Uitslagen 2015

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2015. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, Oliebollenloop, Weert
VSEN, 5KM
22 Desiree Esser 29:31
M50, 10KM
20 Peter Hooijen 49:37
M60, 10KM
4 Henk van Zantvoort 43:20
VRECR, 10KM
34 Desiree Esser 1:05:41

31/12, Oliebollenloop, Schoonhoven
MANNEN, 15KM
174 Theo van Eijndthoven 1:27:33
VROUWEN, 15KM
28 Marian van Eijndthoven 1:27:35
MANNEN, 10KM
90 Marc Diks 44:20

31/12, Oudejaarsloop, Den Helder
M40, 10KM
7 Johan Slootweg 42:16

31/12, Sylvestercross, Soest
VKORT
23 Jeanique de Graaf 15:40
M35
11 Paul Verkleij 30:50
23 Falco van Dijck 33:24
29 Michel van Liempdt 34:08
39 Martell Demarteau 35:25
42 Jeffrey So 36:05
49 Marnix Cornelisse 40:01
M45
16 Josue Bergervoet 33:11
M55
16 Andre Roelofs 37:42
38 Toon van Bemmel 45:46
MPROM
57 Gerrit Jan Kastenberg 42:06
69 Marius Buijs 47:04
71 Pedro Compõete 48:52
MPRES, 4KM
74 Chris Driessen 23:33
78 John van Hamersveld 23:46
51 Wim Streng 27:40
67 Pieter Visscher 29:03
VPRES, 4KM
21 Erna Koekoek 23:35
38 Marianne Brummel 25:17
MPRES, 6KM
44 Andre Stolvoort 33:23
45 Jonathan Huisman 33:23
30/12, Oudejaars Crossloop, Vorden
MANNEN, 15KM
5 Jorik Huizinga 57:49

27/12, De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
M35, 9288m
16 Stan Rutten 37:54

20/12, Kerstloop, Barendrecht
VSEN, 10EM
4 Desiree Esser 1:46:31

19/12, Leisure World Kerstloop, Dronten
M50, 21.1KM
32 Peter Hooijen 1:44:29

19/12, Linschotenloop, Linschoten
H35, 10.5KM
29 Ralph van der Pol 46:16
36 Joris Kuijs 47:07
M45, 21.1KM
2 Jan Jansen 40:55
MSEN, 21.1KM
6 Rene Hage 1:15:34
17 Michel van Kats 1:22:10
M35, 21.1KM
12 Falco van Dijck 1:21:39
22 Martijn van Goudoever 1:23:46
51 Jelle Koerselman 1:28:15
149 Michel Schippers 1:40:41
M45, 21.1KM
68 Wim van den Heuvel 1:32:48
185 Wim Bolle 1:42:49
M55, 21.1KM
1 Aart Stigter 1:15:20
36 Rob Houtenbos 1:35:39
81 Ron Aret 1:43:32
M65, 21.1KM
29 Piet van Dijck 1:59:00
V45, 21.1KM
19 Pieteke van Weperen 1:46:42

13/12, Cees Clement Cross, Sneek
M45, 10KM
14 Joop Keizer 54:12

13/12, AV Haarlemmermeercross, Hoofddorp
V35,5KM
3 Linda Valent 21:20
M45, 10KM
1 Geordie Klein 35:33

12/12, Ameland Adventure Run
M50, 21.1KM
45 John Ossendorp 1:42:37

12/12, KLMRoadrunners Open, Langevelderslag
VROUWEN, 6KM
1 Denise de Beer 33:50

12/12, BAV Wintercup, Baarn
M40, 10KM
1 Paul Verkleij 35:07
M55, 10KM
2 Jos Broekhuis 39:25

12/12, BVC Cross, Wageningen
Jongens Pup C,
2 Florian van Mourik 4:41
Mesijes Pup A2
12 Liesje Wulff 4:36
Jongens Pup A2
11 Peer Bergman 4:53
Meisjes, Jun D2
9 Josse Bergman 6:38
Meisjes Jun C
14 Celine Meixner 9:12
Jongens Jun C
16 Nol van der Mispel 12:52
Meisjes Jun B
4 Imme Bergman 14:38
Jongens Jun B
4 Jens Mos 15:57
Jongens Jun A
5 Filip Ducheine 25:12
VSEN, Kort cross
11 Emmelie Westhof 14:14
VMAS, Korte Cross
12 Erna Koekoek 15:34
MMAS, Korte Cross
21 Henk Fransen 16:57
MMAS, Lange Cross
8 Henry Wondergem 32:21

06/12, Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
M50, 42.2KM
13 Piet Abma 3:25:17
47 John Ossendorp 3:51:21
M60, 42.2KM
7 Jan van Nuenen 3:51:13
MANNEN, 21.1KM
101 Ernst Jan Meindersma 1:43;24

06/12, Duincross, Den Helder
M45, 10KM
11 Johan Slootweg 42:56

06/12, MontferlandRun, ’s Heerenberg
MSEN, 15KM
189 Thijs Sanders 1:09:58
M35, 15KM
13 Jorik Huizinga 55:52
56 Rutger Thung 1:02:09
M55, 15KM
4 Ad van Munster 1:00:57
17 Andre Roelofs 1:05:32
25 Bas Klein 1:06:09
M65, 15KM
5 Jan Holterman 1:06:49
VSEN, 15KM
18 Nesrine Leene 1:06:16
V45, 15KM
72 Christa Slok 1:21:06

05/12, AV Fortuna Halve Marathon, Vlaardingen
MANNEN, 10KM
35 Ron Huizer 48:45
MANNEN, 21.1KM
75 Peter Hooijen 1:44:26

29/11, ’t Is Voor Niks Marathon, Geldrop
MANNEN
John Ossendorp 3:50:00

29/11, 32e Zandboscross, Deurne
M60
4 Henk van Zantvoort 42:59

29/11 Duinstrandloop, Den Haag
M/V
6 Marius Buijs 30:34

29/11, Vlasakkerloop, Amersfoort
MPRES, 10KM
4 Paul Verkleij 37:35
19 Jochem Weijzen 44:17
MSEN, 10EM
3 Koen van Dijk 59:41
142 Erik Renes 1:29:56
MSEN, 21.1KM
105 Willem-Jan Megens 2:00:10

29/11, Sint Nicolaasloop, Monnickendam
MAN, 5KM
9 Marnix Cornelisse 21:48

28/11, 3 Bruggen Ultra, Kampen
MANNEN, 65KM
10 Kees van de Wetering 6:01:06

28/11, 48e Horaloop.nl, Ede
M35, 10KM
21 Alwin de Lijster 45:21
V35, 10KM
22 Ellen van Dijk 54:03
M35, 10EM
12 Rutger Thung 1:07:20

25/11, Lanzarote Running Challenge
M35, 21KM
8 Falco van Dijck 1:26:33
M50, 21KM
2 Rob Bijl 1:25:20
M65, 21KM
5 Piet van Dijck 2:04:17

24/11, Lanzarote Running Challenge
M35, 5KM
7 Falco van Dijck 21:16
M50, 5KM
1 Rob Bijl 20:48
M65, 5KM
6 Piet van Dijck 31:31

