Uitslagen 2014 2e deel

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2014 vanaf October. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
MANNEN, 21.1KM
19 Kees van de Wetering 1:37:23
31/12, Oliebollenloop, weert
M60, 10KM
3 Henk van Zantvoort 42:40
31/12, 30e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
MANNEN, 5KM
55 Martijn Kolhorn 25:41
M45, 10KM
61 Peter Hooijen 49:24
31/12, Sylvestercross, Soest
Vrouwen, Kort Cross
5 Yasmin Hillebrink 12:55
MANNEN PROMINENTEN
66 Jonathan Goijert 46:14
M35, Cross
36 Martell Demarteau 35:08
39 Falco van Dijck 35:59
M45, Cross
32 Peter Plomp 35:34
M55, Cross
3 Jos Broekhuis 33:39
21 Ardath Witkamp 41:54
MANNEN, 4KM
14 Chris Driessen 17:42
53 John van Hamersveld 24:13
VROUWEN, 4KM
5 Inge Pouw 20:06
11 Emmelie Westerhoff 20:48
25 Erna Koekoek 23:37
35 Marjon van Eck 25:20
MANNEN, 9KM
92 Arnold Schiphof 40:59
208 Victor Boskamp 44:17
538 Mon Akkerman 51:26
28/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
M45
3 Cornelis de Stigter 27:21
V35
3 Susan van Duijl 32:15
Korte Cross
10 Martijn  Kolhorn 11:14
28/12, 20e Kerstloop, Amstelveen
MANNEN, 5KM
2 Harald van Gils 17:30
21/12 Kerstloop, Barendrecht
M45, 10EM
2 Rene Leijtens  1:10:19
20/12, Leisure World Kerstloop, Dronten
MSEN, 21.1KM
14 Ruben Ruigendijk 1:19:14
M60, 21.1KM
13 Cor Ruigendijk 1:46:56
MAN, 10KM
39 Marnix Cornelisse 40:55
VROUWEN, 10KM
5 Nesrine Leene 43:21
VROUWEN, 5KM
2 Corelien Kloek 19:16
14/12, BAV Wintercup, Baarn
MANNEN, Wedstrijd 10KM
8 Erik Kallenberg 35:11
22 Jos Broekhuis 37:53
53 Marco Mocking 41:35
MANNEN, Recreanten 10KM
40 Frans Thuijs 47:24
144 Roberto de Freitas 1:00:57
14/12, Meinwegcross, Roermond
M60, Lange Cross
3 Henk van Zantvoort 45:27
14/12, L’Avant Sylvestre Cross, Ruesel
H45
3 Cornelis de Stigter 28:28
14/12, Spijkenisse Spark Marathon
M50, 42.2KM
46 Bob Bock 3:57:06
MANNEN, 21.1Km
19 Rob Houtenbos 1:27:14
27 Ernst Jan Meindersma 1:28:50
MANNEN, 10KM
20 Rene Leijtens 41:49
13/12, 4e Sport2000 Ten Miles
M45, 10EM
1 Marco Geldof 59:51
M55, 10EM
3 Piet Abma 1:07:50
13/12, KLM RoadRunners Open, Langevelderslag
VROUWEN, 6KM
2 Denise de Beer 33:01
07/12, 31e Nobis Zandboscross, Deurne
M40
4 Remco Schellingerhout 36:38
07/12, SPADO Cross, Bergen op Zoom
M45
17 Mark Kamphuis 43:37
M55
7 Piet Abma 39:02
07/12, AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
MPUP, 1.5KM
1 Silas de Bruin 5:43
VSEN, 5KM
7 Dieuwtje Bax 21:43
V35, 5KM
2 Linda Valent 21:42
07/12 Montferland, ’s Heerenberg
M35, 15KM
26 Jorik Huizinga 58:07
M45, 15KM
35 Wijnand van Haselen 1:00:57
M55, 15KM
28 Jan Holterman 1:07:51
