Uitslagen 2014

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2014. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

12/10, Chicago Marathon

V30, 42.2KM

82 Nesrine Leene 3:14:38

12/10, Dijkenloop, Wijk bij Duurstede

V40, 5KM

1 Ans van Veenendaal 24:16

M40, 5KM

1 Ron Fredriks 19:22

2 Andre Knop 20:44

V40, 10KM

1 Patricia Crompvoets 48:16

32 Connie Eli 58:36

37 Ida van Belle 1:01:00

MSEN, 10KM

1 Bas Stigter 34:54

M40, 10KM

1 Aart Stigter 34:48

4 Jan jansen 38:30

8 Albert Stavenga 42:25

32 Dennis Esmeijer 47:59

45 Ron Fortman 49:39

50 Andre van Elst 50:11

64 Henk Fransen 54:08

67 Chris Driessen 54:43

82 Wim Streng 59:40

12/10, Marathon Eindhoven

M40, 42.2KM

6 Sigmar Kock 2:51:20

43 Remco Schellingerhout 3:14:49

54 Rutger Thung 3:21:03

M50, 42.2KM

15 Marco Sneijers 3:12:29

M65, 42.2KM

2 Jan van Nuenen 3:44:57

M35, 21,1KM

109 Spas Gueorguiev 1:37:34

341 Niels van der Rijst  1:51:15

M45, 21.1KM

26 Theo Timmermans 1:29:38

M50, 21.1KM

11 Rob Jansen 1:26:01

V45, 21.1KM

1 Stijntje Reulen-Langel 1:23:36

11/10, 13e Wim Hol Memorial, Papendrecht

M45, 10KM

11 Arnold Schiphof 41:58

05/10, AMGEN Singelloop, Breda

M35, 21.1KM

11 Roelof Reitsma 1:29:21

M50, 21.1KM

12 Guido Vingerhoeds 1:36:04

05/10, Rottemerenloop, Bleiswijk

M45, 10KM

1 Hans van Langen 38:32

05/10, 10 van Drachten

M40, 10KM

6 Ronald op der Heijde 38:50

MANNEN, 5.2KM

2 Henri Harmsen 16:29

04/10, Kustmarathon Zeeland, Burgh Haamstede

M45, 42.2KM

79 Frank van der Mark 3:48:45

134 Andre Knop 3:59:57

V45, 42.2KM

4 Inge Dijkman 4:17:18

V55, 42.2KM

7 Marja Bosje 4:25:29

03/05, Ladiesrun, Zoutelande

Ladies Run, 10KM

108 Ans van veenendaal 56:46

28/09, Singelloop, Utrecht

MSEN, 10KM

71 Sake Timmermans 44:36

M35, 10KM

11 Jelle Koerselman 45;44

M45, 10KM

4 Marco Mocking 38:02

9 Theo Timmermans 39:38

M50, 10KM

3 Frank van der Mark 41:19

4 Jeroen Peek 41:24

M55, 10KM

2 Andre Roelofs 40:56

6 Ton de Goijer 45:20

MRECR, 10KM

1 Rene Hage 34:55

39 Rob Jansen 39:17

50 Falco van Dijck 39:35

62 Jan Jansen 40:03

1711 Piet van Dijck 55:10

VRECR, 10KM

1 Agnes Schipper 37:30

28/09, Berlin Marathon

MSEN, 42.2KM

75 Bas Stigter 2:51:23

M50, 42.2KM

1930 Jean-Michel Chavernac 4:14:22

2950 Roberto de Freitas 5:10:37

M55, 42.2KM

365 Paul Gordijn 3:44:27

1039 Henk Fransen 4:29:36

V30, 42.2KM

175 Andrea van Lieshout 3:45:34

V45, 42.2KM

770 Anita Damen 4:37:35

821 Erna Koekoek 4:41:41

V55, 42.2KM

355 Magda Grootveld 5:27:34

28/09, Devil’s Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn

MANNEN, 16,66KM

41 Alwin de Lijster 1:24:04

109 Chris Bor 1:33:25

118 Albert Doelwijt 1:35:19

130 Harrie Swarte 1:39:35

VROUWEN, 16,66KM

25 Patricia Crompvoets 1:31:57

34 Ellen van Dijk 1:33:26

35 Ans van veenendaal 1:33:45

40 Maureen Schoutsen 1:35:07

47 Esther Schimpf 1:37:17

89 Marjon van Eck 1:49:15

99 Alma Schaafstal 1:52:38

MANNEN, 26.66KM

89 Dennis Esmeijer 2:32:51

102 Berno Vink 2:38:16

106 Wilfred Greup 2:39:22

111 Goof Lindijer 2:43:21

MANNEN, 36.66KM

8 Ronald Dercksen 3:01:50

10 Gert-Jan Haze 3:03:24

VROUWEN, 36.66KM

2 Corelien Kloek 3:04:36

28/09, Posbankloop, Rheden

M35, 15KM

10 Michiel Brussee 59:12

25 Rutger Thung 1:04:23

M55, 15KM

160 Pieter Koevoets 1:41:45

V55, 15KM

27 Ida van Belle 1:41:45

VSEN, 15KM

1 Esther Lauret 1:05:29

 