23/11, Lanzarote Running Challenge
M35, 13KM
13 Falco van Dijck 57:48
M50,1 3KM
2 Rob Bijl 56:58
M65, 13KM
6 Piet van Dijck 1:21:27

22/11, Lanzarote Running Challenge
M35, 10KM
11 Falco van Dijck 39:25
M50, 10KM
2 Rob Bijl 38:14
M55, 10KM
1 Aart Stigter 36:07
M65, 10KM
5 Piet van Dijck 55:08

22/11, Loket warandeloop, Tilburg
VSEN, 2500M
1 Stella Kubasch 7:29
M55, 7500M
11 Andre Roelofs 32:12
27 Henri Smits 37:20

21/11, Spirit Goes British, Oud-Beijerland
M50, 10Mijl
3 Ron Huizer 1:07:03

15/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen
MSEN, 15KM
111 Wynfrith Meijwes 55:26
212 Bas Stigter 57:59
293 Thijs Sanders 59:23
1887 Fulco Rook 1:11:46
M35, 15KM
19 Niels Staring 54:47
37 Jorik Huizinga 56:36
93 Ruben Ruigendijk 1:00:01
116 Marijn van Goudoever 1:00:51
210 Erwin Evers 1:03:49
310 Michal Szafranski 1:05:50
379 Ralph van de Pol 1:06:46
614 Marnix Cornelisse 1:10:12
M40, 15KM
42 Harald van Gils 58:32
130 Gerben Zomer 1:03:07
132 Piet Hendrikx 1:03:11
178 Menno de Jong 1:04:10
194 Bilbo Schreiner 1:04:36
588 Johan Bruijn 1:10:50
2439 Geo Arnold 1:50:08
M45, 15KM
40 Sigmar Kock 58:37
42 René Janssen 58:50
191 Donar Teunissen 1:04:22
278 Ernst Jan Meindersma 1:06:12
2710 Peter Stokje 1:38:01
M50, 15KM
115 Jan Bruning 1:04:36
158 Wijnand van Haselen 1:05:37
172 Guido Vingerhoeds 1:06:07
227 Wim van den Heuvel 1:07:19
363 Hans Sommers 1:09:39
400 Arnold Schiphof 1:10:17
M55, 15KM
74 Ron Fredriks 1:06:16
334 Ton Gloudemans 1:13:58
492 Louis Oortman 1:16:54
1000 Henk Keen 1:25:53
M60, 15Km
23 Bas Klein 1:05:40
34 Rob Houtenbos 1:07:20
76 Henri Smits 1:10:45
145 Reza Salehi 1:14:55
517 Toon van Bemmel 1:25:54
VSEN, 15KM
163 Erika Broekema 1:10:03
2791 Desiree Esser 1:40:26
V35, 15KM
443 Thyra de Jongh 1:25:21
V45, 15Km
126 Monique van Paassen 1:17:46
503 Marjon Baartwijk 1:27:26
V50, 15KM
15 Elise Pepels Scheer 1:11:15
V55, 15Km
21 Gerda Sollie 1:15:29
V60, 15KM
53 Hubertine Hingstman 1:27:59
M40, 7KM
9 Bilbo Schreiner 29:15
VSEN, 7KM
1340 Desiree Esser 46:37

15/11, Marathon Kasterlee
M55, 42.2KM
7 John Ossendorp 3:47:15

15/11, SAV Streekboscross, Bovenkarspel
M45, Lange Cross
10 JOhan Slootweg 42:35

14/11, 48e Mosselloop, Burgh-Haamstede
M45, 8KM
1 Cornelis de Stigter 32:57
M55, 8KM
3 Jan Guiljam 36:26
22 Wim Roose 43:58
M65, 8KM
14 Jan Roose 55:06
V45, 8KM
1 Simone Hartog 38:06

14/11, 27e Typhoon-loop, Gorinchem
MSEN, 10KM
3 Rene Hage 34:05
M35, 10KM
2 Klaas Hille de Graaf 35:28
M45, 10KM
12 Arnold Schiphof 45:20

8/11, Berenloop, West Terschelling
M50, 21.1KM
15 Arnold Schiphof 1:32:21
44 Jeroen Peek 1:40:52
98 Jan Kooy 2:14:05
99 Roel de Vogel 2:14:32
M60, 21.1KM
6 Jan Holterman 1:37:13
43 Albert Doelwijt 2:05:51
V45, 21.1KM
22 Ellen van Dijk 1:56:02
MRECR60, 21.1KM
121 Johan Koops 2:05:15
M40, 42.2KM
5 Marco Vet 3:06:19
V55, 42.2Km
2 Marja Bosje 3:59:40

8/11, Trail Run, Weert
VSEN, 21.1KM
13 Desiree Esser 2:54:35

8/11, Bottroper Jurgen-LIebert-Ultramarathon, Bottrop
M55, 50KM
3 John Ossendorp 4:23:57

8/11, Molenvencross, Helmond
M60, Lange Cross
2 Henk van Zantvoort 37:35

8/11, Witvencross, Veldhoven
M45
2 Cornelis de Stigter 26:20

8/11, 31e AVW Dijkgatboscross, Wieringerwerf
M55, 10KM
10 Johan Slootweg 40:24

7/11, Boekeldercross, Aalten
M45, 5KM
36 Maarten Bolhaar 30:16

1/11, Scopias Klein Zwitserlandcross, Tegelen
M45, Lange Cross
13 Toon van Loon 40:18
M60, Lange Cross
2 Henk van Zantvoort 40:39

1/11, Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
M45, 8.25KM
2 Cornelis de Stigter 33:24

1/11, Najaarscross, Bleiswijk
MSEN, 8.6KM
3 Tom Schippers 38:08

1/11, KAV Holland Cross, Spaarndam
MCD, 2KM
2 Luna de Bruin 8:54
JAB, 3KM
13 Ruben Hazeleger 12:53

1/11, Maple Leaf Cross, Hilversum
VSEN, Korte Cross
1 Stella Kubasch 10:05

1/11, Run4Water, Soesterberg
MPRES, 10KM
101 Dirk Talma 49:47
VPRES, 10KM
69 Corine Heuzer 1:00:14

1/11, NeaRun, Purmerend
MANNEN, 5KM
1 Ruben Ruigendijk 18:46

1/11, Duinen Trail NK, Schoorl
MANNEN, 37KM
215 John Ossendorp 4:09:54

1/11, Parnassia Laan van Meerdervoortloop, Den Haag
MANNEN, 10KM
109 Fulco Rook 48:04
MANNEN, 5KM
7 Marius Buijs 20:41

31/10, Dallirun, Heerde
MANNEN, 5KM
48 Rik Plakke 22:54

31/10, Diepe Hel Holterbergloop, Holten
MSEN, 20KM
10 Jorik Huizinga 1:16:54
M40, 20KM
26 Rutger Thung 1:26:15
M60, 20KM
5 Jan Holterman 1:31:13

25/10, Zeemijlenloop, Delfzijl
V30, 6Zeemijl
2 Erica Broekema 49:37

25/10, Halve Marathon, Doetinchem
MSEN, 21.1KM
8 Jorik Huizinga 1:21:55
M50, 21.1KM
3 Andre Roelofs 1:29:27

