Uitslagen 2012

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2012. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

Wel lid van onze vereniging maar je ontvangt geen Nieuwsbrief?

Meld ons je e-mailadres via
info@loopgroepaartstigter.nl.

********************************************************************************************************

31/12, Oliebollenloop, Weert

MSEN, 5KM

7 Jan van den Kerkhof 18:59

31/12, Oliebollenloop, Schoonhoven

MSEN, 15KM

7 Gert-Jan Haze 1:00:04

31/12, Oudejaarsloop, Den Helder

M40, 10KM

8 Johan Slootweg 44:17

31/12, Sylvestercross, Soest

JONGENS B

20 Max Rijs 15:37

M35

11 Paul Verkleij 31:30

17 Dennis Hurkmans 31:52

23 Michel van Liempdt 34:01

26 Jan Stehouwer 34:29

M45

43 Paul van Brakel 40:33

M55

9 Andre Roelofs 37:59

22 Toon van Bemmel 43:54

V45

4 Haike Nillesen 29:06

VSEN

17 Nesrine Leene 29:35

MSEN

39 Caimin Stevens 41:03

MPRES, 4KM

14 Harrie van Hoof 19:50

VPRES, 4Km

7 Joke Boon 20:53

15 Erna Koekoek 23:04

MPRES, 8.6KM

12 Michel van Kats 35:17

239 Gert Hekkert 43:27

628 Mon Akkerman 52:11

659 Jack van den Hengel 52:49

30/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot

M45

2 Cornelis de Stigter 26:30

29/12, Oudejaarscrossloop, Vorden

HEREN, 15KM

68 Bob Groeneweg 1:21:06

26/12, HRR Kerststrandloop, Scheveningen

VROUWEN, ‘ruim’ 5KM

11 Erna Koekoek 31:27

VROUWEN, ‘ruim’ 10KM

8 Joke Boon 1:02:16

MANNEN, ‘ruim’ 10KM

50 Harrie van Hoof 1:02:15

22/12, Linschotenloop

HSEN, 21.1KM

16 René Hage 1:22:39

38 Michel van Kats 1:30:29

69 Mark-Pieter van den Heuvel 1:38:33

H35, 21.1KM

14 Willem de Kater 1:21:13

16 Marco Vet 1:21:28

104 Michel Schippers 1:38:14

119 Jeroen van Vuuren 1:38:54

H45, 21.1KM

27 Wim van den Heuvel 1:28:13

56 Ron Jansen 1:30:37

109 Ron Aret 1:37:16

147 Herman van Dam 1:39:46

332 Adri Kosterman 1:51:38

351 Erik Schoon 1:53:24

H55, 21.1KM

119 Toon van Bemmel 1:49:38

V35, 21.1KM

5 Karin van der Giessen 1:34:14

V45, 21.1Km

14 Pieteke van Weperen 1:44:02

15 Petra Schoon 1:45:10

HSEN, 10KM

35 Daan de Langen 41:04

H35, 10KM

11 Ronald van Leeuwen 37:25

13 Falco van Dijck 37:31

H45, 10KM

6 Bob Schennach 37:46

H55, 10KM

19 Harrie van Hoof 47:57

70 Chris Driessen 52:54

VSEN, 10KM

23 Annelous de Gier 51:08

V35, 10KM

15 Maureen Schouten 48:17

50 Marja Henzen 54:29

V45, 10KM

10 Joke Boon 48:02

29 Erna Koekoek 52:55

V55, 10KM

13 Willeke Koert 57:16

VROUWEN, 5.5KM

6 Andrea van Lieshout 22:57

20/12 Q-Santa Run, IJsselstein

DAMES, 5.5KM

1 Nesrine Leene 23:44

16/12, Spijkenisse-Spark Marathon

M40, 42.2KM

10 Frank Heijmink 3:04:41

17 Richard Groenendijk 3:14:39

22 Kees van de Wetering 3:22:40

42 Edymion Kasanardjo 3:36:28

M50, 42.2KM

45 Bob Bock 3:27:50

MANNEN, 21.1KM

82 Cor Ruigendijk 1:41:14

275 Jeroen van ’t Verlaat 2:05:53

16/12, BAV Wintercup, Baarn

MSEN, 10KM

7 Martijn van Driel 37:51

M35, 10KM

3 Michiel van Liempdt 38:54

4 Gert-Jan Haze 39:55

6 Ronald van Leeuwen 40:47

M45, 10KM

4 Edwin van der Heijden 41:26

M50, 10KM

1 Jos Broekhuis 38:52

16/12, Dinkelloop, Losser

MSEN

1 Caimin Stevens 35:33

16/12, Kerstloop, Barendrecht

H35, 10EM

4 Jorik Huizinga 1:02:58

15/12, Houtwijk Kerstloop, Dronten

HSEN, 21.1KM

18 Rik Wolswinkel 1:15:51

24 Ruben Ruigendijk 1:22:43

30 Falco van Dijck 1:26:16

15/12, 9e Ameland Adventurerun

VSEN, 5KM

2 Andrea van Lieshout 23:17

MANNEN, 21.1KM

126 Robert Wielinga 1:36:33

15/12, KLM Clubkampioenschappen, Langevelderslag

MANNEN, 10KM

1 Roberto Hofman 42:57

VROUWEN, 6KM

2 Denise de Beer 35:14

09/12, AV Haarlemmermeer Cross, Hoofddorp

M40, 10KM

1 Geordic Klein 36:42

16 José Vicente Requena Maats 43:24

08/12, BVC Cross, Wageningen

MEISJES PUP A

2 Celine Meixner 4:48

MEISJES JUN C

2 Seda van Faassen 8:30

JONGENS JUN C

7 Joel Hollander 16:32

VMAS, Korte Cross

1 Joke Boon 9:52

5 Erna Koekoek 11:13

7 Marjon van Eck 11:47

MMAS, Korte Cross

3 Richard van Keulen 8:44

5 Tim van Vliet 9:10

6 Harrie van Hoof 9:15

8 Peter van der Linden 9:35

9 Peter Zwaan 9:37

10 Jean-Michel Chavernac 9:48

14 Henk Fransen 11:17

MMAS, Lange Cross

12 Henry Wondergem 32:36

02/12, Pfixx Solar Montferland Run, ‘s-Heerenberg

MSEN, 15KM

33 Marijn van Goudoever 55:15

M35, 15KM

20 Jorik Huizinga 58:24

35 Rutger Thung 1:00:02

M45, 15Km

20 Wijnand van Haselen 59:16

M55, 15KM

4 Tonnie Scheurwater 59:54

23 Andre Roelofs 1:04:32

76 Jan Holterman 1:08:36

02/12, Duincross, Den Helder

M45, 10KM

15 Peter Plomp 43:18

01/12, Sint Nicolaasloop, Bunschoten

MANNEN, 5KM

19 Andre Knop 21:30

MANNEN, 10KM

4 Roberto Hofman 37:40

01/12, Eurozorg Sintloop, Heerde

MANNEN, 10KM

15 Jos de Vries 41:50

27/11, 24th International Running Challenge, Lanzarote

M35, Einduitslag 4 dagen

9 Falco Van Dijck 3:24:05

V45, Einduitslag 4 dagen

     1 Anneke Stavenga 3:31:07

27/11, 24th International Running Challenge, Lanzarote

M35, 21KM

11 Falco Van Dijck 1:27:25

V45, 21KM

     1 Anneke Stavenga 1:30:02

26/11, 24th International Running Challenge, Lanzarote

M35, 5KM Beach Run

8 Falco Van Dijck 20:23

V45, 5KM Beach Run

1 Anneke Stavenga 21:47

25/11, 24th International Running Challenge, Lanzarote

M35, 13KM Ridge Run

11 Falco Van Dijck 55:05

M55, 13km Ridge Run

1 Aart Stigter 46:52

13 Pieter Koevoets 1:08:11

V45, 10KM Ridge Run

1 Anneke Stavenga 57:26

V50, 13KM Ridge Run

21 Ida van Belle 1:30:44

25/11, 24th International Running Challenge, Lanzarote

M35, 10KM

10 Falco Van Dijck 41:13

V45, 10KM

1 Anneke Stavenga 41:54

25/11, Warandeloop, Tilburg

MANNEN, 10Km

99 Caimin Stevens 35:05

VROUWEN, 8000M

50 Annelies Homma 32:37

24/11, Intersport Superstore Roden Cross, Norg

MSEN, 9KM

8 Menco Schuurman 33:23

24/11, 45e Horaloop, Ede

M35, 5KM

9 Dries Pluimers 19:28

V35, 5KM

6 Dith Carroccio 26:19

M35, 10KM

3 Michiel Brussee 38:43

MSEN, 10EM

11 Jeroen Meijer 1:03:19

M35, 10EM

41 Alwin de Lijster 1:16:55

24/11, Warandeloop, Tilburg

V55, 5600M

3 Inge Dijkman 25:56

M40, 7500M

23 Cornelis de Stigter 28:53

M50, 5600M

20 Ron Huizer 22:46

34 Peter Verhagen 27:02

M55, 5600M

21 Andre Roelofs 23:21

MANNEN, 21.1KM

52 Jaimy Koursarou 2:05:13

23/11, Westrandweg Run, Amsterdam

10KM

236 Andre Knop 42:22

21.1KM

215 Nesrine Leene 1:36:31

18/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen

MSEN, 15KM

73 Niels Staring 52:25

117 Fabian Hunneman55:01

121 Gerrit Jan Kastenberg 55:20

179 Ruben Ruigendijk 56:47

443 Michael Zwier 1:00:31

543 Nova Stigter 1:01:34

613 Floris Solleveld 1:02:25

1056 Ralph van de Pol 1:05:32

M35, 15KM

53 Falco van Dijck 57:46

54 Jorik Huizinga 57:48

69 Martijn Versteegen 58:35

80 Willem de Kater 59:03

83 Rutger Thung 59:12

84 Erwin Evers 59:25

513 Michel Schippers 1:09:10

700 Anton Korteweg 1:11:29

M40, 15KM

44 Michiel Stiemer 57:13

64 Chiel Brussee 58:55