28/09, 8e Texel Halve Marathon, Den Burg

MSEN, 21.1KM

8 Marnix Cornelisse 1:31:30

M35, 21.1KM

38 Jeroen van Vuuren 1:54:27

M55, 21.1KM

1 Jos Broekhuis 1:23:43

27/09, Posbankloop Trail, Rheden

TRAIL 30KM

9 Martell Demarteau 2:33:46

21/09, 36e Kok Wooncenter Halve van Hoogland

DAMES, 5KM

2 Anneke Stavenga 19:24

HEREN, 10KM

1 Bas Stigter 35:07

16 Rob Jansen 39:09

190 John van Hamersveld 54:01

DAMES, 10KM

9 Andrea van Lieshout 45:42

M35, 21.1KM

1 Paul Verkleij 1:13:39

21/09, 29e Vescon Halve Marathon, Deurne

M60, 21.1KM

3 Henk van Zantvoort 1:3451

21/09, 35e Beekse Marathon, Hilvarenbeek

VROUWEN, 21.1KM

10 Yvonne Kusters 2:12:24

MANNEN, 30KM

57 Theo Backer 2:47:41

M45, 42.2KM

6 Endy Kasanardjo 3:25:34

M55, 42.2KM

7 Bob Bock 4:13:06

21/09, Den Haag Marathon

VROUWEN, 21.1KM

24 Marja Bosje 1:54:27

21/09 Dam tot Damloop, Zaandam

MSEN, 16.1KM

76 Marnix Cornelisse 1:11:33

M35, 16.1KM

28 Johan Bruijn 1:14:39

M40, 16.1KM

26 Rene Drost 1:09:09

M45, 16.1KM

12 René Janssen 1:05:47

M55, 16.1KM

1 Jos Broekhuis 1:00:19

29 Bert Jansen 1:27:07

V35, 16.1KM

4 Thyra de Jongh 1:16:54

MRECR, 16.1KM

5 Michel van Kats 1:03:29

257 Donar Teunissen 1:11:48

3703 Cor Ruigendijk 1:31:58

MANNEN BUSWED, 16.1KM

13 Ruben Ruigendijk 59:26

91 Falco van Dijck 1:04:48

MANNEN BUSRECR, 16.1KM

1953 Kees van de Wetering 1:17:14

VROUWEN BUSRECR, 16.1KM

498 Nesrine Leene 1:11:18

20/09, Sluizenloop, Nieuwegein

HMAS, 10KM

64 Chris Driessen 57:21

65 Henk Fransen 57:26

VMAS, 10KM

8 Erna Koekoek 57:22

20/09, Oslo Marathon

Leonie van den Haak 3:12:03

14/09, Maasstadloop, Rotterdam

MANNEN, 5KM

12 Roelof Reitsma 21:00

MANNEN, 10KM

11 Ernst Jan Meindersma 36:48

13/09, Kermisloop, Heythuysen

M60, 10KM

1 Henk van Zantvoort 41:52

13/09, De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot

V45, 10Km

2 Ruda van Zeijst 41:09

13/09, Bunnik’s Mooiste

MSEN, 12KM

4 Michel van Kats 46:29

M40, 12KM

1 Aart Stigter 43:03

6 Frank van der Mark 50:21

V40,1 2KM

3 Gerda Struis 1:00:58

MSEN, 6KM

2 Menno Lieven 20:42

77 Fulco Rook 42:24

V40, 6KM

3 Ans van Veenendaal 28:53

26 Willeke Koert 34:58

07/09, Groene Halve Marathon, Hamont-Achel

MANNEN, 21.1KM

7 Remco Schellingerhout 1;22:35

07/09, Just AAP Run, Almere

Trailrun, 17KM

6 Gert-Jan Haze 1:19:11

07/09, Marktstadrun, Purmerend

VROUWEN, 4EM

1 Nesrine Leene 25:42

MANNEN, 4EM

2 Ruben Ruigendijk 22:31

MANNEN, 8EM

269 Jochem Stegeman 1:09:59

270 Aldo Stegeman 1:10:00

07/09, Brabants Dagblad Tilburg ten Miles

M35, 16.1KM

14 Kenneth Sarmaat 1:07:12

M40, 16.1KM

12 Harald van Gils 1:02:29

M45, 16.1KM

8 Marco Mocking 1:04:24

M55, 16.1KM

4 Andre Roelofs 1:09:05

12 Henri Smits 1:16:16

V40, 10KM

7 Marjon Baartwijk 51:17

07/09, 15e Dijkenloop, Beneden-Leeuwen

M45, 21.1KM

39 Albert Doelwijt 2:01:00

06/09, 4e Loop naar de Pomp, Noordeloos

M45, 10KM

15 Arnold Schiphof 43:14

06/09, Remax Kneesloop, Anna Palowna

Heren, 7.6KM

15 Johan Slootweg 29:03

04/09, Baanwedstrijd, Rotterdam

MSEN, 10.000M

2 Cornelis Verboom 37:38

03/09, Schaapskooirun, Heerde

V40, 10KM

14 Marry Hooijer 57:57

31/08, Royal Run, Baarn

Jochem Weijzen 30:19

Marije van ’t Klooster

Harald van Gils 47:17

30/08, 5 van Wijchen

MANNEN, 5KM

19 Niels Staring 16:42

30/08, 28e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede

MSEN, 21.1KM

12 Niels de Water 1:51;30

13 Jaimy Kousarou 1:52:51

30/08, Belslijntjeloop, Baarle-Nassau

M55, 10KM

8 Henri Smits 45:13

29/08, Streetrun, Oldebroek

H50, 10KM

1 Aart Stigter 37:25

28/08, The North face Ulta-Trail Du Mont-Blanc

HVET1 CCC, 101KM

211 José Vicente Requena Maats 22:20:24

28/08, Kermisloop, Edam

MANNEN, 10KM

9 Ruben Ruigendijk 35:49

17 Jos Broekhuis 36:59

121 Cor Ruigendijk 44:59

27/08, av Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort

M35, 10KM

1 Paul Verkleij 33:54

47 Jos de Vries 47:57

26/08, Ronde van Abcoude

HSEN, 10KM

25 Willem de Kater 41:52

44 Jeroen van Vuuren 45:31

23/08, Runnersworld Ronde van Naastenbest, Best

M45, 10KM

10 Peter Hooijen 44:05

22/08, Dorpsloop Baambrugge

MSEN, 10KM

4 Ruben Ruigendijk 35:09

M40, 10KM

1 Paul Verkleij 33:22

16/08, Trail des Fantomes, La Roche

VSEN, 13KM

2 Nesrine Leene 1:10:48

V50, 13KM

4 Joke Boon 1:31:54

VSEN, 25KM

17 Andrea van Lieshout 3:31:44

M40, 50KM

20 Gert-Jan Haze 7:07:56

VSEN, 100KM

2 Paula IJzerman 14:14:33

10/08, Stortemelk Halve Marathon, Vlieland

V50, 21.1KM

3 Inge Dijkman 1:45:19

03/08, Trail du Val d’Heure, Ham sur Heure

VROUWEN, 56KM

1 Leonie van den Haak 6:14:35

31/07. Polderloop, De Kwakel

HEREN , 10KM

17 Sigmar Kock 36:39

23 Jos Broekhuis 37:27

45 Marnix Cornelise  40:52

DAMES, 10KM

3 Anja van ’t Schip  40:04

4 Carla van Rooijen 40:22

27/07, Bokemei Sponsor Run, Amsterdam

43.4KM

1 José Vicente Requena Maats 3:27

26/07, Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum

V50, 21.1KM

1 Inge Dijkman 1:39:44

23/07, Henschotermeergames, Woudenberg

RUN-SWIM-RUN (2.5km-500m-2.5km)

