Uitslagen 2013

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2013. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

03/11, Scopias Klein Zwitserlandcross, Tegelen

M60, Lange Cross

2 Henk van Zantvoort 40:49

03/11, Tata Steel Runenrsworld KAV Cross, Spaarndam

JPUP, 1KM

7 Silas de Bruin 4:35

MPUP, 1KM

1 Luna de Bruin 4:36

V35, 5.6KM

1 Esther van Heerde 23:56

M40, 8.4KM

1 Geordie Klein 30:13

03/11, Maple Leaf Cross, hilversum

MSEN, Lange Cross

9 Michael Stiemer 36:46

10 Jos Broekhuis 37:03

03/11, NeaRun, Purmerend

MANNEN, 5KM

1 Ruben Ruigendijk 18:14

02/11, Najaarsloop Epe Puur! Sport

M55, 21.1KM

3 Theo Boekema 1:26:42

02/11, Rabo Halve Marathon Renswoude

M45, 21.1KM

5 Rob Jansen 1:24:42

M55, 21.1KM

1 Aart Stigter 1:12:43

M45, 10.5KM

2 Rob Bijl 38:31

20 Ron Fortman 51:26

V35, 10.5KM

1 Ans van Veenendaal 48:48

6 Ellen van Dijk 52:41

MANNEN, 5KM

11 Andre Knop 20:21

VROUWEN, 5KM

1 Inge van Dijk 21:04

27/10, Halve Marathon Doetinchem

MSEN, 21.1KM

5 Jorik Huizinga 1:21:17

27/10, De IJzeren Man Cross, Weert

M60, Lange Cross

2 Henk van Zantvort 41:14

27/10, Van Oers Marathon Brabant, Etten-Leur

M35, 42.2KM

1 Paul Verkleij 2:39:13

16 Andy Kasanardjo 3:12:49

M45, 21.1KM

17 Ron Huizer 1:26:50

V35, 21.1KM

73 Anja Walstock 2:10:52

27/10, Hollandia Parkcross, Hoorn

J-19, Jeugdloop 3

6 Max Rijs 9:04

27/10, Lidl Wolfkamersloop, Huizen

M45, 10.000M

7 Edwin van der Heijden 40:49

27/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

8 Jacco Leeuwerink 41:43

27/10, Devil’s Trail, Nijmegen

MANNEN, Lucifer Trail

19 Joost Doelman 1:30:38

22 Wilfred Greup 1:31:31

26/10, BVC Cross, Veenendaal

MEISJES D1

2 Celine Meixner 6:27

JONGENS JUN-C

12 Ben Zwaan 13:03

MEISJES JUN-B

2 Seda van Faassen 13:40

JONGENS JUN-B

6 Filip Ducheine 15:05

VMAS, Korte Cross

1 Marjon van Eck 13:03

2 Joke Boon 13:29

9 Erna Koekoek 14:25

MMAS, Korte Cross

2 Richard van Keulen 11:05

11 Peter Zwaan 12:07

17 Jean-Michel Chavernac 13:20

20 Henk Fransen 14:33

MMAS, Lange Cross

9 Andre Meixner 33:30

11 Henny Wondergem 33:46

19 Andre Roelofs 35:30

26/10, Snertcross, Tilburg

MANNEN, 3500M

20 Henri Smits 16:03

26/10, Nasty Night Trail, Oostvoorne

HEREN, 13KM

7 Jeroen van ’t Verlaat 1:05:45

20/10, Maliebaanloop, Utrecht

M35, 10KM

1 Paul Verkleij 33:37

6 Gerben Zomer 35:49

22 Niels van der Rijst 47:19

23 Jelle Koerselman 47:21

M45, 10KM

3 Rob Jansen 38:20

V45, 10KM

4 Ruda van Zeijst 41:31

V55, 10KM

1 Ans van Veenendaal 46:55

RECR,6KM

130 Maartje Brand 31:37

RECR, 10KM

17 Marco Mocking 39:53

428 Hubertine Hingstman 52:24

20/10, Blauwe Meer Cross, Loon op Zand

M45, 8250m

2 Cornelis de Stigter 31:46

M55, 8250m

9 Henri Smits 42:27

20/10, 38e TCS Amsterdam Marathon

MSEN, 42.2KM

130 Ruben Ruigendijk 2:56:09

M35, 42.2KM

55 Jorik Huizinga 2:55:42

311 Anton Korteweg 3:24:07

360 Jeroen van Vuuren 3:23:57

441 Johan Bruijn 3:38:44

M40, 42.2KM

79 Andre Deumers 2:58:30

80 Simon Brownlee 2:58:19

M45, 42.2KM

31 Frank Heijmink 2:53:28

38 Remco Schram 2:56:13

445 Arnold Schiphof 3:38:07

M50, 42.2KM

11 Bob Schennach 2:58:29

22 Hans van Langen 3:02:58

136 André Knop 3:27:49

M55, 42.2KM

98 Paulus Gordijn 3:48:05

172 Cor Ruigendijk 3:50:54

265 Bob Bock 4:02:25

M60, 42.2KM

88 Albert Doelwijt 4:09:48

V45, 42.2KM

92 Ellen van Dijk-v d Meulen 3:57:49

MANNEN, 21.1KM

202 Gert-Jan Haze 1:26:55

218 José Vicente Requena Maats 1:27:28

312 Harald van Gils 1:29:29

400 Arnoud Bijlsma 1:30:50

1164 Floris Ridderbos 1:38:35

1505 Ben Keller 1:41:02

1679 Ton Gloudemans 1:42:18

8105 Pieter Visscher 2:19:40

VROUWEN, 21.1KM

848 Ingor Seemann 1:53:45

3347 Marry Hooijer 2:12:33

MANNEN, 8KM

2 Aart Stigter 26:37

VROUWEN, 8KM

157 Ellen Abbringh 42:04

857 Karen Dijkmans 48:44

2128 Marije van ’t Klooster 59:00

19/10, 49e Athlos Cross, Harderwijk

MSEN, 10000M

19 Michiel van Liempdt 42:58

13/10, Zaanse Schansloop, Zaandam

MANNEN, 10KM

45 Feike Visser 46:33

13/10, Dijkenloop, Wijk bij Duurstede

VROUWEN, 5KM

1 Hester Aris 21;45

3 Ans van Veenendaal 22:10

MANNEN, 5KM

8 Theo Deur 21:50

11 Sven Esmeijer 22:52

12 Victor Aris 22:54

V40, 10KM

7 Patricia Crompvoets 50:47

8 Renee van der Maesen 51:07

MSEN, 10KM

1 Bas Stigter 36:38

M40, 10KM

1 Aart Stigter 34:54

4 Bob Schennach 38:40

6 Wilfred Greup 40:41

7 Joost Doelman 40:59

9 Andre Meixner 41:56

10 Andre Knop 43:42

28 Dennis Esmeijer 48:58

43 Ron Fortman 51:07

13/10, Marathon Eindhoven

M35. 42.2KM

33 Martell Demarteau 2:59:46

M40, 42.2KM

93 Rutger Thung 3:17:59

M45, 42.2KM

18 Frank Heijmink 2:52:07

M50, 42.2KM

16 Geert Meijer 3:10:19

M60, 42.KM

26 Theo Backer 4:13:00

M65, 42.KM

6 Jan van Nuenen 3:43:56

V40, 42.2KM

11 Karin van der Giessen 3:38:41

MSEN, 21.1KM

368 Fulco Rook 1:37:23

M40, 21.1KM

4 Gerben Zomer 1:17:21

M45, 21.1KM

4 René Janssen 1:19:12

M60, 21.1KM

8 Henk van Zantvoort 1:33:35

V40, 21.1KM

75 Maud Pieterse 1:53:46

13/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest

MANNEN, 21.1KM

30 Bob Bock 2:12:05

MANNEN, 31.5KM

15 Paul van Brakel 1:52:15

MANNEN, 5KM

8 Marco Mocking 21:06

13/10, DuinenTrail, Schoorl

VROUWEN, 15KM

5 Susan van Duijl 1:19:55

27 Joke Boon 1:34:46

35 Marja Bosje 1:36:57

63 Erna Koekoek 1:43;46

121 Marjon van Eck 1:49:34

HEREN, 15KM

11 Peter Plomp 1:13:00

16 Gert-Jan Haze 1:14:15

44 Tim van Vliet 1:19:40

VROUWEN, 30KM

5 Linda Valent 2:53:21

8 Paula IJzerman 2:58:09

12/10, 12e Wim Hol Memorial, Papendrecht

MANNEN, 5EM

3 Menco Schuurman 28:08

M45, 10EM

11 Arnold Schiphof 1:10:04

06/10, Marathon Zwolle

MANNEN, 4.2KM

5 Theo Boekema 3:00:24

7 José Vicente Requena Maats 3:14:18

06/10, Detron Meijerloop, Vught

M45, 10KM