168 Jos de Vries 1:01:58

178 Johan Slootweg 1:02:12

264 Bilbo Schreiner 1:03:55

779 Niels Koster 1:09:47

2164 Geo Arnold 1:21:53

M45, 15KM

13 Frank Heijmink 54:18

40 Bob Schennach 58:08

54 Wijnand van Haselen 58:52

102 Crist Hendriks 1:00:54

242 Kees van de Wetering 1:04:24

257 Arnold Schiphof 1:04:42

329 Sjef Brouwers 1:05:52

395 Wouter Schuddeboom 1:06:45

808 Herman van Dam 1:11:09

M50, 15KM

282 Ron Fredriks 1:07:11

529 Willem van Dijken 1:10:29

728 Hans Sommers 1:12:51

1033 Ton Gloudemans 1:16:01

1214 Harrie van Hoof 1:18:08

1632 Mon Akkerman 1:22:56

2370 Aad van de Kleut 1:39:51

M55, 15KM

27 Patrick Aris 1:01:02

137 Cor Ruigendijk 1:08:36

165 Bas Klein 1:09:15

355 Gerard Veroude 1:13:41

514 Toon van Bemmel 1:16:11

573 Henk Keen 1:17:29

M60, 15KM

8 Geu Siebenga 1:01:03

VSEN, 15KM

304 Kim Baner 1:13:08

V40, 15KM

53 Mascha Schelling 1:11:28

55 Vera Hulsegge 1:11:31

V45, 15KM

120 Joke Boon 1:15:52

501 Erna Koekoek 1:25:41

847 Fonny Pasma1:32:01

919 Marieke Lamberts 1:33:39

V55, 15KM

32 Maria Dirks 1:15:58

40 Hubertine Hingstman 1:17:04

18/11, SAV Streekboscross, Bovenkarspel

M40

1 Rob Schilder 37:40

11/11, Klaverbladloop, Zoetermeer

HSEN, 15KM

28 Hugo van der Heide 1:01:59

11/11, Holapress Valkenloop, Valkenswaard

M55, 21.1KM

5 Henk van Zantvoort 1:30:59

17 Harry Verhagen 1:38:45

11/11, BAV Wintercup 1, Baarn

MANNEN, 10KM

10 Martijn van Driel 37:37

12 Jos Broekhuis 38:34

19 Michel van Liempdt 39:26

40 Edwin van der Heijden 41:17

11/11, Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam

MSEN, 10KM

9 Ruben Ruigendijk 37:35

M35, 10KM

4 Erwin Evers 38:58

VSEN, 10KM

4 Leonie van den Haak 40:34

11/11, 1e Dinkelloop, Losser

MSEN, 10KM

1 Caimin Stevens 35:30

10/11, Zandenplasloop, Nunspeet

V40, 5Km

2 Ellen van Dijk 23:57

H40, 10KM

5 Ronald op der Heijde 37:41

H50, 10KM

1 Aart Stigter 33:24

10/11, 45e Mosselloop, Burgh-Haamstede

M45, 9KM

7 Ron Huizer 35:34

10 Jan Guiljam 36:15

M55, 9KM

10 Wim Roose 40:20

26 Jan Roose 49:44

10/11, Bennekomse Bosloop

MANNEN, 8KM

6 Alwin de Lijster 37:54

04/11, Berenloop, West-Terschelling

MSEN, 21.1KM

36 Michael Zwier 1:30:39

M40, 21.1KM

70 Geo Arnold 1:57:49

M50, 21.1Km

89 Albert Doelwijt 1:54:20

M60, 21.1KM

5 Jan Holterman 1:38:23

VSEN, 21.1KM

13 Anniek Hylkema 1:39;25

19 Kim Baner 1:46:19

V45, 21.1Km

32 Ellen van Dijk 1:53:05

V55, 21.1KM

26 Mary Hooijer 2:06:49

V45RECRR, 21.1KM

114 Erna Koekoek 1:58:25

M40, 42.2KM

4 Frank Heimink 2:54:30

9 Richard Groenendijk 3:06:29

27 Robert Wielinga 3:31:53

37 Kees van de Wetering 3:42:10

VSEN, 42.2KM

1 Floor Bakker 3:42:29

V45, 42.2Km

10 Margot Baars 4:02:25

V55. 42.2KM

1 Marja Bosje 3:44:45

M40RECR, 42.2KM

30 Tom van der Veldt 3:34:34

M50RECR, 42.2KM

65 Bob Bock 4:09:51

V35RECR, 42.2Km

5 Paula IJzerman 3:48:30

04/11, Zilveren Turfloop, Mijdrecht

VSEN, 5KM

3 Nesrine Leene 20:11

V35, 10KM

4 Denise de Beer 46:51

V45, 16.1KM

6 Pieteke van Weperen 1:17;30

M35, 5KM

2 Falco van Dijck 18:01

M45, 10KM

3 Roberto Hofman 36:46

25 Wim van den Heuvel 41:09

04/11, Pingelloop, Haaksbergen

MSEN, Loop 1

3 Caimin Stevens 39:25

MSEN, Loop 2

2 Maarten Janssen 21:24

04/11, Tata Steel Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam

V35, 5.6KM

1 Esther van Heerde 24:17

MSEN, 8.4KM

21 Jeroen van Vuuren 41:25

M40, 84.KM

8 Kose Vicente Reqeuna 37:31

10 Hans Fischer 39:08

04/11, NeaRun, Purmerend

TRIMLOOP, 10KM

24 Cor Ruigendijk 49:31

TRIMLOOP, 5KM

1 Ruben Ruigendijk 18:10

04/11, 65e Maple Leaf Cross, Hilversum

MANNEN, 9Km

14 Jos Broekhuis 36:28

03/11, Plantsoenloop, Groningen

MANNEN, 8KM

8 Menco Schuurman 28:38

03/11, De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele

H40, 5.3KM

8 Rob Somsen 25:20

03/11, Najaarsloop Eppe Puur! Sport, Epe

M35, 21.1Km

5 Willem de Kater 1:23:01

03/11, Halve Marathon Renswoude

VROUWEN, 5KM

1 Ellen Abbringh 24:51

VKIDS, 2.5KM

1 Seda van Faassen 11:17

28/10, Zeemijlenloop, Delfzijl

M35

4 Duurt Dijkman 43:02

28/10, Marathon Brabant, Etten-Leur

M35, 42.2KM

48 Endy Kasanardjo 3:39:02

72 Maurice Koree 4:09:48

M45, 42.2KM

77 Jacques Kusters 3:57:26

M55, 42.2KM

12 Jan van Nuenen 3:37:12

M45, 21.1KM

12 Ron Huizer 1:26:17

57 Ron Biemans 1:34:54

28/10, De IJzeren Man Cross, Weert

V45, Kort

6 Evelyn Cortenbach 21:21

M60, LANG

1 Henk van Zantvoort 40:15

28/10, Lidl Wolfkamersloop, Huizen

M45, 10KM

3 Jos Broekhuis 37:09

28/10, AV23, Middenmeerloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

4 Floris Solleveld 40:00

M35, 10KM

1 Paul Verkleij 33:58

27/10, BVC Cross, Veenendaal

MEISJES PUPA

4 Celine Meixner 4:56

MESIJES JUNC

3 Seda van Faassen 10:00

JONGENS JUNC

8 Joel Hollander 10:14

9 Ralf Oosten 10:29

12 Dick Fokking 12:17

VMAS, KORT

1 Joke Boon 10:43

4 Ellen van Dijk 11:18

6 Erna Koekoek 11:48

MMAS, KORT

6 Richard van Keulen 15:19

10 Tim van Vliet 16:35

13 Peter Zwaan 16:57

14 Harrie van Hoof 17:08

22 Wim Bakker 19:58

VMAS, LANG

8 Inge Dijkman 26:42

MMAS, LANG

1 Aart Stigter 32:41

24 Erik Dijksman 43:08

27/10, Klokloop, Heerde

VROUWEN, 5KM

6 Carla Broekema 21:59

VROUWEN, 10KM

7 Kim Baner 48:13

27/10, 24e Poort6-loop van Gorinchem

M45, 10KM

23 Arnold Schiphof 41:03

M55, 10KM

1 Tonnie Scheurwater 38:07

21/10 TCS Amsterdam Marathon

MSEN, 42.2KM

116 Ruben Ruigendijk 2:56:50

M35, 42.2KM

102 Spas Gueorguiev 3:01:39

152 Martijn Versteegen 3:08:25

865 Marijn van Trier 3:59:53

M40, 42.2KM

111 Jeroen Plevier 3:06:10

183 Arjen Slot 3:12:29

M45, 42.2KM

21 Frank Heijmink 2:53:34

33 Jan Bruning 2:56:27

86 Bob Schennach 3:05:46

140 Jeroen Njland 3:11:35

182 Rob Bijl 3:13:32

M55, 42.2KM

92 Rob Koning 3:42:47

175 Cor Ruigendijk 3:54:06

250 Bob Bock 4:04:50

M60, 42.2KM

76 Theo Backer 3:56:31

V35, 42.2KM

53 Denise de Beer 3:47:21

111 Carla van Rooijen 3:54:31

V55, 42.2KM

9 Marja Bak-Wokke 3:47:13

MANNEN, 21.1KM

255 Mark Oud 1:27:20

570 Frank van der Mark 1:31:55

682 Peter vd Brink 1:33:11

744 Andre Knop 1:33:47

862 Rinse Vreugdenhil 1:34:48

3435 Albert Doelwijt 1:48:22

5665 Niels van der Rijst 1:58:12

8179 Wim Streng 2:28:00

VROUWEN, 21.1KM

110 Inge Dijkman 1:38:49

467 Ellen van Dijk-v d Meulen 1:48:28

VROUWEN, 8KM

11 Nesrine Leene 33:24

21/10, Simon Kroon Vestingloop, Edam

M45, 10KM

1 Fred Hazeleger 36:15

20/10, 48e Athlos Cross, Harderwijk

MEISJES JUNC

12 Seda van Faassen 10:11

HMAS, LANG

4 Michel van Liempdt 40:07

14/10, Marathon Eindhoven

M35, 42.2KM

27 Willem de Kater 2:57:21

33 Rutger Thung 2:59:30

M40, 42.2KM

12 Sigmar Kock 2:44:29

29 Hans Mus 2:54:56

M45, 42.2KM

15 Frank Heijmink 2:53:48

M50, 42.2KM

17 Erik van der Schee 3:13:03

M60, 42.2KM

14 Jan van Nuenen 3:37:58

V35, 42.2KM

4 Irene Zonneveld 3:01:11

V40, 42.2KM

3 Anja van ’t Schip 2:56:59

