Zewdie 47:58
53 Jan Bruning 57:53
83 Jan Jansen 59:14
102 Martin Brink 59:44
229 Frank van der Mark 1:03:42
298 Wouter Schuddeboom 1:05:00
2809 Fred Sikkema 1:32:21

M50
39 Ron Huizer 59:22
109 Peter van den Brink 1:03:16
282 Gerard Veroude 1:07:17
352 Gert Hekkert 1:07:56
352 Wietse Gerkema 1:08:32
567 Henny van de Ven 1:11:39
715 Chris van Isselt 1:13:15
1298 Mon Akkerman 1:19:16
1500 Harrie van Hoof 1:21:10

M55
154 Leo de Hartog 1:08:46
1086 Gerard Balvers 1:25:33

M60
6 Ap Brands 55:11
33 Harry Verhagen 1:06:00
155 Johan Berkhoudt 1:13:49
209 Job van Hal 1:15:58
220 Chris Driessen 1:16:24
487 Piet van Dijck 1:25:03
717 Wim Streng 1:36:22 22809 717

V45
81 Petra Schoon 1:14:23
270 Joke Boon 1:21:11
687 Marieke Lamberts 1:29:32

V50
60 Tineke Bruce 1:15:03
292 Hanny Kool-van Arnhem 1:25:14

V55
5 Ans van Veenendaal 1:07:48
19 Hubertine Hingstman 1:14:34
80 Marlaine Charest 1:23:25

21/11, Classica de Lanzarote, La Santa

MANNEN, 10KM
10 Aart Stigter 34:40
18 Rik Wolswinkel 35:56
43 Remco Schellingerhout 39:50
119 Theo Deur 47:34
185 Steve Koot 53:45

DAMES, 10KM
22 Anneke Stavenga 45:47
72 Maria Dirks 55:45

21/12, De Campus Cross, Veldhoven

M45
12 Egbert Tick 30:33

21/11, Scorpiocross, Oosterhout

MSEN, 8400m
1 Christaan van Beusichem 27:49

20/11, 3e Weerter Mizuno Bergloop

MSEN, 5KM
2 Spas Gueorguiev 20:14

M40, 5KM
2 Jan vd Kerkhof 19:41

14/11, BAV Wintercup, Baarn

H45, 10Km
8 Roberto Hofman 39:43

DSEN, 10KM
4 Denise de Beer 51:18

14/11, Running Center Cross Circuit, Leeuwarden

MSEN
10 Pieter de Boer 46:20

14/11, Dinkelloop, Losser

MSEN, 12.5KM
1 Caimin Stevens 45:40

D35, 7.5KM
1 Esther van Heerden 31:00

MSEN, 5KM
1 Caimin Stevens 17:19

14/11, Molenvencross, Helmond

Jongens C, 3200M
19 Jeroen van de Wijdeven 15:38

14/11, Holapress Valkenloop, Valkenswaard

M35, 21.1KM
16 Endy Kasanardjo 1:26:34

M55, 21.1KM
13 Egbert Tick 1:34:26
15 Harry Verhagen 1:37:29

14/11, 22e Maeresia cross, Kaatsheuvel

M35, 8.8KM
9 Cornelis de Stigter 38:10

14/11, Klaverbladloop – Dotterbloemloop, Zoetermeer

HSEN, 15KM
9 Jasper van de Reep 56:55

HPRES, 5KM
2 Robbert Tjoa 16:44

14/11, 26e Dijkgatboscross, Wieringerwerf

MSEN, 10.5KM
12 Alex Bouwmeester 43:34

13/11 BV Cross, Wageningen

Meisjes JUN D
8 Noor de Klein 4:25

Jongens JUN D
4 Joel Hollander 8:31
8 Stijn Waltmann 8:59
27 Jeroen van Wees 12:04

MMAS, Korte cross
1 Bernard Engberink 10:02
5 Richard van Keulen 10:34

MSEN, Lange cross
11 Jan Zwaan 30:26

MMAS, Lange cross
8 André Roelofs 30:01
13 Henry Wondergem 31:47
14 André Knop 32:41
22 Erik Dijksman 34:11
29 Ron Fortman 37:23
 

13/11, Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn

Heren, 15km
1 Kees van de Wetering 1:04:22
 

13/11, 43e Mosselloop, Burg-Haamstede

M55, 9KM
7 Wim Roose 40:55
19 Jan Roose 48:17

13/11, Gelders-Overijssels Crosskampioenschap, Harderwijk

Jongens A/B
5 Léon Bosch 14:44

HSEN
2 Caimin Stevens 9:55

13/11, Zandenplasloop, Nunspeet

HSEN, 10KM
1 Wilfred Verhagen 33:05
3 Rik Wolswinkel 35:28
8 Henri Harmsen 36:29

07/10, ING New York City marathon

42.2KM
Ron Huizer 3:03:03
Leonie van den Haak 4:44:14
 

07/11, Terschelling Marathon

MSEN, 21.1KM
9 Hakim Najib 1:20:52
30 John Arnold 1:29:55
42 Ewout de Bruin 1:40:59
46 Erwin Evers 1:42:03
47 Geo Arnold 1:45:09

M40, 21.1KM
9 Jeroen Goes 1:23:31

M50, 21.1KM
67 Albert Doelwijt 1:46:33

V45, 21.1Km
6 Ellen van Dijk 1:41:08
23 Petra Jans 1:50:50

V55, 21.1KM
1 Ans van veenendaal 1:38:54

MRECR40, 21.1KM
11 Bastiaan Visser 1:30:59

MSEN, 42.2KM
2 Paul Verkleij 2:48:22
4 Pieter de Boer 3:14:00

M40, 42.2KM
33 Robert Wielinga 3:28:37
35 Sjef Brouwers 3:33;50

V35, 42.2KM
9 Wilma Dierx 3:46:15

V45, 42.2KM
5 Marja Bosje 3:40:29

M50RECR, 42.2KM
44 Johan Koops 3:55:09

V45RECR, 42.2KM
7 Margot Baars 3:59:09
8 Ellen Abbringh 3:59:28

07/11, Zilveren Turfloop, Mijdrecht

DPRES, 10KM
10 Denise de Beer 47:54

HPRES, 10KM
8 Roberto Hofman 37:58

HSEN, 10EM
1 Wilfred Verhagen 1:05:12

VSEN, 10EM
4 Carla van Rooijen 1:08:35
7 Pieteke Weperen 1:19:14

07/11, Parnassia Laan van Meerdervoortloop, Den Haag

M50, 10KM
18 Rob Veer 56:14

06/11, De Gerrit Voortman Lemelerbergloop

HSEN, 5.3KM
9 Leon Bosch 20:39

H40, 5.3KM
6 Ronnie Eilert 22:49

H40, 10.8KM
24 Willy Heijnen 52:52

06/11, 26e Halve Marathon Renswoude

MRECR, Halve Marathon
2 Rik Wolswinkel 1:17:55

05/11, Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen

HEREN, 5.6KM
4 Rik Wolswinkel 20:26

V55, 5.6KM
1 Marja Bosje 28:12

M40, 16KM
8 Niels Koster 1:22:52

31/10, Marathon van Athene

42KM
Rob Somsen 4:18:36

31/10, Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel

M35
18 John Meeuwesen 40:19

31/10, Marathon Brabant, Etten-Leur

M35, 42KM
30 Endymion Kasanardjo 3:25:17

M45, 42KM
67 Goof Lindijer 3:59:41

M55, 42KM
9 Chris de Vries 3:22:40
37 Gert van Ziel 4:50:09

M335, 21KM
36 Hans Fischer 1:35:38

M45, 21KM
41 Ron Huizen 1:34:11

VRECR, 5KM
13 Anja Walstock 23:17

31/10, Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn

MSEN
12 Alex Bouwmeester 28:32

31/10, Corus Runnersworld Cross, Spaarndam

H45, 10KM
14 Hans Beentjes 49:12

31/10, Wolfskamerloop, Huizen

M35, 10KM
4 Paul Verkleij 36:04

M45, 10KM
1 Abraham Zewdie 32:28
2 Jos Broekhuis 37:35

31/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam

VSEN, 10KM
3 Jolein de Bruin 51:00

30/10, BVC Cross, Veenenedaal

MMAS, Korte cross (3870m)
1 Bernard Engberrink 14:21
3 Joost Doelman 14:40
4 Richard van Keulen 14:46

