Uitslagen 2011

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2011. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, 31e Sylvestercross, Soest

MEISJES PUP A
10 Hester Aris 5:57

MEISJES C
25 Seda van Faassen 10:02

MANNEN, Korte Cross
49 Rik Wolswinkel 12:24

M35, Lange Cross
33 Jan Stehouwer 34:33
37 Michel van liempdt 34:51
39 Falco van Dijck 35:32
48 Spas Gueorguiev 37:29

M45, Lange Cross
21 Ron Huizer 34:20

M55. lange Cross
8 Andre Roelofs 35:42
15 Ardath Witkamp 38:53
27 Toon van Bemmel 43:20

V35, Lange Cross
15 Anja Walstock 32:53

V55, Lange Cross
5 Ans van Veenendaal 32:39

MPRES, 4KM
11 harrie van Hoof 20:45

VPRES, 4KM
15 Erna Koekoek 24:36

MPRES, 9KM
19 Michel van Kats 36:25
144 Peter Witteman 41:11
178 Victor Boskamp 42:07
420 Mon Akkerman 47:30

VPRES, 9KM
1 Paula IJzerman 40:17

MPRES, 6KM
66 Christiaan Woldendorp 32:33

31/12, Rigterink Oudejaarsloop, Kampen

HEREN, 21.1KM
14 Kees van de Wetering 1:31:46

31/12, 29e Oliebollenloop, Schoonhoven

15KM
14 Richard Groenendijk 58:29

31/12, AVC Strand & Duinloop, Castricum

HEREN, 15KM
25 Peter Plomp 1:08:27

26/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot

JONGENS JUN C, 2202M
2 Jeroen van de Wijdeven 7:19

20/12, Coopertest, Epe

MMAS, 5000M
4 Marcel Broekema 19:26

18/12, 3e Open Twents Crosskampieonschap, Losseer

HSEN, 10KM
1 Caimin Stevens  34:46

18/12, Spijkenisse-Spark Marathon

M35, 42.2KM
8 Rutger Thung 3:23:58

M40, 42.2KM
2 Simon Brwonlee 2:41:52
27 Endymion Kasanardjo 3:30;23

M50, 42.2KM
21 Ron Huizer 3:36:37

M60, 42.2Km
2 Jan van Nuenen 3:35:17

MANNEN, 21.1KM
9 Richard Groenendijk 1:28:58

MANNEN, 11.2KM
10 Jeroen van ’t Verlaat 44:01

17/12, Houtwijk Kerstloop, Dronten

MSEN, 21.1KM
20 Rik Wolswinkel 1:16:55

M40, 21.1KM
24 Kees van de Wetering 1:32:20

M50, 21.1KM
10 Marcel Broekema 1:30:39

MESISJES 9/10, 1KM
1 Hester Aris 3:40

17/12, Henschotermeer Games Wintereditie, Woudenberg

MANNEN, 2.2KM Zandcross
1 Andre Knop 9:31
2 Theo Deur 9:33

VROUWEN, 2.2KM Zandcross
1 Eefke Vroemen 9:35

17/12, KLM Road Runners CLubkampieonschappen, Langevelderslag

HEREN, 6KM
1 Roberto Hofman 27:51

DAMES, 6KM
1 Denise de Beer 33:39

17/12, Halve van Linschoten

DSEN, 10KM
2 Mirjam Weerd 38:51

D45, 10KM
2 Anneke Stavenga 38:49
11 Wilma Versteeg 48:26
48 Erna Koekoek 54:57

D55, 10KM
1 Ria Attevelt 43:40

HSEN, 10KM
17 Michel van Kats 37:45

H35, 10KM
17 Spas Gueorguiev 39:10

H45, 10KM
60 Ben Keller 45:01
140 Coen de Haan 51:21

H55, 10Km
1 Tonnie Scheurwater 38:59
27 Toon van Bemmel 47:44
35 Johan Berkhoudt 48:22

D35, 21.1KM
2 Carla van Rooijen 1:27:46

D45, 21.1KM
16 Pieteke van Weperen 1:44:23
107 Jeanine van Andel 2:06:25
121 Willeke van Verseveld 2:16:31

HSEN, 21.1KM
20 Bas de Ruiter 1:22:25
21 Hugo van der Heide 1:23:03
25 Jeroen Meijer 1:26:31
72 Michel Schippers 1:37:11
159 Lars van der Linden 1:51:04

H35, 21.1KM
11 Sigmar Kock 1:19:45
28 Ronald van Leeuwen 1:24:43
34 Falco van Dijck 1:26:36

H45, 21.1KM
22 Frank van der Mark 1:26:50
199 Herman van Dam 1:42:25
200 Wouter Schuddeboom 1:42:26
446 Piet Callaars 1:59:14

H55, 21.1Km
1 Aart Stigter 1:12:30
215 Bert Korendijk 2:02:37
221 Brand Brandsema 2:06:37 

11/12, 28e Nooyen Zandboscross, Deurne

JONGENS C
3 Jeroen van de Wijdeven 13:07

V35
2 Barbara Kerkhof 28:09

M40
3 Dirk van den Broek 43:03

11/12, AV Haarlemmermeercross, Hoofddorp

V35, 5KM
1 Esther van Heerde 19:45

HEREN, 10KM
14 Gert-Jan Haze 39:44

10/12, BVC Cross, Wageningen

JONGENS JUN D
20 Bram Doeser 8:50
23 Jeroen van Wees 9:50

MEISJES JUN C
6 Seda van Faassen 7:11

JONGENS JUN C
6 Stijn Waltmann 10:04
7 Flip Ducheine 10:11

VMAS, KORTE CROSS
5 Erna Koekoek 14:55

MMAS, KORTE CROSS
9 Andre Roelofs 10:52
12 Richard van Keulen 11:17

MMAS, LANGE CROSS
9 Henny Wondergem 31:23
21 Andre Knop 33:52
26 Erik Dijksman 34:34 

10/12, Koude Polderloop, Nijkerk

HEREN, 10KM
7 Rik Wolswinkel 35:38 

04/12, Ter Speckeloop, Lisse

M35, 10KM
21 Spas Gueorguiev 40:56

M45, 15KM
9 Robert Belt 1:01:10

04/12, JCL Montferlandrun, ‘s-Heerenberg

M35, 15KM
9 Gert-Jan Haze 56:53
13 Ronald van Leeuwen 58:26
19 Rutger Thung 59:36
22 Dries Pluimers 1:00:17
61 Michel Brussee 1:03:40

M45, 15KM
20 Jeroen Nijland 59:59
81 Marcel Broekema 1:06:28

M55, 15KM
3 Tonnie Scheurwater 59:42
5 Andre Roelofs 1:00:43
100 Albert Doelwijt 1:14:47

VSEN, 15KM
11 Anniek Hylkema 1:05:54
33 Kim Baner 1:19:14

V45, 15Km
1 Ingrid Prigge 57:27
10 Ans van Veenendaal 1:09:20

VROUWEN, 7.5KM
14 Seda van Faasen 38:18

04/12, Mardenkro Enclave Corss, Baarle-Nassau

V35, 5760M
4 Anja Walstock 27:49

03/12, Nienoordcross, Leek

MANNEN, 10KM
3 Menco Schuurman 43:29 

27/11, Zwarte Pietenloop, Bemmel

JEUGD T/M 15, 1500M
1 Seda van Faassen 06:15

27/11, Bovenbergcross, Markelo

MSEN LOOP1
1 Caimin Stevens 35:19

27/11, Lengkeek Kruininger Gorscrossen, Oostvoorne

JONGENS, 1KM
1 Max van Rij 3:42

26/11, 44e Horaloop, Ede

M35, 5KM
9 Richard van Keulen 19:52

V35, 5KM
5 Andrea van Lieshout 22:57
7 Seda van Faassen 24:01

M35, 10KM
18 Marcel Broekema 42:11

M35, 10EM
5 Frans Rinsema 1:04:30
23 Alwin de Lijster 1:12:22

27/11, Beirut Marathon, Libanon

VROUWEN, 42.2KM
7 Nesrine Leene 3:09:09

MANNEN, 42.2KM
39 Ruben Ruigendijk 3:09:09

26/11, NK Cross, Tilburg

V45, 5600M
6 Ruda van Zeijst 23:33

M40, 7500M
29 Cornelis de Stigter 28:37

M45, 7500M
37 Kees van de Wetering 32:12

M50, 5600M
44 Ron Huizer 23:08

M55, 5600M
22 Andre Roelofs 22;52

M60, 5600M
19 Erik Slagt 24:53

26/11, Internationale loket.nl Warandeloop, Tilburg

RECR, 5KM
24 Anja Walstock 23:30

MANNEN, 21.1Km
25 John Meeuwesen 1:35:49

26/11, 3e RunningPoint Veldloopcompetitie, Vlaardingen

MANNEN, KORT
7 Spas Gueorguiev 18:52

20/11, 28e ABN AMRO Zevenheuvelenloop, Nijmegen

MSEN, 15KM
90 Gerrit Jan Kastenberg 53:53
99 Fabian Hunneman 54:21
113 Mark Hakbijl 54:51
215 Michel van Kats 58:07
244 Ralph van de Pol 58:49
246 Maarten Schreuder 58:51
321 Bas de Ruiter 1:00:03
489 Wouter Zweerink 1:02:08
855 Thijs van Goudoever 1:05:10
1156 Ruben Ruigendijk 1:07:16

M35, 15KM
67 Rutger Thung 58:54
92 Erwin Evers 1:00:14
107 John Stehouwer 1:01:03
411 James Hobbs 1:07:33

M40, 15KM
4 Martin Lauret 49:56
121 Dries Pluimers 59:57
133 Chiel Brussee 1:00:22
139 Bas de Bruin 1:00:37
169 Crist Hendriks 1:01:46
300 Jeroen Goes 1:04:27
311 Wilfred Greup 1:04:35
317 Niels Koster 1:04:42
478 Willy Heijnen 1:06:55
513 Gerben Zomer 1:07:21

M45, 15KM
49 Roberto Hofman 58:47
54 Jan Bruning 58:51
97 Hans van Langen 1:00:21
117 Frank van der Mark 1:01:08
186 Martin Brink 1:03:00
410 Peter Witteman 1:06:40
558 Wouter Schuddeboom 1:08:15
895 Herman van Dam 1:11:03
1212 Hans Sommers 1:13:26
3045 Kees van de Wetering 1:35:17