M40, 21.1KM

3 Antonio Duijmelinck 1:17:31

5 Gerben Zomer 1:17:59

M45, 21.1KM

75 John Meeuwesen 1:34:24

M60, 21.1KM

7 Henk Zantvoort 1:31:26

37 Harry Verhagen 1:44:42

V55, 21.1KM

8 Maria Dirks 1:49:59

14/10, Duinen Trail, Schoorl

HEREN, 14KM

55 Tim van Vliet 1:23:02

88 Harrie van Hoof 1:29:26

DAMES, 14KM

20 Joke Boon 1:29:27

56 Els Gies 1:40:10

59 Erna Koekoek 1:40:30

86 Marjon van Eck 1:47:13

14/10, Pijnenburg Bosmarathon Soest

MANNEN, 42.2KM

19 Maurice Koree 4:08:39

30 Bob Bock 4:28:21

MANNEN, 10.5KM

2 Jos Broekhuis 41:14

13/10, 25e C1000 Kees Elzinga Halve Marathon, Meppel

M40, 21.1KM

4 Rene Poppe 1:18:57

5 Aard van der Vinne 1:21:17

13/10, 11e Wim Hol Memorial, Papendrecht

M45, 10EM

7 Arnold Schiphof 1:08:21

13/10, Arkervaartloop, Nijkerk

HEREN, 10KM

2 Ronald op der Heijde 36:29

6 Johan Slootweg 41:05

13/10, Cromwijckloop, Woerden

HEREN, 10KM

19 Wim van den Heuvel 45:03

22 Michel Schippers 45:50

27 Jeroen van Vuuren 46:35

DAMES, 10KM

2 Denise de Beer 45:04

07/10, 44e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen

HEREN, 10KM

20 Hugo van der Heide 38:37

07/10, Huttenkloasloop, Oldenzaal

MSEN, 21.1KM

20 Michael Zwier 1:37:10

M60, 21.1KM

2 Jan Holterman 1:38:24

07/10, Singelloop, Breda

HEREN, 21.1KM

51 Marco Vet 1:20:40

75 Endy Kasanardjo 1:27:25

78 Crist Hendriks 1:27:38

100 John Meeuwesen 1:34:52

07/10, Hoge Veluweloop

VROUWEN, 5.2KM

2 Joke Boon 23:25

HEREN, 21.1KM

Harrie Swarte 1:52:52

07/10, Najaarsloop, Helmond

MANNEN, 15KM

7 Harry Verhagen 1:10:19

07/10, Wijckloop, Wijk aan Zee

MANNEN, 16KM

7 Ronald Dercksen 1:09:38

46 Erik Dijksman 1:22:28

VROUWEN, 16KM

16 Els Gies 1:39:31

06/10, Eduniek/CED-Groep Prestatieloop, Maarsseveen

MANNEN, 5KM

2 Peter Zwaan 23:35

3 Ralf Oosten 23:36

5 Joell Hollander 24:48

6 Ben Zwaan 25:12

06/10, Marathon Zeeland

M45, 42.2KM

66 Frank van der Mark 3:39:55

V55, 42.2KM

1 Marja Bosje 3:49:37

30/09, NK Duathlon, Tilburg

V45

1 Haike Nilesen 01:04:50

30/09, Marathon Zwolle

MSEN, 42.2KM

31 Maurice Koree 3:48:10

M40, 42.2KM

18 Kees van de Wetering 3:23:42

M50, 42.2KM

1 Geert Meijer 3:15:12

M60, 42.2KM

5 Jan van Nuenen 3:39:16

30/09, Marathon Berlijn

M40, 42,2KM

497 Rene Drost 3:08:09

639 Bilbo Schreiner 3:12:18

4852 Dennis Esmeijer 05:04:06

M50, 42.2KM

41 Ron Huizer 2:55:44

V40, 42.2KM

64 Karin van der Giessen 3:26:34

30/09, Singelloop, Utrecht

JJUNA, 10KM

14 Jaron Toonen 35:31

MSEN, 10KM

82 Hugo van der Heide 37:52

91 Daan de Langen 39:41

102 Maarten Schreuder 41:10

105 Sake Timmermans 42:46

108 Victor Boskamp 44:38

M35, 10KM

23 Falco van Dijck 40:25

25 Feike Visser 40:55

30 Marijn van Trier 44:15

33 Niels van der Rijst 48:02

M40, 10KM

20 Arjen Slot 38:40

M45, 10KM

2 Abraham Zewdie 32:37

18 Bob Schennach 38:15

M50, 10KM

17 Frank van der Mark 40:17

M55, 10KM

1 Aart Stigter 33:00

21 Andre Roelofs 41:00

VSEN, 10KM

25 Andrea van Lieshout 45:41

V45, 10KM

1 Anneke Stavenga-vd Meulen 38:58

V50, 10KM

4 Inge Dijkman 43:42

V55, 10KM

3 Marja Bosje 46:05

4 Ans van Veenendaal 46:35

7 Maria Dirks 50:24

MRECR, 10KM

9 Fabian Hunneman 36:34

19 Gert Jan Haze 37:28

26 Alex Baldwin 37:51

31 Eric Pouw 38:03

41 Hakim Najib 38:38

66 Bas Stigter 39:34

VRECR, 10KM

3 Corelien Kloek 39:32

27 Anniek Hylkema 44:56

47 Anja van de Gugten 46:01

703 Linda Westendorp 55:44

1835 Danielle Gerritsen 1:06:32

30/09, 6e Texel Halve Marathon

M45, 21.1KM

2 Remco Schram 1:20:54

M55, 10KM

6 Theo Backer 45:09

30/09, ATAG Posbankloop, Velp

MSEN, 15KM

7 Niels Staring 53:57

M35, 15KM

17 Jorik Huizinga 59:57

28-29/09, Spartathlon, Athene – Sparta

VROUWEN, 246KM

2 Leonie van den Haak 28:42:36

23/09, Dam tot Damloop, Zaandam

MSEN, 16.1KM

56 Marijn van Goudoever 1:02:01

57 Ruben Ruigendijk 1:02:26

67 Bas De Ruiter 1:07:00

78 Jacco Leeuwerink 1:11:15

M35, 16.1KM

18 Johan Bruijn 1:11:51

M55, 16.1KM

23 Cor Ruigendijk 1:18:18

V35, 16.1KM

1 Irene Zonneveld 1:03:24

V55, 16.1KM

4 Marja Bak-Wokke 1:14:06

MBUSWED, 16.1KM

15 Rombout Breedveld 57:05

54 Roberto Hofman 1:01:21

BUSRECCR, 16.1KM

1886 Denise de Beer 1:15:33

3235 Nesrine Leene 1:18:42

MRECR, 16.1KM

13 Erik van der Schee 1:03:56

16/09, 34ste Kok Wooncenter Halve van Hoogland

HEREN, 5KM

4 Fabian Hunneman 17:24

DAMES, 5KM

4 Anneke Stavenga 19:24

6 Andrea van Lieshout 21:11

HEREN, 10KM

1 Aart Stigter 33:30

14 Ronald van Leeuwen 39:32

DAMES, 10KM

12 Ellen van Dijk 49:09

HSEN, 21.1KM

6 Rik Wolswinkel 1:26:39

H35, 21.1KM

9 Gert-Jan Haze 1:26:13

H55, 21.1KM

248 Albert Doelwijt 1:48:50

16/09, 33e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

MANNEN, 21.1KM

11 Spas Gueorguiev 1:25:46

M35, 42.2KM

5 Endy Kasanardjo 3:52:56

M45, 42.2KM

8 John Meeuwesen 3:37:40

M60, 42.2KM

4 Jan van Nuenen 3:56:51

V45, 42.2KM

3 Margot Baars 4:03:40

16/09, Halve en kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk

M40, 21.1KM

3 Cornelis de Stigter 1:21;33

15/09 NSK teams 2012, Eindhoven

MANNEN , 5000M

8 Menco Schuurman 16:28.28

15/09, Halve van Hattem

MANNEN, 21.1KM

44 Jos de vries 1:34:44

135 Kees van de Wetering 1:56:53

15/09, Sluizenloop, Nieuwegein

DAMES, 10KM

3 Inge Dijkman 44:57

5 Ans van Veenendaal 48:06

11/09, 22e Salverda Berkumloop, Zwolle

M40, 10KM

12 Kees van de Wetering 41:09

M50, 10KM

4 Geert Meijer 41:13

VROUWEN, 10KM

7 Carla Boekema 47:03

09/09 Run Winschoten 2012

MANNEN 100KM

3 Rombout Breedveld 8:06:29

8 Jeroen Renes 8:37:12

13 Maurice Koree 9:35:02

09/09, Marktstadrun, Purmerend

MANNEN, 4EM

3 Ruben Ruigendijk 24:34

13 Cor Ruigendijk 29:08

MANNEN, 8EM

45 Jacques Conijn 1:02:40

09/09, Marathon Meerssen

V35, 42.2KM

3 Bantita Haeve 4:37:44

09/09, Menzis Singelloop, Enschede

MANNEN, 5EM

2 Caimin Stevens 27:12

21 Aart Zwier 39:04

09/09, Maasstadloop, Rotterdam

HSEN, 10KM

8 Hugo van der Heide 37:38

09/09, 30 van Amsterdam Noord

M35, 30KM

1 Neals Strik 1:47:16

16 Sigmar Kock 2:03:37

26 Gert-Jan Haze 2:15:29

34 Martijn Versteegen 2:24:08

35 Erwin Evers 2:24:40

M45, 30KM

12 Jan Bruning 2:14:30

23 Bob Schennach 2:23:39

37 Roberto Hofman 2:35:37

M55, 30KM

5 Geu Siebenga 2:13:02

V35, 30KM

4 Anja van ’t Schip 2:05:51

13 Denise de Beer 2:42:19

V55, 30KM

2 Marja Bosje 2:40:43

3 Marja Bak 2:44:56

MRECR, 30KM

174 Willem-Jan Megens 2:58:43

179 Theo backer 2:58:59

VRECRR, 30KM

1 Irene Zonneveld 2:14:13

MANNEN, 10KM

1 Bas Stigter 39:36

09/09, Strongman Run, Hellendoorn

VROUWEN

3 Carlien Harms 1:39:34

08/09, Fish Potato Run, Emmeloord

HMAS, 8EM

18 Kees van de Wetering 56:18

08/09, De Meeuw Oirschotse Stoelloop

M55, 10KM

4 Henk van Zantvoort 41:20

V45, 10KM

2 Ruda van Zeijst 42:24

02/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles

MSEN,10EM

47 Marijn van Goudsoever 1:03:08

M45, 10EM

6 Christ Henadriks 1:04:58