25/10, De IJzeren Man Cross, Weert
VSEN, Kort cross
8 Desiree Esser 29:21
M45, Lange Cross
11 Ton van Loon 42:22
M60, Lange Cross
5 Henk van Zantvoort 42:55

25/10, Marathon Brabant, Etten-Leur
M45, 42.2KM
46 Endymion Kasanardjo 3:34:15
M65, 42.2KM
2 Jan van Nuenen 3:48:07

25/10, Hollandia Parkcross, Hoorn
H45, 7.8KM
13 Johan Slootweg 31;50
34 Eric van de Visser 36:06

25/10, Devil’s Trail, Rijk van Nijmegen
MANNEN, 42.2KM
31 John van Ossendorp 4:52:43

25/10, Lidl Wolfskamerloop, Huizen
MSEN, 10KM
5 Koen van Dijk 35:47
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 38:51

24/10, 40e Dijkloop, Schoonhoven
MANNEN, 10KM
1 Rene Hage 35:12

18/10, Devil’s Trail, Drunen
Helse, 33.3KM
43 John Ossendorp 3:03:45

18/10, Maliebaanloop, Utrecht
M55 10KM
1 Aart Stigter 34:18
M45, 10KM
6 Rob Bijl 36:59
10 Jan Jansen 37:40
V45,10KM
2 Anneke Stavenga 39:50

18/10, 10 van AVR, Rucphen
M45, 10KM
6 Marco Geldof 35:34
18 Mark Kamphuis 40:44

18/10, TCS Amsterdam Marathon
MSEN, 42.2KM
195 Thijs Sanders 2:58:28
M35, 42.2KM
164 Ruben Ruigendijk 3:05:14
317 Marnix Cornelisse 3:24:29
336 Erwin Evers 3:23:40
561 Jochem Weijzen 3:36:02
701 Berend Kaspers 3:44:14
M40, 42.2KM
1033 Johan Bruijn 4:04:48
M45, 42.2KM
201 José Vicente Requena Maats 3:18:43
M50, 42.2KM
495 Kees van de Wetering 3:49:09
M55, 42.2KM
166 Bob Bock 3:46:21
234 Ton Gloudemans 3:49:03
368 Rob Koning 4:15:42
MRECR, 21.1KM
31 Cornelis Verboom 1:15:24
82 Klaas Hille de Graaf 1:19:31
117 Harald van Gils 1:20:56
128 Joost Kunst 1:21:43
450Rene Leijtens 1:30:08
1538 Donar Teunissen 1:40:37
2445 Laurens van Graafeiland 1:45:58
2788 Cor Ruigendijk 1:47:11
4190 Roberto de Freitas 1:54:06
4383 Toon van Bemmel 1:55:01
VRECR, 21.1KM
13 Esther Kalkman 1:26:11
VRECR, 8KM
200 Karen Dijkmans 42:17

17/10, Athlos Cross, Harderwijk
MSEN
10 Michiel Broeksma 45:16

11/10, Marathon Eindhoven
M40, 42.2KM
49 Tim van Hellemont 3:03:29
76 Bram Voogel 3:12:45
159 Rutger Thung 3:35:58
M45, 42.2KM
56 Endy Kasanardjo 3:14:14
M60, 42.2KM
8 Piet Admiraal 3:26:19
M55, 42.2KM
33 John Ossendorp 3:34:45
M65, 42.2KM
6 Jan van Nuenen 3:44:49
VSEN, 21.1KM
11 Nesrine Leene 1:34:07
MSEN, 21.1KM
1426 Thijs Sanders 1:55:06
M65, 21.1KM
16 Theo Backer 1:45:54

11/10, SPAR Marathon, Budapest
Andre Knop 3:44:11
Inge Dijkman 3:45:56
Pieter Koevoets 4:24:18
Erna Koekoek 4:29:48

11/10, Dijkenloop, Wijk bij Duurstede
VSEN, 5KM
1 Emmelie Westerhoff 23:09
34 Sascha Kas 34:21
V40, 5KM
2 Hubertine Hingstman 25:16
4 Yvone van Rossum 26:25
MSEN, 5KM
4 Willem Gerritsen 18:09
M40, 5KM
1 Ron Fredriks 20:32
3 Theo Deur 24:45
MSEN, 10KM
2 Bas Stigter 34:21
M40, 10KM
50 Toon van Bemmel 50:05
65 Dennis Esmeijer 52:34
85 Chris Driessen 57:15
89 Henk Fransen 57:36

11/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest
MANNEN, 42.2KM
1 Cornelis de Stigter 2:56:58
16 Bob Bock 3:56:53

11/10, Sterkip Volendam Vestingloop
M40, 10KM
4 Jeroen van Vuuren 44:58

10/10, Isokin Loenermarktrail, Loenen
MAN, 10KM
3 Ad van Munster 44:54

10/10, 14e Wim Hol Memorial, Papendrecht
M45, 10KM
9 Arnold Schiphof 40:51

04/10, Huttenkloasloop, Oldenzaal

M60, 21.1KM

5 Jan Holterman 1:36:33

6 Henk van Zantvoort 1:38:20

04/10, Bredase Singelloop

M40, 21.1KM

13 Rutger Thung 1:30:06

M60, 21.1KM

6 Henri Smits 1:42:01

VSEN, 21.1KM

27 Desiree Esser 2:51:42

04/10, Devil’s Trail, Doorn

MANNEN, DROMMEL TRAIL

1 Aart Stigter 34:04

5 Bob Schennach 40:25

12 Tim van Vliet 44:40

27 Ron van der Mispel 52:03

MANNEN, LUCIFER TRAIL

64 Ron Fredriks 1:26:57

71 Berno Vink 1:27:32

146 Gert van Ziel 1:36:15

VROUWEN, LUCIFER TRAIL

51 Ellen van Dijk 1:44:32

98 Marjon van Eck 2:02:20

VROUWEN, NOENEN TRAIL

5 Karin van der Giessen 2:16:04

MANNEN, HELSE TRAIL

52 Goof Lindijer 4:08:36

03/10, Trancedence 6 uursloop, Amsterdam
VSEN, 6 UUR
1 Leonie van den Haak 74.548M
M50, 6 UUR
6 John Ossendorp 59.116M