1 Pascal Vroemen 37:29

06/10, AMGEN Singelloop, Breda

MSEN, 21.1KM

45 Ruben Ruigendijk 1:25:40

M35, 21.1KM

5 Jorik Huizinga 1:25:19

06/10, 78e Sloterplasloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

12 Michal Szafranski 39:56

V35, 10KM

3 Thyra de Jongh 47:35

06/10, 10 van Drachten

MANNEN, 5KM

1 Henri Harmsen 17:31

05/10, Tough Dirt Run, Woudenberg

VROUWEN, 8.5KM

8 Swanet van Grootveld 1:26:30

VROUWEN 8.5KM

4 Erna Koekoek 1:11:40

5 Marjon van Eck 1:11:46

VROUWEN, 17KM

1 Andrea van Lieshout 1:58:58

05/10, 12e Otterberg Blinkerdloop, Wijster

VROUWEN, 5KM

6 Carla Boekema 23:21

05/10, Kustmarathon, Zeeland

M45, 42.2KM

88 Frank van der Mark 3:50:38

V55, 42.2KM

6 Marja Bosje 4:32:31

29/09, BMW Berlin Marathon

M40, 42.2KM

629 Bilbo Schreiner 3:10:50

M45, 42.2KM

159 Wim van Benthum 2:58:09

366 Crist Hendriks  3:07:24

5158 Jack van den Hengel 5:27:26

M50, 42.2KM

1766 Laurent Verheijde 3:56:13

V30, 42.2KM

86 Nesrine Leene 3:32:18

V55, 42.2KM

31 Marja Bosje 3:43:16

29/09, Zilveren Kruis Achmealoop, Haarlem

MANNEN, 10KM

5 Ruben Ruigendijk 36:57

29/09, Singelloop, Utrecht

MSEN, 10KM

70 Michel van Kats 37:54

73 Hugo van der Heide 38:47

75 Maarten Schreuder 38:59

80 Roelof Reitsma 39:48

M35, 10KM

31 Jelle Koerselman 46:31

M40, 10KM

28 Arjen Slot 40:31

M45, 10KM

11 René Janssen 36:46

23 Paul van Brakel 40:32

26 Marco Mocking 42:11

27 Peter Plomp 42:55

M50, 10KM

15 Bob Schennach 38:22

20 Hans van Langen 38:52

26 Wim van den Heuvel 40:58

29 Rob Jansen 41:15

31 Frank van der Mark 41:39

M55, 10KM

1 Aart Stigter 33:34

15 André Roelofs 41:06

MANNEN, 10KM

22 Roderik Met 40:05

23 Theo Timmermans 40:35

MRECR, 10KM

18 Bas Stigter 37:37

29 Rob Jansen 38:05

32 Gert-Jan Haze 38:14

33 Eric Pouw 38:16

87 Guido Luhrs 40:36

VSEN, 10KM

32 Andrea van Lieshout 44:34

V35, 10KM

1 Irene Zonneveld 38:14

V40, 10KM

10 Marjon Baartwijk 54:10

V55, 10KM

2 Inge Dijkman 44:06

6 Ans van Veenendaal 48:08

29/09, Texel Halve Marathon, Den Burg

MVET, 21.1KM

1 Jos Broekhuis 1:24:29

29/09, Posbankloop, Velp

M35, 15KM

8 Jorik Huizinga 57:38

19 Rutger Thung 1:03:02

29 Michiel Brussee 1:04:21

151 Jos de Vries 1:12:42

V45, 15KM

11 Christa Kleinegris-Slok 1:19:35

M35, 6KM

9 Dries Pluimers 24:36

22/09, Twentse Vrouwenloop, Enschede

VROUWEN, 5KM

661 Alice van Barneveld 36:00

22/09, Dam tot Damloop, Zaandam

MSEN, 16.1KM

68 Ruben Ruigendijk 1:02:03

86 Jacco Leeuwerink 1:10:07

87 Michael Zwier 1:10:15

92 Floris Ridderbos 1:13:41

M35, 16.1KM

19 Spas Gueorguiev 1:08:42

21 Johan Bruijn 1:10:22

26 Jeroen van Vuuren 1:15:46

M45, 16.1km

34 Paul van Brakel 1:16:08

M50, 61.1KM

2 Jos Broekhuis 1:02:37

20 Erik van der Schee 1:10:26

M55, 16.1KM

10 Cor Ruigendijk 1:18:20

V35, 16.1KM

2 Irene Zonneveld 1:07:43

V55, 16.1KM

3 Marja Bak-Wokke 1:16:57

BUSINESSLOOP, 16.1KM

67 Falco van Dijck 1:03:48

931 Nesrine Leene 1:13:59

5120 Denise de Beer 1:25:05

GOEDEDOELENLOOP, 16.1KM

Michel van Kats 1:04:32

TRIMLOOP, 16.1KM

1161 Ruben Ruigendijk 1:20:24

22/09, Halve van Hoogland

MANNEN, 21.1KM

2 Paul Verkleij 1:15:24

63 Mik Borsten 1:36:22

87 Marcel Broekema 1:39:17

VROUWEN, 21.1KM

18 Anja van ’t Schip 1:25:50

MANNEN, 10KM

9 Rob Janssen 38:28

DAMES, 10KM

520 Karen Dijkmans 1:03:33

DAMES, 5KM

404 Marije van ’t Klooster 35:03

21/09, Sluizenloop, Nieuwegein

HEREN, 10KM

1 Aart Stigter 34:19

75 Albert Doelwijt 49:10

88 Toon van Bemmel 49:56

VMAS, 5KM

1 Inge Dijkman 21:50

2 Ans van Veenendaal 23:27

15/09, 34e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

VSEN, 21.1KM

4 Marja Bosje 1:46:07

MMAS, 30KM

38 jacques Kusters 2:29:09

62 Gerard Veroude 2:48:01

M45, 42.2KM

8 John Meeuwesen 3:34:00

M55, 42.2KM

7 Bob Bock 4:00:04

14/09, Fish Potato Run, Emmeloord

HVET2

6 Theo Boekema 51:15

DVET

7 Carla Boekema 59:52

14/09, Harderrun, Harderwijk

HSEN, 10KM

8 Mark van Vugt 40:21

13/09, Goudse Nationale Singelloop, Gouda

MANNEN, 10KM

6 Rene Hage 37:09

18 Daan de Langen 39:19

08/09, Markstadrun, Purmerend

MANNEN, 4EM

1 Ruben Ruigendijk 22:39

08/09, 30 van Amsterdam Noord

MSEN, 30KM

7 Michal Szafranski 2:20:46

M35, 30KM

6 Andre Deumers 1:58:12

12 José Vicente Requena Maats 2:06:31

23 Bilbo Schreiner 2:21:40

M45, 30KM

16 Bob Schennach 2:12:17

27 Andre Knop 2:26:46

VSEN, 30KM

5 Nesrine Leene 2:27:44

V35, 30KM

4 Irene Zonneveld 2:09:29

7 Thyra de Jongh 2:41:53

V55, 30KM

4 Marja Bak 2:40:17

5 Marja Bosje 2:41:01

MRECR, 30KM

42 Guido Vingerhoeds 2:19:44

109 Bastiaan Visser 2:30:10

M35, 15KM

3 Sigmar Kock 59:21

V35, 15KM

1 Anja van ’t Schip 59:35

V55, 15Km

1 Inge Dijkman 1:08:20

08/09, Menzis Singelloop, Enschede

MSEN, 5EM

18 Michael Zwier 31:41

08/09, Rabo, Bridge to Bridge, Arnhem

MSEN, 10EM

4 Jorik Huizinga 1:00:46

M40, 10EM

14 Chris Krijnen 1:07:58

19 Rutger Thung 1:09:04

DAMES, 3EM

11 Seda van Faassen 22:41

15 Barbara Kerkhof 22:47

08/09, 28e Vescom Halve Marathon, Deurne

DAMES, 5KM

5 Marjon Baartwijk 25:13

M45, 21.1KM

1 Rene Janssen 1:20:29

M60, 21.1KM

1 Henk van Zantvoort 1:32:45

08/09, Fisherman’s Friend StrongMan Run,

MANNEN

601 Harm Dommisse 2:16:47

913 Tim van Vliet 2:23:17

1165 Peter van den Brink  2:29:01

VROUWEN

10 Carlien Harms 1:59:40

21 Andrea Lieshout 2:13:44

428 Erna Koekoek 3:33:47

07/09, Bunnik’s Mooiste

MSEN, 6KM

4 Rene Hage 22:15

7 Gert-Jan Haze 24:02

MMAS, 6KM

2 Rob Jansen 22:56

VMAS, 6KM

1 Ans van Veenendaal 29:07

MSEN, 12KM

10 Michel van Kats 49:02

MMAS, 12KM

5 Frank van der Mark  51:50

VMAS, 12KM

1 Karin van der Giessen 55:09

3 Gerda Struis 59:14

07/09, Loopfestijn Dalfsen

DAMES, 10KM

9 Carla Boekema 47:48

HEREN, 10KM

11 Theo Boekema 40:16