M65, 15KM
56 Wim Streng 1:39:38
VSEN, 15KM
27 Nesrine Leene 1:06:39
V35,1 5KM
4 Esther Kalkman 1:05:46
06/12, BVC Cross, Wageningen
JONGENS JUN C
9 Jens Mos 12:21
12 Ben Zwaan 12:33
20 Nol van der Mispel 14:37
MEISJES, JUN A
1 Emmelie Westerhof 19:01
VMAS, Korste Cross
21 Marjon van Eck 16:54
MMAS, Korte Cross
16 Jean-Michel Chavernac 13:41
22 John van Hamersveld 15:38
MMAS, Lange Cross
15 Andre Roelofs 33:28
06/12, AV Fortuna Halve Marathon, Vlaardingen
MANNEN, 21.1KM
132 Peet Valstar 1:49:38
30/11, No-Limits Najaarscross, Bladel
M45, 8450M
4 Cornelis de Stigter 31:10
30/11, Vlasakkerloop, Amersfoort
MANNEN, 10KM
2 Jos Broekhuis 36:36
VROUWEN, 10KM
6 Denise de Beer 48:00
9 patrica Crompvoets 48:53
MANNEN, 16.1KM
133 John van Hamersveld 1:31:11
MANNEN, 21.1KM
2 Eric Pouw 1:20:16
8 Jan Stehouwer 1:25:37
10 wijnand van Haselen 1:26:10
32 Jos de Vries 1:34:25
30/11, Sint Nicolaasloop, Monnickendam
MANNEN, 10KM
2 Ruben Ruigendijk 35:12
35 Cor Ruigendijk 45:59
MANNEN, 5KM
6 Jeroen van Vuuren 21:06
29/11, 47e Horaloop, Ede
M35, 10KM
85 Albert Doelwijt 52:33
124 Evert van Kuilenburg 55:25
V35, 10KM
8 Inge Pouw 47:35
19 Ellen van Dijk 52:24
V35, 16.1KM
2 Inge Dijkman 1:13:55
29/11, Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
MSEN, 15KM
2 Cornelis Verboom 54:33
29/11, Sint Nicolaasloop, Bunschoten
VROUWEN, 5KM
2 Nesrine Leene 21:10
29/11, Run Rondje Rhenoy, Beesd
VROUWEN, 10KM
34 Hanny Kool 54:41
23/11, Warandeloop, Tilburg
VSEN, 2500M
14 Yasmin Hillebrink 8:31
M55, 5600M
5 Andre Roelofs 23:44
10 Henri Smits 27:08
22/11, 3e RunningPoint Cross, Vlaardingen
MSEN, 4.5KM
7 Marnix Cornelisse 18:02
16/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen
MSEN, 15KM
103 Erik Kallenberg 00:53:14
119 Bas Stigter 00:53:54
124 Gerrit Jan Kastenberg 00:54:09
125 Ruben Ruigendijk 00:54:11
226 Cornelis Verboom 00:57:13
536 Marnix Cornelisse 01:01:40
793 Floris Ridderbos 01:04:05
877 Niels Vertelman 01:04:44
1751 Ralph van de Pol 01:09:35
M35, 15KM
13 Niels Staring 00:53:37
49 Jorik Huizinga 00:57:36
150 Falco van Dijck 01:01:40
495 Dennis Kollaard 01:08:18
M40, 15KM
18 Gerben Zomer 00:54:41
22 Harald van Gils 00:55:08
32 Eric Pouw 00:56:07
77 Sigmar Kock 00:59:16
79 José Vicente Requena Maat 00:59:21
105 Rutger Thung 00:59:59
115 Ernst Jan Meindersma 01:00:28
118 Bram Voogel 01:00:34
156 Donar Teunissen 01:01:54
273 Jos de Vries 01:04:48
297 Menno de Jong 01:05:17
301 Bilbo Schreiner 01:05:21
902 Joris Kuijs 01:12:27
1114 Dirk Talma 01:14:22
1253 Willem-Jan Megens 01:15:38
M45, 15KM
35 René Janssen 00:57:47
204 Arnold Schiphof 01:03:54
320 Willem Bolle 01:05:50