03/10, Kustmarathon, Zoutelande

V55, 42.2KM

5 Marja Bosje 4:23:45

M45, 42.2KM

44 Frank van der Mark 3:29:58

27/09, Texel Halve Marathon

M55, 21.1KM

2 Jos Broekhuis 1:27:14

M65, 10KM

3 Theo Backer 48:42

27/09, Singelloop, Utrecht

MSEN, 10KM

21 Cornelis Verboom 33:42

41 Daan de Langen 40:57

M35, 10KM

10 Jelle Koerselman 40:22

12 Sake Timmermans 40:56

14 Feike Visser 44:06

M40, 10KM

9 Niels van der Rijst 45:44

M50, 10KM

5 Wim van den Heuvel 43:32

M55, 10KM

3 Andre Roelofs 40:18

11 Ton de Goijer 52:07

M60, 10KM

1 Rob Houtenbos 40:37

V50, 10KM

1 Ruda van Zeijst 41:53

MRECR, 10KM

712 Erik Dijksman 46:34

1275 Peet Valstar 50:12

BUSINESS, 10KM

1 Rene Hage 34:21

2 Bas Stigter 34:28

4 Ad Sluijter 34:45

6 Aart Stigter 34:55

21 Michel van Kats 37:57

32 Ronald Dercksen 38:26

42 Jan Jansen 39:24

55 Falco van Dijck 39:45

27/09, Marathon Berlin

V30, 42.2KM

64 Nesrine Leene 3:19:00

20/09, Halve van Hoogland

MAN, 5KM

26 Ralph van de Pol 20:19

MAN, 10KM

1 Bas Stigter 34:42

3 Koen van Dijk 34:50

7 Klaas Hille de Graaf 36:23

MAN, 21.1KM

288 John van Hamersveld 2:04:16

20/09, 36e Beekse Marathon

M45, 42.2KM

12 Ronald Meijer 4:16:34

M55, 42.2KM

4 John Ossendorp 3:48:04

20/09, Den Haag Marathon

HSEN, 21.1KM

9 Thijs Sanders 1:28:29

20/09, Dam tot Damloop, Zaandam

MSEN, 16.1KM

58 Jeffrey So 1:02:56

62 Joost Kunst 1:03:17

84 Jacco Leeuwerink 1:15:52

M35, 16.1KM

12 Ruben Ruigendijk 1:04:12

24 Feike Visser 1:12:37

27 Marnix Cornelisse 1:13:27

M40, 16.1KM

12 David Limacher 1:02:13

19 Johan Bruijn 1:09:03

36 Jeroen van Vuuren 1:19:56

M45, 16.1KM

17 René Janssen 1:07:57

21 Rene Leijtens 1:09:55

24 Johan Slootweg 1:12:06

M60, 16.1KM

8 Henri Smits 1:14:25

14 Cor Ruigendijk 1:19:56

V45, 16.1KM

17 Marjon Baartwijk 1:31:36

VRECR, 16.1KM

17 Dieuwertje Bax 1:09:40

20/09, 8e Halve Marathon, Cranendonck

M50, 21.1KM

16 Peter Hooijen 1:37:19

19/09, Vredesloop, Den Haag
MAN, 10KM
49 Frank van der Mark 39:58

19/09, Werkhoven Loopt

MSEN, 10KM

2 Willem Gerritsen 37:37

M40, 10KM

1 Aart Stigter 34:45

V40, 10KM

5 Bets Gerritsen 51:19

13/09, 30e Vescom Halve Marathon, Deurne

M60

2 Henk van Zantvoort 44:02

13/09, Quikrun, Roosendaal

M45, 10KM

9 Mark Kamphuis 40:38

06/09, 16e Dijkenloop, Beneden-Leeuwen

M45, 42.195KM

6 Endymion Kasanardjo 3:19:22

M55, 42.195KM

4 John Ossendorp 3:38:20

M45, 21.1KM

2 Ron Huizer 1:23:55

5 Cornelis de Stigter 1:28:25

12 Jan Holterman 1;33:30

82 Wim Streng 2:26:39

06/09, Tilburg Ten Miles

M35, 10EM

5 Dennise Keyner 1:00:33

M60, 10EM

7 Henri Smits 1:15:40

06/09, StrongManRun, Hellendoorn

VROUWEN

58 Andrea van Lieshout 2:34:01

06/09, Haarlemmermeer Run, Hoofddorp

M45, 21.1KM

2 Remco Schram 1:20:20

12 Rene Leijtens 1:34:45

06/09, 30 van Amsterdam Noord

M35, 30KM

15 Bilbo Schreiner 2:20:40

22 Jochem Weijzen 2:32:45

24 Jeroen van Vuuren 3:14:57

M45, 30KM

6 Sigmar Kock 2:01:17

11 Johan Slootweg 2:10:23

25 Andre Knop 2:44:38

VSEN, 30KM

3 Nesrine Leene 2:15:49

V35, 30KM

7 Denise de Beer 2:39:11

V45, 30KM

2 Wilma Dierx 2:25:25

V55, 30KM

1 Inge Dijkman 2:32:33

2 Marja Bosje 2:45:28

MPRES, 30KM

204 Roberto de Freitas 2:43:23

V35, 15KM

2 Anja van ’t Schip 1:00:36

05/09, Loopfestijn, Dalfsen

VROUWEN, 10KM

56 Marry Hooijer 59:16

MANNEN, 10KM

5 Arjan Poppe 37:45

05/09, 5e Loop naar de Pomp, Noordeloos

M35, 10KM

4 Klaas Hille de Graaf 35:43

M45, 10KM

9 Arnold Schiphof 41:05

05/09, StrongSisterRun, Hellendoorn

3 Andrea van Lieshout 50:04

05/09, Bunnik’s Mooiste

M40, 6KM

1 Aart Stigter 21:25

VSEN 6KM

7 Hester Aris 27:20

V40, 12KM

4 Gerda Struis 1:00:07

30/08, Klavertje Vier Marathon, Scherpenheuvel (B)