07/09, 3e Loop naar de Pomp, Noordeloos

M45, 10KM

14 Arnold Schiphof 42:03

07/09Fit2Move Vathorstrun, Amersfoort

MANNEN, 10KM

1 Paul Verkleij 34:08

01/09, Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles

MSEN, 16.1KM

61 Hugo van der Heide 1:08:14

M35, 16.1KM

8 Marijn van Goudsoever 1:03:39

M45, 16.1KM

12 Crist Hendriks 1:03:37

27 Sjef Brouwers 1:44:49

01/09, Haarlemmermeer Run, Hoofddorp

M35, 21.1KM

1 Geordie Klein 1:12:23

M45, 21.1KM

3 Remco Schouten 1:20:46

29 Kees van de Wetering 1:43:12

V35, 21.1KM

2 anja van ’t Schip 1:26:36

M35, 10KM

33 Jeroen van Vuuren 44:34

31/08, Sneek Bolsward Sneek

MSEN, 20KM

26 Theo Boekema 1:19:50

31/08, Veldhoven 10 Miles

M35, 16.1KM

14 Endy Kasanardjo 1:04:00

30/07, 4e Herselmansportloop, Kapelle

5KM

7 Gerben Zomer 16:58

11 Ruben Ruigendijk 17:49

15 Jorik Huizinga 18:12

30/08, U-Track Meeting, Utrecht

H35, 1500M

2 Falco van Dijck 4:53.92

H40, 5000M

2 Michel van Liempdt 17:02.98

29/08, Kermisloop, Edam

MSEN, 10KM

2 Sigmar Kock 39:19

28/08, Runnersworld Emiclaerloop, Amersfoort

M35, 10KM

1 Paul Verkleij 34:39

22 Nico van den Berg  39:45

26 MIk Borsten 40:38

36 Jos de Vries 43:32

48 Marcel Broekema 44:51

111 John van Hamersveld 58:02

VROUWEN

13 Joke Boon 25:20

27/08, 23e Salverda Berkumloop, Zwolle

MAN50, 10KM

5 Geert Meijer 39:48

7 Theo Boekema 40:20

DAMES, 10KM

7 Marry Hooijer 56:37

27/08, Ronde van Abcoude

HSEN, 10KM

1 Harald van Gils 36:35

DMAS, 10KM

1 Anja van t Schip 39:30

24/08, Lopik-IJsselstein-Lopik

HEREN, 21.1KM

7 Arnold Schiphof 1:36:34

24/08, Marathon Reykjavik

DSEN, 42.2KM

25 Denise de Beer 3:55:57

24/08, Runnersworld Ronde van Naastenbest, best

 M35, 10KM

3 Endy Kasanardjo 38:04

24/08, Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau

M45, 10KM

8 Christ Hendriks  38:09

24/08, 27e Hyundai Halve Marathon

M45, 21.1KM

7 Ron Huizer 1:27:33

VMAS, 6.5KM

1 Ans van Veenendaal 31:58

21/08, Gildeloop, Soest

 MMAS, 10KM

15 Marcel Broekema 38:51

50 Nico van den Berg 39:14

53 Jos Broekhuis 39:48

67 Jos de Vries 43:06

18/08, 7e C1000 Triathlon, Klazienaveen

Achtste Triathlon

8 Michiel Broeksma 01:05:09

17/08, Trail des Fantomes, La Roche en Ardenne

V40, 13KM

18 Erna Koekoek 1:43:02

19 Marjon van Eck 1:43:03

V50, 13KM

2 Joke Boon 1:24:36

MSEN, 25KM

62 Alwin de Lijster 3:07:04

VSEN, 25KM

7 Nesrine Leene 3:09:09

17 Andrea van Lieshout 3:52:31

14/08, Vakantieloop, Biest-Houtakker

M45, 10KM

9 Christ Hendriks 38:49

14/08, Henschotermeergames, Woudenberg

Run-Swim-Run

16 Andre Knop 32:33

21 Tim van Vliet 37:23

34 Marjon van Eck 43:19

Duo 10KM

20 Inge en Theo 48:51

32 Els en John 56:59

11/08, WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal

M40, 10KM

16 Marco Mocking 40:08

01/08. Polderloop, De Kwakel

HEREN, 10KM

35 Roberto Hofman 41:51

DAMES, 10KM

2 Masila Mdunge 38:51

5 Anja van ’t Schip 41:21

30/07, Brinkloop, Diever

HEREN, 10KM

8 Michiel Broeksma 37:17

27/07, Swiss Alpine Marathon, Davos

77.5km

José Vicente Requena Maats 11:42

24/07, Henschotermeergames, Woudenberg

Run-Swim-Run

9 Jan Stehouwer 24:48

19 Falco van Dijck 26:34

29 Andre Knop 27:58

43 Andrea van Lieshout 30:20

59 Paul Verkleij 32:53

60 Tim van Vliet 32:57

78 Els Gies 36:16

15KM Estafette

30 Pieter Koevoets / Dennis Struis 1:06:26

40 Erna Koekoek / — 1:11:53

53 Ellen Abbringh / — 1:24:13

23/07, Zomeravondloop Ava’70, Aalten

MANNEN, 10KM

2 Jorik Huizinga 38:32

21/07, Ronde van de Bakkerstraat, Bovenkarspel

DAMES, 9KM

1 Masila Ndunge 33:48

19/07, Trackmeeting, Wageningen

HMAS, 5000M

19 Rutger Thung 19:38.32

VSEN, 5000M

7 Andrea van Lieshout 19:59.52

14/07, 9e Rijwielpaleis Bilthoven Triathlon, Utrecht

1/8e Triathlon

43 Falco van Dijck 1:15:11

13/07, Voorthuizen Loopt

VMAS, 5KM

2 Inge Dijkman 21:32

07/07, Cityplazarun, Nieuwegein

MANNEN, 10KM

71 Theo Backer 49:59

06/07, Chaamloop, Chaam

M45, 10.000M

14 Christ Hendriks 39:51

39 Jacques Kusters 46:25

06/07/ Wiezoloop, Wierden

VROUWEN, 2.5KM

4 Seda van Faassen 11:27

M50, 10KM

2 Theo Boersma 41:36

06/07, Kadeloop, Schipluiden

MANNEN, 5KM

3 Menco Schuurman 16:10

40 Spas Gueorguiev 20:48

04/07, Dixen Trail, Thyon

MASTERS

66 Richard van Keulen 2:07:54

30/06, Meidenloop, Utrecht

MOEDER/DOCHTER RUN, 3.5KM

2 Hester Aris en Carlien Harms 14:55

VROUWEN, 5KM

4 Anneke Stavenga 19:25

5 Andrea van Lieshout 20:19

7 Karin van der Giessen 20:43

14 Inge Dijkman 21:38

31 Joke Boon 24:03

41 Ellen Abbringh 24:49

61 Marjon Baartwijk 25:42

63 Erna Koekoek 25:44

103 Marjon van Eck 26:50

204 Magda van Grootveld 28:43

VROUWEN, 10KM

4 Corelien Kloek 40:53

13 Denise de Beer 46:27

30/06, 32e vechtloop,

VROUWEN, 21.1KM

1 Nesrine Leene 1:33:30

30/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM

4 Crist Hendriks 1:04:43

29/06, Van Bank tot Bank, Heerde

 MANNEN, 5KM

34 Erik Slagt 20:50

VROUWEN, 5KM

10 Carla Boekema 22:30

MANNEN, 15KM

6 Theo Boekema 1:00:07

VROUWEN, 15KM

1 Masila Ndunge 55:56

29/06, 12e Lingewaalloop, Herwijnen

M45, 10KM

14 Arnold Schiphof 43:00

28/06, Lavaredo Ultra Trail, Cortina d’ Ampezzo

VROUWEN, 118KM

19 Susan van Duijl 12:23:03

23/06, ZLM Midzomerloop, Goirle

M45, 10KM

6 Christ Hendriks 40:01

23/06, De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal

M35, 21.1KM

8 Marco vet 1:19:57

M45, 21.1KM

10 Ron Huizer 1:26:21

V35, 21.1KM

2 Annelies Homma 1:24:44

MSEN, 10KM

20 Jaimy Koursarou 47:50

VSEN, 10KM

1 Masila Ndunge 35:34

23/06, 10e Stoomtramloop, Medemblik

M35, 21.1KM

12 Jeroen van Vuuren 1:42:35

23/06, Veluwzoomtrail, Rheden

HEREN, 13KM

21 Tim van Vliet 1:13:37

DAMES, 13KM

19 Joke Boon 1:22:47

31 Marjon van Eck 1:26:42

40 Erna Koekoek 1:28:32