MSEN, Lange cross (9480m)
4 Jan Zwaan 37:11

MMAS, Lange cross (9480m)
4 Henry Wondergem 39:54
9 André Knop 42:04
12 Erik Dijksman 43:21
13 Theo Deur 43:30
23 Tim van Vliet 46:46
 

30/10, Klokloop, Heerde

MANNEN, 15KM
10 Theo Boekema 1:00:33

30/10, Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal

MSEN, 10EM
29 Rik Wolswinkel 1:04:24

M50, 10EM
15 Willy Mars 1:07:08
93 Henk Doornebosch 1:18:30

VSEN, 10EM
186 Geertje Dingemans 1:47:24

MSEN, 5EM
12 Mark Hakbijl 29:20
21 Henri Harmsen 30:13

24/10, Molenhoeks Makkie, Molenhoek

H40, 5KM
5 Joost Doelman 20:16

23/10, Herfstloop, Lelystad

Heren, 5KM
1 Rik Wolswinkel 16:39

23/10, 46e de Jong & Laan Athlos Cross

HSEN, 10.5KM
24 Michel van Liempdt 43:20
27 Henny Wondergem 46:20

23/10, 22e Poort6-Loop, Gorinchem

MSEN, 10KM
5 Wilfred Verhagen 33:28

23/10, Amerongse Koploop

Jongens, Jeugdloop
1 Victor Aris 7:05

Meisjes, Jeugdloop
2 Hester Aris 7:45

DSEN, 5KM
2 Andrea van Lieshout 22:46

D40, 5KM
5 Hubertine Hingstman 24:00
6 Joke Boon 24:27

HSEN, 5KM
3 Richard van Keulen 19:34
9 Alwin Lijster 22:29

H40, 5KM
1 Jan Jansen 18:12
4 Joost Doelman 19:16
9 Andre Knop 21:14
12 Harrie van Hoof 22:20
15 Albert Doelwijt 23:30
17 Evert van Kuilenburg 24:14

DSEN, 10KM
2 Denise de Beer 47:33
4 Welmoed Meindertsma 48:36

D40, 10KM
2 Ellen van Dijk 45:31

D50, 10KM
1 Inge Dijkman 43:27
2 Marja Bosje 45:32
5 Els Gies 54:24

D60, 10KM
4 Conny Hardiek 1:00:27
6 Josephine Boeve 1:19:48

HSEN, 10KM
2 Hakim Najib 34:51
5 Ian Zwaan 38:26
6 Falco van Dijck 39:02

H40, 10KM
4 Ronald Dercksen 37:37
8 Wilfred Greup 42:01

H50, 10KM
2 Tonnie Scheurwater 37:45
3 Andre Roelofs 38:25
17 Theo Deur 44:50
20 Erik Dijksman 45:34

H60, 10KM
5 Gert van Ziel 50:30

17/10, Amsterdam Marathon

Marathon
Sigmar Kock 2:47:32
Rombout Breedveld 2:50:25
Rik Wolswinkel 2:51:19
Jeroen Plevier 2:53:49
Ronald van Leeuwen 2:58:49
Willem de Kater 2:59:26
Johan Arnold 3:14:17
Paul Gordijn 3:38:50
Cees Legemaat 3:41:30
Marja Bak-Wokke 3:40:50
Geo Arnold 1:50:46

Halve Marathon
Michiel Stiemer 1:20:34
Andries Bosma 1:22:18
Bob Hentenaar 1:25:24
Kees Hamster 1:27:09
Wim van den Heuvel 1:27:20
Andre Knop 1:31:16
Herman Tollenaar 1:32:50
Jan Mens 1:35:03
Léonie van den Haak 1:36:25
Pieter de Boer 1:36:25
Henk Bruggeman 1:38:25
Maartje van Asten 1:39:08
Ans van Veenendaal 1:39:37
Silvester Pastoor 1:40:28
Herman van Dam 1:41:47
Roberto de Freitas 1:48:15
Walter Krijger 1:48:30
Sean Jansen 1:50:09

17/10, Maliebaanloop, Utrecht

VPRES, 6KM
24 Maartje Brand 30:43

MSEN, 10KM
19 Hakim Najib 36:34

M35, 10KM
8 Pascal Vroemen 36:10
11 Jeroen Goes 37:27

M45, 10KM
1 Abraham Zewdie 31:29
2 Aart Stigter 33:41
11 Jan Jansen 37:33

V55, 10KM
3 Maria Dirks 51:14

HPRES, 10KM
39 Egbert Tick 41:25
53 Peter Witteman 42:11
97 Theo Deur 44:31
292 Harrie van Hoof 51:03
392 Piet Callaars 56:15

VPRES, 10KM
52 Joke Boon 51:03
88 Hanneke Welink 54:44
211 Gertrude Hartman 1:06:37

16/10, 1e Cross G/O Crosscompetitie, Dronten

JUNAJ, 4000m
2 Léon Bosch 15:04

10/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest

MANNEN, 31.5KM
22 Gert van Ziel 3:06:53

VROUWEN, 31.5KM
3 Ellen Abbringh 2:56:42 

10/10, Marathon Eindhoven

M35, 42KM
66 Remco Schellingerhout 3:24:21

M40, 42KM
19 Marco Vet 2:56:25

M45, 42KM
137 John Meeuwesen 3:47:04

M55, 42KM
28Chrisje Schrauwen 3:38:43

M65, 42KM
6 Harry Aarts 3:53:38

M40, 21KM
20 Michiel Brussee 1:26:15
32 Endymion Kasanardjo 1:28:50

M55, 21KM
8 Henk Cretier 1:29:48
75 Egbert Tick 1:45:14
260 Steve Koot 2:01:34

M60, 21KM
20 Harry Verhagen 1:44:55
39 Gerard van Maurik 1:47:56
150 Chris Driessen 2:07:54

10/10, Hoge Veluweloop, Otterlo

Mannen, 5KM
10 Roberto Hofman 19:28
22 Patrick Aris 22:13
67 Harrie van Hoof 25:45

Vrouwen, 5KM
11 Joke Boon 25:46

Mannen, 10KM
24 Peter van den Brink 40:54

Vrouwen, 10KM
2 Carlien Harms 40:55
7 Marja Bosje 45:51
10 Denise de Beer 46:46

Mannen, 21KM
9 Hakim Najib 1:24:30

09/10, 23e McDonald’s Reest Halve Marathon, Meppel

M50, 21KM
3 Theo Boekema 1:26:06

V40, 21KM
3 Carla Boekema 1:44:39

09/10, 9e Wim Hol Memorial, Papendrecht

MSEN, 10EM
3 Wilfred Verhagen 59:08

M45, 10EM
12 Ron Huizer 1:06:04

09/10, Arkervaartloop, Nijkerk

HSEN, 10KM
1 Rik Wolswinkel 35:21

HMAS, 10KM
3 Ronald van Leeuwen 39:08

03/10, 20 van Drachten

MANNEN, 10KM
12 Pieter de Boer 42:50 

03/10, Centrumloop, Helmond

M40, 10KM
8 Endymion Kasanardjo 39:24

02/10, Marathon Zeeland

MSEN, 42KM
2 Rik Wolswinkel 2:52:15

M35, 42KM
40 Gert-Jan Haze 3:28:50

M45, 42KM
43  Frank van der Mark 3:37:49
72 Peter van den Brink 3:47:03
93 Dick van Weelderen 3:51:34

VSEN, 42KM
6 Leonie van den Haak 3:54:06

V45, 42KM
4 Marja Bosje 3:46:52
10 Ellen van Dijk 4:00:21 

26/09, 37-er Real berlin Marathon, Berlijn

MSEN 42.2KM
391 Pieter de Boer 3:19:19

M40, 42.2KM
2238 Frederik de Bree 3:42:43

M45
498 Jeroen Nijland 3:16:41

M50
117 Louis Oortman 3:07:51

V45
354 Petra Schoon 4:03:36

26/09, Singelloop, Utrecht

MSEN, 10KM
68 Johan Poppe 38:31
69 Mark-Pieter van den Heuvel 38:45
77 Silvester Pastoor 40:09
82 Victor Boskamp 41:59