399 Edwin van der Snoek 01:07:10
724 Peter Stokje 01:10:47
978 Markk Kamphuis 01:12:59
M50, 15KM
29 Jan Jansen 00:59:04
91 Wim van den Heuvel 01:02:59
157 Guido Vingerhoeds 01:04:55
653 Hans Sommers 01:12:50
M55, 15KM
133 Ron Fredriks 01:07:47
132 Ton de Goijer 01:07:49
199 Louis Oortman 01:10:38
248 Ton Gloudemans 01:11:38
1020 Mon Akkerman 01:25:17
1109 Henk Keen 01:26:51
M60, 15KM
98 Cor Ruigendijk 01:11:28
M65, 15KM
3 Geu Siebenga 01:04:48
VSEN, 15KM
116 Nesrine Leene 01:07:09
136 Erika Broekema 01:08:19
V35, 15KM
3 Renske Smetsers-Weeda 00:58:23
13 Esther Kalkman 01:04:48
563 Thyra de Jongh 01:27:04
V40, 15KM
26 Karin van der Giessen 01:07:55
V45, 15KM
309 Marjon Baartwijk 01:22:14
V50, 15KM
3 Anneke Stavenga-vd Meulen 01:01:45
V60, 15KM
13 Hubertine Hingstman 01:17:16
M45, 7KM
7 Rene Leijtens 00:29:38
M60, 15KM
66 Ron Coenen 00:46:43
V55, 7KM
130 Anja Kortman 00:47:58
134 Ilse de Jong 00:48:21
16/11, Witven Cross, Veldhoven
M35, 8KM
5 Remco Schellingerhout 32;22
09/11, BAV Wintercup, Baarn
MSEN, 10KM
4 Erik Kallenberg 35:24
M40, 10KM
1 Paul Verkleij 34:29
6 Klaas Hille de Graaf 39:04
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 37:41
09/11, Lintloop MAX, Vleuten
DAMES, 5MIJL
2 Nesrine Leene 35:05
3 Inge Dijkman 35:23
09/11, Trail Run, Weert
M40, 35KM
1 Remco Schellingerhout 2:31:06
09/11, Klaverbladloop, Zoetermeer
MSEN,1 5KM
19 Ernst Jan Meindersma 1:03:14
MANNEN, 10KM
18 Rene Leijtens 43:40
MANNEN, 5KM
20 Spas Gueorguiev 20:42
08/11, 47e Mosselloop, Burgh-Haamstede
M45, 8KM
2 Cornelis de Stigter 32:06
M55, 8KM
1 Jan Guiljam 35:22
16 Wim Roose 44:21
22 Jan Roose 58:01
08/11, 26e Typhoon-loop, Gorinchem
M45, 10KM
8 Arnold Schiphof
02/11, Berenloop, Terschelling
M40, 21.1KM
44 Peter Stokje 1:43:00
64 Geo Arnold 1:57:05
M50, 21.1KM
35 Jeroen Peek 1:37:00
104 Roel de Vogel 2:03:45
115 Henk Fransen 2:09:28
M60, 21.1KM
9 Jan Holterman 1:36:50
V45, 21.1KM
58 Erna Koekoek 2:09:29
M40, 42.2KM
7 Martell Demarteau 3:05:18
M50, 42.2KM
25 Robert Wielinga 3:41:59
M60, 42.2KM
14 Albert Doelwijt 4:27:02
VSEN, 42.2KM
3 Corelien Kloek 3:13:18
5 Floor Bakker 3:41:56
V45, 42.2KM
13 Ellen van Dijk 4:16:27
V55, 42.2KM
3 Marja Bosje 3:59:30
7 Margot Baars 4:25:30
02/1, Holapress Valkenloop, Valkenswaard
M45, 21.1KM
29 Endy Kasanardjo 1:35:53
02/11, Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
JONGENS PUP, 1KM
2 Silad de Bruin 4:03
MEISJES CD, 2KM
3 Luna de Bruin 8:58
02/11, NEA Run, Purmerend
MANNEN, 5KM
1 Ruben Ruigendijk 18:20
02/11, Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag
M50, 10KM
1 Hans van Langen 42:00
MRECR, 5KM