M50, 15KM
44 Ron Huizer 59:07
181 Jan Mens 1:04:54
223 Marcel Broekema 1:05:50
263 Gert Hekkert 1:06:28
502 Ton Gloudemans 1:10:02
581 Willem van Dijken 1:11:06
1139 Mon Akkerman 1:17:33
1153 Harrie van Hoof 1:17:40
1360 Jean-Michel Chavernac 1:19:42
1942 Rob Koning 1:26:44
2203 Henk Keen 1:31:39

M55, 15KM
1 Aart Stigter 50:50
50 Patrick Aris 1:02:27
260 Gerard Veroude 1:10:44
337 Cor Ruigendijk 1:12:36
1096 Ron Coenen 1:24:47

M60, 15KM
13 Arne Evers 1:01:29
32 Harry Verhagen1:04:52
214 Johan Berkhoudt 1:15:57
323 Chris Driessen 1:19:37
808 Wim Streng 1:42:30

VSEN, 15KM
85 Nesrine Leene 1:07:16
137 Denise de Beer 1:09:42
245 Kim Baner 1:12:51
1121 Anniek Hylkema 1:23:55
1222 Eveline van den Bos 1:24:55

V35, 15KM
27 Anne-Claire de Bruijn 1:08:18

V40, 15KM
201 Linda Valent 1:17:50
303 Vera Hulsegge 1:20:12

V55, 15KM
20 Hubertine Hingstman1:14:34
202 Willeke Koert 1:31:53

20/11, Get Running Campuscross, Veldhoven

Jongens Jun C
1 Jeroen van Wijdeven 10:32

20/11, Scorpiocross, Oosterhout

M35, 7000M
5 Cornelis de Stigter 26:36 

13/11, World Championship Canicross, Borken (Duitsland)

VROUWEN MASTERS, 2.5KM
2 Carlien Harms 7:57.75 

13/11, 29th Athens Classic Marathon, Athene

VROUWEN, 42.2KM
Ellen van Dijk 3:58:45

MANNEN, 42.2KM
Albert Doelwijt 4:04:58

13/11, 1e Dinkelloop, losser

MSEN, 10KM
1 Caimin Stevens 37:16

MSEN, 5KM
2 Caimin Stevens 17:46

13/11, Holapress Valkenloop, Valkenswaard

M55, 21.1KM
11 Harry Verhagen 1:35:53

13/11, Lintloop MAX, Vleuten

MSEN, 10EM
36 Marcel Broekema 1:12:30
40 Alwin de Lijster 1:13:18
144 Piet Callaars 1:31:41

MSEN, 5EM
2 Ruben Ruigendijk 29:59

VSEN, 5EM
1 Nesrine Leene 31:49

13/11, Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam

MSEN, 10KM
18 R. de Wit 37:40
21 Wouter Zweerink 39:17

M35, 10KM
17 Mark Oud 40:07

12/11, 4e Weerter Mizuno Bergloop, Altweerterheide

M50, 10KM
1 Jan van den Kerkhof 40:39

12/11, 44ste Mosselloop, Burgh-Haamstede

MSEN, 9KM
2 Ron Huizer 35:18

M45, 9KM
6 Jan Guiljam 33:40

M55, 9KM
12 Wim Roose 41:25
21 Jan Roose 49:54

11/11-12/11, 2 Heures de Aulnat

VROUWEN, 24uur
3 Leonie van den Haak 218.759KM

MANNEN, 24uur
– Ritchie Limaheluw 151.185KM 

06/11, 15e Berenloop, Terschelling

M50, 21,1KM
1 Aart Stigter 1:12:52

V45, 21.1KM
36 Ellen Abbringh 1:51:46

V55, 21.1Km
1 Ans van Veenendaal 1:38:36

M50, 21.1KM RECR
120 Johan Koops 1:49:15

M40, 42.2KM
34 Niels Koster 3:37:38

V35, 42.2KM
14 Paula IJzerman 4:13:53

V45, 42.2KM
9 Margot Baars 4:08:51

06/11, Zilveren Turfloop, Mijdrecht

VSEN, 10KM
2 Nesrine Leene 39:14

V35, 10KM
5 Denise de Beer 45:39

HSEN, 10Km
21 Ruben Ruigendijk 38:10

H35, 10KM
5 Ronald van Leeuwen 37:26

M35, 16.1KM
6 Gert-Jan Haze 1:00:38

M45, 16.1Km
5 Roberto Hofman 1:04:23

06/11, Twentse Cross Competitie

MSEN
1 Caimin Stevens 40:21

06/11, Drunense Duinen Cross, Drunen

M35
5 Cornelis de Stigter 31:10

06/11, 36e Doimendoncross, Moerstraten

H45
14 Adrie van Bavel 41:21

06/11, Tata Steel / Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam

V35, 4.8KM
1 Esther van Heerde 23:46

05/11, Plantsoenloop, Groningen

MANNEN, 8KM
10 Menco Schuurman 29:10

06/11, Parnassia Laan van Meerdervoortloop, Den Haag

M50, 10KM
5 Jose Hoppenbrouwers 41:32

05/11, Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele

M40, 5.3KM
9 Rob Somsen 26:07

M40, 10.8KM
15 Kees van de Wetering 49:41

05/11, Najaarsloop Epe Puur! Sport, Epe

M45, 21.1Km
2 Theo Boekema 1:26:40

V35, 21.1KM
3 Carla Boekema 1:44:31

05/11, Raboloop, Mill

H50, 10KM
20 Harry Verhagen 44:21

05/11, Wantijparkloop, Dordrecht

MANNEN, 10KM
7 John Stehouwer 39:06

05/11, Rabo Halve Marathon Renswoude

MSEN, 21.1KM
1 Rik Wolswinkel 1:18:39
6 Mark van Vugt 1:32:27

V35, 10.5KM
1 Ellen van Dijk 48:57

04/11, Bergrace by Night, Rhenen

V25, 5.6KM
5 Liesbeth Beeks 28:25

M30, 7.6KM
1 Rik Wolswinkel 27:00
 

30/11, Natuurmarathon van de Krimpenerwaard

MANNEN, 42.2KM
7 Richard Groenendijk 3:14:37 

30/10, De IJzeren Man Cross, Weert

MSEN, Korte Cross
14 Jan van den Kerkhof 17:41

30/10, Marathon Brabant, Etten-Leur

M35, 42.2KM
46 Endy Kasanardjo 3:28:35

M45, 42.2KM
25 Bas Swildens 3:14:05

M55, 42.2KM
14 Jan van Nuenen 3:38:31

M45, 21.1KM
58 Ron Huizer 1:35:18
59 Ron Biemans 1:35:18

30/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
10 Wouter Zweerink 39:50

29/10, AVD-Cross/Dwingelderveld-loop, Dwingeloo

MANNEN, Sprintcross
11 Rik Wolswinkel 3:22

29/10, Klokloop, Heerde

VROUWEN, 5Km
8 Carla Boekema 22:21

MANNEN, 5KM
15 Theo Boekema 19:43

MANNEN, 10KM
24 Kees van de Wetering 42:11

MANNEN, 15KM
7 Michiel van Dellen 57:56
16 Bert Brinkhof 1:01:20

29/10, Snertcross, Tilburg

M35, 8000M
6 Cornelis de Stigter 29:18 

22/10, 47e Athlos Cross, Harderwijk

DAMES, 5.5KM
17 Corienne Meijberg 28:09

HEREN, 10.5Km
19 Michel van Liempdt 45:01

22/10, Herfstloop, Lelystad

HEREN, 5KM
2 Rik Wolswinkel 16:41

HEREN, 10KM
1 Wilfred Verhagen 32:14

16/10, Marathon Amsterdam

MSEN, 42.2KM
276 Maarten Schreuder 3:09:15
296 Ruben Ruigendijk 3:11:05
317 Ronald de Wit 3:13:47
770 Jacco Leeuwerink 3:41:16
1856 Marijn van Goudoever 5:13:35

M35, 42.2KM
88 Willem de Kater 2:58:29
225 Erwin Evers 3:14:49

M40, 42.2KM
50 Simon Brownlee 2:49:38
57 Marco Jong 2:51:26
60 Jasper van de Reep 2:54:09
212 René Drost 3:10:24
379 Jeroen Plevier 3:24:22
1515 Michel van Dijk 4:44:50

M45, 42.2KM
75 Bastiaan Visser 3:02:26
121 Geert Meijer 3:10:21
573 Sjef Brouwers 3:45:53

M50, 42.2KM
35 Theo Boekema 3:00:38
93 Jan Mens 3:16:19
395 Paul Gordijn 3:54:26

M55, 42.2KM
244 Bob Bock 4:07:30

M60, 42.2KM
4 Geu Siebenga 2:55:03

VSEN, 42.2KM
28 Nesrine Leene 3:11:05

V35, 42.2KM
9 Sonja van Hamersveld 3:07:02

MANNEN, 21.1KM
61 Fabian Hunneman 1:19:35
83 Arnoud Bijlsma 1:21:26
94 Gert-Jan Haze 1:21:54
182 Roberto Hofman 1:25:13
453 Herman Tollenaar 1:30:43
660 Pieter de Boer 1:33:23
968 Marcel Broekema 1:36:19
1946 Ton Gloudemans 1:42:39
3677 Johan Koops 1:51:37
3776 Chris Driessen 1:52:04
3832 Rob Verheijde 1:52:22
4435 Nico Bes 1:55:16
4463 Jean-Michel Chavernac 1:55:24
4842 Harrie van Hoof  1:57:19
5091 Henk Keen 1:58:36
6799 Roberto de Freitas 2:13:48

VROUWEN, 21.1KM
275 Denise de Beer 1:44:32
347 Marja Bak-Wokke 1:46:16
1189 Joke Boon 1:57:19
1329 Dith Carroccio-Zandbergen 1:58:26
2730 Erna Koekoek 2:12:17
2824 Eveline van den Bos 2:13:43
2936 Willeke Koert 2:15:24
31879 Wim Streng 2:20:32 