24 Falco van Dijck 29:00

75 Denise de Beer 34:42

MANNEN ETAFETTE, 15KM

13 Ian Zwaan 57:34

MIXED ESTAFETTE, 15KM

3 Corelien Kloek 1:00:12

14 Alwin de Lijster 1:10:02

20/07 Eiger Ultra Trail, Grindelwald

VSEN, 101KM

3 Susan van Duijl 17:06:10

12/07, 24 Stunden Lauf, Berlin

VROUWEN, 24UUR

1 Leonie van der Haak 221.446km

05/07, Chaamloop, Chaam

M55, 10KM

26 Henri Smits 48:32

05/07, 5e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo

M40, 10KM

13 Henk van Zantvoort 43:23

29/06, Marathon du Mont Blanc

MMAS1, 42.2KM

123 José Vincente Requena Maats 5:28:31

29/06, Vechtloop, Weesp

MANNEN, 10KM

1 Erik Kallenberg 35:06

5 Jos Broekhuis 36:56

14 Jeffrey So 39:36

55 Ton de Goijer 45:51

MANNEN, 21KM

28 Bas Klaassen 1:36:49

44 Freddy de Bree 1:41:40

29/06, Meidenloop, Utrecht

VROUWEN, 5KM

3 Anneke Stavenga 19:40

7 Inge Dijkman 21:44

54 Ellen Abbringh 25:48

VROUWEN, 10KM

13 Andrea van Lieshout 46:14

14 Karin van der Giessen 46:26

42 Ans van Veenendaal 50:03

29/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM

20 Henri Smits 1:16:41

29/06, Hamersveldloop, Leusden

MSEN, 10KM

5 Miguel de Man 40:00

M40, 10KM

1 Paul Verkleij 34:13

27/06, Businessloop, Amersfoort

MANNEN, 5KM

1 Joost Doelman 19;22

4 Andre Knop 21:35

34 Albert Doelwijt 25:52

VROUWEN, 5KM

1 Inge Dijkman 22:10

2 Karin van der Giessen  22:38

4 Petra Scholtens 24:09

7 Ellen van Dijk 25:42

MANNEN, 10KM

23 Bert van de Berg 47:51

64 Ron Fortman 54:05

VROUWEN, 10KM

2 Denise de Beer 50:27

3 Renee van der Maessen 51:23

22/06, D’run, Doetinchem

MANNEN, 10KM

2 Jorik Huizinga 37:22

22/06, Flow Ladierun, Eindhoven

VROUWEN, 5KM

10 Marjon Baartwijk 24:38

22/06, Midzomerloop, Goirle

M55, 10KM

2 Henri Smits 45:52

22/06, Halve Marathon Roosendaal

M45, 21.1KM

8 Endy Kasanardjo 1:27:46

10 Ron Huizer 1:29:28

MRECR, 21.1KM

60 Laurens van Graafeiland 1:41:49

MANNEN, 10KM

15 Mark Kamphuis 44:53

22/06, 11e Stoomtramloop Medemblik – Hoorn

MSEN, 21.1KM

21 Niels Vertelman 1:36:45

M40, 21.1KM

6 Johan Slootweg 1:30:02

21/06, 16e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

M40, 21.1KM

6 Roelof Reitsma 1:33:22

V40, 21.1KM

1 Ruda van Zeijst 1:29:56

4 Inge Dijkman 1:37:21

21/06, Heuvelrugloop, Maarn

MSEN, 4.2KM

4 Filip Duchiene 15:42

10 Ben Zwaan 17:47

M40, 4.2KM

3 Andre Knop 21:30

VSEN, 4.2KM

1 Andrea van Lieshout 17:19

3 Hester Aris 18:35

V35, 4.2KM

1 Anneke Stavenga 15:51

2 Gerda Struis 19:00

3 Christa Slok 19:08

18 Kristel Greup 24:39

MSEN, 10KM

4 Falco van Dijck 39:49

M40, 10KM

9 Albert Stavenga 43:02

13 Roberto Hofman 44:36

22 Bert van de Berg 46:29

V35, 10KM

8 Denise de Beer 51:08

MSEN, 21.1KM

2 Miguel de Man 1:29:23

M40, 21.1KM

7 Wilfred Greup 1:38:50

45 Dennis Esmeijer 1:57:14

M50, 21.1Km

1 Aart Stigter 1:18:22

6 Ron Fredriks 1:36:01

21/06 Marathon Sneek

VROUWEN, 42.2KM

6 Nesrine Leene 3:28:05

MANNEN, 42.2KM

104 Ruben Ruigendijk 3:33:55

228 Cor Ruigendijk 3:49:11

317 Goof Lindijer 3:59:40

VROUWEN, 21.1KM

48 Marja Bosje 1:49:12

295 Erna Koekoek 2:06:08

394 Magda van Grootveld 2:11:22

21/06, De Acht van Horst

M40, 10KM

2 Remco Schellingerhout 36:29

M60, 10KM

1 Henk van Zantvoort 42:51

20/06, Midzomernachtcross, Amsterdam

MANNEN, 10KM

5 Bas Stigter 35:44

15/06, Overbetuweloop, Elst

M35, 10KM

2 Theo Timmermans 43:37

V35, 10KM

8 Nicole Timmermans 50:56

M50, 5KM

10 Theo Backer 24:10

15/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode

M35, 21.1KM

3 Remco Schellingerhout 1:21:44

M45, 21.1KM

10 Peter Hooijen 1:37:50

15/06, Marathon Amersfoort

MANNEN, 5KM

5 Michel van Kats 18:55

VROUWEN, 5KM

332 Paula Pattipeilohy 35:46

VSEN, 10KM

313 marije van ’t Klooster 1:04:48

365 Inge Vent 1:07:59

V50, 10KM

47 Connie Eli 1:02:04

MSEN, 21.1KM

19 Miquel de Man 1:32:11

29 Jochem Weijzen 1:34:24

M40, 21.1KM

1 Paul Verkleij 1:14:17

338 John van Hamersveld 2:10:40

M50, 21.1KM

8 Wim van de Heuvel 1:34:39

23 Louis Oortman 1:38:04

182 Henk Fransen 2:00:30

183 Johan Koops 2:01:54

VSEN, 21.1KM

6 Andrea van Lieshout 1:38:41

M40, 42.2KM

11 Romboud Breedveld 3:15:44

M50, 42.2KM

4 Frank van der Mark 3:13:49

47 Bob Bock 4:16:41

15/06, Gaasperplasrun, Amsterdam

MSEN, 10KM

1 Erik Kallenberg 34:06

14/06, Zwolse Halve Marathon

MSEN, 21.KM

32 Jorik Huizinga  1:22:29

M45, 21.1KM

12 Rob Somsen 1:41:26

M50, 21.1KM

7 Geert Meijer 1:30:29

17 Kees van de Wetering 1:39:43

M55, 21.1KM

10 Jack Paassen 1:44:13

14/06, Kragten Avondloop, herten

M60, 10KM

1 Henk van Zantvoort43:20

12/06, Purmerbosloop, Purmerend

5KM

1 Ruben Ruigendijk 18:22

8 Cor Ruigendijk 22:07

10KM

1 Ruben Ruigendijk 37:22

11/06, Zomeravondcup 4, Utrecht

MSEN, 10KM

3 Ruben Ruigendijk 36:30

M35, 10KM

4 Falco van Dijck 38:46

M40, 10KM

1 Gerben Zomer 35:27

3 Marco Vet 38:18

VPRES, 10KM

23 Hubertine Hingstman 55:25

MPRES, 10KM

1 Rene Hage 35:20

69 Ton Gloudemans 47:17

VSEN, 5KM

2 Nesrine Leene 20:26

09/06, Venco Groep Pinksterloop, Eersel

 M35, 10KM

10 Endy Kasanardjo 41:22

09/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 60KM, 20.3KM

7 Rutger Thung 1:35:33

M60 60KM, 20.3KM

2 Jan Holterman 1:46:59

M40 100KM, 20.4KM

12 Ernst Jan Meindertsma 1:58:41

08/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 100KM, 19.1KM

Niels Koster 1:55:29

15 Ernst Jan Meindertsma 2:12:24

08/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 60KM, 8.4KM

17 Rutger Thung 35:33

M60 60KM, 8.4KM

8 Jan Holterman 41:49

M40 100KM, 8.4KM

1 Ernst Jan Meindertsma 42:13

07/06, IJsselsteinloop

MANNEN, 21.1KM

59 Arnold Schiphof 1:43:26

VROUWEN, 21.1KM

1 Ruda van Zeijst  1:33:39