42.2KM

John Ossendorp 4:36:16

30/08, Bosschenhoofdse Midsummerrun

M45, 10KM

14 Mark Kamphuis 42:23

29/08, Veldhoven 10 Miles

M35

11 Tim van Hellemont 1:05:57

M45

17 Peter Hooijen 1:15:22

m55

5 Henk van Zantvoort 1:14:07

29/08, 29e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede

M55, 21.1Km

3 Ron Huizer 1:32:47

26/08, Emiclaerloop, Amersfoort

M35, 10KM PRES

77 John van Hamersveld 54:50

MPRES, 5KM

1 Paul Verkleij 16:48

4 Klaas Hille de Graaf 17:43

26/08, Molenweiloop, Heerjansdam

M55, 10KM

2 Ron Huizer 39:37

25/08, Strabrechtseheideloop, Geldrop

MANNEN, 3.4KM

2 Tim van Hellevoort 17:47

22/08, Coal Miner’s Trail, Genk

TraiI 44KM

27 John Ossendorp 6:12:30

22/08, Runnersworldloop Apeldoorn

MPRES, 10KM

1 Koen van Dijk 35:24

22/08, 33e van Dijk Triatlon Veenendaal

H40, 1/4 Triatlon

20 Ronald van Leeuwen 2:12:54

H50, 1/4 Triatlon

12 Andre Knop 2:23:06

V30, 1/4 Triatlon

5 Denise de Beer 2:30:40

20/08, Wärtsiläloop‏, Kampen

M40, 5KM

6 Kees van de Wetering 22:27

16/08, Trail des Fantomes, la Roche en Ardennes

V40, 13Km

6 Patricia Crompvoets 1:35:18

V50, 20KM

8 Ellen van Dijk 2:52:35

22 Alma Schaafstal 3:41:02

VSEN, 31KM

13 Denise de Beer 4:38:09

18 Andrea van Lieshout 4:59:08

M50, 31KM

25 Erik Dijksman 4:30:29

12/08, Vakantieloop, Biest-Houtakker

M45, 10KM

21 Peter Hooijen 44:57

09/08, Boeskoolloop, Oldenzaal

M50, 10KM

4 Wim Donkers 42:49

09/08, Halve Marathon Vlieland

VSEN, 21.1KM

2 Corelien Kloek 1:33:44

30/07, Polderloop, De Kwakel

MANNEN, 10KM

9 Kifle Hunde 35:52

21 Sigmar Kock 37:10

VROUWEN, 10KM

3 Anja van ’t Schip 39:52

28/07, 3e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart

M50, 10KM

4 Arnold Schiphof 42:33

21/07, Fiat Winkelhorst Walfortloop, Aalten

MANNEN, 6KM

5 Geordie Klein 20:33

18/07, Midzomeravondmarathon, Diever

42.2KM

26 John Ossendorp 3:56:19

12/07, Bokemei Run, Amsterdam

Heren, 43.4km

10 John Ossendorp 04:08:29

28/06, Veluwezoomtrail

VROUWEN, 58km Tweedaagse

2 Karin van der Giessen 5:49:53

MANNEN, 90KM Tweedaagse

10 José Vicente Requena Maats 9:24:19

MANNEN, 55KM

27 Gert-Jan Haze 5:30:53

28/06, Galgenloop, Berkel-Enschot

M45, 10EM

18 Henri Smits 1:15:37

28/06, 12e Stoomtramloop, Medemblik

MSEN, 21.KM

33 Niels Vertelman 1:41:33

M40, 21.1KM

21 Jeroen van Vuuren 1:55:42

27/06, Unive Stadsloop, Appingedam

VSEN,

19 Erika Broekema 45:55

21/06, 5e MHB Overbetuweloop, Elst

M35, 10KM

1 Harald van Gilst 35:41

M50, 10KM

12 Theo Backer 48:50

V50, 10KM

2 Gerda Sollie 46:51

21/06, D’run, Doetinchem

MANNEN, 10KM

9 Jorik Huizinga 36:06

21/06, Vaderdaglopen, Sint Oedenrode

M35, 21.1KM

7 Remco Schellingerhout 1:26:00

21/06, Zuidas Run, Amsterdam

MANNEN, 4EM

3 Bas Stigter 21:51

5 Aart Stigter 22:06

21/06, Ladiesun, Utrecht

VSEN, 5KM

V40, 5KM

2 Inge Pouw 21:48

V50, 5KM

2 Ellen Abbringh 26:27

V55, 5KM

1 Inge Dijkman 22:00

V60, 5KM

1 Ans van Veenendaal 24:13

VSEN, 10KM

2 Anneke Stavenga 41:48

V40, 10KM

3 Karin van der Giesssen 45:03

20/06, 17e Groot Ginkelse Loop, Wekerom

M40, 21.1KM

5 Rutger Thung 1:28:13

20/06, R&R Midzomerloop, Goirle

M55, 10KM

3 Henri Smits 45:01

20/06, Bavoloop, Rijsbergen

M45, 10KM

37 Mark Kamphuis 45:47

20/06, Heuvelrugloop, Maarn

MSEN, 4.2KM

8 Ben Zwaan 16:27

15 Nol van der Mispel 18:20

21 Dennis Struik 19:19

M40, 4.2KM

2 Peter Zwaan 16:27

VSEN, 4.2KM

3 Emmelie Westenhoff 18:05

V35, 4.2KM

1 Gerda Struis 19:32

26 Ellen Greup 26:26

M40, 10KM

1 Paul Verkleij 34:19

2 Rob Bijl 38:37

5 Joost Doelman 40:05

35 Andre van Elst 47:37

77 Ron van der Mispel 51:48

115 Theo van Eijndthoven 55:46

V35, 10KM

10 Hubertine Hingstman 51:24

43 Marian van Eijndthoven 56:59

47 Marianne Brummel 57:34

M40, 21.1KM

4 Gert-Jan Haze 1:30:51

8 Wilfred Greup 1:33:30

46 Berno Vink 1:51:15

20/06, Marathon, Sneek

MSEN, 42.2KM

13 Ruben Ruigendijk 3:17:13

M50, 42.2KM

23 John Ossendorp 3:40:13

m60, 42.2KM

5 Cor Ruigendijk 3:47:26

VSEN, 42.2KM

2 Nesrine Leene 3:17:13

19/06, Businessloop, Amersfoort

MANNEN, 5KM

1 Joost Doelman 19:43

24 Chris Bor 25:15

26 Theo Deur25:32

27 Paul Gies 25:50

39 Albert Doelwijt 27:42

VROUWEN, 5KM

1 Inge Dijkman 23:01

2 Petra Scholtens 23:56

3 Renee van der Maesen 24:15

5 Ellen van Dijk 25:30

14 Els Gies 28:10

MANNEN, 10KM

32 Erik Dijksman 47:56

VROUWEN, 10KM

2 Denise de Beer 47:54

16/06, Amersfoortse Baancompetitie

800M

8 Peter Mulderij 2:09.93

14 Jan Jansen 2:16.08

57 Jean-Michel Chavernac 2:46.44

62 Emmelie Westerhof 2:49.09

75 Chris Driessen  3:12.91

77 John van Hamersveld 3:15.14

79 Erna Koekoek 3:15.98

82 Dick Verbeek 3:43.12

83 Henk Fransen 3:48.17

14/06, Child Learn Marathon, Schimmert

M55, 42.2KM

27 John Ossendorp 3:57:37

14/06, Gaasperplasrun, Amsterdam

M35, 10KM

8 Rene van Eden 38:48

13/06, Zwolse Halve Marathon

MSEN, 21.1KM

20 Jorik Huizinga 1:24:26

24 Michiel Broeksma 1:26:56

M45, 21.1KM

5 José Vicente Requena Maats 1:28:32

VRECR, 21.1KM

192 Tessa Striekwold 1:55:20

13/06, Kragten Avondloop, Herten

V45, 5000M

1 Stijntje Reulen 19:16

11/06, Purmerbosloop, Purmerend

MANNEN, 5000M

6 Jeroen van Vuuren 21:59

VROUWEN, 10000M

1 Linda Valent 45:50

09/06, Transvulcania, La Palma

MVET1, 83.3KM

101 José Vicente Requena Maats 15:05:35

07/06, Marathon Amersfoort

MANNEN, 42.2KM

26 John Ossendorp  3:38:29

MANNEN, 10KM

4 Paul Verkleij 33:17

97 Albert Stavenga 43:45

07/06, Zwitserloot Dakrun, Groesbeek

V35, 15KM

3 Gerda Sollie 1:15:15

07/06, Maastrichts Mooiste

M55, 10EM

66 Pieter Koevoets 1:30:55

V55, 10EM

31 Ida van Belle 1:49:00

07/05, Schultz Marathon, Hoorn

VSEN, 42.2KM

1 Linda Voets 4:03:16

M35, 21.1KM

2 Ruben Ruigendijk 1:19:58

M55, 21.1Km

12 Cor Ruigendijk 1:47:30

VSEN 21.1KM

1 Nesrine Leene 1:34:51

MSEN, 10KM

19 Niels Vertelman 42:33

M35, 10KM

31 Johan Bruijn 44:49

VROUWEN, 5KM

102 Anja Kortman 31:17

MEISJES7-9, 1.2KM

13 Sequioa Ruigendijk 6:25

04/06, Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen

MANNEN, 5KM

5 Harald van Gils 17:17

VROUWEN, 10KM

1 Lydia Korrel 44:59

27/05, Amersfoortse Baancompetitie

1500M

8 Peter Mulderij 4:33.65

17 Jan Jansen 4:46.54

78 Jean-Michel Chavernac 6:00.97

87 John van Hamersveld 6:50.73

93 Henk Fransen 7:25.12

25/05, Hardloop4daagse, Vaassen

V35, 20.3KM (60km)