M35, 10KM
11 Michiel Stiemer 36:35
12 Gert-Jan Haze 36:36
59 Michel Liempdt 47:36

M45, 10KM
1 Abraham Zewdie 31:57
10 Jan Jansen 38:14
14 Peter van den Brink 39:13
22 Patrick Aris 39:59
25 Jeroen Peek 39:52
26 Bas Swildens 40:40
29 Wim van den Heuvel 41:07
30 Frank van der Mark 41:02

M55, 10KM
10 Egbert Tick 41:11
23 Albert Doelwijt 47:23
24 Johan Berkhoudt 48:54

V35, 10KM
3 Carlien Harms Aris 39:36

V45, 10KM
1 Inge Dijkman 41:20
2 Ellen van Dijk-v.d Meulen 45:08

V55, 10KM
5 Maria Dirks 51:42

MRECR, 10KM
589 Herman van Dam 46:19
744 Peter Witteman 47:22
789 Erik Dijksman 47:41

VRECR, 10KM
144 Hubertine Hingstman 49:59
759 Margreet van den Heuvel 58:21   

26/09, De 30 van Almere

Heren, 15KM
17 Andre Knop 1:04:41

Heren, 30KM
11 Sigmar Kock 1:59:19

26/09, Texel Halve Marathon, Den Burg

VSEN, 21.1KM
2 Paula IJzerman 1:37:13

26/09, Atag Posbankloop, Velp

M35, 15KM
45 Michiel Brussee 1:01:39
96 Richard ter Maat 1:09:32

M55, 15KM
100 Evert van Kuilenburg 1:21:09

V35, 15KM
38 Annette Bax 1:19:49

V45, 15KM
7 Marja Bosje 1:11:25

M35, 6KM
4 Dries Pluimers 23:39

M55, 6KM
6 Henk Bruggeman 27:54

25/09, Wolderwijdloop, Zeewolde

HSEN, 10KM
2 Rik Wolswinkel 34:40

24/09, World Airline Road Race, London

DSEN, 10KM
3 Denise de Beer 47:05

H45, 5KM
4 Roberto Hofman 19:20

19/09, 26e Dam tot Damloop, Zaandam

10EM
Falco van Dijck 1:03:16
Spas Gueorguiev 1:03:34
Marco Jong 1:03:37
Wim van den Heuvel 1:08:52
Silvester Pastoor 1:09:03
James Robert Hobbs 1:11:30
Rene Drost 1:11:34
Wouter Zweerink 1:11:34
Willy Heijnen 1:11:46
Dennis Kollaard 1:14:35
Denise de Beer 1:21:56
Piet van Dijck 1:26:32
Ellen Abbringh 1:43:11
Wim Streng 1:43:37

4EM
Harrie van Hoof 32:15
Joke Boon 32:16 

19/09, Halve van Hoogland

HEREN, 10KM
6 Fabian Hunneman 37:00

DAMES, 10KM
2 Inge Dijkman 42:41

HCAT1, 21.1KM
3 Rik Wolswinkel 1:18:11
5 Paul verkleij 1:20:06
9 Gert-Jan Haze 1:24:41

HCAT2, 21.1KM
3 John de Wit Huisstede 1:21:09
14 Jeroen Nijland 1:29:33
48 Cees Legemaat 1:41:01

HCAT3, 21.1KM
9 Bas Swildens 1:31:58

DCAT3, 21.1KM
6 Marja Bosje 1:41:15

19/09, 31e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

MANNEN, 30KM
49 John Meeuwesen 2:29:23

19/09, Halve en Kwart Marathon Cranendonck, Soerendonk

HSEN, 21.1KM
7 Remco Schellingerhout 1:25:51

18/09, 8e Newline Halve Marathon, Hattem

MREC, 7.1KM
3 Mark Hakbijl 25:48

12/09, Bridge to Bridge, Arnhem

J1011, 1KM Runaway
5 Victor Aris 3:29

M8, 1KM Runaway
1 Hester Aris 3:56

Vrouwen, 5KM
8 Barbara Kerkhof 21:25

Heren, 10EM
10 Mark Hakbijl 1:01:34
11 Marco Vet 1:02:00
23 Chiel Brussee 1:04:27
88 Freddy de Bree 1:10:48
118 Martin Brink 1:12:35
137 Wijnand Weijman 1:13:46
440 Niels Koster 1:24:30

Vrouwen, 10EM
22 Marja Bosje 1:19:23 

11/09, Run Winschoten

VSEN, NK 100KM
1 Léonie van den Haak 9:29:52

MSEN, NK 100KM
12 Tom van der Veldt 10:17:16

Mannen, 50km
14 Robert Wielinga 4:28:59

11/09, Pierloop, IJmuiden

MREC, 15KM
Dennis Kollaard 1:15:26
 

05/09, 11e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen

MSEN, 42.2KM
1 Rik Wolswinkel 2:45:14

M35, 21.1KM
2 Gert-Jan Haze 1:25:00
4 Ronald van Leeuwen 1:26:49

M45, 21.1KM
7 Paul Gordijn 1:39:46

M45, 10KM
7 Harrie van Hoof 49:06

M55, 10KM
1 Tonnie Scheurwater 39:29
2 Henk Cretier 41:49
6 Chris Driessen 49:16

MRECR, 10KM
1 Cornelis de Stigter 37:05

M45, 5Km
2 Martin Brink 19:48

05/09, 30 van Amsterdam Noord

MSEN, 30KM
4 Alex Bouwmeester 2:00:50
10 Ronald de Wit 2:07:36

M35, 30KM
8 Sigmar Kock 1:58:31
33 Hans Fischer 2:33:44

M45, 30KM
14 Jeroen Nijland 2:17:55

M55, 30KM
10 Chris de Vries  2:33:44

V45, 30KM
4 Marja Bak-Wokke 2:32:06

MPRES, 30KM
209 Henny van de Ven 2:51:58
259 Gert van Ziel 2:59:45

VPRES, 30KM
8 Leonie van den Haak 2:35:57

05/09, Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp

M45, 42.2KM
4 Bas Wildens 3:25:03

MSEN, 21.1KM
20 Silvester Pastoor 1:40:40

M35, 21.1KM
5 Remco Schram 1:23:18

MSEN, 10KM
3 Jan-Willem de Graaf 38:11

05/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg

MSEN, 10EM
12 Christaan van Beusichem 52:51
49 Chris Hendriks 1:08:50
63 Frank de Groot 1:09:10
89 John Meeuwesen 1:13:10
129 Peter verhagen 1:22:07
147 Sjef Brouwers 1:30:27

MSEN, 10KM NK
27 Caimin Stevens 32:32

M40, 10KM NK
16 Michiel Stiemer 36:25

M45, 10KM NK
1 Abraham Zewdie 31:43

M50, 10KM NK
11 Andre Roelofs 38:47

M55, 10KM NK
9 Henk Bruggeman 45:36

04/09, Bunnik’s Mooiste

1KM
1 Hester Aris 4:09

2KM
2 Victor Aris 7:45

6KM
1 Rik Wolswinkel 21:03
17 Carlien Harms 23:59
23 Joost Doelman 25:14
25 Wouter Schuddeboom 25:52
41 Ans van Veenendaal 28:08