16/10, Maliebaanloop, Utrecht

MSEN, 10KM
37 Christiaan Woldendorp 43:49

M35, 10KM
14 Ronald van Leeuwen 37:40

M45, 10KM
4 Jan Jansen 38:51
12 Andre Knop 41:06
22 Jacques Conijn 47:07

M55, 10KM
1 Aart Stigter 33:21
17 Johan Berkhoudt 48:40

V45, 10KM
2 Ruda van Zeijst 39:56

MEISJES 9 JAAR, 1K RUNAYWAY
4 Hester Aris 3:43

MANNEN, PRESTATIELOOP
1 Hakim Najib 20:41
3 Michel van Kats 21:23

VROUWEN, PRESTATIELOOP
30 Liesbeth Beeks 29:57
34 Maartje Brand 31:12

15/10, Oldemeijercross, Hardenberg

H40, 6KM
9 Rob Somsen 28:08

15/10, 3e RunningPoint Veldloop Competitie, Vlaardingen

JONGENS, 1.5KM
1 Max van Rij 5:26

09/10, Marathon Eindhoven

M35, 42.2KM
37 Rutger Thung 3:10:30

M40, 42.2KM
63 Endy Kasanardjo 3:13:03

M45, 42.2KM
34 Kees van de Wetering 3:15:52
57 John Meeuwesen 3:27:57
106 Freddy de Bree 3:48:36

M60, 42.2KM
5 Jan van Nuenen 3:31:20

M65, 42.2KM
9 Harry Aarts 4:05:56

M40, 21.1KM
4 Gerben Zomer 1:19:07

M55, 21.1KM
293 Ron Coenen 1:59:21

M60, 21.1KM
36 Harry Verhagen 1:44:59

V55, 21.1KM
7 Evelyn Cortenbach 1:45:26

09/10, Bergse Havenloop, Bergen op Zoom

M45, 21.1KM
25 Andre Mol 2:05:56

09/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest

MANNEN, 42.2KM
38 Bob Bock 4:22:01

MANNEN, 10.5KM
18 Victor Boskamp 46:25

09/10, Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo

MANNEN, 5KM
44 Harrie van Hoof 24:33

VROUWEN, 5KM
7 Joke Boon 24:33

08/10, Noorderfitrun, Leeuwarden

MANNEN, 10KM
2 Menco Schuurman 35:27

08/10, Arkervaartloop, Nijkerk

DAMES, 5KM
1 Anneke Stavenga 19:09

HSEN, 10KM
3 Rik Wolswinkel 36:12

H35, 10KM
15 Toon van Bemmel 46:21

02/10, Centrumloop, Helmond

VSEN, 10KM
5 Banita Haeve 44:17

02/10, Amgen Singelloop, Breda

M40, 21.1KM
14 Marco Vet 1:24:56

V40, 21.1KM
2 Anja van ’t Schip 1:25:09

M35, 21.1KM
15 Rutger Thung 1:34:36
17 John Stehouwer 1:48:31

M45, 21.1KM
18 John Meeuwesen 1:35:45
19 Sjef Brouwers 1:37:40

M60, 21.1KM
15 Steve Koot 2:18:22

02/10, Agriport A7 Halve Marathon, Wieringerwerf

HVET, 21.1KM
2 Marco Jong 1:26:01

02/10, Wijckloop, Wijk aan Zee

DAMES, 16KM
3 Denise de Beer 1:26:35

HEREN, 16Km
11 Roberto Hofman 1:14:54

01/10, Kustmarathon, Burgh-Haamstede

MSEN, 42.2KM
1 Rik Wolswinkel 2:50:07

M35, 42.2KM
16 Richard Groenendijk 3:22:21

M45, 42.2KM
81 Frank van der Mark 3:59:01
113 Peter van den Brink 4:08:43

V45, 42.2KM
11 Marja Bosje 4:41:16

01/10, Rondje om de Koepel, Lunteren

HEREN, 10.5KM
10 Rutger Thung 43;34

DAMES, 21.1KM
3 Ellen van Dijk 1:56:23

HEREN, 21.1KM
19 Albert Doelwijt 1:52:53 

25/09, Berlin Marathon

M35, 42.2KM
213 Willem de Kater 2:58:09

M40 42.2KM
2504 Rob Somsen 3:53:40

25/09, 1e Geuzenloop, Vlaardingen

JONGENS10-12, 1KM
1 Max van Rij 3:23

25/09, 6e Drechtstedenloop, Dordrecht

VRECR, 10KM
2 Susan van Duijl 44:33

M35, 21.1KM
3 Jasper van de Reep 1:22:12

25/09, Singelloop, Utrecht

MSEN, 10KM
57 Maarten Schreuder  37:48
79 Ton Hettema 41:17
91 Victor Boskamp 45:36
92 Christiaan Woldendorp 46:27

M35, 10KM
10 gerben Zomer 35:44
32 Dries Pluimers 40:16
38 Bilbo Schreiner 41:52
43 Marijn van Trier 42:36
59 Cees Lagemaat 48:51

M45, 10Km
11 Jan Jansen 39;14
20 Frank van der Mark 40:28
21 Hans van Langen  40:54
24 Peter van den Brink 41:31
25 Bas Swildens 41:53
36 Freddy de Bree 43:19
46 Paul Gordijn 45:43

M55, 10Km
4 Andre Roelofs 40:01

V55, 10KM
2 Ans van Veenendaal 46:13

Businessloop, 10Km
2 Rik Wolswinkel 34:00
5 Fabian Hunneman 36:00
9 Hakim Najib 36:52
10 Gert-Jan Haze 37:21
26 Bas Stigter 49:54

25/09, Atag Posbankloop, Velp

M35, 10KM
35 Michiel Brussee 1:04:27

M45, 10Km
53 Gert Hekkert 1:10:52

VSEN, 15Km
11 Kim Baner 1:15:31 

18/09, Dam tot Damloop, Zaandam

MSEN, 16.1KM
53 Maarten Schreuder 1:01:17
62 Michel van Kats 1:05:00
73 Bas de Ruiter 1:11:25
95 Roderik Met 1:33:22
100 Jacco Leeuwerink 1:30:30

M35, 16.1KM
14 Spas Gueorguiev 1:05:49
19 Bilbo Schreiner 1:08:38
22 Johan Bruijn 1:09:43
31 Willem-Jan Megens 1:19:32

M40, 16.1KM
12 Marco Jong 1:01:13

V45, 16.1KM
27 Erna Koekoek 1:39:44

MRECR, 16.1KM
32 Ruben Ruigendijk 1:05;46
48 Wouter Zweerink 1:06:27
788 Cor Ruigendijk 1:17:14
1899 Harrie van Hoof 1:24:33

VRECR, 16.1KM
303 Joke Boon 1:24:34

MANNEN BUSINESS, 16.1KM
24 Rombout Breedveld 58:20
77 Roberto Hofman 1:02:27
95 Falco van Dijck 1:04:01

VROUWEN, BUSINESS, 16.1KM
223 Nesrine Leene 1:07:26
8389 Denise de Beer 1:28:39

18/09, 32e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

MANNEN, 30KM
16 John Meeuwesen 2:17:00

18/09, 33e Kok Wooncentrum Halve van Hoogland

MSEN, 21.1KM
1 Rik Wolswinkel 1:15:39

18/09, Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk

M60, 21.1KM
4 Harry verhagen 1:36:41

17/09, Etonic Halve Marathon Hattem

M40, 21.1KM
5 Henry Wondergem 1:30:47

M50, 21,1KM
13 Theo Boekema 1:43:03
15 Albert Doelwijt 1:48:58

VROUWEN, 21.1KM
3 Carla Boekema 1:43:04
5 Ellen van Dijk 1:48:59 

15/09, Wubben-Bauer Instuif, Naaldwijk

MANNEN, 5000M
10 Menco Schuurman 16:54.7
 

13/09, 21e Salverda Berkumloop, Zwolle

MSEN, 10KM
11 Mark Hakbijl 37:26
12 Michiel van Dellen 38:34

M40, 10KM
9 Geert Meijer 39:44
18 Ronnie Eilert 43:09

M50, 10KM
6 Theo Boekema 39:46
7 Willie Mars 40:41

VSEN, 10KM
4 Carla Boekema 47:21

11/09, 32e Zeevangsloop, Oosthuizen

MSEN, 10KM
4 Ruben Ruigendijk 39:57

11/09, Menzis Singelloop, Enschede

VSEN, 5EM
2 Ingrid Prigge 29:26

11/09, World Airline Road Race, Grapevine Tx

MANNEN, 10KM
6 Roberto Hofman 38:03

DAMES, 10KM
6 Denise de Beer 47:44

11/09, Bridge to Bridge, Arnhem

MSEN, 6EM
29 Michiel Brussee 39:59

MSEN, 10EM
29 Ruthger Thung 1:08:54

10/09, RUN Winschoten

VROUWEN, NK 100KM
3 Leonie van den Haak 10:09:05

MANNEN, NK 100KM
2 Rombout Breedveld 8:20:17

M45, 50KM
4 Robert Wielinga 4:35:01

10/09, Glazenstadloop, Berltsum

MSEN, 8KM
7 Pieter de Boer 36:04

04/09, Marktstadrun, Purmerend

MSEN, 4EM
1 Ruben Ruigendijk 24:34

M55, 4EM
1 Cor Ruigendijk 27:41

04/11, 12e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen

M55, 42,2KM
13 Bob Bock 4:30:43

V45, 42Km
3 Margot Baars 4:18:24

M55, 21KM
5 Ron Coenen 2:01:56

M55, 10KM
1 Tonnie Scheurwater 39:21

M45, 5KM
1 Martin Brink 19:50

04/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles

MSEN, 10EM
55 Christ Hendriks 1:07:21
85 John Meeuwesen 1:11:48
92 Henk Cretier 1:13:30
136 Steve Koot 1:34:26

V45, 10KM
1 Ingrid Prigge 37:20
3 Anneke Stavenga 40:00

V50, 10KM
8 Ans van Veenendaal 46:03

M45, 10Km
1 Abraham Zewdie 31:17

M55, 10KM
10 Andre Roelofs 40:01

04/09, Haarlemmermeerrun, Hoofddorp

M35, 21.1KM
3 Sigmar Kock 1:21;49
5 Remco Schram 1:24:06

M45, 21.1KM
12 Herman Tollenaar 1:34:45

V35, 21.1KM
1 Anja van ’t Schip 1:25:17

04/09, 30 van Amsterdam Noord

MSEN, 30Km
10 Marijn van Goudoever 2:10:47
14 Ronald de Wit 2:22:06

M35, 30KM
6 Marco Jong 2:04:19
21 Bilbo Schreiner 2:22:37

M45, 30KM
43 Freddy de Bree 2:41:16

M55, 30KM
2 Geu Siebenga 2:07:47

V45, 30KM
2 Marja Bosje 2:38:07
5 Marja Bak-Wokke 2:42:18

VPRES, 30KM
48 Ellen Abbringh 2:55:33

V35, 15Km
7 Dith Carroccio 1:23:46

MPRES, 10KM
11 Walter Krijger 42:00

03/09, Bunnik’s Mooiste

MEISJES, 2KM
2 Hester Aris 8:41

MSEN, 6KM
3 Gert-Jan Haze 23:18

M40, 6KM
4 Jan Bruning 24:57

V40, 6KM
1 Carlien Harms 24:52
3 Wilma Versteeg 29:01

MSEN, 12KM
1 Rik Wolswinkel 45:07
10 Bas de Ruiter 55:05

M40, 12KM
4 Frank van der Mark 51:01
33 Toon van Bemmel 1:00:21
34 Eric ten Bosch 1:00:03