MANNEN, 10KM
476 Theo van Eijndthoven 56:40

VROUWEN, 10KM

124 Marian van Eijndthoven 57:41

07/06, 15e Albert Heijn Rondje Rijen

M55, 10KM

4 Henri Smits 46:49

07/06, Remax Kneesloop, Anna Paulowna

HEREN, 7.6KM

8 Johan Slootweg 29:19

07/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 60KM, 14.56KM

6 Rutger Thung 1:05:18

M60 60KM, 14.56KM

2 Jan Holterman 1:14:36

M40 100KM, 14.56KM

14 Ernst Jan Meindertsma 1:33:44

07/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 100KM, 20.5KM

15 Ernst Jan Meindertsma 2:06:49

16 Niels Koster 2:08:41

06/06, Hardloop4daagse, Apeldoorn

M40 60KM, 17.1KM

6 Rutger Thung 1:14:28

M60 60KM, 17.1KM

2 Jan Holterman 1:22:45

M40 100km, 17.1KM

12 Ernst Jan Meindertsma 1;21:35

13 Niels Koster 1:25:46

Losse Lopers, 17.1KM

2 Michiel Broeksma 1:11:55

03/06, Amersfoortse Baancompetitie

800M

6 Mark van Vugt 2:05.8

16 Jan Jansen 2:16.9

37 Jan Stehouwer 2:27.0

62 Tim van Vliet 2:39.2

69 Jean-Michel Chavernac 2:48.1

82 John van Hamersveld 3:18.1

83 Erna Koekoek 3:19.8

84 Anita Damen 3:26.2

85 Henk Fransen 3:27.9

02/06, Singelloop, Woerden

M35, 10KM

13 Michel Schippers 45:11

16 Niels van der Rijst 46:26

01/06, Zwitserloot Dakrun, Groesbeek

V35, 15KM

1 Renske Smetsers 1:00:36

01/06, Tuin van Brabantloop, Haaren

MANNEN, 10KM

6 Henri Smits 46;20

31/05, Self Trancedence, Amsterdam

100Km

1 Leonie van der Haak 8:28:05

50KM

2 José Vincente Requena Maats 4:10

31/05, Nitro Trail Half Marathon

M50, 5Km

1 Roberto Hofman 21:25

V35, 21.1KM

2 Denise de Beer 1:57:40

30/05, 17e Veluwezoomloop, Dieren

SEN, 15KM

3 Jorik Huizinga 56:59

29/05, 32e Gebr.Swinkels Dreefloop, Deurne

M50, 15KM

6 Peter Hooijen 1:08:42

M60, 15Km

2 Henk van Zantvoort 1:06:50

29/05, De 15km van Smaal Standaardbuiten

M45, 15KM

14 Mark Kamphuis 1:06:31

29/05, 27e Optiek Golden Tenloop, Delft,

M35, 10KM

20 Roelof Reitsma 41:16

M40, 10KM

10 Rutger Thung 39:38

MSEN, 5KM

5 Menco Schuurman 16:08

28/05, 2e Alkmaar City Run

MSEN, 10KM

5 Ruben Ruigendijk 35:18

M45, 10KM

4 Peter Plomp 40:22

M60, 10KM

4 Cor Ruigendijk 45:40

25/05, Ronde van Cothen

VSEN, 5KM

2 Hester Aris 23:28

M40, 10KM

15 Toon van Bemmel 49:20

25/05, 31e Unive Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen

M40, 42.2KM

5 Kees van de Wetering 3:35:30

25/05, Eiberrun, Eibergen

M55, 10EM

5 Jan Holterman 1:13:53

25/05, The Royal Ten, Den Haag

M45, 10KM

4 Rene Janssen 38:07

16 Louis Oortman 44:49

V55, 10KM

3 Marja Bosje 50:51

MRECR, 10KM

746 Henk Keen 57:21

25/05, Pim Mulierloop, Santpoort

V35, 10KM

1 Linda Valent 46:13

25/05, Ricoh Vestingloop, ’s Hertogenbosch

MSEN, 15KM

18 Dennis Kollaard 1:13:26

M35, 15KM

3 Niels Staring 53:46

25/05, Zuidasrun, Amsterdam

MANNEN, 10EM

3 Bas Stigter 58:47

19 Ronald van Leeuwen 1:04:38

21 Gert-Jan Haze 1:04:43

251 Ben Driesen 1:19:02

417 Joris Kuijs 1:23:43

23/05, De AV Weert Singelloop, Weert

M40, 10KM

10 Theo Timmermans 38:57

M50, 10KM

6 Jan van de Kerkhof 40:34

M60, 10KM

3 Henk van Zantvoort 42:57

VRECR, 10KM

16 Nicole Timmermans 50:55

21/05, Zomeravondcup 3, Utrecht

 M35, 10KM

5 Falco van Dijck 39:24

M40, 10KM

1 Gerben Zomer 35:35

VSEN, 10KM

1 Corelien Kloek 41:19

V45, 10KM

2 Ruda van Zeijst 40:16

MSEN, 5KM

3 Ruben Ruigendijk 18:05

M55, 5KM

1 Theo Deur 23:32

VSEN, 5KM

1 Nesrine Leene 20:25

VPRES, 5KM

3 Petra Schoon 23:23

20/05, Amersfoortse Baancompetitie

 1500M

10 Mark van Vugt 4:24.6

31 Jan Jansen 4:51.4

43 Jan Stehouwer 5:08.6

71 Tim van Vliet 5:50.6

75 Jean-Michel Chavernac 5:56.7

85 Erna Koekoek 6:45.4

86 John van Hamersveld  6:45.9

87 Henk Fransen 7:03.1

88 Anita Damen 7:05.6

18/05, Leiden Marathon

42.195KM

10 Erik Kallenberg 2:47:31

23 Thijs Johan Sanders 3:10:37

34 Bram Vogel 3:18:35

162 Richard Groenendijk 3:56:18

280 Marja Bosje 4:15:11

345 Pieter Koevoets 4:25:22

21.1KM

84 Martell Demarteau 1:33:11

113 Nesrine Leene 1:35:17

114 Ruben Ruijgendijk 1:35:17

2881 Conni Eli 2:22:21

10KM

184 Fulco Rook 46:33

18/05, AH Kaatsheuvelse Pleinloop

M45, 10KM

11 Peter Hooijen 45:27

18/05, Marikenloop, Nijmegen

VSEN, 10KM

29 Floor Bakker 44:53

V35, 5KM

1 Renske Smetsers-Weeda 18:49

V60, 5KM

2 Hubertine Hingstman 24:49

18/05, Marathon Hoorn

M45, 21.1KM

18 Wim van den Heuvel 1:36:52

18/05, 31e Wallenloop, Naarden

M45, 7KM

2 Jos Broekhuis 26:56

17/05, Eemmeerloop, Bunschoten

VSEN, 50KM

1 Leonie van den Haak 4:13:48

M50, 50KM

4 Mik Borsten 4:22:43

17/05, 10e Krakelingenloop, Heukelum

M45, 10KM

13 Ron huizer 42:24

19 Arnold Schiphof 44:12

16/05, Aalandenloop, Zwolle

M40, 10KM

8 Geert Meijer 40:51

14/05, Hooglandse Dorpsloop

HEREN, WEDSTRIJD

1 Paul Verkleij 20:27

11/05, De Groene van Amsterdam

 M35, 42.2KM

5 José Vincente Requena Maats 3:17:23

VSEN, 42.2KM

1 Leonie van den Haak 3:18:08

11/05, Vuurtorenloop, Vlieland

MSEN, 5ZEEMIJL

4 Ronald van Leeuwen 38″03

V35, 5 ZEEMIJL

3 Patries Zijlstra 41:04

MSEN, 10 ZEEMIJL

4 Gert-Jan Haze 1:17:14

M60, 10 ZEEMIJL

13 Johan Koops 1:49:48

11/05, Trailrun Leudal, Heythuysen

MANNEN, 29KM

29 Ron Aret 2:33:38

11/05, Ronde Hoeploop, Ouderkerk a/d Amstel

V40, 17KM

1 Anja van ’t Schip 1:10:23

MANNEN, 5.5KM

1 Ruben Ruijgendijk 22:15

MEISJES, JEUGDLOOP

11 Sequioa Ruigendijk 12:49

10/05, Guus Wokke opticien loop, Panningen

M60, 10000M

2 Henk van Zantvoort 42:20

10/05, Ameronger Koploop

JONGENS 750M

2 Thymen van Dijck 4:29

3 Senna van Dijck 5:45

MEISJES, 750M

2 Noa Doelman 5:05

MEISJES, 1500M

1 Celine Meixner 6:32

2 Ilse van der Giessen 7:13

3 Esmee van der Giessen 7:29

MANNEN, 5KM

1 Mark van Vugt 19:31

2 Ian Zwaan 20:15