2 Denise de Beer 1:40:47

M40, 20.3KM (60km)

4 Rutger Thung 1:25:50

M60, 20.3KM (60km)

2 Jan Holterman 1:40:08

24/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

V35, 8.4KM (60km)

1 Denise de Beer 40:17

M40, 8.4KM (60km)

4 Rutger Thung 34:29

M60, 8.4KM (60km)

2 Jan Holterman 40:07

23/04, IJsselsteinloop

21.1KM

32 Frank van der Mark 1:30:47

136 John Ossendorp 1:42:17 

23/05, Hardloop4daagse, Loenen

V35, 14.6KM (60km)

2 Denise de Beer 1:12:33

M40, 14.6KM (60km)

4 Rutger Thung 1:00:24

M60, 14.6KM (60km)

3 Jan Holterman 1:09:32

Losse lopers, 14.6KM

27 Harrie Swarte 1:19:13

22/05, Hardloop4daagse, Apeldoorn

V35, 17.1KM (60km)

3 Denise de Beer 1:28:13

M40, 17.1KM (60km)

2 Rutger Thung 1:10:46

M60, 17.1KM (60km)

3 Jan Holterman 1:20:21

20/05, Hooglandse Dorpsloop

MANNEN, Wedstrijd

15 Jochem Weijzer 28:41

20/05, Zomeravondcup, Utrecht

M35, 10KM

1 Dennise Keyner 35:41

2 Ruben Ruigendijk 36:47

6 Falco van Dijck 38:35

M40, 10Km

1 Gerben Zomer 36:09

3 Marco Vet 37:39

VPRES, 10KM

18 Hubertine Hingstman 51:14

MPRES, 10KM

5 Klaas Hille de Graaf 36:53

VSEN, 5KM

2 Nesrine Leene 21:14

17/05, Ronde van Cothen

MSEN, 5KM

1 Bas Stigter 17:40

8 Nol van der Mispel 23:05

MMAS, 5KM

4 Ron van der Mispel 24:11

VMAS, 5KM

1 Inge Dijkman 22:43

MMAS, 10KM

1 Aart Stigter 35:45

2 Jan Jansen 38:09

21 Toon van Bemmel 50:00

17/05, Leiden Marathon

MANNEN, 42.2KM

320 John Ossendorp 3:57:02

MANNEN, 21KM

42 Ruben Ruigendijk 1:20:46

176 Cor Ruigendijk 1:44:57

VROUWEN, 21KM

155 Nesrine Leene 1:39:56

Kids Run

351 Sequoia Ruigendijk 12:51

17/05, Marikenloop, Nijmegen

V40, 5KM

6 Inge Pouw 22:23

V45, 5KM

220 Roelie Vos-van Ree 30:46

V55, 5KM

5 Gerda Sollie 22:21

90 Ilse de Jong 32:17

V60, 5KM

2 Hubertine Hingstman 24:45

V55, 10KM

2 Gerda Sollie 48:54

17/05, 32e Wallenloop, Naarden

M45, 7KM

1 Jos Broekhuis 26:44

M45, 14KM

18 Ronald Smout 1:16:41

17/05, Vestingloop, ’s Hertogenbosch

M35, 15KM

3 Harald van Gils 55:27

16/05, 11e Krakelingenloop, Heukelum

M45, 10KM

13 Arnold Schiphof 41:54

20 Peter Hooijen 47:54

MRECR,10Km

149 Rob Veer 52:44

13/05, Alkmaar City Run By Night

MSEN, 10KM

14 Jeffrey So 37:33

M35, 10KM

2 Ruben Ruigendijk 35:40

M60, 10KM

1 Cor Ruigendijk 45:14

MRECR, 10KM

2 Harald van Gils 34:43

243 Marnix Cornelisse 44:09

10/05, 5 Mijl van Tilburg

MANNEN, 5EM

28 Jelle Koerselman 32:24

72 Henri Smits 36:18

09/05, De Meeuw Oirschotse Stoelloop

M45, 10KM

9 Peter Hooien 48:06

09/05, 13e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout

MRECR, 5KM

61 Theo Backer 23:55

MRECR, 10KM

55 Bart Snoeren 46:19

92 Theo Backer 45:59

09/05, Ameronger Koploop

MSEN, 5KM

1 Ian Zwaan 18:44

17 Nol van der Mispel 25:28

MMAS, 5KM

1 Jan Jansen 19:03

12 Wilfred Greup 26:2014 Theo Deur 26:33

18 Henk Fransen 29:35

20 Evert van Kuilenburg 29:47

VMAS, 5Km

2 Inge Dijkman 23:23

6 Hubertine Hingstman 26:37

7 Erna Koekoek 28:18

15 Ellen Greup 33:51

17 Magda Grootveld 34:38

24 Marja Bosje 35:56

MMAS, 10KM

2 Rob Bijl 40:20

10 Berno Vink 46:40

11 Ron Fredriks 46:58

20 Erik Dijksman 49:29

29 Toon van Bemmel 51:57

44 Dennis Esmeijer 57:22

47 Theo van Eijndthoven 58:42

54 Jogn van Hamersveld 1:00:08

55 Albert Doelwijt 1:00:15

VMAS, 10KM

3 Karin van der Giessen49:11

10 Marian van Eijndthoven 1:00:21

20 Connie Eli 1:12:04

05/05, Liberty Run, Waalwijk

M45, 5EM,

17 Rene Leijtens 32:21

03/05, 78e Jagersplasloop, Zaandam

MANNEN, 10km

3 Ruben Ruigendijk 35:58

32 Cor Ruigendijk 47:20

28/04, Zomeravondcup, Utrecht

M35, 10KM

2 Ruben Ruigendijk 35:51

4 Falco van Dijck 37:15

V50, 10KM

1 Ruda van Zeijst 42:10

M35,5KM

5 Sake Timmermans 19:57

27/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede

MANNEN, 5KM

3 Rob Bijl 18:07

10 Wilfred Greup 20:22

19 Ron Fortman 22:22

44 Theo Deur 24:59

49 Chris Driessen 25:37

61 Henk Fransen 28:22

VROUWEN, 5Km

2 Hester Aris 20:54

4 Ans van veenendaal 23:07

18 Erna Koekoek 25:43

36 Alma Schaafstal 28:11

M40, 10KM

16 Toon van Bemmel 48:58

V35, 10KM

1 Inge Dijkman 44:50

27/04, Beiler Koningsloop

VSEN 5KM

3 Erika Broekema 21:24

M40, 10KM

12 Peter Stokje 42:31

27/04, Vlietloop, Oud Gastel

H55, 10EM

2 Piet Abma 1:06:38

26/04, Vuurtorenloop, Vlieland

M50, 10ZM

15 Erik Dijksman 1:34:41

M60, 10ZM

12 Johan Koops 1:50:07

V35, 10ZM

4 Patries Zijlstra 1:24:36

26/04, Kivo 10 Engelse Mijl, Edam

M40, 10EM

1 Geordie Klein 57:36

21/04, Amersfoortse Baancompetitie

2000M