13 John Meeuwesen 1:10:51

M50, 10EM

17 Peter Verhagen 1:20:58

02/09, 37e Vlietloop, Voorschoten

MANNEN, 5KM

15 Robert Belt 18:31

02/09, Haarlemmermeer Run, Hoofddorp

M35, 21.1KM

1 Sigmar Kock 1:23:03

50 Jeroen van Vuuren 1:50:35

M45, 21.1KM

2 Frank Heijmink 1:23:19

V35, 21.1Km

1 Anja van ’t Schip 1:26:06

01/09, 2e Loop naar de Pomp, Noordeloos

M45, 10KM

7 Aart van Wijk 38:26

13 Arnold Schimpf 43:18

VSEN, 10KM

4 Susan van Duijl 43:23

01/09, Bunnik’s Mooiste

VMAS, 6KM

1 Ans van Veenendaal 27:47

MSEN, 12KM

5 Michel van Kats 47:21

MMAS, 12KM

1 Aart Stigter 41:26

3 Roberto Hofman 47:36

VSEN, 12KM

2 Denise de Beer 56:16

VMAS, 12Km

3 Ellen van Dijk 1:01:18

29/08, Molenweiloop, Heerjansdam

MANNEN, 10KM

7 Ron Huizer 38:50

29/08, Runnersworld Emiclaerloop, Amersfoort

HSEN, 10KM

3 Jochem Weijzen 42:35

H35, 10KM

9 Frans Rinsema 38:18

DAMES,

7 Joke Boon 18:24

11 Erna Koekoek 25:23

HEREN,

8 Fabian Hunneman 18:12

11 Harrie van Hoof 18:25

28/08, Ronde van Abcoude

HSEN, 10KM

5 Willem de Kater 38:43

HMAS, 10KM

3 Sigmar Kock 36:21

VMAS, 10KM

1 Anja van ’t Schip 38:19

26/08, Hemmeromloop, Hem

M50, 10km

1 Erik van der Schee 39:35

26/08, Sevenaerrun, Zevenaar

MANNEN, 10KM

4 Jorik Huizinga 37:40

25/08, 26e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede

V45, 21.1KM

5 Ellen van Dijk 1:56:47

VROUWEN, 6.5KM

1 Ans van Veenendaal 31:30

25/08, Run Bike Run, Borne

VROUWEN, 6.5/30/4.8

20 Inge Dijkman 2:00:23

22/08, Gildeloop, Soest

VMAS, 10Km

3 Inge Dijkman 45:15

19/08, Trail des Fantomes, La Roche en Ardenne

VROUWEN, 25KM

32 Denise de Beer 4:06:33

03/08, Furness Car Halve Marathon Dalfsen

HEREN, 5KM
1 Caimin Stevens 16:02

DAMES, 10KM
4 Carlien Harms 40:07

HSEN, 21.1KM
10 Rik Wolswinkel 1:17:30
14 Rutger Thung 1:28:22

H40, 21.1KM
4 Rene Poppe 1:18:38
28 Rob Somsen 1:40:26

02/08, 24e Kooyman Polderloop, De Kwakel

HEREN, 10KM
12 Cornelis de Stigter 36:51

DAMES, 10KM
16 Inge Dijkman 45:19

25/07, Zee van Tijd Strandloop, Den Helder

MANNEN, 6KM
9 Johan Slootweg 23:32

21/07, Wiezoloop, Wierden

M9-10, 1KM
2 Hester Aris 3:42

J11-12, 1KM
4 Victor Aris 3:16

V35, 5KM
1 Carlien Harms 19:23

M40, 5KM
13 Patrick Aris 19:10

M50, 10KM
31 Toon van Bemmel 47:46

14/07, Course Cotignac, Frankrijk

MSEN, 10KM
25 Falco van Dijck 46:16

13/07, Gert Ruinemans Loopavond, Steenwijk

MANNEN, 10000M
1 Menco Schuurman 36:17.9

08/07, 32e Lokhorst Dubbele Lus, Castricum

HEREN, 5600M
6 Gert-Jan Haze 20:00
11 Ronald van Leeuwen 21:05

07/07, 9e Rondje Amsterdam

61KM
1 Leonie van den Haak 5:59:33

04/07, Midzomeravondloop, Bleiswijk

M35, 5KM
2 Rutger Thung 19:07

30/06, Festival Trail Semois 2012

VROUWEN, 52KM
3 Leonie van den Haak 5:52:55

30/06, Van Bank tot Bank, Heerde

MSEN,1 5KM
16 Jeroen van Vuuren 1:15:30

M50, 15Km
12 Ardath Witkamp 1:06:21

30/06, 5 & 10 Engelse Mijl Prestatieloop, Apeldoorn

MANNEN,  10EM
10 Jacques Conijn 1:21:05

30/06, Utregse Meidenloop

3KM
3 Andrea van Lieshout 11:50

3KM Moeder en dochter run
2 Hester Aris / Carlien Harms 12:23

5KM
11 Anniek Hylkema 21:54
15 Inge Dijkman 22:08
22 Joke Boon 23:21
26 Gerda Struis 23:37
39 Ellen van Dijk 24:21
585 Denise de Beer 30:59

10KM
4 Anneke Stavenga 39:44
16 Karin van de Giessen 43:42
36 Ans van Veenendaal 46:48

29/06, 2e Goudse Kaas en Stroopwafel Instuif

3000M
6 Menco Schuurman 9:35.92

25/06, Veluwezoomtrail, Rheden

MANNEN, 27KM
6 Remco Schram 1:57:32
32 Roberto Hofman 2:23:54
49 Alwin de Lijster 2:29:40

DAMES, 27KM
8 Denise de Beer 2:42:47

MANNEN, 53KM
46 Endy Kasanardjo 5:31:42

DAMES, 53KM
9 Paula IJzerman 6:02:28

24/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM
13 John Meeuwesen 1:11:35

24/06, De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal

M45, 21.1KM
28 Ron Biemans 1:38:11

VSEN, 21.1KM
1 Annelies Homma 1:27:06

23/06, 11e Lingewaalloop, Herwijnen

M45, 10KM
11 Arnold Schiphof 43:03

22/06, 33e Midzomernachtcross, Amsterdam

Ouder/kindloop, 2km

1 Ben en Peter Zwaan 7:28

22/06, Oranjeloop, Kwintsheul

5KM
4 Menco Schuurman 16:35

17/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode

M45, 21.1KM
14 John Meeuwesen 1:34:53

M55, 21.1KM
9 Harry Verhagen 1:39:04

17/06, 10 Van Overbetuwe, Elst

M50, 10KM
11 Theo Backer 46:27

V50, 10KM
7 Ilse de Jong 59:52

16/07, Slachtemarathon, Friesland

MSEN, 42.2KM
14 Ruben Ruigendijk 3:19:45

M45, 42.2KM
8 Michel Entius 3:07:33
40 Arnold Schiphof 3:29:47

M50, 42.2KM
62 Peter van den Brink 3:47:01

M55, 42.2KM
3 Theo Boekema 3:07:11
77 Cor Ruigendijk 4:06:55
119 karst Vaartjes 4:39:36

M60, 42.2KM
11 Jan van Nuenen 3:43:44

V55, 42.2KM
2 Marja Bosje 3:50:04

16/06, 14e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

V40, 10.5Km
2 Dith Carroccio 54:59

MSEN, 21.1KM
4 Jorik Huizinga 1:25:32
7 Rutger Thung 1:32:41

16/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

HSEN, 10KM
6 Neals Strik 30:55
14 Rik Wolswinkel 34:29

16/06, Rabobank Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp

HSEN, 10KM
4 Hugo van der Heide 37:54

16/06, 7e Heuvelrugloop, Maarn

MSEN, 4.2KM
17 Victor Aris 18:31

M40, 4.2KM
1 Patrick Aris 16:01
6 Harrie van Hoof 18:38
7 Michel van Dijk 18:49

VSEN, 4.2KM
1 Andrea van Lieshout 17:20
4 Tessa Hodes 19:49

V35, 4.2KM
1 Anneke Stavenga 15:29
2 Inge Dijkman 17:38
3 Joke Boon 19:08
4 Ans van veenendaal 19:19

M40, 10KM
1 Aart Stigter 34:21
3 Bob Schennach 38:50
5 Jan Jansen 39:50
7 Wilfred Greup 40:24
12 Berno Vink 43:06
17 Ron Frederiks 44:26
42 Albert Doelwijt 48:55
57 Ron Fortman 50:56

V35, 10KM
6 Esther Schimpf 52:05
20 Erna Koekoek 56:40

MSEN, 21.1KM
4 Gert-Jan Haze 1:27:17
5 Ronald van Leeuwen 1:29:07

M40, 21,1Km
56 Henk Goldberg 2:01:57

16/06, KLM Baankampioenschappen, Lisse

VROUWEN, 5000M
1 Denise de Beer 23:02

MANNEN, 5000M
2 Roberto Hofman 19:43

10/06, Marathon Amersfoort

Mrecr, 10KM
Aart Stigter 34:42

Vrecr, 10KM
Lettie Ambagtsheer 1:09:14

MSEN, 21.KM
Gert-Jan Haze 1:25:11
Marijn van Goudoever 1:28:58
Bilbo Schreiner 1:36:22
Niels van der Rijst 2:02:08

M40, 21.1KM
Frans Rinsema 1:26:24
Bob Schennach 1:27:33
Arjen Slot 1:29:31
Jeroen Nijland 1:31:17
Roberto Hofman 1:40:11
Oscar van Zelst 1:42:41

M50, 21.1KM
Marcel Broekema 1:35:59
Jacques Conijn 1:51:23
Toon van Bemmel 2:03:13

M50, 42.2KM
Frank van der Mark 3:11:46
Johan Koops 4:18:50

10/06, Ladiesrun, Rotterdam

V40, 5KM
491 Joke Hofman 46:23

09/06, Zilveren Kruis Achmea Zwolse Halve Marathon

MSEN, 21.1KM
28 Jorik Huizinga 1:21:29
47 Michael Zwier 1:41:29

M40, 21.1KM
8 JoséVicente Requena Maats 1:27:34
22 Jos de Vries 1:37:11
40 Dirk Talma 1:54:58

M45, 21.1KM
24 Rob Somsen 1:40:45
27 Kees van de Wetering 1:43:55

M50, 21.1KM
8 Geert Meijer 1:30:39

M55, 21.1KM
11 Theo Boekema 1:40:33

V50, 21.1KM
1 Carla Boekema 1:40:32
10 Maria Dirks 1:58:35
14 Stijnie van Hees-de Vries 2:05:12
16 Marry Hooijer 2:10:26

