Uitslagen 2013 2e deel

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2013 vanaf November. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, Oliebollenloop, Weert

MRECR, 5KM

7 Theo Timmermans 19:08

M60, 10KM

3 Henk van Zantvoort 42:05

31/12, 31e Oliebollenloop, Schoonhoven

MANNEN, 15KM

167 Theo van Eyndthoven 1:30:25

VROUWEN, 15Km

14 Marian Eyndthoven 1:30:26

31/12, Intersport Oudejaarsloop,  Den Helder

M45, 5KM

2 Peter Plomp 20:33

M40, 10KM

4 Johan Slootweg 41:25

31/12, Sylvestercross, Soest

MANNEN, Korte Cross

101 Piet van Dijck 19:58

M35, PK Mastercross

6 Paul Verkleij 30:27

29 Michel van Liempdt 33:17

50 Martell Demarteau 36:33

51 Falco van Dijck 36:36

M45, PK Mastercross

30 Marco Mocking 35:12

48 Frank van der Mark 38:46

M55, PK Mastercross

15 Andre Roelofs 37:51

27 Ardath Witkamp 40:28

38 Toon van Bemmel 44:35

MANNEN Prestatieloop, 4KM

47 Henk Fransen 22:00

63 John van Hamersveld 24:22

VROUWEN Prestatieloop, 4KM

18 Erna Koekoek 23:07

29 Marjon van Eck 25:17

MANNEN, Prestatieloop, 8.6KM

74 Michal Szafranski 38:36

VROUWEN, Prestatieloop, 8.6KM

38 Thyra de Jongh 46:04

29/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot

M45, 6966M

3 Cornelis de Stigter 25:32

26/12, Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag

MANNEN, 7KM

19 Spas Gueorguiev 34:21

21/12, Montferland Nighttrail

MANNEN

98 Erik Dijksman 1:38:44

125 Tim van Vliet 1:34:35

VROUWEN

99 Joke Boon 1:52:56

104 Erna Koekoek 1:52:57

21/12, Houtwijk Kerstloop, Dronten

M40, 21.1KM

13 Rob Bijl 1:24:53

M60, 21.1KM

21 Albert Doelwijt 1:52:51

21/12, Linschotenloop

MSEN, 21.1KM

8 Rene Hage 1:19:12

15 Arjan Poppe 1:22:51

M35, 21.1KM

16 Sigmar Kock 1:21:43

30 Martell Demarteau 1:25:20

96 Wim Bolle 1:37:18

148 Michel Schippers 1:42:13

M45, 21.1KM

7 Cornelis de Stigter 1:19:05

20 Rob Jansen 1:23:47

26 Jan Rademaker 1:25:36

37 Marcel Broekema 1:28:36

65 Harrie Lantinga 1:32:52

80 Wouter Schuddeboom 1:34:26

M55, 21.1KM

1 Aart Stigter 1:11:08

44 Ton Gloudemans 1:38:23

71 Martin Tanke 1:43:09

93 Toon van Bemmel 1:46:47

V35, 21.1KM

2 Anja van ’t Schip 1:24:11

V45, 21.1KM

20 Pieteke van Weperen 1:43:12

38 Petra Schoon 1:51:16

MSEN, 10KM

39 Derek Awaafo 38:38

M35, 10KM

18 Spas Gueorguiev 39:14

M45, 10KM

192 Wim van den Heuvel 58:16

M50, 10KM

Henk Fransen 52:52

VSEN, 10KM

40 Annelous Hage 52:07

DAMES, 5.5KM

71 Kitty Krikke 31:24

15/12, Bosbaanrun, Amsterdam

1 Aart Stigter 23:18

6 Bas Stigter 25:19

15/12, BAV Wintercup, Baarn

WEDSTRIJD, 10KM

23 Jos Broekhuis 38:14

85 Ton Gloudemans 49:03

45 Edwin van der Heijden 41:06

19 Michel van Liempdt 37:55

15/12, Driedorpencross, Sint Oedenrode

M45

2 Cornelis de Stigter 22:00

15/12, Spijkenisse-Spark Marathon

M50, 42KM

59 Pieter Koevoets 4:15:06

VROUWEN, 10KM

69 Ida van Belle 1:01:39

14/12, KLM Road Runners Open, Langevelderslag

MANNEN, 6KM

2 Roberto Hofman 29:24

VROUWEN, 6KM

1 Denise de Beer 34:03

14/12, Adventure Run, Ameland

VROUWEN, 5KM

20 Andrea van lieshout 22:42

MANNEN, 21.1KM

39 Marijn van Goudoever 1:24:55

184 Robert Wielinga 1:38:07

213 Jan Holterman 1:39:08

392 Erik Dijksman 1:46:54

1095 Marian van Eindthoven 2;13:40

1102 Theo van Eindthoven 2:14:18

08/12, L’Avant Sylvestre Cross, Reusel

H45

2 Cornelis de Stigter 29:02

08/12, AV Haarlemmermeer Cross, Hoofddorp

M40, 10KM

1 Geordie Klein 34:48

07/12, BVC Cross, Wageningen

MJUN D1

6 Celine Meixner 06:34

JJUN B

8 Filip Ducheine 15:57

VMAS, Korte Cross

4 Joke Boon 14;21

8 Erna Koekoek 15:55

13 Marjon van Eck 17:01

MMAS, Korte Cross

12 Tim van Vliet 12:36

14 Peter Zwaan 12:40

16 Jean-Michel Chavernac 13:20

22 Henk Fransen 15:34

MMAS, Lange Cross

14 Andre Meixner 32:23

17 Andre Roelofs 32:49

07/12, Koude Polderloop, Nijkerk

H40, 10KM

1 Aart Stigter 33:37

07/12, 3e Sport2000 Ten Miles, Zierikzee

MSEN, 10EM

2 Jaimy Koursarou 1:18:51

01/12, Duincross, Den Helder

M45, 10000M

14 Peter Plomp 42:27

01/12, Montferland Run, ‘s-Heerenberg

MSEN, 15KM

60 Michael Zwier 1:00:14

M35, 15KM

15 Jorik Huizinga 55:32

36 Rutger Thung 59:31

V45, 15KM

14 Ans van Veenendaal 1:10:58

45 Christa Slok  1:16:41

30/11, Eurozorg Sintloop, Heerde

MANNEN, 10KM

8 Arjan Poppe 37:42

30/11, 46e Horaloop, Ede

VSEN, 5KM

1 Corelien Kloek 19:02

M35, 10KM

35 Tim van Vliet 45:12

V35, 10KM

9 Ellen van Dijk 49:04

11 Joke Boon 50:13

M35, 10EM

89 Theo Backer 1:22:00

99 Albert Doelwijt 1:23:34

 