6 Peter Mulderij 6:19.15

24 Jan Jansen 6:42.06

70 Jean-Michel Chavernac 8:08.32

85 Erna Koekoek 9:14.52

88 John van Hamersveld  9:27.40

89 Chris Driessen 9:31.21

93 Henk Fransen 9:53.09

19/04, Enschede Marathon

MSEN, 42.2KM

32 Michael Zwier 3:19:10

M40, 42.2KM

56 Remco Schellingerhout 4:09:59

M50, 42.2KM

3 Marco Sneijers 3:07:07

M55, 42.2KM

21 Pieter Koevoets 4:00:26

M60, 42.2KM

7 Jan Van Nuenen 3:44:37

MANNEN, 10KM

17 Theo Timmermans 38:38

470 Marco Mocking 49:22

VROUWEN, 10KM

38 Nicole Timmermans 50:23

19/04, PLUS Kleffenloop, Overloon

V45, 15KM

1 Gerda Sollie 1:10:57

19/04, Hilversum City Run

M35, 10KM

9 Piet Hendrikx 39:24

M40, 10KM

2 Paul Verkleij 32:32

14 Arnoud Bijlsma 39:30

M55, 10KM

2 Jos Broekhuis 37:02

19/04, Cascaderun, Hoogeveen

VSEN, 5EM

42 Erika Broekema 43:28

19/04, SportOptimaal, Amerongen

MANNEN, 5KM

1 Ian Zwaan 18:38

2 Joost Doelman 20:10

5 Roberto Hofman 23:26

6 Victor Aris 24:10

8 Nol van der Mispel 25:18

9 Ron van der Mispel 25:23

12 Theo Deur 26:23

16 Evert van Kuilenburg 27:43

22 Nico Fokker 42:25

VROUWEN, 5KM

1 Hester Aris 21:47

2 Inge Dijkman 23:26

8 Alma Schaafstal 29:32

MANNEN, 10KM

2 Aart Stigter 36:31

10 Ron Fredriks 45:51

11 Erik Dijksman 48:33

16 Job van Hal 50:19

17 Harrie Swarte 51:42

19 Godfriet van Moorsel 53:49

21 John van Hamersveld 59:03

VROUWEN, 10KM

2 Janneke Huijssoon 52:39

6 Marjon van Eck 1:00:06

7 Marianne Brummel 1:00:09

18/04, Venenloop, Oisterwijk

M55, 15KM

7 Henri Smits 1:08:09

17/04, Leiden Marathon

42.2KM

319 John Ossendorp 3:57:02

14/04, Zomeravondcup I, Utrecht

MSEN, 10KM

9 Michel van Kats 38:03

M35, 10KM

3 Dennis Keyner 36:05

6 Falco van Dijck 38:19

M40, 10KM

2 Marco Vet 38:10

M50, 10KM

9 Wim van den Heuvel 46:09

V50, 10KM

1 Ruda van Zeijst 41:47

VPRES, 10KM

30 Hubertine Hingstman 55:09

MPRES, 10KM

2 Klaas Hille de Graaf 35:43

M35, 5KM

7 Sake Timmermans 19:44

VPRES, 5KM

2 Inge Dijkman 21:41

12/04, NN Marathon Rotterdam

MSEN, 42.2KM

78 Erik Kallenberg 2:41:07

M35, 42.2KM

119 Jorik Huizinga 2:58:58

206 Ruben Ruigendijk 3:12:04

1328 Marijn van Trier 5:03:14

M40, 42.2KM

114 Rutger Thung 3:02:10

172 Gerben Zomer 3:09:25

328 Jos de Vries 3:23:56

896 Joris Kuijs 3:56:21

1343 Dick van den Broek 4:24:00

M45, 42.2KM

101 Richard Groenendijk 3:05:16

298 Michiel Brussee 3:27:11

537 Peter Stokje 3:43:09

M50, 42.2KM

30 Hans van Langen 2:58:34

105 Frank van der Mark 3:16:20

118 Kees van de Wetering 3:18:51

142 Guido Vingerhoeds 3:20:31

M55, 42.2KM

26 Piet Abma 3:08:43

32 Ron Huizer 3:10:18

178 John Ossendorp 3:46:09

247 Bob Bock 3:56:07

M60, 42.2KM

4 Rob Houtenbos 3:01:44

34 Bas Klein 3:32:42

111 Cor Ruigendijk 4:02:57

VSEN, 42.2KM

20 Mariska Visser 3:02:51

31 Nesrine Leene 3:12:05

V40, 42.2KM

48 Karin van der Giessen 3:38:01

V45, 42.2KM

19 Simone Hartong 3:32:12

MANNEN, 10.5KM

34 Marnix Cornelisse 41:22

36 Theo Timmermans 41:29

64 Ruben van Kooten 42:55

104 Rene Leijtens 44:05

1182 Fulco Rook 54:21

VROUWEN, 10.5KM

42 Erika Broekema 49:23

228 Marjon Baartwijk 54:27

261 Nicole Timmermans 54:26

5427 Anja Kortman 1:18:24

12/04, Nescioloop, Amsterdam

MSEN, 15KM

1 Bas Stigter 52:58

4 Thijs Sanders 1:00:20

M35, 15KM

4 Harald van Gils 54:53

6 Rene van Eden 59:04

8 Erwin Evers 59:33

12/04, 9e Drutenloop, Druten

M35, 10KM

93 Chris Driessen 54:23

96 Henk Fransen 54:34

V35, 21.1KM

2 Gerda Sollie 1:44:19

11/04, Rabobank Kippenren, Barneveld

VMAS, 5.1KM

3 Ans van Veenendaal 25:17

06/04, 13e De Zestig van Texel

MANNEN, 120KM

21 Endy Kasanardjo 12:53:21

VROUWEN, 120KM

1 Leonie van den Haak 10:47:00

M35, 60KM

25 Jeroen van Vuuren 6:27:51

M40, 60KM

8 Gert-Jan Haze 5:06:15

M45, 60KM

3 Marco Geldof 4:25:37

29 José Vicente Requena Maats 5:32:13

M50, 60KM

52 Ron Aret 6:22:27

06/04, De Halve van de Haar, Utrecht

MANNEN, Achtste Marathon

6 Falco van Dijck 19:30

VROUWEN, Achtste Marathon

225 Anja Kortman 35:17

MANNEN, KWART MARATHON

1 Gerben Zomer 37:54

5 Michel van Kats 39:27

48 Fulco Rook 46:20

267 Ben Keller 53;22

293 Piet van Dijck 56:07

VROUWEN, KWART MARATHON

1 Nesrine Leene 44:38

M4044, Halve Marathon

2 Marco Vet 1:23:14

47 Niels van der Rijst 1:46:18

M55, Halve Marathon

45 Theo Backer 1:53:09

83 Wim Streng 2:25:58

06/04, Lionsloop, Overveen

M40, 15KM

3 Bas de Bruin 59:16

V35, 15KM

2 Esther Kalkman 1:04:52

3 Linda Valent 1:05:47

MPRES, 15KM

61 Johan koops 1:26:59

MPRES, 5KM

7 Fred Hazeleger 18:44