09/06, Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen

M50, 10EM
4 Tonnie Scheurwater 1:03:58

09/06, Steinakkerloop, Stramproy

M60, 10KM
2 Henk van Zantvoort 44:39

09/06, 13e Ooievaarsloop, Groot-Ammers

M35, 10KM
7 Marco Vet 37:08

M45, 10KM
22 Arnold Schiphof 42:23

06/06, Zomeravondcup, Utrecht

MSEN, 10KM
4 Rik Wolswinkel 35:27

M35, 10KM
3 Falco van Dijck 38:51

M40, 10KM
2 Gerben Zomer 35:32

V45, 10KM
1 Anneke Stavenga 39:22

VPRES, 10KM
7 Hubertine Hingstman 50:47

06/06, Pagnevaartloop, Oudenbosch

VSEN, 10KM
1 Annelies Homma 38:03

03/06, Lintloop, Vleuten

MANNEN, 5EM
3 Falco van Dijck 29:48

VROUWEN, 5EM
6 Sabine van Meurs 40:04

MANNEN, 10EM
11 Feike Visser 1:07:39

03/06, Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef

VROUWEN, 21.1KM
5 Marja Bosje 1:46:17

02/06, Kragten Avondloop, Herten

M60, 10KM
1 Henk van Zantvoort 41:43

02/06, Albert Heijn Rondje Rijen

MANNEN, 5KM
38 Peter verhagen 22:06

30/05, Tartletos Loopgala, Wageningen

5000M
Caimin Stevens 15:40.02
Rik Wolswinkel 16:41.17
Andre Roelofs 19:24.84

30/05, Station to Station Loop, Dalfsen

M35, 10EM
1 Neals Strik 53:28
13 Rutger Thung 1:04:08

M45, 10EM
4 Rene Poppe 57:49
141 Kees van de Wetering 1:19:29

M55, 10EM
4 Theo Boekema 1:07:21

V45, 10EM
5 Carla Boekema 1:18:45

V55, 10EM
19 Stijnie van Hees 1:35:30

29/05, Amersfoortse Baancompetitie

800M
16 Michel van Kats 2:18.7
21 Frans Rinsema 2:22.7
39 Marcel Broekema 2:38.8
42 Andrea van Lieshout 2:42.7

28/05, 29e Unive Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen

M40, 42.195KM
14 Jan van Nuenen 3:48:15
33 Bob Bock 4:28:33

28/05, De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar

V13, 5KM
4 Seda van Faassen 26:29

MSEN, 10KM
4 Jorik Huizinga 38:28

28/05, Venco Groep Pinksterloop, Eersel

M35, 10KM
6 Endy Kasanardjo 40:51

M55, 10KM
7 Harry Verhagen 44:46

26/05, DIOS Lenteloop, Den Hoorn

5KM
1 Menco Schuurman 16:51

25-28/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

VSEN 60KM, Einduitslag
3 Kim Baner 5:21:40

M40 60KM, Einduitslag
31 Michel van Dijk 5:38:18

M60 100KM, Einduitslag
2 Jan Holterman  5:06:55

M35 100KM, Einduitslag
4 Guido van Meeteren 7:03:32

M50 100KM, Einduitslag
7 Bas Swildens 7:55:30

M40 100KM, Einduitslag
13 Niels Koster 8:47:23

28/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

VSEN 60KM, Etappe 6
3 Kim Baner 1:50:13

M40 60KM, Etappe 6
33 Michel van Dijk 1:59:39

M60 100KM, Etappe 6
5 Jan Holterman  1:49:52

M35 100KM, Etappe 6
3 Guido van Meeteren 1:25:29

M50 100KM, Etappe 6
7 Bas Swildens 1:43:02

M40 100KM, Etappe 6
14 Niels Koster 1:55:43

27/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35 100KM, Etappe 5
4 Guido van Meeteren  1:22:39

M50 100KM, Etappe 5
7 Bas Swildens 1:34:23

M40 100KM, Etappe 5
12 Niels Koster 1:45:24

27/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

VSEN 60KM, Etappe 4
3 Kim Baner 44:32

M40 60KM, Etappe 4
27 Michel van Dijk 42:52

M60 100KM, Etappe 4
1 Jan Holterman  40:53

M35 100KM, Etappe 4
2 Guido van Meeteren 32:29

M50 100KM, Etappe 4
6 Bas Swildens 37:26

M40 100KM, Etappe 4
13 Niels Koster 40:20

25/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

VSEN 60KM, Etappe 3
3 Kim Baner 1:17:59

M40 60KM, Etappe 3
33 Michel van Dijk 1:22:42

M60 100KM, Etappe 3
2 Jan Holterman  1:13:42

M35 100KM, Etappe 3
4 Guido van Meeteren 1:01:16

M50 100KM, Etappe 3
6 Bas Swildens 1:07:28

M40 100KM, Etappe 3
14 Niels Koster 1:12:23

26/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M35 100KM, Etappe 2
4 Guido van Meeteren  1:28:58

M50 100KM, Etappe 2
7 Bas Swildens 1:35:56

M40 100KM, Etappe 2
12 Niels Koster 1:48:45

26/05, Molen tot molenloop, Garderen

MANNEN, 5KM
3 Erik Slagt 20:36

DAMES, 10KM
7 Dith Carraccio 53:47

25/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

VSEN 60KM, Etappe 1
2 Kim Baner 1:28:32

M40 60KM, Etappe 1
31 Michel van Dijk 1:32:17

M35 100KM, Etappe 1
4 Guido van Meeteren  1:12:21

M50 100KM, Etappe 1
6 Bas Swildens 1:16:55

M40 100KM, Etappe 1
12 Niels Koster 1:24:06

23/05, Zomeravondcup 3, Utrecht

MSEN, 10KM
2 Rik Wolswinkel 35:37

M35, 10KM
4 Falco van Dijck 42:58

M40, 10KM
3 Gerben Zomer 37:31

M50, 10KM
8 Erik Dijksman 49:15

V45, 10KM
1 Anneke Stavenga 42:23

VPRES, 10KM
5 Hubertine Hingstman 53:01

M55, 5Km
4 Albert Doelwijt 24:18

V45, 5KM
1 Inge Dijkman 21:48

20/05, 10e Marikenloop, Nijmegen

VJU, 5Km
53 Seda van Faasseen 25:18

V45, 5Km
16 Joke Boon 23:36

V55, 5Km
5 Hubertine Hingstman 24:16

V35, 10Km
389 Rienke Pol 1:01:48

V40, 10Km
21 vera Hulsegge 48:44

V50, 10Km
90 Katja Moison 57:29

20/05, Leiden Marathon

42.2KM
162 Bob de Bock 4:10:51

21.1KM
1242 Niels van der Rijst 1:53.58

20/05, Pim Mulier Run2Day Loop, Santpoort

H35, 15KM
1 Jeroen Plevier 56:37
6 Hans Fischer 1:10:54

19/05, De AV Weert Singelloop, Weert

M60, 10Km
1 Henk van Zantvoort 41:48

18/05, Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk

JJUN B, 100M
4 Arwin Dorregeest 12.64

JJUN B, 200M
3 Arwin Dorregeest 25.23

MMAS, 3000M
5 Michiel van Liempdt 10:15.40
7 Andre Roelofs 11:04.03

MRECR, 3000M
2 Theo Backer 13:36.19

17/05, 25 Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

MANNEN, 5KM
7 Menco Schuurman 16:39

17/05, Vestloop, Alkmaar

MANNEN, 10KM
10 José Vicente Requena Maats 38:28

15/05, Amersfoortse Baancompetitie

1500M
11 Michel van Kats 4:36.4
13 Peter Mulderij 4:39.4
21 Frans Rinsema 4:52.0
31 Marcel Broekema 5:09.1
53 Andrea van Lieshout 5:47.2

13/05, Guus Wokke Opticien Loop, Panningen

M60, 10000M
1 Henk van Zantvoort 40:44
3 Harry Verhagen 42:48

13/05, SDU Royal Ten, Den Haag

M35, 10KM
10 Spas Gueorguiev 39:28

M45, 10KM
2 Wijnand van Haselen 38:07

13/05, Schutz Marathon, Hoorn

M45, 42.2KM
1 Michel Entius 2:57:32

MSEN, 21.1KM
12 Ruben Ruijgendijk 1:28:34

13/05, Zes uur van Steenbergen

MSEN, 6UUR
2 Jeroen Renes 72,903km

M40, 6UUR
7 Tom van der Veldt 60,759km

M55, 6UUR
1 Bob Bock 56,486km

V45, 6UUR
1 Wilma Dierx 68,818km

M40, 42.2KM
3 Tom van der Veldt 3:30:22

VSEN, 24UUR
1 Leonie van den Haak 200,343km

MSEN, 24UUR
2 Ritchie Limaheluw 209,365

M40, 24UUR
5 Endymion Kasanardjo 168,358km

M50, 24UUR
3 Piet Abma 67,660km

VSEN, 100MIJL
1 Leonie van den Haak 16:17:42

MSEN, 100MIJL
2 Ritchie Limaheluw 18:26:45

M40, 100MIJL
4 Endymion Kasanardjo 22:44:12

12/05, 10e Kaaienloop, Oosterhout

M60, 5KM
4 Theo Backer 22:44

12/05, 30e Nationale Lenteloop, Papendrecht

MSEN, 15KM
7 Hugo van der Heide 58:15

09/05, Hooglandse Dorpsloop

HEREN, Wedstrijdloop
7 Fabian Hunneman 25:50
9 Frans Rinsema 26:41

08/05, Rabobank 10 Engelse Mijlen, Epe

M35, 10EM
9 Jorik Huizinga 1:02:43

M55, 10EM
4 Theo Boekema 1:07:20

V35, 10EM
5 Carla Boekema 1:18:31

08/05, Zomeravondcup 2, Utrecht

MSEN, 10KM
4 Rik Wolswinkel 34:31

M35, 10KM
5 Falco van Dijck 38:51

M40, 10KM
3 Gerben Zomer 35:23

M45, 10KM
7 Wijnand van Haselen 38:34
9 Wim van den Heuvel 39:57

V45, 10KM
1 Anneke Stavenga 38:43
3 Ruda van Zeijst 42:05

VPRES, 10KM
20 Hubertine Hingstman 52:06

MPRES, 10KM
78 Dirk Talma 47:05

V45, 5KM
1 Inge Dijkman 21:37

V55, 5KM
1 Ans van Dijk 22:45

M45, 5KM
1 Andre Knop 30:47

M55, 5KM
2 Albert Doelwijt 33:33

30/04, Breakfast Run, Hendrik-Ido-Ambacht

VSEN, 10KM
5 Andrea van Lieshout 43:23

30/04, 66e Havenloop, Vlaardingen

MSEN, 10KM
4 Joey Brouwer 35:16

30/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

MANNEN, 5KM
80 Wilfred Greup 28:45

VROUWEN, 5KM
2 Anneke Stavenga 18:51
4 Inge Dijkman 21:55

MSEN, 10KM
9 Ronald van Leeuwen 40:21

MMAS, 10KM
20 Ron Fredriks 45:49
24 Toon van Bemmel 46:58
27 Theo Deur 47:23
46 Chris Driessen 51:58