3 Jan Jansen 20:25

6 Filip Ducheine 22:03

7 Roberto Hofman 22:06

11 Andre Knop 23:20

14 Ben Zwaan 25:06

15 Theo Deur 25:23

16 Ron Fortman 25:51

24 Johan Berkhoudt 28:54

25 Albert Doelwijt 28:58

29 Piet van Dijck 30:20

42 Jasper Greup 33:52

43 Wilfred Greup 33:56

56 John Veldman 39:05

VROUWEN, 5KM

1 Inge Dijkman 24:01

2 Denise de Beer 25:34

5 Tessa Hodes 29:35

16 Kristel Greup 34:28

MANNEN, 10KM

1 Aart Stigter 38:48

3 Rob Bijl 41:30

4 Falco van Dijck 43:15

5 Andre Meixner 43:43

12 Albert Stavenga 45:40

39 Dennis Esmeijer 52:52

40 Bert Dix 52:57

45 Walter Tesselhof 53:53

61 Theo van Eijndthoven 59:19

62 John van Hamersveld 59:35

VROUWEN, 10KM

4 Patricia Crompvoets 55:53

9 Marianne Brummel 59:07

12 Marian van Eijndthoven 59;26

17 Anita Damen 1:00:25

44 Connie Eli 1:10:05

09/05 Bergrace by Night, Rhenen

M40, 7.6KM

1 Joost Doelman 29:40

2 Richard van Keulen 30:06

M45, 7.6KM

15 Wijnand Weijman 36:51

07/05, 14e Veldwijkloop, Ermelo

HEREN, 5KM

26 Erik Slagt 21:00

06/05, Zomeravondcup 2, Utrecht

M40, 10KM

1 Gerben Zomer 36:01

M35, 10KM

6 Falco van Dijck 37:16

M45, 10KM

2 Marco Mocking 37:44

VSEN 10KM

2 Corelien Kloek 40:00

V45, 10KM

2 Ruda van Zeijst 40:29

VPRES, 10KM

25 Hubertine Hingstman 53:14

MPRES, 10KM

122 Peet Rurenga 55:41

MPRES, 5KM

15 Wim Bolle 20:50

05/05, AVH Baanloop, Hoofddorp

MANNEN, 5KM

2 Ruben Ruigendijk 17:54

05/05, Liberty Run, Waalwijk

M55, 5EM

9 Henri Smits 36:05

04/05, Salzburg Marathon

V50, 21.1KM

22 Christa Slok 1:56:24

20/04, Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen

MANNEN, 10KM

8 Hakim Najib 43:47

187 John van Hamersveld 1:13:36

MANNEN, 17KM

18 Gert-Jan Haze 1:22:16

79 Tim van Vliet 1:32:29

298 Albert Doelwijt 2:08:01

VROUWEN, 17KM

99 Ellen van Dijk 2:05:34

116 Marjon van Eck 2:08:08

117 Marianne Brummel 2:08:08

118 Anita Damen 2:08:09

27/04, Enschede Marathon

M45, 42.2KM

50 Sjef Brouwers 3:33:52

M55, 42.2KM

20 Jan Nuenen 3:41:44

M35, 42.2KM

118 Jeroen van Vuuren 3:57:15

M45, 21.1KM

33 Wim van den Heuvel 1:31:54

27/04, Bosloopcompetitie, Harderwijk

MANNEN, 15KM

9 Alwin de Lijster 1:10:51

26/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

MANNEN, 5KM

1 Rene Hagen 16:57

4 Joost Doelman 18:27

34 Victor Aris 22:44

39 Ron Fortman 22:57

VROUWEN, 5KM

1 Hester Aris 21:57

4 Ellen van Dijk 23:35

10 Tessa Hodes 25:21

14 Erna Koekoek 25:47

37 Connie Eli 28:46

44 Alma Schaafstal 30:08

MSEN, 10KM

8 Miquel de Man 42:10

MMAS, 10KM

2 Bob Schennach 38:33

9 Ingmar van Beveren 42:43

15 Ron Fredriks 45:17

21 Toon van Bemmel 47:28

29 Dennis Esmeijer 49:15

34 Martin van Geffen 50:49

55 Wim Streng 1:03:22

VMAS, 10Km

1 Inge Dijkman 44:35

2 Anja van der Gugten 46:02

3 Denise de Beer 50:49

22/04, Amersforotse Baancompetitie

5000M

3 Aart Stigter 16:32.0

13 Mark van Vugt  17:10.2

20 Jan Jansen17:50.5

70 Tim van Vliet 21:16.0

76 Jean-Michel Chavernac 22:28.2

84 Erna Koekoek 24:51.1

85 John van Hamersveld 25:10.2

86 Henk Fransen 25:46.1

21/04, 38e Rabobank Paasloop, Boxtel

M50, WEDSTRIJD

8 Peter Hooijen 1:09:21

21/04, Lions Heuvelloop, Overveen

MPRES, 10KM

5 Fred Hazeleger 40:14

19/04, Old Mutual Two OCeans Marathon, Kaapstad

VSEN, 56KM

Denise de Beer 5:52:27

19/04, Taxandria Vennenloop, Oisterwijk

M55, 15KM

14 Henri Smits 1:09:46

19/04, 11e Jan Knippenburg Memorial, Den Helder

MANNEN, 125KM

6 Tom van der Veldt 14:39:25

MANNEN, 60KM

17 José Vincente Requena Maats 5:56:40

27 Bob Bock 6:31:10

VROUWEN, 60KM

5 Margot Baars 6:59:15

15/04, Zomeravondcup 1, Utrecht

M40, 10KM

2 Gerben Zomer 35:12

M45, 10KM

3 Marco Mocking 37:42

M50, 10KM

2 Jan Jansen 37:25

M55, 10KM

1 Aart Stigter 34:22

VSEN, 10KM

1 Corelien Kloek 39:42

V45, 10KM

2 Ruda van Zeijst 40:18

VPRES, 10KM

27 Hubertine Hingstman 54:14

MPRES, 10KM

41 Wim Bolle 42:51

50 Paul van Brakel 43:15

VSEN, KM

2 Nesrine Leene 20:41

MSEN, 5kM

7 Michel van Kats 17:41

M35, 5KM

1 Gert-Jan Haze 18:01

3 Falco van Dijck 18:17

13/04, Salland Verzekeringen IJsselloop, Deventer

MSEN, 10KM

6 Jori Huizinga 36:55

13/04, 10KM Loop Rotterdam

MANNEN, 10KM

42 Theo Timmermans 38:23

71 Marnix Cornelisse 39:44

397 Fulco Rook 45:27

VROUWEN, 10KM

20 Simone Hartong 42:49

161 Nicole Timmermans 49:57

13/04, ABN AMRO Marathon Rotterdam

MSEN, 42.2KM

99 Ruben Ruigendijk 2:51:23

254 Arjan Poppe 3:10:12

M35, 42.2KM

369 Peter Mulderij 3:30:08

586 Feike Visser 3:47:23

952 Niels van der Rijst 4:16:34

M40, 42.2KM

5 Paul Verkleij 2:36:46

126 Rutger Thung 3:07:16

145 Jan Stehouwer 3:09:27

452 Jos de Vries 3:36:36

M45, 42.2KM

84 Richard Groenendijk 3:05:55

101 Rene Jansen 3:09:31

M50, 42.2KM

80 Frank van der Mark 3:13:30

107 Hans van Langen 3:18:42

162 Louis Oortman 3:27:05

202 Guido Vingerhoeds 3:30:18

300 Bert van den Berg 3:40:03

M55, 42.2KM

84 Paulus Gordijn 3:37:17

M60, 42.2KM

64 Cor Ruigendijk 3:49:33

184 Gert van Ziel 4:27:35

M65, 42.2KM

1 Geu Siebenga 3:08:41

12 Gerard van Maurik 3:40:06

VSEN, 42.2KM

24 Esther Kalkman 3:11:07

41 Andrea van Lieshout 3:26:38

V35, 42.2KM

127 Esther Schimpf 4:06:48

V40, 42.2KM

2 Anja van ’t Schip 2:59:54

13/04, Halve van Den Helder

MSEN, 21.1KM

9 Bas Stigter 1:23:56

13/04, Hoogeveense Cascaderun

M55, 16.1KM

8 Jan Holterman 1:13:55

12/04, Steinakkerloop, Stamproy

M40, 10KM

3 Remco Schellingerhout 36:58

M60, 10KM

2 Henk van Zantvoort 42:12

12/04, AD Mini Marathon Rotterdam

MANNEN

26 Ruben Ruijgendijk 16:18

84 Cor Ruigendijk 18:52

VROUWEN

34 Marjon Baartwijk 19:59

12/04, 11e Securelink 5EM Run, Ameide

M45, 5EM

13 Arnold Schiphof 33:47