42 Ellen Abbringh 1:29:35

64 Stefanie Snijders 1:36:52

HEREN, 27KM

17 Gert-Jan Haze 2:11:11

18 Roberto Hofman 2:15:31

43 Rutger Thung 2:33:19

130 Alwin de Lijster 3:09:51

DAMES, 27KM

4 Corelien Kloek 2:16:52

6 Anniek Hylkema 2:31:34

14 Denise de Beer 2:46:50

22/06 Midnight Sun Marathon, Tromso

M30-39, 42.2KM

7 Ruben Ruigendijk 3:07:50

M55-59, 42.2KM

15 Cor Ruigendijk 3:52:57

22/06, Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp

M50, 10KM

3 Ron Huizer 39:46

21/06, De Burgh Karpenrun, Eindhoven

MANNEN, 10.000M

7 Endy Kasanardjo 38:01

21/06, Midzomernachtcross, Amstelveen

M45, 10KM

1 Aart Stigter 33:51

MANNEN, TRIMLOOP 10KM

5 Bas Stigter 37:45

VROUWEN, TRIMLOOP 10KM

1 Masila Ndunge 37:09

VROUWEN, 10KM

47 Linda Westendorp 51:13

16/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode

M35, 21.1KM

1 Antonio Duijmelinck 1:20:53

16/06, 16e Internationale Rondje Voorne, Brielle

MANNEN, 60KM

16 Maurice Koree 6:49:23

15/06,  15e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

M40, 5KM

30 Joop Soesbergen 30:25

VSEN, 5KM

2 Seda van Faassen 23:39

VSEN, 10.5KM

23 Martine Vink-Verbocht 1:03:13

M40, 21.1KM

1 Rob Bijl 1:25:42

11 Richard van Keulen 1:34:47

15/06, St. Bavoloop, Rijsbergen

M35, 10KM

16 Wim van Benthum 37:29

15/06, Heuvelrugloop, Maarn

M1012, 1KM

1 Celine Meixner 3:58

M40, 4.2KM

2 Andre Knop 16:23

VSEN, 4.2KM

1 Andrea van Lieshout 17:13

3 Hester Aris 18:46

4 Tessa Hodes 19:24

V35, 4.2KM

1 Carlien Harms 15:58

2 Joke Boon 19:05

6 Erna Koekoek 21:30

39 Teuni van Ziel 28:00

MSEN, 10KM

6 Gert-Jan Haze 38:40

38 Dennis Struis 46:11

M40, 10KM

1 Bob Schennach 38:12

2 Joost Doelman 39:04

3 Wilfred Greup 40:14

6 Albert Stavenga 41:57

21 Bert van den Berg 45:39

25 Berno Vink 45:56

36 Tim van Vliet 47:35

40 Theo Deur 48:37

43 Job van Hal 47:51

51 Rutger Thung 48:44

76 Albert Doelwijt 51:01

92 Godfried van Moorsel 52:19

128 Henk Goldberg 56:17

143 Bert Lokhorst 57:47

181 Goof Lindijer 1:07:47

V35, 10KM

1 Anneke Stavenga 40:18

2 Karin van der Giessen 43:25

8 Gerda Struis 49:28

15 Mirriam Ponds 53:35

30 Stefanie Snijders 55:39

60 Kristel Greup 59:53

M40, 21.1Km

4 Wijnand van Haselen 1:27:51

5 Ronald Dercksen 1:28:07

26 Ingmar van Beveren 1:42:19

M50, 21.1Km

1 Aart Stigter 1:14:42

2 Roberto Hofman 1:23:11

5 Wim van de Heuvel 1:28:54

15/06, Leijenloop, Opeinde

MANNEN, 5.2KM

1 Menco Schuurman 17:50

14/06, Loop door Houten

MANNEN, 5KM

5 Falco van Dijck 17:32

 10/06, Amersfoort City Run

5KM

2 Aart Stigter 16:28

13 Anneke Stavenga 19:29 (1e VROUW)

81 Elen Abbringh 23:59

10KM

62 Frank van der Mark 39:47

113 Albert Stavenga 42:45

09/06, Vuurtorenloop, Vlieland

M60, 10ZM

4 Johan Koops 1:43:36

08/06, Zwolse Halve Marathon Festival

MANNEN, 4EM

80 Cor Ruigendijk 28:36

MSEN, 21.1KM

21 Jorik Huizinga 1:21:08

M40, 21.1KM

10 José Vicente Requena Maat 1:27:32

14 Jos de Vries 1:29:41

M45, 21.1KM

16 Kees van de Wetering 1:33:35

M55, 21.1KM

2 Theo Boekema 1:26:18

V50, 21.1KM

5 Carla Boekema 1:44:09

10 Stijnie van Hees-de Vries 1:53:19

14 Marry Hooijer 2:04:20

VRECR, 21.1KM

737 Vera Hulsegge 2:15:08

08/06, Ter Steege Rijsserbergloop

V50, 5KM

3 Petra Jans 23:54

08/06, Dwars door Dongen

M45, 10KM

10 Christ Hendriks 39:54

05/06, Zomeravondcup, Utrecht

M35, 10KM

3 Falco van Dijck 38:10

M40, 10KM

1 Gerben Zomer 36:03

M45, 10KM

4 Ronald op der Heijde 39:40

M50, 10KM

1 Jos Broekhuis 37:27

2 Roberto Hofman 37:49

3 Rob Jansen 39:24

5 Frank van der Mark 40:27

VPRES, 10KM

19 Hubertine Hingstman 54:37

MPRES, 10KM

64 Ton Gloudemans 48:35

M45, 5KM

7 Andre Knop 21:14

V35, 5KM

2 Denise de Beer 22:16

03/06, Singelloop, Woerden

 M35, 10KM

15 Michel Schippers 45:31

16 Niels van der Rijst 45:38

M45, 10KM

8 Bas Swildens 42:57

02/06, Drie Dorpenloop, Kortenhoef

MANNEN, 21.1KM

1 Jos Broekhuis 1:18:51

02/06, Schutz Marathon Hoorn

M45, 42.2KM

1 Michel Entius 2:57:57

M55, 42.2KM

7 Bob Bock 3:55:55

M45, 21.1KM

5 Wim van den Heuvel 1:28:44

02/06, Zuidasrun, Amsterdam

MANNEN, 4EM

1 Aart Stigter 21;33

2 Bas Stigter 23:03

4 Gert-Jan Haze 23:32

VROUWEN, 4EM

15 Linda Westendorp 30:34

22 Ellen Abbringh 31:37

MANNEN, 10EM

14 Michel van Kats 1:03:32

02/06, Flow Ladiesrun, Eindhoven

VROUWEN, 5KM

3 Andrea van Lieshout 20:12

01/06, Cuneraloop, Rhenen

M35, 5KM

2 Rob Bijl 17:42

V35, 5KM

24 Denise de Beer 33:54

01/06, De halve van Nijkerk 600

V50, 21.1KM

1 Marja Bosje 1:43:17

01/06, Stuwwaltrail, Oosterbeek

MANNEN, 15KM

148 Tim van Vliet 1:53:35

MANNEN, TRAIL

192 Erik Dijksman 1:56:46

VROUWEN, TRAIL

300 Joke Boon 2:10:47

346 Erna Koekoek 2:23:00

31/05, Businessloop, Amersfoort

MANNEN, 10KM

2 Jan Stehouwer 38:24

31/05, 16e Veluwezoomloop, Dieren

MSEN, 15KM

4 Rutger Thung 1:03:01

28/05, Amersfoortse baancompetitie

800M

18 Aart Stigter 2:14.3

40 Ralph van de Pol 2:27.1

41 Joris Kuijs 2:27.5

49 Jan Stehouwer 2:33.7

54 Harrie van Hoof 2:35.3

58 Tim van Vliet 2:39.0

75 Joke Boon 3:09.0

76 Erna koekoek 3:22.7

77 Henk Fransen 3:26.8

25/05, Eemmeerloop, Bunschoten

M50, 50KM

2 Mik Borsten 3:56:56

26/05, 11e Marikenloop, Nijmegen

VJU, 5KM

26 Seda van Faassen 22:26

V45, 5KM

19 Joke Boon 23:54

23 Erna Koekoek 25:26

305 Roelie Vos 31:17

V55, 5KM

9 Hubertine Hingstman 24:40

VSR, 10KM

176 Liesbeth Beeks 49:39

V45, 10KM

394 Andrea Smits 1:00:29

26/05, 23e Leiden Marathon

5KM

31 Andrea van Lieshout 20:17

21.1KM

13 Rene Janssen 1:20:08

160 Nesrine Leene 1:34:21

42.2KM

12 Ruben Ruigendijk 2:54:18

169 Feike Visser 3:35:02

417 Andre van Elst 3:59:39

468 Maurice Koree 4:07:56

514 Goof Lindijer 4:09:27

26/05, AMC Loop, Amsterdam

MANNEN, 10KM

6 Bas Stigter 37:11

25 Peter van den Brink 40:39