30/04, Singelloop, Amersfoort

MANNEN, 5KM
1 Rik Wolswinkel 16:45

 24/04, Amersfoortse Baancompetitie

5000M
6 Fabian Hunneman 17:03.0
9 Peter Mulderij 17:10.0
23 Michel van Kats 17:50.3
29 Frans Rinsema 18:02.6
32 Marcel Broekema 18:43.2
49 Erik Slagt 20:12.2
62 Ralph van de Pol 21:27.9

22/04, Enschede Marathon

MSEN, 42.2KM
15 Duurt Dijkman 2:56:38

M35, 42.2KM
35 Jos Vries 4:04:31

M60, 42.2KM
5 Jan van Nuenen 3:40:48

V45, 42.2KM
1 Ingrid Prigge 2:55:42

MSEN, 21.1KM
1 Caimin Stevens 1:14:19

M60, 21.2KM
5 Jan Holterman 1:37:33

VROUWEN, 5KM
349 Alice van Barneveld 37:33

22/04, Spieren voor Spieren City Run, Hilversum

M50, 10KM
11 Ardath Witkamp 42:27
14 Jacques Conijn 46:59

22/04, SportOptimaal Alpe d’HuZes Run, Amerongen

MANNEN, 5KM
1 Rik Wolswinkel 18:52
2 Wim van de Heuvel 20:29
3 Victor Aris 22:25
4 Theo Deur 23:19
9 Chris Bor 26:37
11 bert Korendijk 28:02

VROUWEN, 5KM
2 Hester Aris 23:29

MANNEN, 10KM
1 Roberto Hofman 40:16
2 Bob Schennach 40:27
5 Ron Frederiks 47:23
14 Job van Hal 51:51
16 Johan Berkhoudt 52:27
31 Gert van Ziel 56:56

CANICROSS, 5KM
2 Carlien Harms 18:51

21/04, 8e Krakelingenloop, Heukelum

M55, 10KM
4 Tonnie Scheurwater 39:18

21/04, 36e Geinloop, Driemond

MSEN, 10KM
4 Harald van Gils 39:38

M40, 10KM
2 Johan Slootweg 40:16

M50, 10KM
1 Jos Broekhuis 37:07

20/04,  Vrieling City Run, Hardenberg

DSEN, 5KM
12 Seda van Faassen 23:43

17/04, Zomeravondcup 1, Utrecht

MSEN, 10KM
4 Fabian Hunneman 35:30
12 Rik Wolswinkel 38:57

M35, 10KM
3 Falco van Dijck 38:05
4 Ronald van Leeuwen 38:55

M40, 10KM
3 Gerben Zomer 35:25

M45, 10KM
4 Roberto Hofman 37:20
13 Andre Knop 43;33

M50, 10KM
8 Bas Swildens 42:46
10 Theo Deur 44:27
12 Erik Dijksman 45:59

M55, 10KM
1 Aart Stigter 34:22

V45, 10Km
1 Anneke Stavenga 38:55

VPRES, 10KM
22 Hubertine Hingstman 50:21
43 Maria Dirks 1:28:00

MPRES, 10KM
40 Dirk Talma 45:21

M55, 5KM
1 Albert Doelwijt 24:02

V45, 5KM
1 Inge Dijkman 24:17

VPRES, 5KM
3 Ellen van Dijk 24:02

15/04, ABN AMRO Marathon Rotterdam

MSEN, 42.2KM
248 Roderik Met 3:15:28
869 Ruben Ruigendijk 3:58:23
1204 Niels de Water 4:38:27

M35, 42.2KM
83 Rutger Thung 2:59:34

M40, 42.2KM
31 Rombout Breedveld 2:47:08
64 Richard Groenendijk 2:55:56
78 Jeroen Plevier 2:57:26

M45, 42.2KM
76 Bastiaan Visser 3:00:23
93 Hans van Langen 3:03:35
104 Frank van der Mark 3:04:39
524 Jorg Heijmink 3:38:52
597 Rob Verheijde 3:47:34
604 Rob Somsen 3:49:32

M50, 42.2KM
299 Paul Gordijn 3:41:16
436 Willem van Dijken 3:55:15
510 Rob Koning 4:00:44

M55, 42.2KM
207 Cor Ruigendijk 3:58:22

M60, 42.2KM
110 Gert van Ziel 4:09:44
174 Bert Korendijk 4:39:29

V35, 42.2KM
3 Irene Zonneveld 2:56:47

V45, 42.2KM
11 Ruda van Zeijst 3:19:17

DAMES, 10KM
18 Simone Hartong 43:29

MANNEN, 10KM
1135 Niels van der Rijst 51:19

15/04, 7e Salland Verzekeringen IJsselloop, Deventer

MSEN, 10Km
39 Michael Zwier 42:25

M40, 10Km
93 Aart Hasselaar 49:11

MSEN, 10EM
5 Jorik huizinga 1:05:14

M50, 10EM
1 Ad van Munster 1:04:48

15/04, AVH RoadRun, Hoofddorp

MMAS, 10KM
11 Herman Tollenaar 42:22

14/04, Ricoh Kippenren, Barneveld

HMAS, 21.1KM
2 Frans Rinsema 1;23:59

VMAS, 21.1Km
5 Dith Carroccio 1:54:57

VSEN, 10.5KM
1 Andrea van Lieshout 46:59

13/04, Bergrace by night, Arnhem

VROUWEN <19, 5.6KM
11 Seda van Faassen 28:17

09/04, Jaarbeurs Utrecht Marathon

MSEN, 42.2KM
24 Maarten Schreuder 3:19:48

M35, 42.2KM
20 Willem de Kater 3:00:17
32 Marijn van Trier 3:20:57

M45, 42.2KM
2 Frank Heijmink 2:48:07
5 Michel Entius 2:56:59

M55, 42.2KM
16 Jan van Nuenen 3:45:29
21 Bob Bock 4:03:32

MRECR, 42.2KM
94 Herman van Dam 3:40:32

VRECR, 42.2KM
22 Ellen Abbringh 3:59:54

MWED, 21.1KM
32 Bas de Ruiter 1:23:13
42 Michel van Kats 1:25:42
45 Rob Bijl 1:25:58
56 Rutger Thung 1:28:44
71 Bob Schennach 1:31:42
76 Jan Stehouwer 1:33:39
116 Toon van Bemmel 1:45:04
128 Albert Doelwijt 1:47:03

MREC, 21.1KM
11 Jeroen Meijer 1:24:04
22 Falco van Dijck1:26:30
46 René Hage 1:28:46
194 Bert van den Berg 1:38:46
285 Bert Heesakkers 1:40:52
642 Ton Gloudemans 1:42:33
1110 Peter van der Linden 1:52:41
1538 Eric Ligteringen 2:09:26

VWED, 21.1KM
23 Vera Hulsegge 1:46:26

VREC, 21.1KM
43 Claire Masselink 1:44:51
97 Hubertine Hingstman 1:51:52
164 Sabine van Meurs 1:58:09
410 Kirsten Visser 2:05:06
546 Fonny Pasma 2:21:13

MREC, 8.8KM
8 Aart Stigter 29:57
14 Fabian Hunneman 31:01
19 Gerben Zomer 31:10
25 Gert-Jan Haze 32:10
53 Jan Jansen 34:10
59 Johan Slootweg 34:40
64 Marcel Broekema 34:47
188 Joost Doelman 38:16
510 Victor Boskamp 38:55
837 Harrie van Hoof 43:09
900 Chris Driessen 46:19

VREC, 8.8Km
2 Carlien Harms 33:59
121 Joke Boon 43:09
988 Ria Attevelt 54:30
1082 Ellen de Kort 52:29

MREC, 5KM
53 Jack van den Hengel 23:01
91 Hans Oskam 25:20

VREC, 5KM
14 Liesbeth Beeks 23:13
57 Floor Pull ter Gunne 25:18
221 Nancy Oskam 31:03

VREC, 2KM
4 Blanca van Haaren 7:55

09/04, Halve marathon van Hengelo

VROUWEN, 15KM
Jacqueline van Egmond 1:19:02

V45, 21.1KM
1 Ingrid Prigge 1:23:21

09/04, Posno-Sport Halve marathon, Weert

V45, 10KM
1 Evelijn Cartenbach 47:26

09/04, 36e Rabobank Paasloop, Boxtel

M35
1 Antonio Duijnmelinck 55:39

09/04, 34e BP Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht

M50, 10KM
1 Ron Huizer 37:58

06/04, 10e Jan Knippenberg Memorial, Den Helder

MANNEN, 80.5KM
14 Tom van der Veldt 9:01:50

01/04, 6e Drutenloop, Druten

MEISJES 12/15JAAR, 3KM
1 Seda van Faassen 12:51

01/04, 15e THG Drielandenloop, Losser

V35, 25KM
1 Ingrid Prigge 1:39:28

VROUWEN, 10KM
5 Kim Baner 47:37

01/04, Drunense Duinenloop, Drunen

M40, 21.1KM
7 Wim van Benthum 1;22:56
13 Endy Kasanardjo 1:29:57

VSEN, 21.1KM
19 Ilona van den Bosch 1:54:48

V35, 21.1KM
4 Barbara Kerkhof 1:42:31

01/04, Dwars door Dordt, Dordrecht

MSEN, 10KM
8 Hugo van der Heide 37:26

M35, 10KM
8 Gert-Jan Haze 37:02
11 Ronald van Leeuwen 38:29
12 Rutger Thung 38:37

M55, 10KM
3 Tonnie Scheurwater 39:12

01/04, Brijderloop, Alkmaar

V35, 10KM
1 Irene Zonneveld 38:05

31/03, Lansingerlandloop, Bleiswijk

MSEN, 5KM
1 Menco Schuurman 16:25

27/03, Amersfoortse Baancompetitie

3000M
9 Fabian Hunneman 9:48.8
11 Peter Mulderij 9:50.9
19 Michel van Kats 10:11.8
28 Frans Rinsema 10:29.0
49 Marcel Broekema 11:14.4
61 Erik Slagt 11:44.9
63 Ralph van de Pol 11:46.1