12/04, Rabobank Kippenren, Barneveld

HSEN, 10.5KM

9 Miquel de Man 43:55

08/04, Amersfoorste Baancompetitie

3000M

10 Aart Stigter 9:35:00

27 Jan Jansen 10:25.9

45 Marcel Broekema 11:04.2

50 Jan Stehouwer 11:12.3

83 Tim van Vliet 12:22.7

88 Jean-Michel Chavernac 12:42.4

102 Erna Koekoek 14:20.8

103 John van Hamersveld 14:36.

06/04, Rokjesdagloop, Amsterdam

VROUWEN, 5KM

4 Nesrine Leene 21:23

06/04, Spieren Voor Spieren City Run, Hilversum

MSEN, 10KM

42 Erik Kallenberg 34:19

69 Michel van Kats 37:12

M40, 10KM

13 Michel van Liempdt 35:49

06/04, Marathon van Parijs

Kees van de Wetering 3:44:57

06/04, SportOptimaalRun, Amerongen

MANNEN, 5KM

1 Ian Zwaan 19:04

2 Falco van Dijck 19:51

3 Roberto Hofman 21:03

5 Andre Knop 22:14

6 Theo Deur 23:03

11 Albert Doelwijt 27:42

14 Evert van Kuilenburg 28:10

16 Martin van Geffen 29:09

26 John Veldman 37:38

VROUWEN, 5KM

1 Inge Dijkman 22:37

2 Hester Aris 23:56

MANNEN, 10KM

1 Andre Meixner 40:29

2 Joost Doelman 41:12

4 Wilfred Greup 42:51

6 Bob Schennach 44:30

9 Tim van Vliet 45:58

16 Patrick Aris 49:19

18 Job van Hal 50:49

19 Goof Lindijer 51:16

23 Dennis Esmeijer 52:50

25 Harrie Swarte 53:28

27 Piet van Dijck 54:42

28 Theo van Eijndthoven 55:41

VROUWEN, 10KM

1 Karin van der Giessen 45:32

2 Esther Schimpf 52:36

3 Christa Slok 55:08

5 Marian van Eijndthoven 56:02

14 Tijtje van Dam 1:01:19

06/04, Dwars door Dordt, Dordrecht

M40, 10KM

1 Paul Verkleij 33:13

06/04, 8e Drutenloop, Druten

M35, 10KM

4 Jorik Huizinga 36:34

M35, 21.1KM

41 Peet Valstar 1:44:39

05/04, Limburgs Zwaarste

80km trail

11 Jose 9:31:07

02/04, NK Veldloop Gemeenten, Helmond

VSEN, 9KM

4 Andrea van Lieshout 43:27

30/03, Weir Minerals Venloop, Venlo

M40, 21.1KM

30 Theo Timmermans 1:26:37

M55, 10KM

50 Toon van Bemmel 56:41

VROUWEN, 5KM

16 Nicole Timmermans 25:33

30/03, 7e Runner’s World Zandvoort Circuit Run

 MSEN, 12KM

25 Ruben Ruigendijk 46:20

43 Jochem Weijzen 53:28

M35, 12KM

15 Michal Szafranski 53:12

18 Jeroen van Vuuren 56:33

24 Niels van der Rijst 1:01:47

M40, 12KM

12 Johan Slootweg 50:15

13 René Drost 50:24

15 Donar Teunissen 50:58

M45, 12KM

5 Remco Schram 46:19

18 Paul van Brakel 54:30

M50, 12KM

11 Guido Vingerhoeds 53:51

M60, 12KM

8 Cor Ruigendijk 57:57

V35, 12KM

3 Thyra de Jongh 59:57

V55, 12KM

5 Marja Bosje 1:04:12

MRECR, 12KM

15 Harald van Gils 50:23

1956 Johan Koops 1:07:08

2188 Mark van de Griendt 1:08:19

VROUWEN, 5KM

43 Marjon Baartwijk 25:24

29/03, 37e Decathlon Cretes de Spa 2014

Trail, 55KM

74 José Vincente Requena Maats 6:14:44

25/03, Amersfoortse Baancompetitie

 5000M

5 Aart Stigter 16:16.4

30 Mark van Vugt 18:06.5

32 Jan Jansen 18:07.2

39 Jan Stehouwer 18:43.0

46 Marcel Broekema 19:05.7

86 Tim van Vliet 22:11.5

92 Jean-Michel Chavernac 22:39.0

98 Henk Fransen 25:01.8

99 Erna Koekoek 25:10.0

100 John van Hamersveld  25:19.0

23/03, Rondje Nederland, Arnhem

MANNEN, 10KM

3 Jorik Huizinga 37:17

23/03, Lenteloop, Eerbeek

MANNEN, 21.1KM

37 Alwin de Lijster 1:38:10

23/03, Mijlen van Zeist

MANNEN, 10EM

5 Michel van Kats 1:03:00

11 Frank van der Mark 1:09:16

14 Bas Swildens 1:13:10

VROUWEN, 10EM

2 Inge van Dijk 1:13:17

VROUWEN, 5EM

1 Corelien Kloek 31:59

22/03, 32 van Kampen

MANNEN, 32KM

121 Jeroen van Vuuren 2:50:53

MANNEN, 21.1KM

20 Kees van de Wetering 1:31:49

22/03, 3e Testloop avFortuna, Vlaardingen

MANNEN, 30KM

13 Spas Gueorguiev 2:22:27

21/03, Runnersworld AVH Nightrun, Hoofddorp

MANNEN, 5.1KM

3 Fred Hazeleger 18:57

16/03, 33e Drunense Duinenloop

M55, 21.1KM

18 Henri Smits 1:38:49

MRECR, 21.1KM

255 Willem Bolle 1:44:25

16/03, Berden Voorjaarsloop, Venlo

M40, 7.5KM

3 Theo Timmermans 28:22

VSEN, 7.5KM

15 Nicole Timmermans 37:32

16/03, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid

M35, 30KM

7 Jeroen van Vuuren 2:33:33

15/03, Halve Marathon van Sint Anthonis

MSEN, 21.1KM

3 Niels Staring 1:17:11

15/03, 62e Reeuwijkse Plassenloop

MANNEN, 5KM

8 Ron Aret 19:53

15/03, 13e Dokkum Bonifatiusloop

MSEN, 21.1KM

11 Michel Broeksma 1:29:06

MSEN, 5.3KM

7 Henri Harmsen 17:55

09/03, ABN AMRO CPC Loop, Den Haag

MSEN, 21.1KM

114 Ruben Ruigendijk 1:22:22

273 Floris Ridderbos 1:32:42

306 Roelof Reitsma 1:34:14

326 Marnix Cornelisse 1:34:55

M35, 21.1KM

36 Martell Demarteau 1:22:16

71 Spas Gueorguiev 1:27:49

83 Marijn van Goudoever 1:29:33

395 Niels van der Rijst 1:51:12

M40, 21.1KM

22 Sigmar Kock 1:20:35

M45, 21.1KM

16 René Janssen 1:22:26

22 Rob Bijl 1:24:28

M50, 21.1KM

65 Guido Vingerhoeds 1:33:57

102 Theo van de Ven1:37:44

115 Louis Oortman 1:39:14

154 Kees van de Wetering 1:41:52

M55, 21.1KM

1 Aart Stigter 1:13:25

15 Andre Roelofs 1:30:14

55 Ton de Goijer 1:39:30

M60, 21.1KM

25 Cor Ruigendijk 1:40:06

32 Jan Holterman 1:41:49

M65, 21.1KM

3 Geu Siebenga 1:30:11

V40, 21.1KM

2 Anja van ’t Schip 1:24:01

V50, 21.1KM

161 Connie Eli 2:19:55

V55, 21.1KM

13 Marja Bosje 1:55:03

MANNEN, 10KM

20 Michel van Kats 37:45

30 Theo Timmermans 38:47

VROUWEN, 10KM

3858 Paula IJzerman 1:13:45

VROUWEN, 5KM

95 Nicole Timmermans 25:08

101 Marjon Baartwijk 25:14

09/03, Sportplein Eindhoven Karpencross

M45, Lange Cross

1 Cornelis de Stigter 32:25

MANNEN, Korte Cross

11 Mike Willems 11:55

09/03, Runnersworld Parkloop, Heiloo

M40, 9KM

1 Geordie Klein  31:25

09/03, Munnikloop, Purmerend

MANNEN, 25KM

14 Jeroen van Vuuren 2:06:37

09/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

2 Bas Stigter 37:04

08/03, Spa-Francorchamps Run

MANNEN, 21KM

29 Falco van Dijck  1:37

08/03, Halve Marathon van Haren

M55, 21.1KM

30 Henk Keen 1:55:56

08/03, Halve Marathon, Harderwijk