26/05, 30e Unive Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen

M40, 42.195KM

13 John Meeuwesen 3:40:29

M45, 21.1KM

4 Wim van den Heuvel 1:28:36

26/05, SDU Royal Ten, Den Haag

MSEN, 10KM

30 Roelof Reitsma 42:53

M35, 10KM

18 Spas Gueorguiev 39:47

M45, 21.1KM

2 Fred Hazeleger 35:35

25/05, Borås UltraMarathon

VROUWEN, 50 Mijl

1 Susan van Duijl 9:28:34

25/06, Molen tot Molenloop, Garderen

MANNEN, 5KM

14 Erik Slagt 20:50

24/06, Nesseloop, Amsterdam

MANNEN, 7KM

1 Menco Schuurman 24:04

24/05, Trackmeeting, Utrecht

MSEN, 1500M

32 Sake Timmermans 5:18.11

V45, 3000m

1 Anneke Stavenga 11:07.48

M35, 3000M

5 Falco van Dijck 10:29.95

M40, 3000M

1 Gerben Zomer 9:42.92

M50, 3000m

2 Rob Jansen 10:42.37

22/05, Zomeravondcup, Utrecht

MSEN, 10KM

2 Martijn van Driel 33:53

M35, 10KM

3 Falco van Dijck 40:02

M45, 10KM

11 Paul van Brakel 45:04

M50, 10KM

1 Jos Broekhuis 36:35

5 Frank van der Mark 39:53

VPRES, 10KM

20 Hubertine Hingstman 54:00

M45, 5KM

3 Andre Knop 20:21

20/05, De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar

MSEN, 4.5KM

61 Arwin Dorregeest 23:59

MSEN, 10KM

4 Jorik Huizinga 35:37

20/05, Hardloop4daagse (100KM), Vaassen

VSEN, 20.3KM

Kim Baner 1:50:23

20/05, Hardloop4daagse (60KM), Vaassen

V35, 20.3KM

1 Denise de Beer 1:45:16

M40, 20.3KM

5 Rutger Thung 1:29:27

M50, 20.3KM

2 Roberto Hofman 1:24:26

M60, 20.3KM

2 Jan Holterman 1:41:32

19/05, Hardloop4daagse (100KM), Hoog Buurlo

VSEN, 19.1KM

2 Kim Baner 1:45:16

19/05, Hardloop4daagse (100KM), Berg en Bos

VSEN, 8.4KM

2 Kim Baner 44:10

19/05, Hardloop4daagse (60KM), Berg en Bos

V35, 8.4KM

1 Denise de Beer 41:27

M40, 8.4KM

8 Rutger Thung 35:51

M50, 8.4KM

1 Roberto Hofman 33:40

M60, 8.4KM

4 Jan Holterman 41:58

19/05, 30e Wallenloop, Naarden

VROUWEN, 14KM

2 Marja Bosje 1:10:19

18/05, IJsselsteinloop

MANNEN, 21.1KM

25 Rob Jansen 1:25:47

MANNEN, 5KM

8 Michel van Kats 18:01

18/05, Hardloop4daagse (100KM), Loenen

VSEN, 14.6KM

2 Kim Baner  1:13:24

18/05, Hardloop4daagse (60KM), Loenen

V35, 14.6KM

1 Denise de Beer 1:12:59

M40, 14.6KM

6 Rutger Thung 1:01:38

M50, 14.6KM

1 Roberto Hofman 56:29

M60, 14.6KM

3 Jan Holterman 1:10:33

18/05, Hardloop4daagse (100KM), ’t Leesten

VSEN, 20.4KM

1 Kim Baner 1:44:49

17/05, Hardloop4daagse (100KM), Hoog Soeren

VSEN, 17.1KM

1 Kim Baner 1:23:39

17/05, Hardloop4daagse (60KM), Hoog Soeren

V35, 17.1KM

5 Denise de Beer 1:37:47

M40, 17.1KM

5 Rutger Thung 1:11:17

M50, 17.1KM

1 Roberto Hofman 1:07:07

M60, 17.1KM

1 Jan Holterman 1:18:16

15/05, Hooglandse Dorpsloop

HEREN, TRIMLOOP

15 Jochem Weijzen 29:00

 14/05, Amersfoortse Baancompetitie

1500M

9 Aart Stigter 4:26.9

21 Hakim Najib  4:44.6

45 Jan Stehouwer 5:01.7

55 Ralph van de Pol 5:15.3

64 Joris Kuijs 5:27.4

73 Erik Slagt 5:44.3

84 Joke Boon 6:23.0

85 Harrie van Hoof 6:35.8

86 Erna Koekoek 7:02.9

88 Henk Fransen 7:10.7

14/05, Rabobank 10 Engelse Mijlen, Epe

M55, 10EM

5 Theo Boekema 1:05:55

12/05, Volkswagen Prague Marathon, Praag

MSEN, 42.2KM

250 Michel van Kats 3:18:33

12/05, Dijkenloop, Volendam

21.1KM

19 Ruben Ruigendijk 1:27:50

67 Cor Ruigendijk 1:40:39

12/05, Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen

HEREN, 9.4KM

6 Hakim Najib 43:19

DAMES, 9.4KM

32 Ellen Abbringh 1:00:08

HEREN, 16.8KM

54 Tim van Vliet 1:27:20

DAMES 16.8KM

35 Joke Boon 1:43:11

96 Anita Damen 1:53:54

100 Marjon van Eck 1:53:54

101 Erna Koekoek 1:55:08

124 Martine Vink-Verbocht 2:02:51

HEREN, 31.6Km

55 Gert-Jan Haze 2:44:33

60 Ronald van Leeuwen 2:46:03

63 Roberto Hofman 2:47:14

260 Erik Dijksman 3:25:19

DAMES, 31.6Km

26 Denise de Beer 3:22:54

11/05, NK/WK 24 UUR, Steenbergen

MSEN, NK 24UUR

2 Ritchie Limaheluw 127.277KM

M35, NK 24UUR

1 Jeroen Renes 235.043KM

M40, NK 24UUR

3 Endymion Kasanardjo 174.336KM

4 Remco Schellingerhout 94.879KM

M50, NK 24UUR

5 Piet Abma 76.366KM

M55, NK 24UUR

4 Bob Bock 101.822KM

V45, NK 24UUR

1 Wilma Dierx 224.664KM

09/05, 41e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne

M60, 15KM

2 Henk van Zantvoort 1:04:53

09/05, De 15KM van Smaal Standdaarbuiten

MSEN, 15KM

13 Jaimy Kousarou 1:18:51

09/05, Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

MSEN, 10KM

88 Roelof Reitsma 43:11

M40, 10KM

15 Rutger Thung 40:04

V35, 10KM

10 Carola Nell 49:20

MSEN, 5KM

40 Fulco Rook 20:05

100 Hans Arkesteijn 23:41

09/05, De Loop van Leidsche Rijn, Vleuten

MSEN, 15Km

7 Martijn van Driel 52:29

M35, 15KM

27 Bilbo Schreiner 1:05:37

127 Jelle Koerselman 1:13:53

180 Niels van Rijst 1:18:59

M45, 15Km

5 Rob Jansen 59:52

15 Jeroen Peek 1:05:11

74 Herman van Dam 1:13:02

113 Ton Gloudemans 1:17:14

265 Jack van den Hengel 1:48:46

M55, 15KM

7 Gert Hekkert 1:10:18

33 Toon van Bemmel 1:18:15

42 Piet van Dijck 1:21:07

V55, 15KM

9 Hubertine Hingstman 1:22:57

ESTAFETTE, 15KM

1 Nesrine Leene / Falco van Dijck 59:11

08/05, Alkmaar City Run by Night

MSEN, 10KM

11 Ruben Ruigendijk 35:55

M55, 10KM

5 Cor Ruigendijk 44:46

VSEN, 10KM

1 Irene Zonneveld 37:29

MRECR, 5KM

1 Max Rijs 16:38

07/05, Zomeravondcup 2, Utrecht

M45, 10KM

9 Marco Mocking 43:30

M50, 10KM

1 Jos Broekhuis 36:37

2 Roberto Hofman 36:56

8 Frank van der Mark 41:04

V45, 10KM

1 Ruda van Zeijst 41:26

05/05, Ronde van Cothen

M40, 10KM

2 Bob Schennach 38:58

MSEN, 5KM

3 Victor Aris 22:27

M40, 5KM

10 Wim Streng 32:12

VSEN, 5KM

1 Hester Aris 23:19

V40, 5KM

1 Carlies Harms 20:11

05/05, Trailrun Leudel, Heythuysen

MANNEN, 13.5KM

26 Tim van Vliet 1:06:14

05/05, Liberty Run, Waalwijk

M45, 5EM

5 Christ Hendriks 30:50

04/05, Helsinki City Run

M40, 21.1KM

11  Jeroen Plevier 1:22:04

30/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