02/09, Fit2Move Vathorstrun, Amersfoort

MSEN, 10KM
3 Fabian Hunneman 37:56

M50, 10KM
1 Aart Stigter 34;15

D40, 10KM
1 Ellen Abbringh 49:04

31/08, Emiclaerloop, Amersfoort

HEREN, 10KM
2 Rik Wolswinkel 35:37
3 Fabian Hunneman 37:02
 

28/08, SevenaerRun, Zevenaar

MANNEN, 5KM
17 Dries Pluimers 19:31

VROUWEN, 10KM
1 Carlien Harms 42:09

JONGENS 11-12, 1KM
6 Victor Aris 3:36

MEISJES 9, 1KM
3 Hester Aris 3:46

27/08, Run Bike Run, Borne

DAMES, 6.5/30/4.8KM
23 Denise de Beer 1:56:08

HEREN MASTERS, 6.5/30/4.8KM
35 Roberto Hofman 1:45:51

27/08 De Ronde van IHC Nedstaal, Ablasserdam

MSEN, 5KM
5 Edwin Stehouwer 21:02

27/08, Bernhezeloop, Heeswijk-Dinther

HSEN, 21.1KM
5 Rik Wolswinkel 1:22:31
 

21/08, Trail des Fantomes, La Roche en Ardenne

H50, 25KM
1 Ron Huizer 2:17:12

H40, 25KM
2 Roberto Hofman 2:30:47

V21, 25KM
7 Denise de Beer 3:18:39

20/08, World Trophy, Assen

Dames, 50KM
3 Leonie van den Haak 4:30:44

HEREN, 50KM
Endymion Kasanardjo 4:25:33 

20/08, Runnersworld Ronde van Naastenbest

M40, 10KM
11 John Meeuwesen 42:40

20/08, Singelloop, Hollandscheveld

M40, 10KM
1 Abraham Zewdie 32:21

13/08, Runenrsworldloop, Apeldoorn

MPRES, 10KM
49 Marcel Broekema 47:16

12/08, Track Meeting, Utrecht

DSEN, 800m
9 Andrea van Lieshout 2:35.74

H40, 3000m
4 Gerben Zomer 9:48.10

H55, 3000m
2 Andre Roelofs 10:57.35

10/08, Vakantieloop, Biest-Houtakker

M45, 10KM
31 Jacques Kusters 44:38
 

05/08, Furness Car Halve Marathon, Dalfsen

HEREN, 5KM
12 Ronald van Leeuwen 18:11

DAMES, 10KM
18 Ellen Abbringh 48:52

HEREN, 10KM
6 Aart Stigter 35:29
15 Gert-Jan Haze 38:01

HSEN, 21.1KM
2 Neals Strik 1:09:51
16 Rik Wolswinkel 1:18:04
17 Caimin Stevens 1:18:29
21 Maarten Schreuder 1:23:23

H50, 21.1KM
13 Tonnie Scheurwater 1:27:05
23 Theo Boekema 1:32:21

22/07, Track Meeting, Wageningen

MJUN B, 100M
5 Arwin Dorregeest 12.80

MJUN B, 200M
3 Arwin Dorregeest 25.92

VSEN, 800M
3 Andrea van Lieshout 2:34.66

MSEN, 1500M
6 Rutger Thung 5:10.96

MSEN, 5000M
5 Andre Roelofs 18:45.46

16/07, KLM Baankampioenschappen, Lisse

DAMES, 5000M
3 Denise de Beer 21:51

HEREN, 10.000M
3 Roberto Hofman 38:03

15/07, Trackmeeting, Utrecht

Jongens Jun B, 800M
8 Jeroen Bakker 2:16.41

MSEN, 3000M
13 Rik Wolswinkel 9:43.06

M35, 3000M
3 Gert-Jan Haze 9:59.70
4 Ronald van Leeuwen 10:23.95

M55, 5000M
3 Andre Roelofs 18:43.28

13/07, Loopfestijn Voorthuizen

MANNEN, 5KM
24 Victor Aris 20:39
25 Patrick Aris 20:40

VROUWEN, 5KM
1 Carlien Harms 21:14

MSEN, 10KM
4 Rik Wolswinkel 35:28

H50, 10KM
19 Theo Backer 49:47

HRECR, 10KM
97 Harry Wondergem 50:37

MMAS1, Gala Run, 10KM
1 Martin Lauret 32:18

DSEN, Gala Run, 10KM
5 Esther Lauret 39:47 

06/07, Henschotermeergames, Woudenberg

MANNEN, 1500M
2 Rik Wolswinkel 4:44
3 Gert-Jan Haze 4:48

RUN-SWIM-RUN
12 Andre Knop 32:08
17 Alwin de Lijster 33:29

ESTAFETTE 15KM
1 Hakim Najib / Fabian Hunneman 50:30
 

02/07, Mondo Keien Meeting, Uden

MANNEN, 5000M
10 Rik Wolswinkel 16:20.88

02/07, Van Bank tot Bank, Heerde

MSEN, 15KM
11 Michiel van Dellen 58:06

M40, 15KM
15 Rene Brinkhof 59:19
 

26/06, City-Loop, Zutphen

M35, 10KM
1 Martin Lauret 32:43

26/06, 10 Miles Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM
10 John Meeuwesen 1:13:09

26/06, De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal

M45, 21.1KM
5 Ron Huizer 1:26:02

M55, 10KM
4 Chrisje Schrauwen 41:40

25/06, Utregse Meidenloop, utrecht

VSEN, 5KM
8 Anniek Hylkema 21:10
11 Andrea van Lieshout 22:03
412 Laura Meijer 31:24
608 Claudia Schras 35:37

V35, 5KM
1 Carlien Harms 20:21
4 Eefke Vroemen 21:59
27 Monique Roelen 27:58
81 Denise de Beer 30:49
121 Fonny Pasma 31:21

V45, 5KM
1 Anneke Stavenga 19:30
3 Ellen van Dijk 22:34
6 Ellen Abbringh 24:11
26 Erna Koekoek 29:35
46 Andrea Smits 31:36

V55, 5KM
3 Willeke Koert 30:18
41 Ria Attevelt 34:25

V65, 5KM
4 Josephine Boevé-van Doorn 40:31

VSEN, 10KM
3 Corelien Kloek 38:35
55 Eveline van den Bos 53:30

V45, 10KM
4 Marja Bosje 48:23

V55, 10KM
2 Ans van Veenendaal 46:45

25/06, 10e Lingewaalloop, Herwijnen

M55, 10KM
3 Tonnie Scheurwater 39:04

25/06, Rabobank Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp

H50, 10KM
2 Ron Huizer 37:58

24/06, Midzomernachtcross, Amstelveen

Heren, 5KM
7 Roberto Hofman 18:45

Vrouwen, 5KM
3 Leonie van den Haak 22:00

Mannen, 10EM
5 Maarten Schreuder 1:02:30

24/06, Track Meeting, Utrecht

H40, 3000M
2 Gerben Zomer 9:49.46

19/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode

M45, 21.1KM
10 John Meeuwesen 1:36:01

M55, 21.1KM
5 Harry Verhagen 1:42:05

V35, 21.1KM
2 Bantita Heave-Busicha 1:37:06

H45, 10KM
2 Joost van de Laar 39:00

19/06, Stoomtramloop, Medemblik

MSEN, 21.1KM
12 Ruben Ruigendijk 1:32:47

M40, 21.1KM
3 Michel Entius 1:23:45

M55, 21.1KM
6 Cor Ruigendijk 1:40:19

19/06, PCC Maalwater Run, Heiloo

M40, 10KM
7 Peter Derk Klomp 42:44

V35, 10KM
1 Esther van Heerde 39:03

19/06, 10 van Overbetuwe, Elst

V50, 10KM
5 Ilse de Jong 59:21

M50, 5KM
6 Theo Backer 24:14

18/06, Halve Marathon Festival, Zwolle

MANNEN, 4EM
3 Rik Wolswinkel 21:41

MSEN, 21.1KM
31 Gerrit Jan Kastenberg 1:22:08
41 Mark Hakbijl 1:27:54
56 Floris Ridderbos 1:45:26

M40, 21.1KM
13 JoseVicente Requena Maats 1:30:03
21 Willy Heijnen 1:36:25

M45, 21.1KM
7 Rene Brinkhof 1:27:03
14 Ronnie Eilert 1:31:45
17 Geert Meijer 1:32:22
19 Kees van de Wetering 1:34:42

M50, 21.1KM
11 Theo Boekema 1:31:45

M55, 21.1KM
3 Willie Mars 1:28:36
5 Jack Paassen 1:34:21
13 Ed van Dijk 1:43:18

M60, 21.1KM
3 Ap Brands 1:36:34

MRECR, 21.1KM
1395 Hans Mulder 1:53:30

V50, 21.1KM
2 Carla Boekema 1:43:24
8 Stijnie van Hees-de Vries 2:00:21

18/06, 13e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

M40, 21.1KM
2 Rutger Thung 1:33:24

18/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

M45, 10KM
47 Adrie van Bavel 50:08

18/06, Heuvelrugloop, Maarn

MEISJES, Scholierenloop
1 Esther Aris

MSEN, 4.2KM
2 Fabian Hunneman 14:48

M40, 4.2KM
2 Harrie van Hoof 18:22

VSEN, 4.2KM
1 Andrea van Lieshout 18:16
2 Tessa Hodes 20:59

V35, 4.2KM
1 Anneke Stavenga 16:19
2 Carlien Harms 17:03
5 Joke Boon 19:56

MSEN, 10KM
1 Hakim Najib 36:22
33 Alwin de Lijster 48:33

M40, 10KM
7 Joost Doelman 40:34
8 Wilfred Greup 40:51
15 Reijer van Dijk 44:31
35 Job van Hal 47:48
44 Albert Doelwijt 48:55
70 Goof van den Heijkant 52:09
77 Michel van Dijk 52:51