27/11, Int. Running Challenge, Lanzarote

M40, 21KM

19 Remco Schellingerhout 1:39:28

M45, 21KM

7 Rob Bijl 1:25:57

M50, 21KM

4 Rob Jansen 1:27:42

26/11, Int. Running Challenge, Lanzarote

M45, 5KM

10 Rob Bijl 22:48

M50, 5KM

4 Rob Jansen 23:10

M55, 5KM

1 Aart Stigter 18:35

25/11, Int. Running Challenge, Lanzarote

M45, 13KM

7 Rob Bijl 54:00

M50, 13KM

5 Rob Jansen 54:22

24/11, Int. Running Challenge, Lanzarote

M40, 10KM

17 Remco Schellingerhout 45:12

M45, 10KM

7 Rob Bijl 39:45

M50, 10KM

1 Rob Jansen 39:51

M55, 10KM

1 Aart Stigter 34:56

24/11, Sint Nicolaasloop, Monnickendam

MANNEN, 10KM

47 Jeroen van Vuuren 46:06

23/11, Warandecross, Tilburg

M40, 7500M

17 Michel van Liempdt 28:15

M45, 7500M

18 Cornelis de Stigter 27:50

M55, 5600M

24 Andre Roelofs 23:41

35 Henri Smits 26:19

23/11, 3e RunningPoint Cross Loop, Vlaardingen

MANNEN, 9KM

39 Ron Aret 39:42

17/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen

MSR, 15KM

121 Gerrit Jan Kastenberg 54:36

186 Bas Stigter 56:50

225 Hugo van der Heide 57:33

386 Michael Zwier 59:41

828 Michal Szafranski 1:03:55

1072 Niels Vertelman 1:05:39

1326 Ralph van de Pol 1:07:15

1386 Fulco Rook 1:07:37

         Dennis Kollaard 1:08:28

1558 Roelof Reitsma 1:08:39

1657 Ruben Ruigendijk 1:09:16

M35, 15KM

40 Jorik Huizinga 55:58

72 Gert-Jan Haze 58:02

74 Harald van Gils 58:05

130 Spas Gueorguiev 1:00:28

263 Menno de Jong 1:04:14

563 Michel Schippers 1:09:20

M40, 15KM

9 Gerben Zomer 53:10

61 Sigmar Kock 58:16

130 Rutger Thung 1:00:42

163 Dries Pluimers 1:01:41

529 Jos de Vries 1:07:43

884 Dirk Talma 1:10:59

1233 Geo Arnold 1:13:48

M45, 15KM

15 Frank Heijmink 54:47

83 Crist Hendriks 59:34

124 Edwin van der Heijden 1:01:00

163 Jan Bruning 1:02:17

272 Paul van Brakel 1:04:33

278 Jeroen van ’t Verlaat 1:04:37

328 Wouter Schuddeboom 1:05:25

387 Arnold Schiphof 1:06:26

2105 Ron van der Mispel 1:22:16

2517 John van Hamersveld 1:27:42

M50, 15KM

14 Jos Broekhuis 57:04

26 Bob Schennach 58:00

51 Jan Jansen 59:30

59 Ron Huizer 59:50

135 Guido Vingerhoeds 1:03:17

147 Marcel Broekema 1:03:41

277 Peter Witteman 1:06:52

616 Louis Oortman 1:12:03

698 Hans Sommers 1:13:38

M55, 15KM

158 Henri Smits 1:08:06

169 Ton Gloudemans 1:08:30

189 Cor Ruigendijk 1:09:17

457 Gerard Veroude 1:14:25

462 Toon van Bemmel 1:14:33

352 Theo Deur 1:14:36

651 Henk Keen 1:17:16

M60, 15KM

29 Bas Klein 1:06:34

M65, 15KM

4 Geu Siebenga 1:03:10

VSR, 15KM

450 Nesrine Leene 1:15:27

V35, 15KM

69 Thyra de Jongh 1:13:25

V40, 15KM

729 Marjon van Eck 1:27:18

V45, 15KM

944 Fonny Pasma 1:35:12

V50, 15KM