MEISJES <12Jaar, Jeugdloop

1 Celine Meixner 9:31

MANNEN, 5KM

14 Albert Stavenga 19:37

36 Ron Fortman 23:16

48 Henk Fransen 25:08

VROUWEN, 5KM

2 Anneke Stavenga 18:55

5 Tessa Hodes 23:51

15 Erna Koekoek 26:12

62 Josephine Boeve 43:41

MMAS, 10KM

1 Roberto Hofman 37:40

3 Bob Schennach 38:15

4 Joost Doelman 39:28

9 Wilfred Greup 41:55

13 Ron Fredriks 43:54

38 Bert Dix 48:53

VSEN, 10KM

1 Corelien Kloek 39:22

VMAS, 10KM

5 Denise de Beer 49:35

30/04, Breakfast Run, Hendrik Ido Ambacht

VSEN, 10KM

4 Andrea van Lieshout 41:58

27/04, 9e Krakelingenloop, Heukelum

MSEN, 10KM

12 Michel van Kats 37:37

M45, 10KM

15 Arnold Schiphof 42:25

23/04, Amersfoorste Baancompetitie

 5000M

2 Aart Stigter 16:11.7

26 Jan Stehouwer 18:12.4

37 Hakim Najib 18:38.2

63 Erik Slagt 20:45.5

68 Joris Kuijs 21:19.2

69 Tim van Vliet 21:19.6

78 Jean-Michel Chavernac 23:04.9

79 Henk Fransen 25:12.6

80 Erna Koekoek 26:01.3

21/04, Enschede Marathon

M55, 42.2KM

11 Gerard van Maurik 3:34:13

20 Jan Nuenen 3:43:09

36 Bob Bock 3:53:40

M35, 21.1KM

7 Marco Vet 1:21:14

M45, 21.1KM

34 Wim van den Heuvel 1:33:42

60 Rob Somsen 1:37:55

MANNEN, 10KM

3 Jorik Huizinga 36:37

VROUWEN, 5KM

9 Seda Faassen 23:10

21/04, 2e Zaanse Jubileumloop, Krommenie

M35, 10EM

5 José Vicente Requena Maats 1:03:59

11 Feike Visser 1:09:12

27 Jeroen van Vuuren 1:17:37

21/04, Spieren voor Spieren City Run, Hilversum

M40, 10KM

8 Edwin van der Heijden 40:33

M50, 10KM

3 Jos Broekhuis 36:06

5 Roberto Hofman 36:59

11 Rob Jansen 39:22

12 Joost Paulides 40:05

VSEN, 10KM

10 Denise de Beer 47:53

MPRES, 10KM

11 Bas Stigter 38:39

VPRES, 10KM

85 Linda Westendorp 53:00

20/04, Limburgs Zwaarste

HEREN, 60KM

6 Mik Borsten 6:03:54

20/04, Voorjaarsrun, Beesel

M60, 10KM

1 Henk van Zantvoort 41:36

20/04, Amazing Koploop, Amerongen

MANNEN, 5KM

4 Andre Knop 22:25

5 Tim van Vliet 22:48

22 Bert Korendijk 29:01

VROUWEN, 5KM

1 Inge Dijkman 22:57

2 Denise de Beer 24:18

3 Tessa Hodes 25:25

4 Joke Boon 26:06

5 Ans van Veenendaal 26:27

8 Erna Koekoek 28:31

38 Willeke van Verseveld 33:47

39 Conny Hardiek 33:47

MANNEN, 10KM

6 Bob Schennach 40:47

12 Wilfred Greup 46:16

15 Bert van de Berg 46:41

16 Berno Vink 48:21

22 Erik Dijksman 49:20

28 Toon van Bemmel 51:41

31 Bert Dix 52:58

36 Walter Tesselhoff 53:51

44 Theo van Eijndthoven 56:55

45 Johan Berkhoudt 56:59

VROUWEN, 10KM

2 Karin van der Giessen 46:01

10 Marian van Eijndthoven 56:21

12 Miriam Ponds 57:48

16 Marjon van Eck 58:55

20/04, Marathon Zeeuws Vlaanderen

V50, 42.2KM

1 Marja Bosje 3:48:54

19/04, Bergrace by Night, Wageningen

V45, 5KM

2 Erna Koekoek 31:56

16/04, Zomeravondcup, Utrecht

MSEN, 10KM

2 Martijn van Driel 34:27

M45, 10KM

10 Paul van Brakel 44:03

M50, 10KM

1 Roberto Hofman 36:56

3 Jos Broekhuis 38:55

V45, 10KM

1 Anneke Stavenga 40:11

2 Ruda van Zeijst 42:14

MPRES, 10KM

74 Teun Lamers 47:44

M45, 5KM

1 Marco Mocking 20:49

 15/04, Boston Marathon

VSEN, 42.2KM

217 Nesrine Leene 3:06:28

14/04, ABN AMRO Marathon Rotterdam

MSEN, 42.2KM

335 Ruben Ruigendijk 3:26:48

594 Sake Timmermans 3:46:38

694 Michael Zwier 3:54:09

M35, 42.2KM

69 Jorik Huizinga 2:56:37

96 Dennis van der Hoeven 3:03:43

839 Maurice Koree 4:43:38

M40, 42.2KM

190 Rutger Thung 3:24:25

716 Bilbo Schreiner 4:08:18

M45, 42.2KM

33 René Janssen 2:55:17

52 Frank Heijmink 3:01:05

95 Richard Groenendijk 3:10:13

99 Crist Hendriks 3:11:20

425 Herman van Dam 3:47:40

M50, 42.2KM

61 Frank van der Mark 3:15:02

211 Jacques Kusters 3:42:16

321 Theo van de Ven 3:57:04

513 Ron Fredriks 4:15:51

M55, 42.2KM

118 Cor Ruigendijk 3:51:32

252 Bob Bock 4:20:53

M60, 42.2KM

127 Gert van Ziel 4:28:46

V40, 42.2KM

101 Annette Bax 4:03:44

14/04, AD 5KM Loop, Rotterdam

MANNEN, 5KM

467 Ruben Ruigendijk 30:08

468 Cor Ruigendijk 30:09

501 Ronald Guijt 30:39

14/04, Mediweert Halve Marathon, Weert

M60, 21.1KM

2 Henk van Zantvoort 1:33:25

14/04, Nescioloop, Amsterdam

M35, 15KM

5 Sigmar Kock 56:25

V35, 15KM

1 Anja van ’t Schip 59:26

14/04, Molenbroektrimloop, Gemert

MANNEN, 15KM

1 Antonio Duijmelinck 54:34

13/04, Rabobank Kippenren, Barneveld

HMAS, 21.1KM

2 Henry Wondergem 1:28:15

11 Rob Bijl 1:37:17

VSEN, 10.5KM

1 Andrea van Lieshout 45:56

VMAS, 10.5KM

5 Marja Bosje 50:14

07/04, Dwars door Dordt, Dordrecht

M40, 10KM

7 Rutger Thung 39:47

M50, 10KM

9 Ron Huizer 39:16

07/04, 7e Drutenloop, Druten

M35, 21.1KM

91 Cornelis de Stigter 2:04:08

07/04, SportOptimaalRun, Amerongen

MANNEN, 5KM

4 Joost Doelman 21:29

7 Victor Aris 23:22

11 Theo Deur 24:40

16 Johan Berkhoudt 26:33

20 Martin van Geffen 28:18

24 Bert Korendijk 29:15

VROUWEN, 5KM

3 Hester Aris 24:46

4 Christa Slok 25:02

36 Kristie Raatgever 33:00

42 Conny Hardiek 35:29

MANNEN, 10KM

1 Aart Stigter 35:47

4 Roberto Hofman 39:08

6 Falco van Dijck 39:45

7 Bob Schennach 39:49

9 Rob Jansen 43:03

10 Alwin de Lijster 44:43

11 Ron Fredriks 44:56

15 Erik Dijksman 47:08

24 Goof Lindeijer 51:25

27 Ron Fortman 52:38

34 Piet van Dijck 55:05

35 Theo van Eijndthoven 55:25

39 Godfried van Moorsel 56:59

40 Gert van Ziel 57:51

VROUWEN, 10KM

1 Karin van der Giessen 44:48

5 Renee van der Maesen 49:44

6 Marja Bosje 49:45

15 Mirriam Ponds 56:24

20 Marjon van Eck 57:58

CANICROSS, 5KM

4 Ian Zwaan 18:13

5 Carlien Harms 18:41

11 Maureen Schoutsen 21:17

03/04, Campusloop, Enschede

MANNEN, 4EM

16 Michael Zwier 25:03

01/04, 12e De Zestig van Texel

MANNEN, 120KM

7 Jeroen Renes 11:39:55

15 Ritchie Limaheluw 12:31:43

VROUWEN, 120KM

1 Wilma Dierx 11:56:59

M40, 60KM

25 Endymion Kasanardjo 5:45:30

M45, 60KM

13 Frank Heijmink 5:14:51

M50, 60KM

40 Ron Aret 6:39:46

V50, 60KM

6 Margot Baars 6:20:53

 