VSEN, 10KM
3 Denise de Beer 47:17

V35, 10KM
7 Ellen van Dijk 49:50

M50, 21.1KM
23 Gert van Ziel 1:57:42
27 Brand Brandsema 1:59:48

V45, 21.1KM
1 Marja Bosje 1:45:14

13/06, 46e Pinksterloop AV DES, Eersel

M35, 10KM
1 Endymion Kasanardjo 39:36

M55, 10KM
5 Harry Verhagen 43:51

13/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 20.2KM
4 Rutger Thung 1:34:13

VSEN, 60KM, 20.2KM
12 Denise de Beer 1:56:40

M40, 60KM, 20.2KM
18 Roberto Hofman 1:36:08

M50, 60KM, 20.2KM
26 Steve Koot 2:10:32

Losse lopers, 19.1KM
29 Harry Swarte 1:51:13
37 Michel van Dijk 1:56:40
42 Gert van Ziel 2:01:36

12/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 19.1KM
4 Rutger Thung 1:27:51

Losse lopers, 19.1KM
4 Bas Swildens 1:29:20

12/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 8.4KM
4 Rutger Thung 36:01

VSEN, 60KM, 8.4KM
6 Denise de Beer 41:09

M40, 60KM, 8.4KM
6 Roberto Hofman 33:56

M50, 60KM, 8.4KM
28 Steve Koot 51:13

Losse lopers, 8.4KM
9 Bas Swildens 37:46

11/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 14.6KM
4 Rutger Thung 1:01:23

VSEN, 100KM, 14.6KM
Susan van Duijl

VSEN, 60KM, 14.6KM
11 Denise de Beer 1:20:06

M40, 60KM, 14.6KM
7 Roberto Hofman 59:28

M50, 60KM, 14.6KM
29 Steve Koot 2:23:46

Losse lopers, 14.6KM
9 Bas Swildens 1:03:47
41 Michel van Dijk 1:20:06

11/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 20.4KM
3 Rutger Thung 1:29:59

Losse lopers, 20.4KM
2 Bas Swildens 1:33:34
8 Rik Wolswinkel 2:02:23

11/06, 29e IJsselsteinloop

Dames, 21.1KM
6 Ans van Veenendaal 1:38:56

HEREN, 10KM
2 Aart Stigter 33:16
7 Wilfred Verhagen 35:18
706 Theo van Eijndthoven 57:12

DAMES, 10KM
340 Marian van Eijndthoven 1:18:32
341 Josephine Boeve 1:18:32

11/06, Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen

MSEN, 10EM
3 Caimin Stevens 54:04

M50, 10EM
4 Tonnie Scheurwater 1:03:10

11/06, Oirschotse Stoelloop

M35, 10KM
16 Endymion Kasanardjo 39:43

10/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35, 100KM, 17.1KM
4 Jasper van de Reep 1:03:15
15 Rutger Thung 1:12:34

VSEN, 60KM, 17.1KM
5 Susan van Duijl 1:22:53
12 Denise de Beer 1:30:05

M40, 60KM, 17.1KM
18 Roberto Hofman 1:08:55

M50, 60KM, 17.1KM
27 Steve Koot 1:46:47

Losse lopers, 17.1KM
5 Bas Swildens 1:14;51

08/06, Zomeravondcup IV, Utrecht

MSEN, 10KM
2 Maarten Schreuder 38:32
12 Rik Wolswinkel 38:44
14 Gerrit Jan Kastenberg 39:57

M35, 10KM
5 Falco van Dijck 38:47

M40, 10KM
7 Frans Rinsema 37:40
11 Andre Meixner 39:18

M55, 10KM
1 Egbert Tick 40:35

VPRES, 10KM
9 Hubertine Hingstman 49:59

MPRES, 10KM
8 Jeroen Meijer 39:16

07/06, Amersfoortse Baancompetitie IV

800M
5 Hakim Najib  2:05.2
12 Fabian Hunneman 2:08.2
17 Michel van Kats 2:11.8
37 Roberto Hofman 2:25.9
43 Ralph van de Pol 2:28.8
44 Joris Kuijs 2:29.2
46 Andrea van Lieshout 2:33.4
57 Erik Slagt 2:43.9 

04/06, Waterweg Beweegt, Schiedam

DAMES, 10KM
1 Simone Hartog 47:32

02/06, 24e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

MSEN, 10KM
7 Spas Gueorguiev 38:36

29/05, Almere City Run

MANNEN, 21.1KM
12 Ruben Ruigendijk 1:22:52
73 Cor Ruigendijk 1:44:53

29/05, Lintloop, Vleuten

HEREN, 10KM
1 Maarten Schreuder 38:15
2 Falco van Dijck 38:18
 

29/05, Guus Wokke Opticien Loop, Panningen

M60, 10000m
3 Harry verhagen 44:23

29/05, Driedorpenloop, Kortenhoef

VROUWEN, 21.1Km
3 Marja Bosje 1:37:04

29/05, Zuidas Run, Amsterdam

MANNEN, 4EM
1 Aart Stigter 20:57
3 Hakim Najib 21:38
5 Gert-Jan Haze 22:36
6 Fabian Hunneman 22:49
9 Bas Stigter 23:39

28/05, Cuneraloop, Rhenen

M35, 10KM
1 Roberto Hofman 38:02

MSEN, 5KM
4 Rik Wolswinkel 17:24

M35, 5KM
13 Peter Koopman 21:55

Estafetteloop, 5KM
Theo Deur 20:15
Albert Doelwijt 24:02
Ellen van Dijk 22:41
Joost Doelman 25:47

25/05, Station tot Station Loop, Dalfsen

M45, 10EM
17 Alfons Groot Koerkamp 1:06:15
24 Ronnie Eilert 1:08:07
45 Kees van de Wetering 1:12:54
75 Theo Boekema 1:17:06

M55, 10EM
4 Willie Mars 1:06:35

V45, 10EM
4 Carla Boekema 1:17:07

25/05, Zomeravondcup III, Utrecht

MSEN, 10KM
5 Rik Wolswinkel 35:15
13 Maarten Schreuder 38:53

M35, 10KM
5 Ronald van Leeuwen 39:33

M40, 10KM
5 Ronald op der Heijde 36:19

M45, 10KM
6 Wim van den Heuvel 39:36

M55, 10KM
2 Egbert Tick 40:54

V50, 10KM
1 Marja Bosje 45:42

MPRES, 10KM
5 Jeroen Meijer 38:25
23 Jan-Herman Clevering 42:11

VPRES, 5KM
2 Ellen van Dijk 22;41

MPRES, 5KM
5 Gert-Jan Haze 17:47 

24/05, Amersfoortse Baancompetitie IV

1500M
9 Fabian Hunneman 4:31.5
20 Michel van Kats 4:39.8
32 Roberto Hofman 4:59.1
46 Ralph van de Pol 5:22.8
53 Joris Kuijs 5:27.8
57 Erik Slagt 5:34.1

22/05, Abdijencross, Tongerlo-Averbode (B)

V55, 16KM
1 Marja Bosje 1:18:15
 

22/05, SDU Royal Ten, Den Haag

MSEN, 10KM
40 Marijn van Trier 42:12

M35, 10KM
1 Abraham Zewdie 31:58
14 Rutger Thung  39:33
15 Spas Gueorguiev 39:39

22/05, Schutz Marathon, Hoorn

M35, 42.2KM
3 Michel Entius 2:59:24

M35, 21.1KM
4 Sigmar Kock 1:20:00

V35, 21.1KM
1 Anja van ’t Schip 1:24:51

22/05, Pim Mulier Run2Day Loop, Santpoort-Noord

M35, 15KM
6 Hans Fischer 1:05:16

M45, 15Km
13 Erik Luyf 1:11:01

M55, 15Km
2 Chris de Vries 1:06:12

V35, 15Km
1 Esther van Heerde 1:00:01

20/05, Track Meeting, Wageningen

HMAS, 200M
Rutger Thung 30.22

HMAS, 1500M
Rutger Thung 5:17.15

HMAS, 5000M
19 Andre Roelofs 18:55.34

18/05, Pagnevaartloop, Oudenbosch

H35, 10KM
19 Marko Bastiaanse 44:38

18/05, 27e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland

HSEN, 7.2KM
2 Rik Wolswinkel 25:19
4 Fabian Hunneman 25:54
7 Frans Rinsema 26:35

DSEN, Trimloop 7.2KM
49 Anneke Kocks 46:21

18/05, Time Trial Tata Steel, Heemskerk

HEREN, 5KM
2 Roberto Hofman 18:01

Dames, 5KM
2 Denise de Beer 23:14

17/05, 30e Trimloop 4 Daagse, Meppel

HSEN, 10KM
3 Mark Hakbijl 37:17

15/05, Van Tilburg Afvalverwerking Ultralopen Steenbergen

NK Vrouwen, 24uur
2 Wilma Dierx 201.828km

NK Mannen, 24uur
8 Bob Bock 160.955km

M45, 6uur
4 John Meeuwesen 62.528km

VSEN, 6uur
2 Leonie van den Haak 63.923km

15/05, Leiden Marathon

42.2KM
64 Herman Tollenaar 3:25:17

21.1KM
79 Ruben Ruigendijk 1:27:19
152 Mark Oud 1:30:46
497 Marja Bosje 1955 01:39:54
1104 Anton Korteweg 1:48:37
1130 Milton van Velthuizen 1:48:58
1416 Pieter Koevoets 1:52:17
2357 Roel de Vogel 2:07:32

10KM
44 Robert Belt 39:07
440 Chris Driessen 48:41 

15/05, AH Kaatsheuvel Pleinloop

M60, 10KM
3 Henk Cretier 41:29

15/05, Fortress Wallenloop, Naarden

MANNEN, 14KM
7 Walter Krijger 1:02:07

MANNEN, 7KM
2 Michiel Stiemer 26:16

15/05, Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen

HEREN, KORT
6 Gert-Jan Haze 49:33
7 Ronald van Leeuwen 51:48
33 Hakim Najib 59:17