M40, 21.1KM

2 Paul verkleij 1:15:13

M50, 21.1KM

5 Jan Bruning 1:26:23

HEREN, 10.5KM

16 Marcel Broekema 44:14

08/03, Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede

M55, 15KM

2 Jan Guiljam 1:10:21

08/03, 38e Halve van Hercules, Dordrecht

M45, 21.1KM

24 Arnold Schiphof 1:38:34

M55, 21.1KM

6 Arie van der Stel 1:36:30

08/03, Driebergenloop, Driebergen

MANNEN, 6KM

6 Jan Jansen 23:36

9 Albert Stavenga 25:03

29 Albert Doelwijt 31:14

35 Peter van den Brink 31:43

VROUWEN, 6KM

11 Ellen van Dijk 30:57

61 Petra Schoon 36:40

MANNEN, 12KM

5 Joost Doelman 49:55

14 Andre Knop 54:16

28 Tim van Vliet 56:47

39 Theo Deur 58:52

78 Chris Bor 1:03:46

80 Ron Fortman 1:03:42

135 Henk Fransen 1:07:36

170 John van Hamersveld 1:10:13

229 Wim Streng 1:20:43

VROUWEN, 12KM

7 Ans van Veenendaal 58:26

9 Denise de Beer 59:56

21 Marja Bosje 1:03:49

26 Hubertine Hingstman 1:04:48

100 Marjon van Eck 1:13:18

MANNEN, 21.1KM

14 Rutger Thung 1:28:53

59 Bert van den Berg 1:39:15

190 Goof Lindijer 1:54:10

02/03, Achtkastelenloop, Vorden

M35, 10KM

3 Jorik Huizinga 35:10

02/03, Den Helder – Schagen

M40, 25KM

1 Geordie Klein 1:30:37

02/03, Trappenbergloop, Huizen

MSEN, 10KM

1 Erik Kallenberg 35:00

M45, 10KM

9 Edwin van der Heijden 40:59

10 Richard de Wilde 42:09

02/03, Amersfoortse Bergcross

M35, WEDSTRIJD

1 Paul Verkleij 30:59

5 Michel van Liempdt 33:51

H45, WEDSTRIJD

16 Roberto de Freitas 49:16

HRECR, 8.8KM

45 Ronald Smout 48:15

67 John van Hamersveld 53:06

02/03, 20 van Alphen

MSEN, 20KM

14 Marnix Cornelisse 1:34:00

19 Ivo Scholten 1:47:08

M35, 20KM

1 Marijn van Goudoever 1:21:36

3 Menno de Jong 1:31:35

M40, 20KM

1 Gerben Zomer 1:14:54

M45, 20KM

1 René Janssen 1:17:43

M50, 20KM

2 Bob Schennach 1:20:10

3 Jan Rademaker 1:22:40

01/03, Kruikenloop, Tilburg

M55, 15Km

13 Henri Smits 1:10:06

01/03, Veneboerloop, Drachten

MSEN, 10KM

11 Menco Schuurman 33:46

25 Henri Harmsen 37:10

23/02, Trail by the sea, Renesse

M50, 42KM

11 Frank van der Mark 3:55:04

23/02, Regte Heide Cross, Tilburg

MANNEN, 21KM

2 Gert-Jan Haze 1:23:48

MANNEN 10KM

36 Henri Smits 47:49

23/02, 57e Joe Mann Bosloop, Best

M45, 8700M

1 Cornelis de Stigter 32:14

V35, 5800M

1 Renske Smetsers-Weeda 23:51

16/02, TataSteel/Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam

JPUP, 2KM

6 Silas de Bruin 8:55

MPUP, 2KM

1 Luna de Bruin 8:38

M40, 8KM

7 Bas de Bruin 33:12

9 José Vincente Requena Maats 34:01

14/02, Valentijnsloop, Amsterdam

M/V, 4.6KM

92 Nesrine & Robert Leene 32:24

09/02 Groet Uit Schoorl Run, Schoorl

MSEN, 30KM

21 Ruben Ruigendijk 2:06:07

M35, 30KM

13 Spas Gueorguiev 2:07:44

92 Alex Volkers 2:44:14

M40, 30KM

5 Jan Stehouwer 2:06:54

M50, 30KM

14 Guido Vingerhoeds 2:19:27

M55, 30KM

34 Cor Ruigendijk 2:39:43

VSEN, 30KM

5 Andrea van Lieshout 2:25:22

V35, 30KM

19 Claire Masselink 2:49:39

M35, 21.1KM

9 Martell Demarteau 1:21:57

M40, 21.1KM

10 Joost Doelman 1:27:16

89 Willem Bolle 1:38:46

M45, 21.1KM

87 Paul van Brakel 1:41:03

M50, 21.1KM

40 Kees van de Wetering 1:38:13

M55, 21.1KM

15 Roel de Vogel 1:41:32

83 Henk Keen 1:54:56

156 Nico Bes 2:14:38

VSEN, 21.1KM

1 Esther Kalkman 1:30:49

V40, 21.1KM

3 Karin van der Giessen 1:35:47

5 Linda Valent 1:37:32

V45, 21.1KM

3 Ruda van Zeijst 1:33:08

40 Ellen van Dijk-v d Meulen 1:53:58

V55, 21.1KM

32 Marja Bak 2:07:50

MSEN, 10KM

148 Marnix Cornelisse 42:03

M35, 10KM

21 Mark van Vugt 37:08

31 Johan Bruijn 45:26

M40, 10KM

21 Michel van Liempdt 36:55

34 Johan Slootweg 39:34

M45, 10KM

20 René Janssen 37:22

25 Marco Mocking 38:51

M55, 10KM

1 Aart Stigter 33:51

12 Andre Roelofs 41:38

16 Henri Smits 45:48

V35, 10KM

6 Irene Zonneveld 38:58

V40, 10KM

12 Marjon Baartwijk 56:11

MRECR, 10KM

368 Herman van Dam 49:09

09/02, Hivernal Trail

18KM

114 Marja Bosje 1:54:24

152 Erna Koekoek 2:01:36

163 Marjon van Eck 2:06:27

30KM

97 Wouter Schuddeboom 3:15:47

09/02, Wedertcross, Valkenswaard

M45

1 Cornelis de Stigter 28:58

09/02, Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer

MANNEN, 15KM

30 Fulco Rook 1:09:32

VROUWEN, 15KM

28 Connie Eli 1:36:55

08/02, 40e Februariloop, Bennekom

VROUWEN, 21.1KM

13 Petra Scholtens 1:50:56

02/02, Midwintermarathon, Apeldoorn

V35, 42.2KM

7 Denise de Beer 4:06:08

M35, 42.2KM

30 Maurice Koree 4:13:19

MANNEN, 27.5KM

52 Gert-Jan Haze 1:53:25

95 Jan Bruning 1:57:24

316 Bas Klein 2:10:47

373 Louis Oortman 2:13:32

619 Ron Fredriks 2:19:29

MANNEN, 18.5KM

27 Rob Bijl 1:11:31

58 Michel van Kats 1:14:30

1094 Ivo Scholten 1:37:17

02/02. Twiskemolenloop, Landsmeer

M45, 21.1KM

2 José Vincente Requena Maats 1:25:52

02/02, AVC Strand- & Duinloop, Castricum

JPUP, 2.3KM

1 Silas de Bruin 9:54

MPUP, 2.3KM

2 Luna de Bruin 10:12

MANNEN, 4.0KM

2 Bas de Bruin 15:50

VROUWEN, 4KM

1 Linda Valent 18:17

01/02, Henschotermeergames, Woudenberg

Zandcross, 10.000M

1 Aart Stigter 37:13

14 Toon van Bemmel 53:28

01/02, Archeon Cross, Alphen ad Rijn

MANNEN, 10.5KM

4 Menco Schuurman 45:09

26/01, SportOptimaal Winterloop, Amerongen

MANNEN, Lange Cross

3 Joost Doelman 31:55

4 Bob Schennach 32:26

5 Andre Meixner 32:35

13 Andre Knop 35:55

15 Ron Fredriks 36:40

21 Tim van Vliet 38:14

24 Theo Deur 38:44

28 Dennis Esmeijer 40:35

31 Goof Lindijer 41:14

38 Theo Eyndthoven 45:46

VROUWEN, Lange Cross

2 Karin van der Giessen 37:02

3 Maureen Schoutsen 40:53

6 Marian Eyndthoven 47:15

MANNEN, Korte Cross

1 Ian Zwaan 14:55

2 Rob Jansen 16:01

3 Alwin Lijster 18:13

6 Ron Fortman 20:00

9 Henk Fransen 21:29

11 Nico Fokker 23:02

14 Sven Esmeijer 24:28

15 Bert Lokhorst 24:35