42 Fulco Rook 27:45
01/11 Raboloop, Mill
V50, 10KM
2 Gerda Sollie 48:33
01/11, Rabo Halve Marathon, Renswoude
M35, 21.1KM
5 Rob Bijl 1:26:35
M35, 10.5KM
1 Paul Verkleij 35:13
V35, 10.5KM
1 Anneke Stavenga 42:06
26/10, BMW Frankfurt Marathon
M30, 42.2KM
46 Ruben Ruigendijk 2:46:42
M60, 42.2KM
58 Cor Ruigendijk 3:50:58
26/10, Halve Marathon Doetinchem
MSEN, 21.1KM
9 Jorik Huizinga 1:24:03
26/10, De IJzeren Man Cross, Weert
M60, Lange Cross
2 Henk van Zantvoort 42:09
26/10, Marathon Brabant, Etten-Leur
M35, 42.2KM
5 Remco Schellingerhout 2:59:55
M45, 42.2KM
14 Endy Kasanardjo 3:19:58
M65, 42.2KM
2 Jan van Nuenen 3:51:34
M55, 21.1KM
23 Ron Biemans 2:09:49
M45, 10KM
9 Theo Timmermans 39:21
V35, 10KM
6 Nicole Timemrmans 49:25
26/10, Hollandia PakCross, Hoorn
HSEN, 7.8Km
47 Niels Vertelman 35:32
26/10, Wolfskamerloop, Huizen
MSEN, 10KM
3 Erik Kallenberg 34:32
M45, 10KM
6 Jan Jansen 40:01
20 Andre Knop 45:18
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 37:56
26/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
VSEN, 10KM
3 Leonie van den Haak 41:33
  
19/10, Maliebaanloop, Utrecht
M35, 10KM
13 Falco van Dijck 39:13
MRECR, 10KM
89 Ton de Goijer 44:36
19/10,  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
M45, 8.25KM
1 Cornelis de Stigter 32:25
19/10, 10 van AVR, Rucphen
M45, 10KM
17 Mark Kamphuis 47:13
19/10, TCS Amsterdam Marathon
MSEN, 42.2KM
315 Thijs Sanders 3:16:22
459 Marnix Cornelisse 3:28:08
1423 Hugo van der Heide 4:12:33
M35, 42.2KM
454 Feike Visser 3:41:33
615 Johan Bruijn 3:53:57
M40, 42.2KM
4 Paul Verkleij 2:36:17
422 Bilbo Schreiner 3:34:53
577 Bas Klaassen 3:44:03
1195 Willem-Jan Megens 4:18:48
M45, 42.2KM
75 Remco Schram 3:07:46
451 Johan Slootweg 3:44:46
M50, 42.2KM
5 Frank Heijmink 2:54:05
19 Hans van Langen 3:01:08
751 Ronald Smout 4:21:54
M55, 42.2KM
168 Bob Bock 4:02:26
181 Ron Fredriks 4:02:44
197 Rob Koning 4:08:31
V35, 42.2KM
197 Denise de Beer 4:08:38
MRECR, 21.1KM
101 Harald van Gils 1:22:42
233 Ruben Ruigendijk 1:27:25
509 Erwin Evers 1:32:23
764 Roderik Met 1:35:15
942 Michal Szafranski 1:36:47
1010 Richard de Waard 1:37:20
1188 Donar Teunissen 1:38:44
1290 Willem Bolle 1:39:27
1940 Henri Smits 1:43:35
2864 Ton Gloudemans 1:48:02
2981 Cor Ruigendijk 1:48:36
7139 Marijn van Trier 2:10:11
VRECR, 21.1KM
Leonie van den Haak 1:30:26
446 Thyra de Jongh 1:48:18
1901 Marjon Baartwijk 2:01:15
MRECR, 8KM
4 Erik Kallenberg 27:24
VRECR, 8KM
1602 Inge Vent 55:03
1605 Marije van ’t Klooster 55:04
2340 Karen Dijkmans 1:02:26
18/10, Zuidermarktloop, Zuidlaren
M40, 10KM
11 Peter Stokje 43:44
VSEN, 10KM
27 Erika Broekema 1:12:00