14/05, 12e VAV Heuvelrugloop, Veenendaal

M50, 15KM
2 Egbert Tick 1:03:44

MSEN, 25KM
1 Maarten Schreuder 1:42:41

13/05, Businessloop, Amersfoort

MANNEN, 5KM
1 Fabian Hunneman 17:25

13/05, Thymos Run Bike Run, Wageningen

HEREN, 5/20/2.5KM
28 Roberto Hofman 1:09:50

DAMES, 5/20/2.5KM
5 Denise de Beer 1:21:11

10/05, Rabobank 10 Engelse Mijl, Epe

VSEN, 10EM
6 Geertje Dingemans 1:48:09

10/05, Zomeravondcup II, utrecht

MSEN, 10KM
1 Rik Wolswinkel 35:33
11 Maarten Schreuder 39:10

M35, 10KM
4 Ronald van Leeuwen 38:36

M40, 10KM
3 Ronald op der Heijde 36:51
6 Andre Meixner 39:15

M50, 10KM
9 Bas Swildens 42:16

V45, 10KM
1 Ruda van Zeijst 40:41

V55, 10KM
1 Ans van Veenendaal 46:29

VPRES, 10KM
11 Hubertine Hingstman 50:16

MPRES, 10KM
2 Jeroen Meijer 37:50

VPRES, 5KM
6 Anniek Hylkema 22:56

MPRES, 5KM
4 Fabian Hunneman 17:21
5 Gert Jan Haze 17:34
19 Ralph van de Pol 20:53
26 Albert Doelwijt 23:44

07/05, 9e Kaaienloop, Oosterhout

M35, 10KM
5 Wim van Benthum 39:17

M60, 10KM
5 Harry Verhagen 44:48

07/05, 29e Nationale Lenteloop, Papendrecht

M50, 15KM
2 Ron Huizer 59:23

M55, 15KM
2 Arie van der Stel 1:02:20

06/05, Track Meeting, Wageningen

H35, 3000M
Ronald van Leeuwen 10:30.2

H55, 3000M
Andre Roelofs 11:09.45

05/05, Liberty Run, Waalwijk

M55, 5EM
3 Henk Cretier 32:35

01/05, 22e Haagse Beemdenloop, Breda

M35, 15Km
2 Wim van Benthum 58:46

30/05, 65e Havenloop, Vlaardingen

Jongens, 1275M
1 Max van Rij 4:31

30/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

Meisjes -9, 2.2KM
1 Hester Aris 8:47

Jongens -12, 2.2KM
3 Victor Aris 8:27

Meisjes -12, 2.2KM
1 Tessa Hodes 10:00

VROUWEN, 5KM
2 Carlies Harms-Aris 20:23

MSEN, 10KM
1 Wilfred Verhagen 34:17

MVET, 10KM
4 Rob Bijl 40:37
15 Theo Deur 44:53

VVET, 10KM
2 Marja Bosje 48:12

30/04, Singelloop, Amersfoort

5Km
1 Rik Wolswinkel 16:38
6 Gert Jan Haze 17:36
8 Ronald van Leeuwen 18:14
12 Fabian Hunneman 19:37
61 Ellen Abbringh 25:00

26/04, Amersfoortse Baancompetitie III

5000m
10 Fabian Hunneman 17:12.9
24 Roberto Hofman 17:49.1
34 Michel van Kats 18:34.8
37 Henry Wondergem 18:50.6
53 Erik Slagt 20:23.7
66 Joris Kuijs 21:57.7

25/04, Jaarbeurs Utrecht Marathon

MSEN, 42.2KM
16 Ralf van der Rijst 2:44:49
21 Rik Wolswinkel 3:06:37
28 Marijn van Trier 3:28:59

M35, 42.2KM
20 Rutger Thung 3:28:56
33 Bilbo Schreiner 4:20:57

M45, 42.2KM
15 Wim van den Heuvel 3:24:42

M55, 42.2KM
14 Egbert Tick 3:57:32

MRECR, 42.2KM
33 Jeroen Meijer 3:30:29
140 Herman van Dam 4:03:25

V45, 42.2KM
7 Ellen Abbringh 4:32:21

MSEN, 21.1KM
14 Maarten Schreuder 1:25:54
28 Silvester Pastoor 1:47:53

M35, 21.1KM
3 Jan Stehouwer 1:26:28
4 Guido Vroemen 1:26:31

M55, 21.1KM
9 Toon van Bemmel 1:49:18
11 Albert Doelwijt 1:50:52

MRECR, 21.1KM
185 Peter Witteman 1:40:48
466 Ton Gloudemans 1:51:26
943 Jean-Michel Chavernac 2:03:53

VRECR, 21.1KM
195 Hubertine Hingstman 2:05:13

MRECR, 10KM
27 Falco van Dijck 38:57
261 Patrick Aris 47:31
843 Harrie van Hoof 52:21
850 Edwin van Anraad 54:16
1239 Wim Streng 1:00:30

VRECR, 10KM
178 Joke Boon 52:22
695 Ellen de Kort 1:00:14
982 Ria Attevelt 1:08:38
1087 Josephine Boevé 1:25:04

VRECR, 5KM
9 Inge Dijkman 20:40

M11, 1K RUNAWAY KIDS
7 Victor Aris 3:25
12 Joël Hollander 3:47

V9, 1K RUNAWAY KIDS
1 Hester Aris 3:35  

25/04, Rabobank Paasloop, Boxtel

M50, 15KM
7 Harry Verhagen 1:08:42

25/04, 33e Shell Ziedewij Oude Maasloop. Barendrecht

MSEN, 10KM
2 Ron Huizer 38:42

25/04, 11e De Zestig van Texel, Den Burg

VROUWEN, 120KM
2 Leonie van den Haak 12:30:35

MANNEN, 120KM
10 Piet Abma 12:30:07

M40, 60KM
16 Endymion Kasanardjo 5:54:39

25/04, Lions Heuvelloop, Bloemendaal

M40, 15KM
7 Hans Fischer 1:06:25

V35, 15Km
1 Esther van Heerde 1:01:23

23/04, Vennenloop, Oisterwijk

M55, 15KM
4 Henk Cretier 1:03:43

19/04, Zomeravondcup I, Utrecht

MSEN, 10KM
3 Fabian Hunneman 36:37
8 Maarten Schreuder  39:47
9 Rik Wolswinkel 40:32

M35, 10KM
3 Ronald van Leeuwen 39:13
4 Falco van Dijck 41:30

M40, 10KM
3 Ronald op der Heijde 36:02
9 Andre Meixner 40:09

M45, 10KM
4 Roberto Hofman 38:28

M50, 10KM
10 Bas Swildens 43:53

M55, 10KM
1 Egbert Tick 42:21

V45, 10KM
1 Anneke Stavenga 40:32
2 Ruda van Zeijst 40:51

V50, 10KM
1 Inge Dijkman 42:28

VPRES, 10KM
16 Hubertine Hingstman 51:29

MPRES, 10KM
2 Jeroen Meijer 38:38

VPRES, 5KM
2 Anniek Hylkema 21:25

MPRES, 5KM
5 Gert-Jan Haze 17:57

17/04, Enschede Marathon

M45, 42.2km
33 Freddy de Bree 3:37:31

M60, 42.2km
4 Jan van Nuenen 3:28:52

V35, 42.2KM
3 Paula IJzerman 4:08:38

V45, 42.2KM
1 Ingrid Prigge 2:45:10

V50, 42.2KM
17 Maria Dirks 5:02:23

V35, 21.1km
1 Esther van Heerde 1:26:30

17/04, PLUS Kleffenloop, Overloon

H50, 21.1km
5 Harry Verhagen 1:36:30

17/04, Nike City Run, Hilversum

MSEN, 10KM
18 Ruben Ruigendijk 40:29

M35, 10KM
2 Neals Strik 31:59
11 Johan Bruijn 43:50

M40, 10KM
5 Michiel Stiemer 37:14

M55, 10KM
2 Andre Roelofs 39:58
5 Ardath Witkamp 42:06

17/04, Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom

M35, 10km
15 Marko Bastiaanse 43:16

M55, 10km
5 Chrisje Schrauwen 41:07

17/04, KIVO 10 Engelse Mijl, Edam

M40, 10EM
1 Sigmar Kock 59:57

V40, 10EM
1 Anja van ’t Schip 1:04:26

16/04, 7e Krakelingenloop, Heukelum

M45, 10KM
21 Luuk Stegeman 44:21

M55, 10KM
2 Tonnie Scheurwater 38:21

16/04, Geinloop, Amsterdam ZuidOost

M50, 10KM
2 Jos Broekhuis 37:46

16/04, Ricoh Kippenren, Barneveld

HVET, 21.1KM
4 Henny Mondergem 1:30:02

VVET, 1/4M
9 Dith Zandbergen 55:58

VSEN, 1/8M
2 Martine Vinkverbocht 27:00

15/04, Bergrace by Night, Arnhem

M25, 7.6KM
2 Wouter Zweerink 31:50

M35, 7.6KM
3 Harald van Gils 32:00

M40, 7.6KM
2 Michiel Brussee 30:19
3 Joost Doelman 30:54

M50, 76.KM
13 Harrie van Hoof 39:32

V45, 7.6KM
5 Joke Boon 39:32 

15/04, Vrieling Hardenberg City Run

H40, 10KM
40 Rob Somsen 47:11

10/04, ABN AMRO Marathon Rotterdam 2011

MSEN, 42.2KM
55 Rik Wolswinkel 2:38:53
259 Michiel van Dellen 3:19:38
277 Duurt Dijkman 3:21:27
325 Michel Schouten 3:29:17
592 Rob Stapersma 3:52:47
1129 Niels de Water 4:44:04

M35, 42.2KM
62 Jasper van de Reep 2:55:48
116 Willem de Kater 3:07:08
132 Spas Gueorguiev 3:10:00

M40, 42.2KM
109 Jeroen Goes 3:05:32
270 Crist Hendriks 3:24:18
450 Kees van Zijp 3:36:26
571 José Vicente Requena Maats 3:48:29
683 Wijnand Weijman 3:54:01