20 Henk van der Kant 26:55

VROUWEN, Korte Cross

1 Inge Dijkman 18:55

2 Renee van der Maessen 19:35

4 Ans van Veenendaal 19:54

5 Erna Koekoek 21:20

6 Marianne Brummel 21:21

9 Marjon van Eck 23:33

12 Simin Rahir Tabrizi 25:24

15 Conny Hardiek 26:56

26/01, Runnersworld Beeckestijn Cross, Velsen-Zuid

MSEN, 9.3KM

16 Jeroen van Vuuren 41:26

17 Martijn Lakerveld 42:30

M40, 9.3KM

1 Geordie Klein 31:58

26/01, Safari Run, Arnhem

VSEN, 5KM

7 Andrea van Lieshout 22:11

25/01, 25e Physio Fit Dirk IV Loop, Hoornaar

M35, 10KM

3 Paul Verkleij 33:09

M45, 10KM

20 Arnold Schiphof 42:44

19/01, DES Dieprijt Cross, Eersel

M45, 8600M

2 Cornelis de Stigter 32:19

19/01, Ruitenburg Halve van Maasluis

M40, 21.1KM

12 Rutger  Thung 1:24:22

19/01, HRR 1vd4 Clingendaelcross, Wassenaar

MRECR, Trimloop

8 Marnix Cornelisse 16:01

19/01 24e Garden Plaza Florarun, boskoop

HEREN, 5km

11 Ivo Scholten 23:10

18/01, Overbosch en heideloop, Garderen

MANNEN, 10KM

12 Bob Schennach 39:30

12/01, 7e Den Haag Strandmarathon

VROUWEN, 42.2KM

3 Margot Baars 4:55:08

12/01, Halve Marathon, Egmond aan Zee

MSEN, 21.1KM

76 Erik Kallenberg 1:16:36

106 Bas Stigter 1:22:02

135 Ruben Ruigendijk 1:26:22

201 Jochem Weijzen 1:37:34

202 Floris Ridderbos 1:37:57

208 Niels Vertelman 1:39:27

214 Marnix Cornelisse 1:40:19

228 Fulco Rook 1:43:32

265 Michael Zwier 1:37:39

M35, 21.1KM

22 Martell Demarteau 1:22:33

35 Gert-Jan Haze 1:25:26

68 Roderik Met 1:34:18

70 Jorg Liefting 1:35:13

84 Michal Szafranski 1:37:43

104 Alex Volkers 1:41:38

119 Johan Bruijn 1:47:07

130 Willem-Jan Megens 1:51:35

M40, 21.1KM

78 Bilbo Schreiner 1:34:46

113 Remco Schellingerhout 1:41:39

M45, 21.1KM

54 Edwin van der Heijden 1:31:30

91 Oscar Van Zelst 1:37:35

99 Wouter Schuddeboom 1:38:51

132 Rob Somsen 1:41:45

141 Paul van Brakel 1:43:36

M50, 21.1KM

18 Jos Broekhuis 1:30:34

22 Marco Sneijers 1:30:46

40 Guido Vingerhoeds 1:34:36

108 Louis Oortman 1:45:38

116 Erik Luyf 1:45:50

154 Jean-Michel Chavernac 1:57:17

M55, 21.1KM

43 Ron Fredriks 1:40:58

79 Henri Smits 1:46:13

87 Toon van Bemmel 1:47:56

107 Cor Ruigendijk 1:51:24

156 Roel de Vogel 2:12:12

M60, 21.1KM

27 Jan Holterman 1:42:55

30 Bas Klein 1:41:10

62 Albert Doelwijt 1:56:14

M65, 21.1KM

2 Geu Siebenga 1:33:58

V35, 21.1KM

7 Carla van Rooijen 1:33:29

16 Paula IJzerman 1:41:38

21 Thyra de Jongh 1:47:08

V45, 21.1KM

37 Ellen van Dijk-v d Meulen 1:56:09

51 Erna Koekoek 2:11:48

V50, 21.1KM

25 Joke Boon 2:05:45

V55, 21.1KM

20 Marja Bosje 1:53:54

V60, 21.1KM

13 Marry Hooijer 2:09:37

VRECR, 21.1KM

633 Denise De Beer 1:58:10

634 Patricia Crompvoets 1:58:10

804 Janneke Huijssoon 2:00:41

MRECR, 21.1KM

4835 Henk Fransen 2:01:41

6235 John van Hamersveld 2:18:31

MRECR BUSINESS, 21.1km

149 Arnold Schiphof  1:41:52

M45, 10.5KM

5 Peter Plomp 45:57

M50, 10.5KM

3 Jeroen Peek 44:24

11/01, BVC Cross, Ede

MJUND,

3 Celine Meixner 6:57

JJUNC

10 Ben Zwaan 14:14

JJUNB

9 Filip Duceheine 18:32

VMAS, Korte Cross

3 Inge Dijkman 15:36

16 Marjon van Eck 18:44

MMAS, Korte Cross

5 Richard van Keulen 12:58

22 Tim van Vliet 14:05

24 Peter Zwaan 14:17

25 Andre Knop 14:28

30 Jean-Michel Chavernac 16:10

MMAS, Lange Cross

11 Henry Wondergem 39:55

13 Andre Meixner 40:01

22 Andre Roelofs 42:00

11/01 4e ZHM Cross Waddinxveen

HEREN, 10.4km

Ivo Scholten 59:26

05/01, Pagnevaartcross. Oudenbosch

H55, 8KM

8 Ron Biemans 37:07

05/01, Halve Marathon van Rockanje

M45, 21.1KM

13 Cornelis de Stigter 1:36:06

05/01, AVC Strand & Duinloop, Castricum

M40, 10.5KM

11 Peter Plomp 46:30

05/01, Runnersworld Phanos Bosscross, Amstelveen

JPUP, 1.3KM

9 Silas de Bruin 5:46

MPUP, 1.3KM

1 Luna de Bruin 5:30

MSEN, 8KM

29 Jeroen van Vuuren 37:57

M40, 8KM

1 Geordie Klein 28:59

7 José Vicente 34:40

04/01, Florijn Winterloop, Woudenberg

 MSEN, 10EM

23 Falco van Dijck 1:06:30

40 Alwin de Lijster 1:12:23

43 Feike Visser 1:13:50

M40, 10EM

5 Gerben Zomer 57:54

8 Rob Bijl 1:00:20

15 Marco Vet 1:02:14

16 Jan Stehouwer 1:02:34

145 Pascal Willemsen 1:25:08

M50, 10EM

1 Aart Stigter 54:08

8 Rob Jansen 1:02:36

21 Peter van de Brink 1:09:24

41 Ron Fredriks 1:13:11

45 Bert van den berg 1:14:36

46 Bas Klein 1:13:54

62 Sjaak Verberkmoes 1:17:14

80 Ton Gloudemans 1:18:16

105 Ben Keller 1:22:03

158 Gert van Ziel 1:28:08

164 Arie Reedijk 1:28:46

205 Piet van Dijck 1:34:45

VSEN, 10EM

11 Denise de Beer 1:17:03

26 Claire Masselink 1:23:47

V40, 10EM

5 Karin van der Giessen 1:14:44

22 Patricia Crompvoets 1:25:17

V50, 10EM

4 Ans van Veenendaal 1:16:30

12 Marja Bosje 1:22:23

MANNEN, 5KM

65 Theo Deur 22:25

132 Albert Doelwijt 24:54

152 Victor Aris 25:16

160 Patrick Aris 25:28

340 Ron van der Mispel 30:40

370 Ab van Duijl 32:21

406 Matthijs van de Bilt 37:11

407 Kees van de Bilt 37:10

VROUWEN, 5KM

16 Hester Aris 24:15

19 Joke Boon 24:54

285 Suzanna Koops34:02

290 Marije van t Klooster 34:52

298 Inge Vent 35:09

MSEN, 10KM

16 Mark van Vugt 39:40

17 Michel van Kats 39:47

21 Ian Zwaan 40:11

M40, 10KM

1 Paul Verkleij 34:49

9 Joost Doelman 41:33

10 Andre Meixner 41:37

19 Albert Stavenga 44:19

105 Roberto de Freitas 55:17

M50, 10KM

1 Bob Schennach 40:56

28 Toon van Bemmel 50:32

57 Henk Fransen 54:55

60 Harrie Swarte 55:36

61 Henk Fransen 54:55

84 Evert van Kuilenburg 57:47

142 Wim Streng 1:11:26

VSEN, 10KM

5 Andrea van Lieshout 45:23

V40, 10KM

7 Ellen van Dijk 52:04

V50, 10KM

4 Renee van der Maesen 49:45

8 Hubertine Hingstman 54:13

9 Marja Bosje 54:39

12 Yolanda van Erp 55:31

04/01, Oliebollencross, Den Haag

MANNEN, Korte Cross

7 Marnix Cornelisse 17:24