25/03, 18e Haaksbergse Engelse Mijlenloop

MSEN, 10EM
1 Neals Strik 51:07

25/03, ING Venloop, Venlo

M35, 21.1KM
29 Jasper van de Reep 1:19:34

M45, 21.1KM
82 Wim van den Heuvel 1:31:37

161 Martin Brink 1:38:30

M50, 21.1Km
413 Hans Somers 1:59:31

M55, 21.1KM
25 Andre Roelofs 1;30:52
242 Ron Coenen 2:06:07

V40, 21.1KM
14 Anja van ’t Schip 1:23:40

V45, 21.1KM
2 Anneke Stavenga 1:26:15

V55, 21.1KM
11 Ans van Veenendaal 1:46:47
17 Evelyn Cortenbach 1:52:55

25/03, Runnersworld Zandvoort Circuit Run

MSEN, 12KM
34 Michel van Kats 47:45
42 Ruben Ruigendijk 50:58

M40, 12KM
5 Simon Brownlee 44:43
11 René Drost 51:23

M55, 12KM
12 Cor Ruigendijk 58:41

V40, 12Km
8 Anja Walstock 1:01:41

V55, 12KM
6 Marja Bosje 1:00:50

MRECR, 12KM
1371 Niels van der Rijst 1:01:33
2441 Roel de Vogel 1:07:45

VRECR, 12Km
662 Eveline van den Bos 1:08:56

VROUWEN, 5Km
27 Joke Boon 23:01
97 Erna Koekoek 26:41

MANNEN, 5KM
15 Jeroen Plevier 18:19
21 Harald van Gils 18:56
61 Harrie van Hoof 21:55

25/03, Amazing Koploop, Amerongen

MANNEN, 5KM
1 Victor Aris 23:38

VROUWEN, 5KM
1 Denise de Beer 25:38

MANNEN, 10KM
1 Hakim Najib 38:08
3 Roberto Hofman 39:50
4 Bob Schennach 40:07
5 Patrick Aris 44:02
7 Andre Knop 45:00
14 Erik Dijksman 48:15
16 Wilfred Greup 48:48

VROUWEN, 10KM
1 Ellen Abbringh 51:32

MANNEN, 5KM CANICROSS
2 Ian Zwaan 22:04

VROUWEN, 5KM CANICROSS
1 Carlien Harms 20:49

24/03, De 32 van Kampen

MANNEN, 32KM
65 Jos de Vries 2:38:07

MANNEN, 21.1KM
17 Kees van de Wetering 1:32:51
25 Marcel Broekema 1:36:05

18/03, Rondje Nederland, Arnhem

VSEN, 5KM
9 Seda van Faassen 23:08

18/03, Mijlen van Zeist

MANNEN, 10EM
11 BAs Swildens 1:11:43

VROUWEN, 10EM
3 Dith Zandbergen 1:26:37

MANNEN, 5EM
6 Gert-Jan Haze 30:06

18/03, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid

M45, 10KM
4 Fred Hazeleger 36:03

M35, 30KM
11 Tom van der Veldt 2:22:05

18/03, Schoonderwoerd Ambitieloop, Lekkerkerk

MANNEN, 21.1KM
5 Richard Groenendijk 1:25:07

17/03, Halve Marathon van Sint Anthonis

M40, 21.1KM
8 Endy Kasanardjo 1:29:37

M60, 21.1KM
12 Harry Verhagen 1:41:37

17/03, 60e Reeuwijkse Plassenloop

MSEN, 15Km
7 Hugo van der Heide 59:19

M55, 15Km
11 Toon van Bemmel 1:14:52

13/03, Amersfoortse Baancompetitie

5000M
3 Aart Stigter 16:34.3
5 Fabian Hunneman 16:43.8
12 Peter Mulderij 17:19.2
25 Michel van Kats 17:56.1
29 Frans Rinsema 18:06.6
45 Henry Wondergem 19:08.5
67 Ralph van de Pol 21:23.8

11/03, ABN AMRO CPC Loop, Den Haag

MSEN, 21.1KM
209 Marijn van Goudoever 1:28:59
299 Anton Korteweg 1:32:38
825 Niels de Water 1:47:33

M35, 21.1KM
42 Gert-Jan Haze 1:21:00
60 Willem de Kater 1:23:59
68 Ronald van Leeuwen 1:24:38
109 Spas Gueorguiev 1:30:01
295 Bert Heesakkers 1:43:33

M40, 21.1KM
19 Sigmar Kock 1:18:40
119 Oscar van Zelst 1:33:43

M45, 21.1KM
34 Wijnand van Haselen 1:24:30
36 Frank van der Mark 1:25:02
44 Wim van den Heuvel 1:26:47
50 Roberto Hofman 1:27:12
496 Freddy de Bree 1:53:20

M50, 21.1KM
143 Paul Gordijn 1:41:08

M60, 21.1KM
20 Uco Sobering 1:39:12

V35, 21.1KM
24 Denise de Beer 1:45:37

V40, 21.1KM
2 Anja van ’t Schip 1:22:45
120 Annette Bax 1:59:51

V55, 21.1KM
12 Hubertine Hingstman 1:59:39
29 Maria Dirks 2:11:04

11/03, Warnsborncross, Schaarsbergen

VSEN, 5.5KM
7 Seda van Faassen 27:47

11/03, Sportmax Karpencross, Eindhoven

JONGENS JUN C
2 Jeroen van de Wijdeven 12:06

11/03, Den Helder – Schagen

V35, 25KM
1 Irene Zonneveld 1:41:45

M45, 15Km
9 Bastiaan Visser 1:46:58

V50, 25Km
2 Marja Bak 2:05:54

11/03, Munnikloop, Purmerend

MSEN, 25KM
2 Ruben Ruigendijk 2:09:17

M55, 25Km
4 Cor Ruigendijk 2:09:17

11/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

M35, 10Km
18 Mark Oud 42:28

V55, 10KM
1 Marja Bosje 51:19

10/03, BVC Cross, Rhenen

JONGENS JUN D
17 Bram Doeser 8:54
19 Jeroen van Wees 9:42

MEISJES, JUN C
7 Seda van Faassen 8:06

JONGENS JUN C
6 Stijn Waltmann 9:34

VMAS, Korte Cross
7 Erna Koekoek 24:08

MMAS, Korte Cross
5 Bob Schennach 16:56
8 Richard van Keulen 17:33

VMAS, Lange Cross
6 Ellen van Dijk 57:05

MMAS, Lange Cross
8 Henry Wondergem 44:05
12 Andre Knop 49:19
18 Theo Deur 50:14

10/03, 32e Halve Marathon, Harderwijk

V40, 21.1KM
3 Corienne Meijberg 1:44:22

HEREN, 10.5KM
24 Marcel Broekema 44:27

10/03, 9e Securelink 5EM Run, Ameide

M45, 5EM
20 Arnold Schiphof 34:00

10/03, Halve marathon van Haren

MSEN, 21.1KM
5 Rik Wolswinkel 1:18:01

 04/03, Baggerloop, Didam

MEISJES<15JAAR, 2.2KM
3 Seda van Faassen 18:32

04/03, 20 van Alphen

HSEN, 20KM
11 Neals Strik 1:05:20

M45, 20KM
6 Kees van de Wetering 1:25:14

M60, 20KM
1 Harry Verhagen 1:28:54

 04/03, ATAG Achtkastelenloop, Vorden

MANNEN, 10KM
16 Andre Roelofs 38:39

MANNEN, 21.1KM
5 Jorik Huizinga 1:24:10

04/03, 55e Joe Mann Bosloop, Best

JONGENS JUN C, 3000M
1 Jeroen van de Wijdeven 11:25

04/03, 35e Brielse Maasloop

HEREN, 30KM
3 Ron Huizer 2:01:12

JONGENS, 1KM
1 Max van Rij 3:27

04/03, Amersfoortse Bergcross

H35, Wedstrijd
10 Harald van Gils 37:26

HRECR , Trimloop
72 Toon van Bemmel 46:16

04/03, Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo

VSEN, 6KM
1 Esther van Heerde 22:23

04/03, Trappenbergloop, Huizen

M45, 10KM
1 Jos Broekhuis 37:30

M55, 10KM
5 Ardath Witkamp 43:18

03/03, 3Bergenloop, Driebergen

JONGENS 10-12, 1.5KM
1 Victor Aris 6:17
2 Ben Zwaan 6:58

MANNEN, 6KM
11 Jan Jansen 24:47
25 Harrie van Hoof 28:44
38 Chris Bor 30:43

VROUWEN, 6Km
1 Joke Boon 28:44

MANNEN, 12KM
5 Michel van Kats 49:19
12 Joost Doelman 52:05
28 Andre Knop 55:02

VROUWEN, 12KM
1 Anneke Stavenga 49:50

MANNEN, 21.1KM
51 Alwin de Lijster 1:41:43
56 Berno Vink 1:42:17

VROUWEN, 21.1KM
3 Liselotte Verschuuren 1:41:41
5 Petra Schoon 1:47:46

03/03, Veneboerloop, Drachten

HSEN, 10KM
12 Menco Schuurman 34:49

26/02, Trail by the Sea, Renesse

M45, 35KM
11 Frank van der Mark 2:51:06

25/02, DES Halve Marathon, Eersel

M35, 21.1KM
4 Antonio Duijmelinck 1:19:03

19/02, PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen

M35, 21.1KM
1 Neals Strik 1:14:03

12/02, 3e Dinkelloop, Losser

MSEN, 10KM
1 Caimin Stevens 35:51

12/02, Wedertcross, Valkenswaard

JONGENS JUN C, 2910M
1 Jeroen van de Wijdeven 11:08

12/02, 35e Groet uit Schoorl Run, Schoorl

MSEN, 30KM
40 Ruben Ruigendijk 2:22:57

M35, 30KM
31 Guido van Meeteren 2:22:08
68 Erwin Evers 2:44:57

M40, 30KM
110 Geo Arnold 2:44:55

M45, 30KM
65 Herman van Dam 2:29:58
79 Rob Verheijde 2:34:20

M55, 30KM
1 Aart Stigter 1:45:30
23 Cor Ruigendijk 2:27:31

V45, 30KM
Ruda van Zeijst 2:37:15

MBUS, 30KM
1 Gert-Jan Haze 2:02:29

M35, 21.1KM
28 Bilbo Schreiner 1:33:27
135 Willem-Jan Megens 1:59:12

M40, 21.1KM
5 Martin Lauret 1:16:45
13 Remco Schram 1:21:06

M45, 21.1KM
72 Wouter Schuddeboom 1:38:55

M50, 21.1KM
41 Roel de Vogel 1:33:38
71 Paul Gordijn 1:43:59
167 Henk Keen 1:58:05
212 Piet Callaars 2:06:41