M45, 42.2KM
160 Frank van der Mark 3:12:24
332 Kees van de Wetering 3:33:12

M50, 42.2KM
639 Henk Keen 4:43:01

M55, 42.2KM
218 Ed van Dijk 4:08:55
273 Ron Coenen 4:18:10

M60, 42.2KM
59 Uco Sobering 3:59:26

V50, 42.2KM
5 Marja Bosje 3:34:23

MANNEN, 10KM
8 Simon Brownlee 35:17
19 Mark Hakbijl 36:52

10/04, 5e Drutenloop, Druten

M35, 10KM
3 Rob Bijl 36:38

10/04, Kidney-Run, Roosendaal

M35, 10KM
20 Marko Bastiaanse 43:00

10/04, Kloetloop, Grootebroek

M35, 10EM
5 Marco Jong 1:08:26

10/04, Nescioloop, Amsterdam

MSEN, 15KM
9 Wouter Zweerink 58:56

VSEN, 15KM
4 Jolein de Bruin 1:12:21

10/04, HAN-KAN Marathon & Estafette, Arnhem

M40, 42.2KM
3 Endymion Kasanardjo 3:16:45

E2, Estafette
5 Ironman Sportsplanet 2:56:35
7 Doodlopers 3:05:33

03/04, Acht van Assen

M50, 8KM
3 Jack Paassen 33:03

03/04, Dwars door Dordt, Dordrecht

M35, 10KM
11 Rutger Thung 39:50

M55, 10KM
2 Tonnie Scheurwater 38:13

03/04, Rhenus Logistics Run, Hoofddorp

MAS, 10KM
13 Herman Tollenaar 39:56
17 Hans Fischer 41:11

DAMES, 10KM
2 Esther van Heerde 38:21

02/04, Reuselse Stratenloop, Reusel

H35, 10KM
5 Endymion Kasanardjo 39:36

H45, 10KM
7 Joost van de Laar 40:14

H55, 10KM
7 Harry Verhagen 44:07

02/04, 6e Rondje Vrachelen, Osoterhout

M55, 10KM
4 Henk Cretier 41:35

02/04, Lansingerlandloop, Bleiswijk

HEREN, 10KM
8 Ron Huizer 39:45

02/04, 38e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven

HEREN, 10KM
2 Rik Wolswinkel 35:18

29/03, Amersfoortse Baancompetitie II

3000M
11 Fabian Hunneman 9:52.4
15 Hakim Najib 9:55.5
25 Michel van Kats 10:11.3
29 Roberto Hofman 10:22.6
39 Henry Wondergem 10:40.6
76 Erik Slagt 11:57.4
77 Ralph van de Pol 12:03.6
80 Joris Kuijs 12:26.5
94 Gerard van Maurik 12:56.5

27/03, 17e Haakbergse Engelse Mijlenloop

V40, 10EM
1 Ingrid Prigge 59:22

27/03, ING Venloop, Venlo

MSEN, 21.1KM
80 Silvester Pastoor 1:26:16

M45, 21.1KM
72 Rob Bijl 1:34:59
100 Martin Brink 1:35:15

M55, 21.1KM
7 André Roelofs 1:28:00
163 Ron Coenen 1:55:52

V55, 21.1KM
39 Evelyn Cortenbach 2:03:07

27/03, Runnersworld Circuit Run, Zandvoort

M35, 21KM
134 Rene Drost 53:25

V50, 12KM
177 Marja Bosje 56:59

M60, 12KM
269 Chris Driessen 1:01:42

MRECR, 12KM
1215 Johan Koops 1:01:22
1693 Harrie van Hoof 1:03:26

VRECR, 12KM
1696 Joke Boon 1:03:27  

23/03, NK Veldloop Gemeenten, Lelystad

VSEN, 9KM
2 Andrea van Lieshout 42:23 

20/03, 14e THG Drielandenloop, Losser

D35, 25KM
1 Ingrid Prigge 1:37:12

HSEN, 5KM
1 Caimin Stevens 15:49

20/03, Intersport Halve Marathon, Veldhoven

M35, 21.1KM
5 Jasper de Reep 1:18:49
10 Endymion Kasanardjo 1:26:30

20/03, Drunense Duinenloop, Drunen

H40, 21.1KM
17 Jeroen Goes 1:26:37

M55, 21.1KM
8 Henk Cretier 1:29:12

V35, 21.1KM
4 Barbara van den Broek 1:41:42

HRECR, 21.1KM
266 Evert van Kuilenburg 1:49:57

HRECR, 4.5KM
2 Harald van Gils 16:51

20/03, TVH Duathlon, Hilversum

D24, 5.5 – 20 – 2.7KM
18 Denise de Beer 1:19:34

20/03, Halderbergloop, Oudenbosch

H35, 10KM
14 Marko Bastiaanse 43:25

DSEN, 10KM
1 Esther Lauret 37:31

20/03, Hollandia’s Dijkenloop, Hoorn

HEREN, 21.1KM
6 Michel Entius 1:23:29

20/03, 22e Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen

MSEN, 10KM
7 Ewout de Bruijn 45:28

M45, 10KM
10 Hans Beentjes 48:46

V35, 10KM
1 Esther van Heerde 38:13

M55, 30KM
7 Johan Koops 2:40:07

VSEN, 30KM
2 Paula IJzerman 2:45:35

20/03, Mijlen van Zeist

HWED, 10EM
1 Aart Stigter 56:29
11 Bas Swildens 1:12:44

DWED, 10EM
6 Anneke Stavenga 1:07:26

MPRES, 5EM
2 Fabian Hunneman 29:35
3 Gert-Jan Haze 29:45
5 Ronald van Leeuwen 31:16

19/03, Kruidenloop, Wapenveld

MSEN, 5KM
5 Mark Hakbijl 18:10

19/03, Veluwepoortloop, Nijkerk

HSEN, 10KM
1 Rik Wolswinkel 34:34

VMAS, 10KM
2 Inge Dijkman 42:34

15/03, Amersfoortse Baancompetitie I

5000M
4 Rik Wolswinkel 16:52.7
5 Hakim Najib 16:58.3
7 Fabian Hunneman 17:12.1
21 Roberto Hofman 17:52.8
32 Henry Wondergem 18:45.8
57 Erik Slagt 20:38.8
70 Joris Kuijs 22:00.6
72 Gerard van Maurik 22:18.7

13/03, Warnsborncross, Arnhem

HEREN, 11KM
4 Andre Roelofs 46:28 

13/03, 16de Meulenberg Recycling 6-uursloop, Stein

MANNEN TEAMS
3 Endymion Kasanardjo 62.15km
3 Bob Bock 57.98km
3 Ron Aret 57.87km

3/03, ABN AMRO CPC Loop, Den Haag

Caimin Stevens 1:15:12
Simon Brownlee 1:17:36
Gert-Jan Haze 1:20:46
Sigmar Kock 1:20:51
Spas Gueorguiev 1:23:35
Hans van Langen 1:23:37
Anja van ’t Schip 1:24:19
Willem de Kater 1:25:01
Ronald van Leeuwen 1:26:53
Marijn van Goudoever 1:27:17
Silvester Pastoor 1:28:26
Michel Schouten 1:30:21
Ron Huizer 1:33:25
Frederik de Bree 1:34:30
Jan Mens 1:34:44
Marijn van Trier 1:36:38
Theo van de Ven 1:40:22
Mark-Pieter van den Heuvel 1:40:41
Marja Bosje 1:41:44
Arno Dikhooff 1:44:37
Paul Gordijn 1:44:57
Niels de Water 1:51:05
Johan Berkhoudt 1:51:56
Uco Sobering 1:53:50
Ron Coenen 2:02:04

13/03, Driedorpencross, Veghel

Jongens Jun C
1 Jeroen van de Wijdeven 13:32

13/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
1 Willem Jan de Graaf 34:19
11 Alex Bouwmeester 37:11
16 Wouter Zweerink 41:09

M45, 10KM
21 Walter Krijger 42:48

12/03, 32 van Kampen

MANNEN, 32KM
8 Rik Wolswinkel 2:10:46
108 Kees van de Wetering 2:49:28

VROUWEN, 32KM
22 Petra Schoon 2:54:10

12/03, 30 van Tilburg

M60, 10KM
3 Harry Verhagen 44:14

M35, 30KM
8 Crist Hendriks 2:16:12

06/02, 20 van Alphen

10KM
11 Jeroen Goes 38:16

20KM
58 Falco van Dijck 1:19:12
90 Silvester Pastoor 1:25:32
95 Frank van der Mark 1:27:27
163 Milton van Velthuizen 1:49:39

06/03, 34e Brielse Maasloop

H50, 30KM
2 Ron Huizer 2:01:28

JONGENS, 1KM
1 Max van Rij 3:36

06/03, Den Helder – Schagen

V45, 25KM
4 Ellen Abbringh 2:12:25

M5, 25KM
1 Aart Stigter 1:28:46

06/03, Trappenbergloop, Huizen

M35, 10KM
6 Frans Rinsema 39:36

M45, 10KM
2 Jos Broekhuis 36:30

M55, 10KM
6 Ardath Witkamp 44:05

MANNEN, 5KM
11 Bennie Hardeman 24:20

05/03, Driebergenloop, Diebergen

JONGENS, 1.5KM
1 Victor Aris 4:02
2 Joël Hollander 4:13

MEISJES, 1.5KM
2 TEssa Hodes 4:20
5 Eva Koopman 4:26

MANNEN, 6KM
6 Joost Doelman 25:21
17 Peter Koopman 29:33
21 Goof Lindijer 30:04

VROUWEN, 6KM
1 Anneke Stavenga 25:10
57 Kristie Raatgever 38:21

MANNEN, 12KM
2 Gert-Jan Haze 45:15
22 Andre Knop 53:51
50 Wil Hovy 58:01
69 Albert Doelwijt 58:58
109 Evert van Kuilenburg 1:02:26
128 Harrie Swarte 1:03:54

VROUWEN, 12KM
2 Inge Dijkman 52:59
5 Marja Bosje 57:49
6 Ellen van Dijk 58:11
11 Renee van der Maesen 1:01:47
14 Joke Boon 1:02:34

MANNEN, 21.1KM
29 Egbert Tick 1:33:59
94 Theo Deur 1:45:03
97 Alwin de Lijster 1:45:13

VROUWEN, 21.1KM
17 Petra Schoon 1:52:44
42 Els Gies 2:11:45

27/02, Rico Salvetti Loop, Moergestel

M55, 10KM
5 Henk Cretier 42:37

27/02, Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo

V35, 6200M
1 Esther van Heerde 23:16

M45, 9000M
15 Hans Beentjes 41:27

20/02, Marathon van Okinawa

10KM
45 Roberto Hofman 38:09
201 Denise de Beer 51:51

20/02, SPAR NK Cross, Helledoorn

MSEN, Lange Cross 120055M
16 Christiaan van Beusich 41:48
28 Caimin Stevens  43:14