01/04, 16e Drielandenloop, Losser

DAMES, 15KM

8 Annelies Lageschaar 1:13:00

HEREN, 10KM

8 Michael Zwier 41:53

01/04, Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen

M55, 10EM

1 Henk van Zantvoort 1:10:12

01/04, 37e Rabobank Paasloop, Boxtel

M35

10 Eric Aarts 59:22

01/04, Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht

M50, 10KM

10 Ron Huizen 40:44

01/04, Lions Heuvelloop, Overveen

V35, 15Km

3 Paula IJzerman 1:22:51

MRECR, 15KM

47 Johan Koops 1:24:46

30/03, Decathlon Cretes de Spa

Trail 55 km

129 José Vicente Requena Maats 6:16:15

164 Tom van der Veldt 6:25:12

26/03, Amersfoortse Baancompetitie

3000M

8 Aart Stigter 9:45.7

41 Jan Stehouwer 10:43.9

61 Ralph van de Pol 11:35.1

78 Erik Slagt 12:15.3

90 Tim van Vliet 12:33.7

91 Joris Kuijs 12:34.4

94 Harrie van Hoof 12:39.1

102 Joke Boon 13:50.9

105 Henk Fransen 15:01.3

106 Erna Koekoek 15:27.3

24/03, 19e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop

MSEN, 10EM

7 Michael Zwier 1:15:38

V40, 5EM

1 Annelies Lageschaar 37:24

24/03, Weir Mineral Venloop, Venlo

M35, 21.1KM

21 Martell Demarteau 1:22:13

M45, 21.1KM

6 René Janssen 1:18:21

M55, 21.1KM

20 André Roelofs 1:32:42

M60, 21.1KM

10 Henk van Zantvoort 1:35:00

V40, 21.1KM

3 Anja van ’t Schip 1:23:05

V45, 21.1KM

2 Stijntje Reulen 1:23:12

V55, 21.1KM

2 Inge Dijkman 1:36:43

V55, 10KM

1 Evelyn Cortenbach 47:26

24/03, 6e Runnersworld Zandvoort Circuit Run

MSEN, 12KM

40 Ruben Ruigendijk 50:38

44 Michal Szafranski 51:24

M35, 12KM

13 Jeroen van Vuuren 57:33

14 Johan Bruijn 57:40

16 Niels van der Rijst 59:26

M40, 12KM

3 Jeroen Plevier 46:05

8 René Drost 50:43

M45, 12KM

4 Remco Schram 48:01

M50, 12KM

10 Guido Vingerhoeds 54:48

M55, 12KM

9 Cor Ruigendijk 57:46

VSEN, 12KM

24 Thyra de Jongh 1:02:07

V55, 12KM

5 Marja Bosje 58:27

MRECR, 12KM

1992 Johan Koops 1:07:47

MANNEN, 5KM

8 Max Rijs 18:10

VROUWEN, 5KM

446 Wendy Ruigendijk 31:18

447 Rachel Ruigendijk 31:18

23/03, Run Bike Run Bike Run Pentathlon, Veenendaal

Duo’s, 1.41, 10.48, 3.45, 1.86, 1.67km

13 Theo Deur en Andre Knop

23/03, De 32 van Kampen

MANNEN, 32KM

15 Michel van Kats 2:15:59

56 Bas Swildens 2:31:35

76 Gerard van Maurik 2:34:59

MANNEN, 21.1KM

29 Jos de Vries 1:39:28

23/03, 37e Halve van Hercules, Dordrecht

M45, 21.1KM

12 Arnold Schiphof 1:34:31

M55, 21.1KM

5 Arie van der Stel 1:35:08

17/03, Grand Trail Nisramont, La Roche en Ardennes

14km mixed team

9 Joke Boon en Harrie van Hoof 1:47:39

21 Erna Koekoek en Tim van Vliet 2:04:23

14km women team

3 Anita Damen en Marianne Brummel 1:52:38

17/03, Hollandia’s Dijkenloop, Hoorn

HEREN, 21.1KM

4 Michel Entius 1:23:08

17/03, Sultanaloop, Zaandam

MANNEN, 16.1KM

11 Feike Visser 1:08:54

17/03, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid

M35, 10KM

1 Geordie Klein 33:41

MSEN, 30KM

1 Michal Szaeranski 2:14:53

M35, 30KM

8 Jeroen Plevier 2:14:16

15 Jeroen van Vuuren 2:52:38

17/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

V55, 10KM

3 Marja Bosje 47:36

16/03, Kruidenloop, Wapenveld

M40, 16.1KM

10 Jos de Vries 1:11:32

M50, 16.1KM

3 Theo Boekema 1:08:15

V40, 16.1KM

4 Carla Boekema 1:18:08

16/03, 61e Reeuwijkse Plassenloop

 M50, 15KM

2 Roberto Hofman 57:23

16/03, Veluwepoortloop, Nijkerk

VMAS, 10KM

1 Inge Dijkman 45:32

12/03, Amersfoortse Baancompetitie

5000M

37 Jan Stehouwer 18:42.6

63 Ralph van de Pol 20:08.8

82 Tim van Vliet 21:29.9

89 Harrie van Hoof  22:14.2

91 Joris Kuijs 22:33.8

96 Jean-Michel Chavernac 23:46.4

99 Joke Boon 24:26.9

100 Henk Fransen 25:48.1

102 Erna Koekoek 27:02.4

10/03, ABN AMRO CPC Loop, Den Haag

MSEN, 21.1KM

153 Michel van Kats 1:21:56

M35, 21.1KM

35 Jorik Huizinga 1:21:20

53 Falco van Dijck 1:23:40

62 Spas Gueorguiev 1:25:16

294 Bert Heesakkers 1:40:46

M40, 21.1KM

16 Sigmar Kock 1:20:35

25 Marco Vet 1:21:46

18 Jeroen Plevier 1:22:27

97 Jeroen van ’t Verlaat 1:31:17

145 Bilbo Schreiner 1:34:41

M45, 21.1KM

33 Bob Schennach 1:25:44

74 Wim van den Heuvel 1:31:51

M50, 21.1KM

1 Roberto Hofman 1:21:05

92 Theo van de Ven 1:39:39

133 Paul Gordijn 1:44:10

M55, 21.1KM

280 Henk Keen 2:03:21

V35, 21.1KM

39 Denise de Beer 1:52:42

V40, 21.1KM

1 Anja van ’t Schip 1:23:21

V45, 21.1KM

235 Fonny Pasma 2:17:41

MANNEN, 10KM

1257 Uco Sobering 50:42

2457 Johan Berkhoudt 54:20

10/03, 30 van Tilburg

MANNEN, 30KM

3 Crist Hendriks 2:09:19

09/03, Halve van Oostvoorne

HSEN, 21.1KM

5 Menco Schuurman 1:17:36

09/03, SallandTrail, Nijverdal

DAMES, 25KM

9 Marja Bosje 2:14:09

10 Kim Baner 2:15:45

09/03, Halve Marathon Harderwijk

H50, 21.1Km

1 Geert Meijer 1:27:48

HEREN, 10.5KM

61 Gerard van Maurik 49:14

09/03, 10e Securelink 5EM Run, Ameide

M45, 5EM

13 Arnold Schiphof 33:20

09/03, Halve Marathon De Waal

M50, 21.1KM

7 Theo Backer 1:48:33

03/03, Atag Achtkastelenloop, Vorden

MSEN, 30KM

6 Michael Zwier 2:23:12

M35, 30KM

5 Jorik Huizinga 2:01:01

M55, 30KM

23 Theo Boekema 2:32:23

V45, 30Km

4 Carla Boekema 2:32:23

03/03, Amersfoortse Bergcross

M35, 8.8KM

1 Paul Verkleij 32:27

M55, 8.8KM

5 Toon van Bemmel 45:49

03/03, Rico Salvettiloop, Moergestel

MSEN, 15KM

2 Christ Hendriks 1:00:03

03/03, 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

VSEN, 20KM

10 Nesrine Leene 1:27:26

MSEN, 20KM

24 Fulco Rook 1:33:23

M35, 20KM

6 Martell Demarteau 1:17:47

7 Menno de Jong 1:27:17

M40, 20KM

6 Gerben Zomer 1:18:11

M45, 20KM

9 Kees van de Wetering 1:42:11

M55, 20KM

12 Cor Ruigendijk 1:35:20

MPRES, 20KM

332 Aad van de Kleut 1:45:39

MPRES, 10KM

80 Gerard van Maurik 43:14

150 Ruben Ruigendijk 44:25

03/03, Berden Voorjaarsloop, Venlo

M60, 10KM

Henk van Zantvoort 1:04:07

03/03, Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo

V35, 6KM

3 Linda Valent 27:52

MSEN, 9KM

17 Jeroen van Vuuren 40:31

M40, 9KM

10 José Vicente Requena Maats 34:57

03/03 Trappenbergloop, Huizen

M45, 10KM

2 Jos Broekhuis 36:50

02/03, Veneboerloop, Drachten

HEREN, 10KM

18 Menco Schuurman 33:56

02/03, DES Halve Marathon, Eersel

M35, 21.1KM

1 Antonio Duijmelinck 1:18:17

02/03, 3Bergenloop, Driebergen

MPRES, 6KM

11 Albert Stavenga 24:36

19 Harrie van Hoof 27:31

34 Peter van den Brink 31:24

VPRES, 6KM

3 Ans van Veenendaal 28:17

MPRES, 12KM

5 Michel van Kats 48:02

12 Rob Jansen 50:35

29 Andre Knop 55:19

35 Tim van Vliet 56:27

92 Paul Gies 1:02:58

95 Ron Fortman 1:02;57

103 Harrie Swarte 1:03:49

VPRES, 12KM

1 Anneke Stavenga 50:51

3 Inge Dijkman 55:16

45 Els Gies 1:08:50

HPRES, 12KM

58 Alwin de Lijster 1:39:16

117 Erik Dijksman 1:46:34

164 Goof Lindijer 1:50:59

183 Gert van Ziel 1:53:02

269 Cornelis de Stigter 2:15:14

VPRES, 21.1KM

4 Liselotte Verschuuren 1:38:58

20 Petra Schoon 1:50:12

MPRES, 21.1KM

41 Feike Visser 1:36:30

CANICROSS, 6KM

2 Carlien Harms 21:34

3 Ian Zwaan 21:27

6 Maureen Schouten 25:26

23/02, Knotwilgenloop, Woerden

HSEN, 21.1KM

3 Sake Timmermans 1:33:25

17/02, Ave Leudal Cross, Haelen

M60, LANGE CROSS
3 Henk van Zantvoort 42:14

17/02, Atledo Cross, Dongen

M35, 9700M
4 Wim van Benthum 37:57

M45, 7800M
3 Cornelis de Stigter 29:48

10/02, Dinkelloop, Losser

MSEN, 10KM

1 Caimin Stevens 36:41

M50, 10KM

5 Ron Fredriks 47:22

10/02, Groet uit Schoorl Run

VSEN, 30KM

6 Nesrine Leene 2:14:40

M35, 30KM

9 Dennis Vd Hoeven 2:00:21

43 Feike Visser 2:29:54

M45, 30KM

74 Herman van Dam 2:30:55

M50, 30KM

21 Bas Swildens 2:21:07

M55, 30KM

30 Cor Ruigendijk 2:35:45

M60, 30KM

5 Jan Holterman 2:24:23

VSEN, 21.1KM

13 Andrea van Lieshout 1:39:08

V35, 21.1KM

2 Irene Zonneveld 1:25:40

V40, 21.1KM

11 Linda Valent 1:42:07

V45, 21.1KM

37 Ellen van Dijk-v d Meulen 1:54:07

V50, 21.1KM

73 Floor Pull ter Gunne 2:10:41

V55, 21.1KM

3 Marja Bak 1:43:12

4 Marja Bosje 1:46:05