Heren 12KM
Falco van Dijck 48:24
Frank van der Mark 51:10
Albert Doelwijt 58:56

Dames 12KM
1 Inge Dijkman 51:21
2 Marja Bosje 57:03
3 Ellen van Dijk 57:26

31/08, 20e Salverda Berkumloop, Zwolle

MSEN, 10KM
8 Mark Hakbijl 37:09
10 Michiel van Dellen 39:40

M40, 10KM
7 Rene Brinkhof 38:45
12 Geert Meijer 43:25

M50, 10KM
2 Willie Mars 39:49
4 Theo Boekema 41:53

29/08, Sevenaerrun, Zevenaar

Mannnen, 5KM
21 Dries Pluimers 19:03
43 Henk Bruggeman 21:43

29/08, 23e Rabobank Hemmeromloop, Hem

HSEN, 10KM
4 Neals Strik 31:06

DSEN, 10KM
4 Esther Schipper 37:00
 

28/08, MeerMarathon, Amsterdam

42.2KM
2 Michel Entius 3:06:11

28/08, Hyundai Halve Marathon, Burgh Haamstede

V45, 21.1KM
3 Marja Bosje 1:45:56
4 Ellen van Dijk 1:47:15

28/08, Bels Lijntje Loop, Baarle Nassau

MRECR, 6.8KM
7 Peter Verhagen 32:33

28/08, Ronde van Naastenbest, Best

M40, 10KM
7 John Meeuwesen 44:45

26/08, Kermisloop, Edam

M40, 10KM
3 John de Wit 36:33

25/08, Overlevingsloop, Den Helder

MANNEN, 7.3KM
5 Alex Bouwmeester 30:30

25/08, Gildeloop, Soest

MSEN, 10KM
1 Rik Wolswinkel 34:11

VMAS, 10KM
1 Inge Dijkman 41:37

25/08, Emiclaerloop, Amersfoort

HMAS, 10KM
86 Bas Swildens 46:52

DSEN, 10KM
4 Denise de Beer 47:12

24/08, Ronde van Abcoude

HSEN, 10KM
2 Wilfred Verhagen 34:02
11 W. de Kater 38:56

HMAS, 10KM
11 Bas Swildens 41:57

DMAS, 10KM
1 Wilma Dierx 46:54

15/08, Brunen Boeskoolloop, Oldenzaal

M40, 10KM
4 Caimin Stevens 34:41
 

14/08, Runnersworldloop, Apeldoorn

V45, 10KM
1 Inge Dijkman 42.36

MSEN, 10KM
17 Henri Harmsen 38:16

11/08, Florimex Baanloop, Aalsmeer

Heren, 5KM
1 Wilfred Verhagen 16:20
3 Henri Harmsen 17:35
 

06/08, Furness Carr Halve Marathon Dalfsen

HSEN, 21.1KM
9 Rik Wolswinkel 1:19:47
15 Gert-Jan Haze 1:24:55
19 Ronald van Leeuwen 1:26:23

H40, 21.1KM
9 Tonnie Scheurwater 1:25:47
24 Willie Mars 1:36:07
48 Albert Doelwijt 1:59:30

Dames, 21.1KM
14 Marja Bosje 1:49:33
16 Ellen van Dijk 1:59:32
17 Ellen Abbringh 1:59:17

9/07, 22e Polderloop, De Kwakel

Heren, 10KM
2 Wilfred Verhagen 33:58
4 Henri Harmsen 36:37
10 Bas Stigter 37:57

M35, 10KM
10 John de Wit 36:43

M45, 10KM
13 Rut Stigter 39:41

V45, 10KM
8 Ellen Abbringh 47:38

18/07, NK Atletiek, Amsterdam

1K RunAway, meisjes 8 jaar:
2 Hester Aris 3:52

5000m, mannen
18 Caimin Stevens 15:52.05

04/07, 50km van Assen

50KM
16 Michel Entius 4:05:38

03/07, Chaamloop, Chaam

MSEN, 5000M
4 Wilfred Verhagen 16:55
 

27/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM
9 John Meeuwesen 1:17:34

27/06, De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal

M35, 21.1KM
13 Endymion Kasanardjo 1:32:34

M45, 21.1KM
12 Ron Huizer 1:28:25

M35, 10KM
15 Marko Bastiaanse 46:48
 

27/06, 29e Vechtloop, Weesp

MSEN, 21.1KM
18 Freddy de Bree 1:42:01

26/06, 9e Lingewaalloop, Herwijnen

MSEN, 10KM
3 Wilfred Verhagen 35:35
6 Henri Harmsen 37:32

M55, 10KM
2 Tonnie Scheurwater 39:35

26/06, Utregse Meidenloop, Utrecht

VRECR, 5KM
48 Hubertine Hingstman 24:05
424 Avyola Stoelinga 30:21
895 Ria Attevelt 33:20
1143 Martine VerNoooij 35:30
1252 Kamini Dwarkapersad 39:16
1278 Wietske Paus 41:16

23/06, 23e Munnikenslagloop, Rouveen

HSEN, 10KM
3 Rik Wolswinkel 34:53

20/06, Vaderdag lopen, Sint Oedenrode

H45, 21.1KM
13 John Meeuwesen 1:40:16

19/06, Groot Ginkelse Loop, Wekerom

M40, 10.5KM
3 Jeroen Meijer 1:28:57

M40, 21.1KM
23 Martin Brink 1:37:51

19/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

M45, 10KM
66 Adrie van Bavel 49:25

M55, 10KM
3 Chrisje Schrauwen 41:42

19/06, Rabobank Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp

H55, 10KM
2 Arie van der Stel 39:55

18/06, 31e Nacht van Vlaanderen, Torhout

MSEN, Marathon
7 Rik Wolswinkel 2:47:36
 

13/06, Adidas Ladiesrun, Rotterdam

V50, 10KM
7 Hanny Kool van Arnhem 54:13

13/06, 15e Internationale Rondje Voorne

Heren, 50KM
22 Ron Aret 4:38:36

Duo’s, 50KM
1 Cornelis de Stigter 3:09:16

13/06, Stoomtramloop, Hoorn

M40, 21.1KM
8 Michel Entius 1:28:30

12/06, Halve Marathon Festival, Zwolle

MSEN, 21.1KM
27 Mark Hakbijl 1:24:14

M35, 21.1KM
2 Neals Strik 1:06:55

M40, 21.1KM
21 Rob Somsen 1:40:20
24 Willy Heijnen 1:41:02

M45, 21.1KM
8 Rene Brinkhof 1:26:20
10 Geert Meijer 1:27:22

M50, 21.1KM
2 Theo Haverkamp 1:19:32
5 Theo Boekema 1:28:07
6 Louis Oortman 1:28:48