20/02, Tata Steel / Runnersworld Phanos NSK Cross, Amstelveen

V35, 5KM
4 Esther van Heerde 19:21

19/02, SPAR NK Cross, Helledoorn

M45, 12055M
1 Abraham Zewdie 41:51

MEISJES A, 1565M
3 Hester Aris 6:48

JONGENS D, 2050M
18 Victor Aris 8:57

19/02, DES Halve Marathon, Eersel

M35, 21.1KM
11 Endymion Kasanardjo 1:33:42

M55, 21.1Km
8 Harry Verhagen 1:38:10

13/02, Atledo Cross, Dongen

M35, 10KM
5 Cornelis de Stigter 40:28

13/02, Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle

H40, 10EM
5 Jeroen van ’t Verlaat 1:03:53

H55, 10EM
2 Arie van de Stel 1:05:14

13/02, Groet uit Schoorl Run

30KM
Rik Wolswinkel 1:53:52
Jeroen Goes 2:07:59
Michel Schouten 2:11:10
Jan Mens 2:20:21
Wouter Schuddeboom 2:23:46
Silvester Pastoor 2:23:42
Marja Bosje 2:28:12
Rinus van der Wal 2:34:50
Jeroen Meijer 2:40:39
Herman van Dam 2:44:15
Egbert Tick 2:45:54

21.1KM
Dennis Hurkmans 1:16:46
Remco Schram 1:21:25
Ronald de Wit 1:23:51
Esther Lauret 1:24:52
Bastiaan Visser 1:32:12
Boy Oudejans 1:35:28
Marja Bak-Wokke 1:39:47
Ellen van Dijk-v d Meulen 1:42:46
Willy Heijnen 1:44:09
Albert Doelwijt 1:48:18
Toon van Bemmel 1:51:50
Carola Nell 1:54:28
Evert van Kuilenburg 1:55:30
Maureen Schoutsen 1:55:31
Roel de Vogel 2:02:50
Sabine Oskamp 2:06:46

10KM
Caimin Stevens 32:38
Jacco Leeuwerink 41:20
Jack Paassen 41:24
Rene Drost 42:40
Geo Arnold 46:29
JR Hobbs 41:17
Wim Streng 59:34

12/02, 5e Cross G/O Crosscompetitie, Epe

MSEN, 5000M
1 Caimin Stevens 17:21

JUN-A, 6000M
3 Leon Bosch 22:28

12/02, De 6de Zwaarste 10 van Zeeland, Burg-Haamstede

MANNEN, 10KM
11 Jan Guiljam 38:53
54 Wim Roose 47:31
79 Jan Rosse 55:09

12/01, Van Splunder Heinoordtunnelloop, Oud-Beijerland

HSEN
1 Christiaan van Beusichem 1:24:22

H35
8 Spas Gueorguiev 1:45:40

H50
5 Ron Huizer 1:41:34

12/02, 37e Februari Loop, Bennekom

MANNEN, 12KM
32 Alwin de Lijster 58:24

06/02, Midwinter Marathon, Apeldoorn

VSEN, 42.2KM
5 Leonie van den Haak 3:47:17

V40, 42.2KM
2 Wilma Dierx 3:45:15

M35, 42.2km
12 Rutger Thung 3:19:01

M40, 42.2km
20 Tom van der Veldt 3:18:53
23 Michel Entius 3:21:54
49 Endymion Kasanardjo 3:40:07

M50, 42.2km
42 Ron Aret 3:52:37

M55, 42.2km
47 Bob Bock 4:16:57

VROUWEN, 27.5KM
1 Ingrid Prigge 1:45:36
38 Marja Bosje 2:15:28
225 Annette Bax 2:47:09

HEREN, 27.5KM
39 Gert-Jan Haze 1:53:49
68 Theo Boekema 1:56:13
77 Jose Vicente Requena Maat 1:56:38
78 Falco van Dijck 1:57:46
138 Kees van de Wetering 2:03:24
178 Silvester Pastoor 2:06:02
433 Wijnand Weijman 2:19:09
514 Jan van Nuenen 2:23:08
828 Ron Coenen 2:34:50

VROUWEN, 18.5KM
790 Ellen Abbringh 1:35:42

HEREN, 18.5KM
36 Rob Bijl 1:12:27
51 Ronald van Leeuwen 1:15:32
1493 Brandt Brandsema 1:48:15

VROUWEN, 8KM
47 Joke Boon 39:56

HEREN, 8KM
16 Rik Wolswinkel 27:19
267 Chris Driessen 39:20
295 Harrie van Hoof 39:57

06/02, Amersfoortse Bergcross

HSEN
9 Fabian Hunneman 34:41

M45
1 Aart Stigter 32:08

06/02, DJA Cross, Zundert

M45, 8500M
8 Adrie van Bavel 44:53

30/01, Vakantie Makelaar Loop, Uithoorn

V45, 10KM
2 Inge Dijkman 41:53

VSEN, 10EM
4 Leonie van den Haak 1:13:47

V35, 10EM
2 Anja van ’t Schip 1:05:10

H35, 10KM
15 Spas Gueorguiev 38:33

H35, 10EM
13 Sigmar Kock 1:02:29
22 Erwin Evers 1:06:29

30/01, THOR Cross, Roosendaal

M55, 9000M
10 Adrie van Bavel  47:24

30/01, Tata Steel / Runnersworld Beeckestijn

D35, 6.3KM
2 Esther van Heerde 25:01

H35, 9.3KM
19 Hans Fischer 41:21

H45, 9.3KM
25 Hans Beentjes 46:08

23/01, Rabobank Goed Beter Best Loop, Best

M40, 21.1KM
7 Endymion Kasanardjo 1:28:26

M45, 21.1KM
10 John Meeuwesen 1:42:02

23/01, 42e BN De Stem Mastboscross, Breda

M40, 10500M
14 Wim van Benthum 44:30

23/01, Safari Run, Arnhem

Welpenloop M
1 Victor Aris 6:09

Welpenloop, V
1 Hester Aris 6:24

22/01, 42e BN De Stem Mastboscross, Breda

M Canicross, 1.7KM
1 Ruben Hazeleger 5:58

22/01, 22e Dirk IV-Loop, Hoornaar

M35, 10KM
4 Ronald op der Heijde 35:17

M45, 10KM
2 Aart Stigter 33:35
 

16/01, BAV Wintercup III, Baarn

M45-49, 10KM
1 Abraham Zewdie 32:10
10 Roberto Hofman 38:13

M50-54, 10KM
1 Jos Broekhuis 36:48

VSEN, 10KM
4 Denise de Beer 50:39

16/01, De Ruitenberg Halve, Maassluis

M35, 21.1KM
8 Rutger Thung 1:28:06
9 Spas Gueorguiev 1:28:08

M50, 21.1KM
22 Ron Huizer 1:36:52

M55, 21.1KM
28 Joop Kramer 1:52:31

16/01, 37e eBuddy Vondelparkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM
17 Johan Arnold 38:07
19 Wouter Zweerink 41:24

M35, 10KM
16 Erwin Evers 39:14
17 Geo Arnold 47:36

VSEN, 10KM
10 Jolein de Bruin 48:39

09/01, Dijkencross, Pannerden

M50
2 Andre Roelofs 38:26

09/01, 39e Halve Marathon van Egmond aan Zee

Halve Marathon
Aart Stigter 1:13:22
Dennis Hurkmans 1:17:29
Rombout Breedveld 1:19:38
Wouter Wierenga 1:23:07
Ronald de Wit 1:24:10
Jeroen Goes 1:25:01
Esther Lauret 1:26:31
Gert-Jan Haze 1:26:43
Michiel Stiemer 1:27:45
Michiel Brussee 1:28:18
Wim van den Heuvel 1:32:09
Pieter de Boer 1:32:10
Jeroen Nijland 1:33:43
Boy Oudejans 1:33:55
Oscar van Zelst 1:33:58
Geu Siebenga 1:34:08
Hans Fischer 1:34:26
Bastiaan Visser 1:34:39
Michiel van Dellen 1:35:10
Jacco Leeuwerink 1:35:45
Louis Oortman 1:36:13
Rene Drost 1:36:21
Mark Oud 1:36:30
Chris de Vries 1:36:31
Wouter Schuddeboom 1:37:40
Jack Paassen 1:37:49
Kees van Zijp 1:38:44
Egbert Tick 1:39:56
Willy Heijnen 1:40:20
Hans Beentjes 1:41:11
Erik Luyf 1:42:26
Jan Mens 1:43:05
Heino Welman 1:43:42
Paul Gordijn 1:44:17
Silvester Pastoor 1:44:24
Ellen van Dijk-v d Meulen 1:44:56
Willem van Dijken 1:45:25
Marijn van Trier 1:47:23
Marja Bosje 1:47:25
Johan Koops 1:49:18
Albert Doelwijt 1:49:25
Toon van Bemmel 1:50:05
Jorg Liefting 1:50:16
Bart Meijer 1:50:40
Michel Schouten 1:51:42
Ellen Abbringh 1:54:36
Roberto de Freitas 1:55:27
Floris Ridderbos 1:56:42
Bas de Ruiter 1:56:50
Roel de Vogel 2:02:25
Marlaine Charest 2:06:17

Kwart Marathon
JR Hobbs 47:01
Perry van Engelen 1:08:57

09/01, Halve Marathon van Rockanje

M40, 21KM
2 Cornelis de Stigter 1:23:14

M50, 21Km
3 Ron Huizer 1:28:10

08/01, Florijnwinterloop, Woudenberg

MEISJES, 1KM
1 Hester Aris 3:54

JONGENS, 3KM
1 Victor Aris 12:55

MSEN, 10EM
4 Rik Wolswinkel 58:04
14 Falco van Dijck 1:04:05

M40, 10EM
11 Roberto Hofman 1:03:47
33 Cees Legemaat 1:13:06

M50, 10EM
96 Evert Kuilenburg 1:24:27
98 Chris Driessen 1:25:01
148 Piet van Dijck 1:34:22

VSEN, 10EM
9 Denise de Beer 1:21:06

V40, 10EM
3 Anneke Stavenga 1:09:56
12 Maureen Schouten 1:25:00

02/01, AVC Strandloop, Castricum

M40, 15KM
29 Hans Beentjes 1:15:39