MSEN, 2.1KM

102 Fart Meijer 2:43:05

M35, 21.1KM

149 Willem-Jan Megens 1:56:32

M40, 21.1KM

24 Arjen Slot 1:28:13

47 Bilbo Schreiner 1:33:32

M45, 21.1KM

16 Bastiaan Visser 1:26:44

147 Rob Verheijde 1:48:05

270 Jack van den Hengel 2:12:13

M50, 21.1KM

6 Jan Rademaker 1:26:11

M55, 21.1KM

59 Albert Doelwijt 1:51:49

65 Henk Keen 1:51:33

M35, 10KM

19 Johan Bruijn 44:37

20 Jeroen van Vuuren 45:26

M40, 10KM

24 Johan Slootweg 51:08

M50, 10KM

22 Erik van der Schee 52:47

MRECR, 10KM

2 Michiel Stiemer 36:48

09/02, 39e Februariloop, Bennekom

VROUWEN, 5KM

5 Seda van Faassen 25:09

MANNEN, 21.1KM

35 Alwin de Lijster 1:43:16

09/02, Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland

H50, 25KM

13 Ron Huizer 1:53:45

09/02, De 8e Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede

MANNEN, 10KM

20 Jan Guiljam 43:43

09/02, Kruikenloop, Tilburg

M45, 15KM

8 Christ Hendriks 1:00:01

03/02, Midwintermarathon, Apeldoorn

MSEN, 42.2KM

28 Ritchie Limaheluw 3:49:23

M40, 42.2

16 Rutger Thung 3:15:11

M45, 42.2KM

10 Frank Heijmink 2:55:40

137 Raoul Huisman 4:28:09

M55, 42.2KM

42 Bob Bock 4:07:38

M60, 42.2KM

5 Jan van Nuenen 3:43:16

V35, 42.2KM

5 Bantita Haeve-Busicha 3:34:44

V40, 42.2KM

10 vera Hulsegge 3:47:34

V45, 42.2KM

1 Wilma Dierx 3:27:12

MANNEN, Asselronde

39 Jorik Huizinga 1:52:32

49 Ron Huizer 1:53:01

65 Martell Demarteau 1:54:40

76 Michel van Kats 1:55:39

139 Michael Zwier 2:00:37

275 Jan Holterman 2:09:43

526 Bas Klein 2:16:43

565 Wim van den Heuvel 2:19:31

590 Theo Boekema 2:19:22

592 Ron Fredriks 2:18:45

1108 Gert van Ziel 2:36:26

VROUWEN, Asselronde

45 Kim Baner 2:16:32

60 Carla Boekema 2:19:22

MANNEN, Mini-Marathon

65 Ad van Munster 1:16:29

89 Cornelis de Stigter 1:15:40

112 André Roelofs 1:20:17

170 Bob Schennach 1:23:11

885 Albert Doelwijt 1:36:43

1181 Pieter Koevoets 1:40:53

1675 Henk Fransen 1:46:35

VROUWEN, Mini-Marathon

64 Marja Bosje 1:31;42

225 Dith Carroccio 1:41:14

357 Ellen Abbringh 1:44:22

699 Daphne Kloosterman 1:53:51

1019 Fonny Pasma 2:04:13

MANNEN, Acht van Apeldoorn

295 Harrie van Hoof 38:20

566 Patrick Aris 41:58

VROUWEN, Acht van Apeldoorn

45 Joke Boon 38:44

119 Erna Koekoek 43:30

259 Anneke Kocks 43:57

770 Karen Dijkmans 51:24

1062 Lettie Ambagtsheer 51:20

1223 WTHM Vergeer 52:09

03/02, Tatasteel/Runenrsworld Duincross, Castricum

JONGENS, 2.3KM

11 Silas de Bruin 10:18

MEISJES, 2.3KM

4 Luna de Bruin 10:25

V35, 6.4KM

1 Esther van Heerde 25:34

MSEN, 11.3KM

16 Jeroen van Vuuren 52:44

M40, 11.3KM

1 Geordie Klein 38:25

8 Bas de Bruin 45:28

9 José Vicente Requena Maats 45:49

02/02, BVC Cross, Rhenen

MEISJES PUP A

1 Celine Meixner 3:45

VMAS, Korte Cross

1 Joke Boon 21:04

7 Erna Koekoek 25:35

MMAS, Korte Cross

8 Richard van Keulen 17:59

12 Tim van Vliet 19:11

13 Peter Zwaan 19:15

15 Harrie van Hoof 19:47

19 Peter van der Linden 20:17

23 Jean-Michel Chavernac 20:54

28 Henk Fransen 24:18

MMAS, Lange Cross

1 Aart Stigter 39:17

12 Andre Knop 48:31

14 Erik Dijksman 49:50

27/01, Lijfstijl Centrum Trail Xperience, Den Helder

VROUWEN, 14KM

1 Corelien Kloek 1:40:15

8 Anniek Hylkema 1:51:08

27/01, 2e Lengkeek Kruining Gorscross, Oostvoorne

HEREN, 12.6KM

5 Martell DEmarteau 59:12

9 Jeroen van ’t Verlaat 1:02:20

27/01, Safari Run, Arnhem

VSEN

2 Esther Lauret 20:33

3 Seda van Faassen 22:56

V35

3 Carlien Harms 21:43

26/01, 8e Nimberg Hunebedloop, Havelte

M40, 15Km

2 René Poppe 58:48

26/01, 24e Physui Fit Dirk IV Loop, Hoornaar

MSEN, 10KM

7 Menco Schuurman 34:15

M45, 10KM

12 Arnold Schiphof 41:28

20/01, 1e Hivernal Trail, Landgraaf

MANNEN, 30KM

4 Ronald van Leeuwen 2:35:04

16 Gert-Jan Haze 2:44:10

23 Ronald Dercksen 2:45:40

MANNEN, 14KM

70 Harrie van Hoof 1:45:07

DAMES, 14KM

11 Joke Boon 1:45:07

26 Erna Koekoek 2:02:06

20/01, Ruitenburg Halve, Maassluis

MANNEN, 10KM

11 Spas Gueorguiev 39:54

20/01, Vondelparkloop, Amsterdam

M35, 10KM

8 Erwin Evers 39:53

MTRIMLOOP, 6.7km

3 Bas Stigter 27:12

20/01, 49ste Abdijcross, Kerkrade

M55, 7400M

1 Andre Roelofs 34:16

19/01, Overbosch en Heideloop, Garderen

VROUWEN, 10KM

3 Inge Dijkman 45:56

13/01, BAV Wintercup, Baarn

M35, 10KM

7 Michel van Liempdt 37:54

M45, 10KM

9 Edwin van der Heijden 40:39

M50, 10KM

2 Jos Broekhuis 37:51

V45, 10KM

2 Ruda van Zeijst 45:42

13/01, Halve Marathon van Egmond aan Zee

MSEN, 21.1KM

128 Jeroen Meijer 1:23:36

139 Ruben Ruigendijk 1:24:26

141 Michel van Kats 1:25:12

172 Michael Zwier 1:28:25

182 Beau Sem Mees De Ruiter 1:29:52

225 Bart Vendrig 1:37:57

245 Niels Vertelman 1:45:34

269 Jaimy Koursarou 1:56:59

M35, 21.1KM

23 Jorik Huizinga 1:24:00

24 Guido van Meeteren 1:24:34

26 Roderik Met 1:25:12

88 Johan Bruijn1:39:36

95 Bert Heesakkers 1:42:11

115 Willem-Jan Megens 1:55:27

M40, 21.1KM

71 José Vicente Requena Maats 1:27:19

74 Bas de Bruin 1:28:05

78 René Drost 1:28:00

108 Bilbo Schreiner 1:34:09

128 Oscar van Zelst 1:36:57

M45, 21.1KM

69 Wim van den Heuvel 1:31:51

126 Wouter Schuddeboom 1:38:34

144 Rob Somsen 1:40:54

M50, 21.1KM

77 Ron Fredriks 1:40:58

86 Willem van Dijken 1:42:42

94 Erik Luijf 1:43:49

123 Paul Gordijn 1:48:36

148 Jean-Michel Chavernac 1:55:58

M55, 21.1KM

32 Nico Bes 1:35:50

77 Cor Ruigendijk 1:45:07

81 Jack Paassen 1:45:44

117 Henk Keen 1:55:18

M60, 21.1KM

19 Jan Holterman 1:38:43

VSEN, 21.1KM

26 Nesrine Leene 1:32:19

V35, 21.1KM

1 Irene Zonneveld 1:24:53

V40, 21.1KM

28 Vera Hulsegge 1:46:11

V45, 21.1KM

41 Erna Koekoek2:01:52

V55, 21.1KM

7 Marja Bak-Wokke 1:42:31

27 Marry Hooijer 1:51:53

BUSRECR, 21.1KM

103 Arnold Schiphof 1:36:01

MRECR, 21.KM

65 Gert-Jan Haze 1:26:54

124 Bastiaan Visser 1:28:58

1328 Bas Klein 1:42:04

6033 Jack van den Hengel 2:19:52

MSEN, 10.5KM

11 Fulco Rook 46:04

M35, 10.5KM

2 Jeroen van Vuuren 48:39

M50, 10.5KM

3 Jeroen Peek 43:53

M55, 10.5KM

10 Ron Coenen 1:13:02

12/01, 4e RunningPoint Corss Competitie, Vlaardingen

MSEN, 5Km

4 Jeroen van ’t Verlaat 21:52

06/01, Jaspercross, Asten

M60, Lange Cross

3 Henk van Zantvoort 36:32

06/01, Halve Marathon van Rockanje

H45, 21.1KM

3 Cornelis de Stigter 1:24:06

H50, 21.1KM

14 Ron Huizer 1:35:21

05/01, Sunteam Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland

H40, 5KM

1 Nees de Stigter 22:33

H50, 10KM

8 Arie van der Stel 42:05

05/01, Florijn Winterloop, Woudenberg

MSEN, 10EM

6 Paul verkleij 57:31

17 Ronald van Leeuwen 1:01:59

48 Feike Visser 1:14:05

M40, 10EM

4 Gerben Zomer 59:28

9 Roberto Hofman 1:00:58

14 Bob Schennach 1:03:05

16 Rob Bijl 1:03:26

20 Jan Stehouwer 1:04:29

85 Herman van Dam 1:16:35

196 Jack van den Hengel 1:40:17

M50, 10EM

10 Tonnie Scheurwater 1:03:39

25 Peter van den Brink 1:08:27

46 Andre Knop 1:13:58

53 Ron Fredriks 1:14:58

86 Bas Klein 1:18:14

124 Toon van Bemmel 1:22:51

165 Gert van Ziel 1:27:56

166 Chris Driessen 1:28:53

179 Piet van Dijck 1:32:15

VSEN, 10EM

15 Denise de Beer 1:24:03

V40, 10EM

2 Karin van der Giessen 1:12:42

V50, 10EM

3 Inge Dijkman 1:12:44

MANNEN, 5KM

34 Jeroen Renes 20:35

51 Victor Aris 22:09

67 Harrie van Hoof 23:39

288 Henk van Dijk 40:41

VROUWEN, 5 KM

5 Anneke Stavenga 20:17

11 Joke Boon 23:38

13 Hester Aris 24:06

15 Ans van Veenendaal 24:38

18 Tessa Hodes 25:45

140 Lettie Ambagtsheer 32:59

MSEN, 10KM

38 Alwin de Lijster 46:07

56 Mark van Vugt 48:29

M40, 10KM

15 Wim van den Heuvel 42:33

16 Albert Stavenga 43:03

81 Ron van der Mispel 53:34

85 Michel van Dijk 54:52

M50, 10KM

1 Aart Stigter 36:10

2 Fred Hazeleger 38:54

16 Erik Dijksman 48:06

22 Gerard van Maurik 49:33

84 Nico Fokker 58:11

116 Peter Visscher 1:00:45

VSEN, 10KM

7 Andrea van Lieshout 47:48

V40, 10KM

18 Dith Carroccio 57:01

35 Erna Koekoek 58:17

V50, 10KM

10 Ellen Abbringh 54:57