M55, 21.1KM
1 Willie Mars 128:02
6 Ap Brands 1:37:17

V35, 21.1KM
14 Eefke Vroemen 1:47:03

V50, 21.1KM
3 Stijnie van Hees 1:57:36

VREC, 21.1KM
59 Ellen Abbringh 1:48:03

Heren, 4EM
1 Rik Wolswinkel 22:00

12/06, De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot

M40, 10KM
5 Endymion Kasanardjo 38:17

M45, 10KM
7 John Meeuwesen 45:43

M55, 10KM
3 Egbert Tick 39:51

12/06, 11e Ooievaarsloop, Groot Ammers

MSEN, 10KM
2 Wilfred Verhagen 34:20
9 Henri Harmsen 39:26

09/06, Zomeravondcup IV, Utrecht

MSEN, 10KM
14 Falco van Dijck 40:36

M35, 10KM
8 Ronald van Leeuwen 41:48

M40, 10KM
3 John de Wit 37:15

M45, 10KM
5 Wim van den Heuvel 38:58
9 Andre Knop 41:47

M50, 10KM
11 Bas Swildens 44:54
12 Erik Dijksman 45:44

M55, 10KM
2 Egbert Tick 40:44

M60, 10KM
1 Geu Siebenga 40:55

V40, 10KM
3 Annette Bax 50:31

V45, 10Km
1 Ruda van Zeijst 41:18

V50, 10KM
1 Inge Dijkman 43:48

VPRES, 10KM
8 Hubertine Hingstman 50:55

MPRES, 10KM
21 Bas de Ruiter 42:56

VPRES, 5KM
13 Martine Vernooij 33:17

MPRES, 5KM
1 Wilfred Verhagen 17:30
2 Henri Harmsen 17:47

30/05, SDU Royal Ten, ’s Gravenhage

MSEN, 10KM
17 Mark Schuitemaker 36:28

M35, 10KM
6 Simon Brownlee 35:51

30/05, Vestingloop, ’s Hertogenbosch

M55, 15KM
2 Egbert Tick 1:01:33

MANNEN, 10KM
304 Harrie van Hoof 53:56

VROUWEN, 10KM
56 Joke Boon 53:57

28/05, Run2Day Trackmeeting II, Utrecht

DSEN, 800m
10 Andrea Lieshout 2:40.17

HSEN, 1500m
13 Caimin Stevens 4:15.96

JJUNB, 1500m
11 leon bosch 4:24.47

HSEN, 3000m
7 Caimin Stevens 8:58.35

H40+, 3000m
5 John de Wit Huissteden 10:16.38

H50+, 3000m
2 Andre Roelofs 10:29.46

26/05, Zomeravondcup III, Utrecht

MSEN, 10KM
2 Wilfred Verhagen 34;55
13 Mark-Pieter van de Heuvel 37:42

M35, 10KM
3 Ronald van Leeuwen 38:20

M40, 10KM
4 John de Wit 37:13

M45, 10KM
2 Wim van den Heuvel 38:14
9 Andre Knop 41:01

M50, 10KM
12 Theo Deur 43:46

M55, 10KM
2 Egbert Tick 39:32

V40, 10KM
1 Annette Bax 49:35

V45, 10KM
1 Ruda van Zeijst 41:06

V50, 10KM
1 Inge Dijkman 41:21

VPRES, 10KM
9 Hubertine Hingstman 49:45

MPRES, 10KM
7 Jeroen Meijer 39:38

MPRES, 5KM
1 Henri Harmsen 17:27
 

24/05, 45e Pinksterloop AV DES Eersel

M35, 10KM
9 Endymion Kasanardjo 42:20

24/05, Hardloop4daagse 60km, Etappe 3 – tijdloop, Apeldoorn

Estafette 21.2KM
– Rik Wolswinkel 1:20:53

VSEN, 21.2KM
8 Denise de Beer 1:58:09
– Petra Schoon – van der Tak 1:58:09

M50, 21.2KM
26 Steve Koot 2:26:20

23/05, Hardloop4daagse 60km, Etappe 3 – tijdloop, Apeldoorn

VSEN, 8.4KM
7 Denise de Beer 44:51

M50, 8.4KM
21 Steve Koot 53:55

22/05, Hardloop4daagse 60km, Etappe 2, Apeldoorn

VSEN, 14.56KM
8 Denise de Beer 1:19:18

M50, 14.56KM
32 Steve Koot 1:34:37

21/05, Hardloop4daagse 60km, Etappe 1, Apeldoorn

VSEN, 16.4KM
8 Denise de Beer 1:23:54

M50 16.4KM
31 Steve Koot 2:14:16

19/05, 26e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland

Heren, 7.2km
4 Rik Wolswinkel 25:53

16/05, Marikenloop, Nijmegen

VSEN, 5KM
8 Esther Schipper 17:50

V50, 5KM
168 Hanneke Waterschoot 32:12

V55, 5KM
3 Hubertine Hingstman 24:04

VSEN, 10KM
250 Ilona van den Bosch 52:16

V40, 10KM
90 Dith Carroccio 52:06

V45, 10KM
152 Joke Boon 55:16

V50, 10KM
10 Marja Bosje 47:42
141 Ilse de Jong 57:56

16/05, Leiden Marathon

42KM
21 Jeroen Goes 2:59:17
96 Anton Korteweg 3:38:15
222 Simon Brownlee 4:19:44

21KM
9 Dave Lommen 1:14:10
30 Gert-Jan Haze 1:23:10
54 Marijn van Goudsoever 1:26:33
65 Thijs van Goudsoever 1:28:02
1440 Roel de Vogel 1:57:03

10KM
12 Robbert Tjoa 34:58
41 Falco van Dijck 39:03
1990 Chris Driessen 1:01:07

16/05, 6e Marathon Hoorn

M35, 42KM
4 Michel Entius 3:04:31

MSEN, 21KM
15 Silvester Pastoor 1:35:02

16/05, Pim Mulierloop Run2Day, Santpoort

MSEN, 15KM
4 Dennis Kollaard 1:11:28

M35, 15KM
5 Hans Fischer 1:01:50

M55, 15KM
6 Johan Koops 1:13:40
 

15/05, 11e Heuvelrugloop, Veenendaal

M50, 15KM
21 Albert Doelwijt 1:16:31

V45, 15KM
2 Ellen van Dijk 1:12:41

MSEN, 25KM
3 Rik Wolswinkel 1:39:20

M50, 25KM
27 Harrie Swarte 2:18:40

VSEN, 25KM
1 Andrea van Lieshout 2:08:06

13/05, Harry Schulting Games, Vught

MSEN, 3000m (naprogramma)
24 Andre Roelofs 10:51.77
 

13/05, 1e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif, Gouda

VSEN, 800m
2 Andrea Lieshout 2:37.81

MMAS, 3000m
2 Robbert Tjoa 10:14.02

13/05, 23e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

MSEN, 10KM
9 Spas Gueorguiev 37:29

M35, 10KM
1 Michiel Bovendeert 33:51

12/05, 10e Meerkantenloop, Ermelo

Heren, 10KM
1 Mark Hakbijl 36:44
2 Mark Schuitemaker 37:18

11/05, Rabobank 10EM, 5EM en 5KM, Epe

M40+, 10EM
2 Theo Haverkamp 59:00

11/05, Zomeravondcup II, Utrecht

MSEN, 10KM
8 Fabian Hunneman 36:52
11 Mark-Pieter van de Heuvel 38:06

M35, 10KM
2 Gert-Jan Haze 37:18

M40, 10KM
5 John de Wit  39:17

M45, 10KM
1 Abraham Zewdie 31:26
4 Wim van de Heuvel 38:41
10 Andre Knop 41:42

M50, 10KM
11 Theo Deur 43:59
12 Erik Dijksman 44:56

M55, 10KM
4 Egbert Tick 41:31
8 Albert Doelwijt 49:45

M60, 10KM
1 Geu Siebenga 39:43

V40, 10KM
4 Annette Bax 50:09

VPRES, 10KM
8 Houbertine Hingstman 51:01

09/05, Ronde van Oranjewoud, Heerenveen

Mannen, 10EM
1 Willem de Boer 56:19

09/05, Mokum Twiske Molenloop, Landsmeer

DSEN, 10KM
3 Jolein de Bruin 46:09

D35, 10KM
2 Ellen van Dijk 46:32
12 Ineke Rietveld 1:03:39

09/05, HAN-KAN Marathon & Estafette, Arnhem

Estafette 2
4 De Strijders 3:10:15
 

07/05, Run2Day Trackmeeting I, Utrecht

H45, 400M
2 Peter Koopman 1:03.08

JJUNB, 800M
11 Ruben Klein 2:15.01

HSEN, 1500M
8 Caimin Stevens 4:21.92

HSEN, 5000M
14 Rik Wolswinkel 17:00.83
 

05/05, Run4Freedom, Gorinchem

M35, 21.1KM
3 Arnoud Monster 1:30:34

02/05, 21e Haagse Beemdenloop, Breda

M55, 10KM
5 Egbert Tick 40:03

30/04, 64e Havenloop, Vlaardingen

HSEN, 10KM
4 Wilfred Verhagen 34:31
6 Michiel Bovendeert 35:05
9 Henri Harmsen 36:42

H40, 10KM
13 Richard Hol 41:42

30/04, Stadsloop, Hattem

Heren, 10KM
7 Rik Wolswinkel 35:30

30/04, 29e Torenloop, Hilvarenbeek

M45, 20KM
5 Jacques Kusters 1:28:57

30/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

Meisjes, <8 Jaar
1 Hester Aris 9:21

Jongens, <12Jaar
1 Victor Aris 8:08

Mannen, 5KM
1 Hakim Najib 17:21
7 Joost Doelman 19:28

Vrouwen, 5KM
1 Carlien Harms 19:57
7 Ellen Abbringh 22:41

Mannen, 10km
11 Wouter Schuddeboom 45:29

Vrouwen, 10KM
3 Denise de Beer 48:38

 