141 Joke Boon 1:19:42

252 Hanny Kool-van Arnhem 1:23:28

V60, 15KM

21 Hubertine Hingstman 1:19:15

17/11, Get Running Witven Cross, Veldhoven

M45, Lange Cross

2 Cornelis de Stigter 24:59

MANNEN, Korte Cross

11 Mike Williams 10:17

17/11, SAV Streekboscross, Bovenkarspel

DAMES, Korte Cross

1 Masila Ndunge 17:54

M45, Lange Cross

11 Peter Plomp 41:50

16/11 Zevenheuvelennacht, Nijmegen

MSEN, 10KM

3 Menco Schuurman 34:42

4 Niels Staring 34:50

M50, 10KM

18 Tim van Vliet 46:46

M55, 10KM

71 Ron Coenen 57:47

V55, 10KM

64 Ilse de Jong 1:01:43

M40, 5KM

48 Bilbo Schreiner 28:59

 

10/11, Lintloop, De Meern

MANNEN, 5MIJL

15 Falco van Dijck 30:21

VROUWNE, 5MIJL

14 Nesrine Leene  39:05

10/11, Molenvencross, Helmond

M60, 8600M

2 Henk van Zantvoort 38:29

10/11, Klaverbladloop, Zoetermeer

MANNEN, 5KM

13 Spas Gueorguiev 19:32

10/11, 29e AVW Dijkgatboscross, Wieringerwerf

M45, 10KM

18 Peter Plomp 43:32

10/11, Olympische Stadionloop voor Unicef, Amsterdam

M35, 10KM

7 Harald van Gils 37:59

M45, 10KM

2 Rene Janssen 37:06

09/11, Vios Cross, Hollandscheveld

MSEN, 7KM

3 Michiel Broeksma 31:25

09/11, Zandenplasloop, Nunspeet

M50, 10KM

1 Aart Stigter 33:23

09/11, 46e Mosselloop, Burgh-Haamstede

M45, 8KM

14 Ron Huizer 36:25

M55, 8KM

1 Jan Guiljam 35:09

09/11, 25e Poort6-Loop, Gorinchem

M45, 10KM

12 Arnold Schiphof 43:03

M55, 10KM

4 Tonnie Scheurwater 39:14

09/11, 44e Bennekomse Bosloop, Bennekom

Mannen, 8KM

9 Andre Roelofs 34:35

14 Tim van Vliet 37:46

23 Louis Oortman 40:55

MANNEN, 12KM

13 Jan Bruning 51:42

03/11, 41e Drunense Duinen Cross

M55, 8400M

15 Henri Smits 41:40

03/11, Scopias Klein Zwitserlandcross, Tegelen

M60, Lange Cross

2 Henk van Zantvoort 40:49

03/11, Tata Steel Runnersworld KAV Cross, Spaarndam

JPUP, 1KM

7 Silas de Bruin 4:35

MPUP, 1KM

1 Luna de Bruin 4:36

V35, 5.6KM

1 Esther van Heerde 23:56

M40, 8.4KM

1 Geordie Klein 30:13

03/11, Maple Leaf Cross, hilversum

MSEN, Lange Cross

9 Michael Stiemer 36:46

10 Jos Broekhuis 37:03

03/11, NeaRun, Purmerend

MANNEN, 5KM

1 Ruben Ruigendijk 18:14

02/11, Plantsoenloop, Groningen

MANNEN, 8KM

6 Menco Schuurman 28:17

02/11, Najaarsloop Epe Puur! Sport

M55, 21.1KM

3 Theo Boekema 1:26:42

02/11, Rabo Halve Marathon Renswoude

M45, 21.1KM

5 Rob Jansen 1:24:42

M55, 21.1KM

1 Aart Stigter 1:12:43

M45, 10.5KM

2 Rob Bijl 38:31

20 Ron Fortman 51:26

V35, 10.5KM

1 Ans van Veenendaal 48:48

6 Ellen van Dijk 52:41

MANNEN, 5KM

11 Andre Knop 20:21

VROUWEN, 5KM

1 Inge van Dijk 21:04

20/10, Brugge Urban Trail

VSEN

22 Andrea van Lieshout 51:50

V55

1 Marja Bosje 52:08