M55, 21.1KM
53 Bas Klein 1:45:19
69 Albert Doelwijt 1:50:32

V35, 21.1KM
2 Irene Zonneveld 1:26:14

V45, 21.1KM
20 Ellen van Dijk-vd Meulen 1:49:19

V55, 21.1KM
1 Ans van Veenendaal 1:41:05
21 Marry Hooijer 2:08:17

MSEN, 10KM
115 Bas de Ruiter 37:10

M45, 10KM
10 Ronald Aarts 42:17

VSEN, 10KM
48 Andrea van Lieshout 48:57

11/02, De 7de Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede

MANNEN, 10KM
23 Jan Guiljam 45:25

11/02, Van Splunder-Heinoordtunnelloop, Oud-Beijerland

H50, 25KM
14 Ron Huizer 2:01:31

11/02, Februariloop, Bennekom

MANNEN, 5KM
3 Rik Wolswinkel 19:17

VROUWEN, 5KM
1 Seda van Faassen 25:07

05/02, Midwintermarathon, Apeldoorn

MSEN, Centraal Beheer Achmea Marathon
26 Rik Wolswinkel 2:59:56
135 Ritchie Limaheluw 3:32:28

M40, Centraal Beheer Achmea Marathon
126 Tom van der Veldt 3:29:59

M45, Centraal Beheer Achmea Marathon
19 Michel S M Entius 2:56:15

M55, Centraal Beheer Achmea Marathon
34 Bob Bock 4:22:22

VSEN, Centraal Beheer Achmea Marathon
254 Kim Baner 3:52:11

V35, Centraal Beheer Achmea Marathon
120 Bantita Haeve-Busicha 3:29:50

MANNEN, Helicon Asselronde
52 Guido Vroemen 1:54:15
56 Jorik Huizinga 1:54:45
60 Theo Boekema 1:55:13
102 José Vicente Requena Maats 1:59:03
183 Kees van de Wetering 2:06:04
186 Jeroen Nijland 2:05:52
244 Jos de Vries 2:08:42
269 Jan Mens 2:10:00
286 Ardath Witkamp 2:11:11
499 Endymion Kasanardjo 2:19:39
844 Michel van Dijk 2:31:40
934 Gert van Ziel 2:34:36

VROUWEN, Helicon Asselronde
7 Sonja Van Hamersveld 2:03:36

MANNEN, Hollander Techniek Mini-Marathon
46 Ad van Munster 1:14:13
90 André Roelofs 1:18:00
108 Rob Bijl 1:18:28
172 Wim van den Heuvel 1:23:04
308 Rutger Thung 1:22:31
610 Ron Fredriks 1:32:46

VROUWEN, Hollander Techniek Mini-Marathon
6 Anneke Stavenga-vd Meulen 1:16:11
50 Barbara Kerkhof 1:29:24

MANNEN, Achmea health Centers Acht van Apeldoorn
32 Peter Mulderij 29:43
133 Patrick Aris 35:58
134 Victor Aris 35:58
311 Harrie van Hoof 39:20

VROUWEN, Achmea health Centers Acht van Apeldoorn
10 Carlien Harms-Aris 32:20
43 Joke Boon 39:20
142 Gilia van Dienst 42:28

MEISJES 8-10, De Stentor Kidsrun
1 Hester Aris 3:51

05/02, 43e Mastboscross, Breda

             M35
4 Michel van Liempdt 40:16

29/01, Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop

Jongens Jun C
1 Jeroen van de Wijdeven 15:49

 29/01, 2e Lengkeek Kruininger Gorscross, Oostvoorne

Jongens, 1KM
1 Max van Rij 3:49

 29/01, Winter Bosloop, Beek

MEISJES<15, 2KM
9 Seda van Faassen 8:58

 29/01, Kaagloop, Wervershoof

M35, 10KM
6 Marco Jong 37:32

 29/01, Tat Steel / Runnersworld Beeckestijn, Velsen

V35, 6.3KM
1 Esther van Heerde 24:55

 28/01, 7e Nimberg Hunnebedloop, Havelte

HEREN, 8KM
3 Henri Harmsen 29:30

 22/01, Goed Beter Best Loop, Best

M40, 21.1KM
8 Endy Kasanardjo 1:30:46

 22/01, Safari Run Arnhem

VSEN, 5KM
14 Seda van Faassen 24:19

22/01, THOR Cross, Roosendaal

JONGENS JUN D
2 Max van Rij 7:51

21/01, 23e Dirk IV Loop, Hoornaar

M45, 10KM
23 Arnold Schiphof 43:49

M55, 10KM
2 Tonnie Scheurwater 38:51

21/01, Gorzencross, Ridderkerk

M50, 8.8Km
4 Ron Aret 39:09

15/01, Smokkelaar Cross, Eersel

JONGENS JUN C, 3600M
1 Jeroen van Wijdeven 13:06

15/01, Ruitenberg Halve, Maassluis

M35, 21.1Km
10 Rutger Thung 1:23:51
11 Spas Gueorguiev 1:26:49

M50, 21.1Km
42 Ron Huizer 1:39:12

VSEN, 21.1Km
4 Carola Nell 1:34:44

15/01, TataSteel Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam

V35, 6KM
1 Esther van Heerde 24:08

15/01, Ebuddy Vondelparkloop, Amsterdam

M35, 10KM
13 Erwin Evers 39:03
22 Geo Arnold 47:56

14/01, BVC Cross, Ede

MEISJES JUN C, 2000M
5 Seda van Faassen 09:58

JONGENS JUN D, 2000M
8 Ben Zwaan 10:13
16 Bram Doeser 11:33
19 Jeroen van Wees 13:29

JONGENS JUN C, 2000M
5 Flip Ducheine 11:18
6 Stijn Waltmann 11:22
13 Joel Hollander 12:16

VMAS, KORTE CROSS
5 Ellen van Dijk 19:55
11 Erna Koekoek 22:09

MMAS, KORTE CROSS
10 Richard van Keulen 16:25

MMAS, LANGE CROSS
8 Eric Pouw 38:53
11 Andre Roelofs 39:26
12 Henry Wondergem 39:29

14/01, 4e Cross Regio IJsseldelta, Harderwijk

HMAS, 5000M
15 Erik Slagt 23:10

08/1, Halve Marathon van Rockanje

H40, 21.1KM
5 Jeroen van ’t Verlaat 1:30:57

08/1, Halve Marathon van Egmond aan Zee

MSEN, 21.1KM
66 Caimin Stevens 1:16:56
90 Ronald de Wit 1:22:25
100 Bas de Ruiter 1:24:14
103 Roderik Met 1:24:21
110 Michiel van Dellen 1:25:49
115 Jeroen Meijer 1:27:00
186 Ruben Ruigendijk 1:43:42
194 Niels Vertelman 1:48:42

M35, 21.1KM
21 Jasper van de Reep 1:18:42
63 Bilbo Schreiner 1:33:39
71 Jorg Liefting 1:35:09
105 Geo Arnold 1:44:10
115 Willem-Jan Megens 1:52:40

M40, 21.1KM
10 Martin Lauret 1:12:29
21 Simon Brownlee 1:18:07
28 Dennis Hurkmans 1:19:28
45 Jeroen Plevier 1:23:23
80 Jeroen Goes 1:30:40
82 Rene Drost 1:30:32
97 Oscar van Zelst 1:33:46
154 Rob Somsen 1:41:43
225 Henk Keen 2:03:24

M45, 21.1KM
59 Kees van de Wetering 1:33:14
72 Peter Plomp 1:35:08
145 Erik Luyf 1:44:44

M50, 21.1KM
94 Willem van Dijken 1:43:48
101 Paul Gordijn 1:45:32
105 Jan Mens 1:46:44

M55, 21.1KM
41 Jack Paassen 1:37:38
84 Cor Ruigendijk 1:43:42
113 Toon van Bemmel 1:53:06

VSEN, 21.1Km
20 Susan van Duijl 1:40:47

V35, 21.1KM
1 Mirjam Weerd 1:26:43
2 Irene Zonneveld 1:26:49

V45, 21.1KM
45 Erna Koekoek 2:08:38

BUSINESS, 21.1KM
21 Jan Stehouwer 1:24:56

MRECR, 21.1KM
18 Gert-Jan Haze 1:23:30
327 Jan-Herman Clevering 1:34:12
578 Marcel Broekema 1:37:03
1044 Gerard Veroude 1:40:54
1089 Guido van Meeteren 1:41:13
1484 Herman van Dam 1:43:36
3641 Johan Koops 1:55:58
3761 Jean-Michel Chavernac 1:56:39
4009 Michel van Dijk 1:57:56

VRECR, 21.1KM
49 Anne-Claire de Bruijn 1:43:15

M45 , 10.5KM
6 Peter Verhagen 53:23

M55, 10.5KM
6 Ron Coenen 1:09:00

07/01, 25e Florijn Winterloop, Woudenberg

JONGENS, 3KM
2 Victor Aris 12:41

MEISJES, 3KM
1 Hester Aris 13:49
4 Tessa Hodes 16:15

MSEN, 16.1KM
58 Mark van Vugt 1:24:59

M40, 16.1KM
3 Gerben Zomer 59:35
12 Guido Vroemen 1:03:12
13 Dries Pluimers 1:04:40
48 Cees Legemaat 1:14:30
73 Roberto Hofman 1:19:32

M50, 16.1Km
1 Aart Stigter 55:43
6 Tonnie Scheurwater 1:04;39
58 Albert Doelwijt 1:21:28
92 Pieter Koevoets 1:27:19

V40, 16.1KM
1 Anneke Stavenga 1:04:40
9 Dith Zandbergen 1:25:53
11 Ellen Abbringh 1:26:52

V50, 16.1KM
28 Ida van Belle 1:39:30

MSEN, 5KM
86 Flip Ducheine 24:25
112 Joost Doelman 25:38
128 Joel Hollander 25:48
264 Ab van Duijl 34:18
281 Evert de Wit 39:56

VSEN, 5KM
13 Seda van Faassen 25:39
142 Roelie Vos van Ree 34:21
189 Mendy Wit 39:57

M40, 10KM
18 Andre Knop 45:21
33 Michiel Brusse 47:31
128 Bob Schennach 1:01:43

M50, 10KM
22 Wil Hovy 49:34
26 Job van Hal 49:12
28 Johan Berkhoudt 50:11
43 Andre Stolvoort 51:48
49 Jorien Bernhoudt 53:28
58 Nico Fokker 55:04
74 Piet Callaars 56:54
97 Sierd Smit 59:10

VSEN, 10KM
8 Andrea van Lieshout 49:51

V40, 10KM
59 Fonny Pasma 1:03:58

MSEN, 25KM
2 Rik Wolswinkel 1:31:13
18 Alwin de Lijster 1:58:58

M40, 25KM
51 R Bruning 2:13:53

V40, 25KM
8 Ellen van Dijk 2:12

07/01, Sunteam Nieuwjaarsloop, Oud Beijerland

HSEN, 10KM
2 Menco Schuurman 35:28