Mannen Master, 10KM
1 Aart Stigter 33:23

Vrouwen Master, 10KM
2 Marja Bosje 47:55

30/04, Breakfastrun, Hendrik Ido Ambacht

DSEN, 10KM
2 Andrea van Lieshout 45:03

29/04, Dorpsloop, Twello

Mannen, 10KM
2 Rik Wolswinkel 36:02

25/04, Lions Heuvelloop, Overveen

Mannen, 15KM
6 Wijnand van Haselen 1:00:09
10 Kees van Zijp 1:04:57

Mannen, 5KM
5 Ewout de Bruin 21:18
7 Maarten Fornerod 23:30

25/04, Marathon van Antwerpen

Vrouwen 50
4 Marja Bosje 3:47:12

25/04, Enschede Marathon

M35, Marathon
14 Willem de Kater 3:26:08
24 Richard Ter Maat 3:45:44

M40, Marathon
55 Rob Somsen 3:46:36

M50, Marathon
1 Theo Haverkamp 2:51:22
5 Theo Boekema 3:02:56

M60, Marathon
7 Jan van Nuenen 3:58:20

MSEN, Halve Marathon
38 Silvester Pastoor 1:38:45
110 Caimin Stevens 1:49:06

M35, Halve Marathon
42 Heino Welman 1:44:07

V35, Halve Marathon
1 Esther van Heerde 1:29:38

25/04, Zuidas Run, Amsterdam

MANNEN, 4EM
2 Hakim Najib 22:33
4 Fabian Hünneman 22:46
6 Gert-Jan Haze 23:13

VROUWEN, 4EM
6 Ellen Abbringh 29:41

24/10, 34e Geinloop, Amsterdadm Zuidoost

M50, 10KM
1 Jos Broekhuis 35:50

VSEN, 10KM
12 Jolein de Bruin 47:24

20/04, Zomeravondcup 1, Utrecht

MSEN, 10KM
8 Mark-Pieter van de Heuvel 38:41
12 Bas de Ruiter 41:22
20 Jeroen Meijer 43:32

M35, 10KM
4 Gert-Jan Haze 37:20
8 Ronald van Leeuwen 38:36

M45, 10KM
1 Abraham Zewdie 31:47
7 Wijnand van Haselen 39:16
8 Wim van de Heuvel 39:25
18 Andre Knop 42:48

M50, 10KM
9 Theo Deur 44:37

M55, 10KM
3 Egbert Tick 40:26
6 Albert Doelwijt 49:40

M60, 10KM
2 Geu Siebenga 41:07

V45, 10KM
2 Ellen van Dijk 47:16

V50, 10KM
1 Inge Dijkman 42:22

VPRES, 10KM
24 Hubertine Hingstman 53:23

HPRES, 10KM
113 Evert van Kuilenburg 49:36

18/04, Vienna City Marathon, Wenen

985 Silvester Pastoor 3:25:43 

18/04, Posno-Sport Halve Marathon, Weert

M40, 10KM
3 Jan van de Kerkhof 35:34

MSEN, 5KM
2 Endymion Kasanardjo 18:20

18/04, Nike Hilversum City Run

M35, 10KM
3 Neals Strik 32:33

M50, 10KM
3 Jos Broekhuis 35:59

M55, 10KM
4 Ardath Witkamp 44:16

V50, 10KM
1 Marja Bosje 48:51

Recreanten, 10KM
43 James Hobbs 42:04

18/04, Hoogeveense Cascaderun

MSEN, 5EM
3 Caimin Stevens 26:15

M35, 10EM
16 Willy Heijnen 1:16:09

17/04, 6e Krakelingenloop, Heukelum

MSEN, 10KM
4 Wilfred Verhagen 34:00
10 Henri Harmsen 37:50

17/04, Ricoh Kippenren, Barneveld

HVET, Halve Marathon
14 Rinus van der Wal 1:38:37

VSEN, Kwart Marathon
1 Andrea van Lieshout 47:17

MSEN, Achtste Marathon
2 Rik Wolswinkel 18:18

VSEN, Achtste Marathon
2 Martine Vink-Verbocht 26:19

16/04, Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen

V50, 5.6KM
1 Marja Bosje 26.25
 

16/04, Vrieling Hardenberg City Run

HNEO, 5KM
8 Caimin Stevens 16:17

JJUB, 5KM
8 Leon Bosch 17:02

H40+, 10KM
12 RoB Somsen 44:25

11/04, Fortis Marathon, Rotterdam

MSR, Marathon
131 Mark Schuitemaker 2:58:38
209 Michiel van Dellen 3:13:47
290 Jeroen Meijer 3:21:46
877 Niels de Water 4:07:37
925 Roy Verduyn 4:11:03

M35, Marathon
110 Andreas Kiewiet 3:02:35
237 Mark Oud 3:20:40
532 Marko Bastiaanse 3:50:05

M40, Marathon
22 Fred de Jongste 2:44:45
115 Rob Bijl 3:02:29
161 Remco Schram 3:09:50
218 Dries Pluimers 3:16:46
339 Jeroen Nijland 3:27:19
622 Freddy de Bree 3:45:02

M45, Marathon
55 Jan Bruning 2:56:52
139 Frank van der Mark 3:10:03
401 Theo van de Ven 3:33:40
762 Herman van Dam 3:54:07

M50, Marathon
14 Theo Haverkamp 2:52:00
57 Louis Oortman 3:08:33
153 Jan Mens 3:27:18
173 Rob Koning 3:30:07
280 Ed van Dijk 3:39:11
323 Paul Gordijn 3:45:00

M55, Marathon
171 Johan Koops 3:52:35
365 Gert van Ziel 4:20:38

M60, Marathon
129 Karel Slot 4:14:33

VSR, Marathon
36 Léonie van den Haak 3:23:58
167 Ilona van den Bosch 4:14:11

V50, Marathon
14 Tineke Bruce 3:34:51

Mannen, 10KM
9 Simon Brownles 35:08
17 Mark Hakbijl 36:34
19 Jeroen Goes 36:56
77 Richard Rol 40:32

11/04, Rhenus Logistics Run, Hoofdorp

H35, 10KM
14 Hans Fischer 41:05
18 Herman Tollenaar 42:28
21 Erik Luyf 44:10

10/04, Unive Astrea Run, Groningen

Mannen, 10KM
32 Willem van Dijken 50:12

10/4, Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen

H35, 21.1KM
4 Rene Poppe 1:18:05
37 Rob Somsen 1:38:52

H50, 21.1KM
32 Albert Doelwijt 1:52:43

D35, 21.1KM
8 Ellen van Dijk 1:43:57

10/04, 50 Plus Run, Ede

V50, 10KM
1 Inge Dijkman 44:19

05/04, 13e THG Drielandenloop, Losser

Heren, 5KM
2 Caimin Stevens 16:06
7 Leon Bosch 17:46

05/04 Jaarbeurs Utrecht Marathon

Marathon
Simon Brownlee 2:53:32
Jacques Kusters 3:21:29
Sjef Brouwers 3:27:06
Martin Brink 3:42:30
Walter Krijger 3:47:39

Halve Marathon
Danny van den Ham 1:18:29
Remco Schellingerhout 1:22:14
Henri Harmsen 1:27:30
Silvester Pastoor 1:27:35
Frank van der Mark 1:29:26
Falco van Dijck 1:29:40
Jeroen Meijer 1:31:59
Bas de Ruiter 1:31:59
Inge Dijkman 1:32:05
Bas Swildens 1:33:58
Peter Witteman 1:37:58
Andrea van Lieshout 1:39:40
Toon van Bemmel 1:44:52
Annette Bax 1:48:05
Aad van de Kleut 1:49:34
Hubertine Hingstman 1:55:06
Wim Streng 2:11:56
Annet Luyendijk 2:25:41

10KM
Abraham Zewdie 32:41
Aart Stigter 33:33
Rik Wolswinkel 35:26
Bart in ’t Velt 36:28
Gerrit Heusinkveld 36:34
Fabian Hunneman 36:51
Gert Jan Haze 37:41
Jan Jansen 40:06
Victor Boskamp 43:46
Ralph vd Pol 44:16
Joris Kuijs 46:36
Theo Deur 46:27
Ellen van Dijk 47:33
Paul Gordijn 47:56
Matthijs Weststeijn 49:03
Ellen Abbringh 49:08
Hakim Najib 51:00
Ria Attevelt  1:02:31
Josephine Boevé-van Doorn 1:18:14

5KM
Jack van den Hengel 23:42
Alice van Barneveld 31:41

1KM
Victor Aris 3:38
Hester Aris 4:07

05/04, Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht

MSEN, 10KM
3 Wilfred Verhagen 33:23

M40, 10KM
14 Arnoud Monster 40:27

M50, 10KM
7 Ron Huizer 44:53

V40, 10KM
2 Simone Hartong 41:24

03/04, De Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh Haamstede

MANNEN, 10KM
10 jan Guiljam 41:59

MANNEN, 6.5KM
3 Adrie van Bavel 36:29

03/04, Reuselse Stratenloop, Reusel

H55, 10KM
4 Egbert Tick 39:27

VSEN, 10KM
8 Jolein de Bruin 47:35

28/03, Dwars door Dordt, Dordrecht

M35, 10KM
7 John Stehouwer 39:07

28/03, RunnersWorld Zandvoort Circuit Run

MSEN, 12KM
32 Silvester Pastoor 50:55
41 Niels Vertelman 58:28

M35, 21KM
11 Rene Drost 51:23
23 Guido van Meeteren 1:02:08

M45, 12KM
29 Sjaak Meyberg 58:29

V40, 12KM
15 Dith Carroccio-Zandbergen 1:05:27

V50, 12KM
9 Marja Bosje 1:01:38

Businessloop, 12KM
32 James Hobbs 50:31

Mrecr, 12KM
1538 Johan Koops 1:03:54
3391 Harrie van Hoof 1:15:17

Vrecr, 12KM
311 Sabine Oskamp 1:06:57
1060 Joke Boon 1:15:17

Vrouwen, 5KM
5 Carlien Harms 20:23

28/03, 75e Sloterplasloop, Amsterddam

M45, 10KM
2 Jos Broekhuis 35:38

VSEN, 10KM
10 Jolein de Bruin 48:17

V35, 10KM
7 Ineke Rietveld 1:03:09

28/03, Parelloop, Brunssum

Heren, 5KM
Steve Koot 27:25

27/03, Arcade Halve Marathon, Naaldwijk

MSEN, 21.1KM
7 Spas Gueorguiev 1:24:21

M35, 21.1KM
1 Michiel Bovendeert 1:17:39
 

21/03, 16e Maratona di Roma, Rome

Mannen, 42.2KM
43 Hakim Najib 2:58:21

Vrouwen, 42.2KM
113 Ellen Abbringh 4:15:12

21/03,  ING Venloop, Venlo

HSEN, 21.1KM
16 Neals Strik 1:05:53
47 Dave Lommen 1:13:48
63 Silvester Pastoor 1:26:23

M55, 21.1KM
2 Egbert Tick 1:25:28

21/03, Intersport van den Broek Halve Marathon, Veldhoven

M35, 21.1KM
8 Endy Kasanardjo 1:29:04

21/03, Mijlen van Zeist

M35, 10EM
7 John van Haaren 1:15:05

M45, 10EM
5 Bas Swildens 1:13:57

V35, 10EM
2 Sabine Oskamp 1:28:44

M35, 5EM
1 Gert-Jan Haze 30:32
4 Ronald van Leeuwen 32:36

M45, 5EM
1 Aart Stigter 27:57

20/03, Veluwepoortloop, Nijkerk

Mannen, 5KM
1 Rik Wolswinkel 17:05

Mannen, 10KM
5 Guido Vroemen 39:38

Vrouwen, 10KM
2 Eefke Vroemen 47:10

20/03, Mazda Lenteloop, Emmen

Heren, 5KM
13 Willy Heijnen 20:57

20/03, Halve Marathon van Sint Anthonis

H40, 21.1KM
8 Michiel Brussee 1:27:10

20/03, 58e Reeuwijkse Plassenloop

MSEN, 15KM
4 Wilfred Verhagen 54:47
10 Henri Harmsen 59:49
11 Johan Fospe 59:53  

14/03, Driedorpencross, Veghel

M55
4 Egbert Tick 38:28

14/03, 30 van Tilburg

M35, 30KM
11 Endymion Kasanardjo 2:10:59

M45, 30KM
15 Sjef Brouwers 2:18:31
16 Jacques Kusters 2:19:12

14/03, Halderbergeloop, Oudenbosch

DSEN, 10KM
1 Esther Schipper 35:50

14/03, AD Haagsche Courant 10KM Loop, Den Haag

Mannen, 10KM
6 Aart Stigter 33:15
46 Jeroen Goes 37:47

Vrouwen, 10KM
323 Sabine Oskamp 53:33

14/03, CPC Loop, Den Haag

MSEN, 21.1KM
59 Rik Wolswinkel 1:15:24
138 Michel Schouten 1:26:38
171 Silvester Pastoor 1:29:08
416 Niels de Water 1:39:50
728 Wouter Zweerink 1:48:13

M35, 21.1KM
13 Simon Brownlee 1:16:04
27 Sigmar Kock 1:20:53
54 Willem de Kater 1:27:15

M40, 21.1Km
15 Dennise Hurkmans 1:16:57
44 Remco Schram 1:21:24
215 Freddy de Bree 1:38:43
233 Maurice Peters 1:39:59

M45, 21.1KM
1 Abraham Zewdie 1:09:06
132 Theo van de Ven 1:36:11
553 Roberto de Freitas 1:54:10

M50, 21.1KM
97 Paul Gordijn 1:38:45

M55, 21.1KM
18 Uco Sobering 1:33:40
147 Ron Coenen 1:49:59
174 Johan Berkhoudt 1:51:25

V35, 21.1KM
3 Anja van ’t Schip 1:23:41

V50, 21.1KM
5 Tineke Bruce 1:36:55

14/03, Voorjaarsloop, Heerhugowaard

Mannen, 10KM
13 Matthijs Spits 55:49

14/03,  Louis Vinkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
10 Ronald de Wit 38:52
14 Jacco Leeuwerink 42:04

VSEN, 10KM
6 Jolein de Bruin 47:48

V35, 10KM
9 Marja Bosje 49:07

13/03, De 32 van Kampen

Mannen, 10KM
32 Gerard van maurik 48:55

Mannen, 32KM
2 Theo Haverkamp 2:00:20
18 Theo Boekema 2:17:29

13/03, 7e Kontakt 5 Mijlen Loop, Ameide

MSEN, 5EM
7 Henri Harmsen 29:24

M35, 5EM
12 John Stehouwer 30:52

07/03, Drunense Duinenloop

M40, 21.1KM
10 Pascal Vroemen 1:21:14

VSEN, 21.1KM
8 Ilona van den Bosch 1:57:28

07/03, 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

Mannen, 10KM
4 Gert-Jan Haze 36:05

MSEN, 20KM
16 Wilfred Verhagen 1:17:04
28 Spas Gueorguiev 1:20:01
22 Silvester Pastoor 1:24:39

M45, 20KM
5 Robert Belt 1;20:10
22 Aad van de Kleut 1:54:09

V45, 20KM
2 Ruda van Zeijst 1:26:06

07/03, 33e Brielse Maasloop, Brielle

H40, 30KM
1 Cornelis de Stigter 2:03:11

H50, 30KM
1 Ron Huizer 2:04:41

07/03, Den Helder – Schagen

Mannen, 25KM
5 Marijn van Goudoever 1:56:39

07/03, Trappenbergloop, Huizen

M45
6 Jan Jansen 43:17

06/03, Halve Marathon van Harderwijk

Heren, 10KM
7 Mark Hakbijl 39:19

06/03, SPAR NK Cross, Hellendoorn

M45, 12055M
1 Abraham Zewdie 42:41

M50, 8770M
1 Aart Stigter 32:46
32 Andre Roelofs 37:22

Meisjes Pup B, 1565M
3 Hester Aris 7:16

Jongens Pup A2, 1565M
8 Victor Aris 6:36

06/03, 22e Engelse Mijlenloop, Winterswijk

M40, 10EM
5 Paul de Niet 1:07:15

28/02, Commanderijecross 2010, De Mortel

Jongens Junioren D 1478M
1 Jeroen vd Wijdeven 5:15

27/02, Jan Kolenloop, Eersel

M55, 21.1KM
1 Egbert Tick 1:27:29

21/02, Midwintermarathon, Apeldoorn

Heren, Marathon
124 Jan van Nuenen 3:27:50
304 Walter Krijger 3:57:23

Vrouwen, Marathon
7 Leonie van den Haak 3:27:18
19 Wilma Dierx 3:50:08

Heren, Asselronde
29 Hakim Najib 1:47:38
71 Ron Huizer 1:53:46
110 Michiel van Dellen 1:59:38
205 Richard ter Maat 2:05:56
273 Silvester Pastoor 2:09:51
648 Erik Dijksman 2:16:26
801 Van de Ven 2:25:41

Vrouwen, Asselronde
107 Ellen Abbringh 2:30:03

Mannen, Minimarathon
43 Gert-Jan Haze 1:11:19

Vrouwen, Minimarathon
10 Inge Dijkman 1:19:24
63 Kim Baner 1:34:36
182 Dith Zandbergen 1:45:04

Mannen, Acht van Apeldoorn
26 Fabian Hunneman 28:49
43 Dries Pluimers 30:56
53 Rik Wolswinkel 32:55
820 Harrie van Hoof 46:08

Vrouwen, Acht van Apeldoorn
156 Joke Boon 46:08

21/02, Heldense Bossen Cross, Panningen

M45, 9220M
4 Jan van den Kerkhof 36:29

14/02 NK Indoor Masters, Apeldoorn.

200 meter M50
3 Peter Pesch 26.62

400 meter M50
3 Peter Pesch 1:03.95

60 meter M50; Series
3 Peter Pesch 8.22

60 meter M50; Finale
3 Peter Pesch 8.03

22/01 Vrijdagavond Indoor, Utrecht 

50m Junioren C
Arwin Dorregeest 7.33 sec

60m Junioren C
Arwin Dorregeest 8.58 sec

50m Mannen Masters
Peter Pesch 6.94 sec

60m Mannen Masters
Peter Pesch 8.14 sec

14/02, 33e Groet uit Schoorl Run, Schoorl

MSEN, 30KM
12 Dave Lommen 1:53:47
13 Rik Wolswinkel 1:56:48
25 Michel Schouten 2:11:31
27 Jeroen Meijer 2:13:37
88 Silvester Pastoor 2:36:30
 

M50, 30KM
35 Jan Mens 2:27:54

VSEN, 30KM
9 Denise de Beer 2:33:29
15 Leonie van den Haak 2:38:23

V50, 30KM
5 Marja Bak-Wokke 2:35:23

MSEN, 21KM
26 Ronald de Wit 1:27:18

M35, 21KM
27 Andries Bosma 1:25:31
43 Heino Welman 1:32:59

M40, 21KM
4 Dennis Hurkmans 1:17:10
10 Remco Schram 1:20:38
51 Boy Oudejans 1:32:22
106 Hans Beentjes 1:39:33
115 Kees van Zijp 1:39:18

M45, 21KM
313 Roberto de Freitas 1:55:25

M50, 21KM
7 Nico Bes 1:25:42
57 Paul Gordijn 1:41:10
75 Bas Swildens 1:40:15
130 Roel de Vogel 1:52:31
188 Piet Callaars 1:55:01

M55, 21KM
96 Evert van Kuilenberg 1:53:15

V35, 21KM
3 Esther van Heerde 1:30:49
82 Sabine Oskamp 1:56:48

V45, 21KM
10 Ellen van Dijk 1:46:52

V50, 21KM
1 Marijke Zeekant 1:34:31

MSEN, 10KM
44 Caimin Stevens 32:42

M55, 10KM
13 Johan Koops 50:10

MRECR, 10KM
129 Jack Paassen 47:12
154 Herman van Dam 47:51

VRECR, 10KM
42 Floor Pull ter Gunne 50:29

13/02, Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland

H50, Tunnelloop
4 Ron Huizer 1:43:12

H60, Tunnelloop
10 Han Bakker 2:33:35
 

07/02, Ten Broeke Crossloop, Lemelerveld

H50+, 10KM
5 Theo Boekema 39:22
6 Willy Mars 39:37

07/02, Ave Heytse Cross, Haelen

M45, 8850M
4 Jan vd Kerkhof 33:27

07/02, Lunettencross, Vught

M50, 8940M
2 Andre Roelofs 37:03

07/02, Wedertcross, Valkenswaard

M55
2 Egbert Tick 33:04

JJD
1 Jeroen van de Wijdeven 9:00

06/02, Julianawegloop, Nieuwendijk

10KM
12 Rik Wolswinkel 34:59
60 Inge Dijkman 41:15
86 Andre Knop 44:03
 

31/01, Crossloop Luttenberg

Heren, 10KM
7 Willy Mars 37:20
8 Theo Boekema 37:21

31/01, 2e Lengkeek Kruininger Gors Cross, Oostvoorne

Heren, 13.1KM
5 Cornelis de Stigter 54:04

24/01, Rabobank Goed, Beter, Best-Loop, best

M45, 21Km
13 John Meeuwesen 1:49:15

M50, 21KM
8 Egbert Tick 1:29:13

24/01, Schalmloop, Marienheem

H50, 10.5KM
10 Theo Boekema 42:07

24/01, Corus Runnersworld Beeckensteincross,  Velsen-Zuid

JPUP, 1.6Km
6 Ruben Hazeleger 5:42

H40, 9.3Km
20 Hans Beentjes 46:28

24/01, Safarirun, Arnhem

M55, 10KM
3 Albert Doelwijt 49:36

V35, 10KM
2 Ellen van Dijk 48:08
6 Marja Bosje 51:37

Meisjes, Pandaloop
1 Hester Aris 3:18

Jongens, Welpenloop
4 Victor Aris 6:10

23/01, 1e Marathontestloop, Vlaardingen

Heren, 20KM
27 Roy Verduyn 2:01:15

17/01, 41e BN/De Stem Mastboscross, Breda

M40, 10265M
7 Cornelis de Stigter 40:28

Mannen, 10265M
34 Caimin Stevens 35:22

17/01, Halve van Maassluis

MSEN, 21KM
5 Mark Schuitemaker 1:21:35

M35, 21KM
4 Michiel Bovendeert 1:17:28
12 Gert-Jan Haze 1:28:30

17/01, Corus/Runnersworld Zaanland cross, Zaandam

A PUP, 2KM
3 Ruben Hazeleger 9:50

Dames, 6KM
4 Esther van Heerde 27:07

Heren, 8KM
8 Hans Beentjes 38:59

16/01, 21e Dirk IV Loop, Hoornaar

MSEN, 10KM
6 Wilfred Verhagen 35:39
8 Henri Harmsen 36:55

M35, 10KM
10 John Stehouwer 39:09

09/01, Florijn Winterloop, Woudenberg

MSEN, 10EM
7 Rik Wolswinkel 59:49
11 Danny van den Ham 1:01:46

VSEN, 10EM
6 Denise de Beer 1:18:50

V40, 10EM
2 Anneke Stavenga 1:12:00

V50, 10EM
2 Ans van Veenendaal 1:14:59

09/01, 3e Runningpoint Veldloop, Vlaardingen

Heren, 12KM
2 Michiel Bovendeert 46:23

09/01, 4e cross G/O Crosscompetitie

Mannen Kort, 5000m
1 Caimin Stevens 15:10

08/01, Vrijdagavond Indoor, Utrecht

M50, 60m
Peter Pesch 8,25

03/01 Indoorwedstrijd, Dortmund

60m
Peter Pesch 8,23

200m
Peter Pesch 27,91

400m
Peter Pesch 63,79