04/04, IMANTS Grensloop, Reusel-Arendonk

M35, 10EM

4 Harald van Gils 59:04

M55, 10EM

6 Henk van Zantvoort 1:15:51

04/04, 12e Securelink 5EM, Ameide

M45, 5EM

10 Arnold Schiphof 33:55

V45, 5EM

8 Hanny Kool-van Arnhem 43:24

02/04, Sportplein Eindhoven Dommelloop

MANNEN, 5KM

29 Martijn Kolhorn 25:51

29/03, Rondje Nederland, Arnhem

MSEN, 5KM

3 Rutger Thung 19:54

29/03, 10 van Halsteren

M55, 10KM

2 Piet Abma 40:07

28/03, 14e Astrea Run, Groningen

MANNEN, 10KM

21 Peter Stokje 45:04

VROUWEN, 10KM

2 Erika Broekema 44:46

28/03, De 32 van Kampen

MANNEN, 21.1KM

21 Kees van de Wetering 1:34:00

MANNEN, 10KM

4 Marnix Cornelisse 41:24

22/093, Venloop, Venlo

M45, 10KM

4 Theo Timmermans 38:14

V35, 10KM

14 Nicole Timmermans 50:26

22/03, Almere Lenteloop

MANNEN, 10KM

4 Rene van Eden 39:05

MANNEN, 30KM

26 Bas Klaassen 2:18:06

22/03, Vuurtorentrail, Ameland

M35, 60KM

11 José Vicente Requena Maats 6:25:06 

22/03, Brettenloop, Amsterdam

MANNEN, 21.1KM

51 Bob Bock 1:44:25

VROUWEN, 21.1KM

3 Leonie van den Haak 1:32:50

21/03, Marathon Utrecht

M45, 21.1KM

14 Frank van der Mark 1:30:09

M55, 42.2KM

13 John Ossendorp 3:50:59

21/03, Vuurtorentrail, Hollum Ameland

V35, 18KM

3 Karin van der Giessen 1:41:23

21/03, Halve marathon van Sint Anthonis

M50, 21.1KM

41 Hans Sommers 1:46:02

V55, 21.1KM

10 Gerda Sollie 1:47:40

20/03, Runnersworld AVH Nightrun, Hoofddorp

MANNEN, 5.1KM

5 Fred Hazeleger 19:07

17/03, Amersfoortse Baancompetitie

3000M

9 Peter Mulderij 9:52.46

22 Mark van Vugt 10:17.35

23 Jan Jansen 10:20.06

80 Emmelie Westerhoff 12:38.03

90 Jean-Michel Chavernac 13:01.15

110 Erna Koekoek 15:12.74

111 Chris Driessen 15:12.94

112 Henk Fransen 15:43.04

15/03, Kempen Run, Hamert 

MRECR, 10KM

85 Martijn Kolhorn 52:26

15/03, Halderbergeloop, Oudenbosch

H45, 10KM

10 Mark Kamphuis 44:04

15/03, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen

M35, 30KM

8 Jeroen van Vuuren 2:48:11

15/03, Louis Vinkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

3 Bas Stigter 35:00

M35, 10KM

8 Erwin Evers 38:05

M55, 10KM

1 Aart Stigter 34:45

V55, 10KM

3 Inge Dijkman 45:39

14/03, 39e Halve van Hercules, Dordrecht

M45, 21.1KM

7 Arnold Schiphof 1:31:45

14/03, Veluwepoortloop, Nijkerk

M40, 10KM

1 Klass Hille de Graaf 35:54

08/03, CPC Loop, Den Haag

 

MSEN, 21.1KM

118 Niels Esmeijer 1:20:075

237 Thijs Sanders 1:27:18

343 Marnix Cornelisse 1:31:13

515 Floris Ridderbos 1:34:50

584 Jacco Leeuwerink 1:37:10

 

M35, 21.1KM

17 Niels Staring 1:16:33

118 Jochem Weijzen 1:30:26

 

M40, 21.1KM

27 Sigmar Kock 1:21:56

111 Bilbo Schreiner 1:31:18

153 Ernst Jan Meindersma 1:34:36

570 Niels van der Rijst 1:49:01

 

M45, 21.1KM

21 René Janssen 1:23:22

43 Rob Bijl 1:27:21

98 Rene Leijtens 1:32:26

101 Johan Slootweg 1:32:56

169 Peter Stokje 1:37:58

 

M50, 21.1KM

18 Hans van Langen 1:22:49

29 Wijnand van Haselen 1:26:08

51 Marco Sneijers 1:29:31

 

V40, 21.1KM

2 Anja van ’t Schip 1:24:21

 

MANNEN, 10KM

11 Harald van Gils 35:50

120 Kenneth Sarmaat 40:46

 

VROUWEN, 10KM

9 Carla van Rooijen 41:39

50 Erika Broekema 47:04

142 Marjon Baartwijk 49:42

 

08/03, Sportplein Eindhoven Karpencross

 

M45

3 Cornelis de Stigter 33:25

 

M55

1 Ron Huizer 37:06

 

08/03, 30 van Tilburg

 

M35, 30KM

6 Remco Schellingerhout 2:11:26

 

VSEN, 30KM

2 Nesrine Leene 2:15:03

 

08/03, Runnersworld Parkloop, Heiloo

 

JONGENS PUP, 1.45KM

3 Silas de Bruin 6:02

 

MEISJES JUN CD, 2KM

2 Luna de Bruin 9:42

 

VSEN, 6KM

5 Dieuwertje Bux 27:24

 

V35, 6KM

1 Linda Valent 26:42

 

M40, 9KM

6 Bas de Bruin 37:02

 

08/03, Amersfoortse Bergcross

 

M35

1 Paul Verkleij 31:15

 

M55

1 Aart Stigter 34:17

 

08/03, Munnikloop, Purmerend

 

MANNEN, 25KM

2 Ruben Ruigendijk 1:38:27

 

07/03, Halve marathon van Haren

 

M60, 21.1KM

6 Jan Holterman 1:37:27

 

07/03, 3Bergenloop, Driebergen

 

MANNEN, 6KM

2 Ian Zwaan 22:56

13 Ben Zwaan 28:14

 

VROUWEN, 6KM

11 Christa Slok 30:22

 

MANNEN, 12KM

14 Joost Doelman 52:54

17 Albert Stavenga 53:38

26 Andre Knop 56:08

65 Ron Fortman 1:01:16

76 Tim van Vliet 1:02:05

113 Toon van Bemmel 1:05:49

162 Bert Dix 1:08:46

248 Wim Streng 1:20:49

 

VROUWEN, 12KM

2 Anneke Stavenga 51:25

15 Stefanie Snijders 1:04:42

23 Hubertine Hingstman 1:06:26

82 Anita Damen 1:13:18

109 Marjon van Eck 1:15:48

127 Petra Schoon 1:16:40

 

MANNEN, 21.1KM

8 Jeroen Renes 1:27:06

29 Rutger Thung 1:32:16

112 Ron Fredriks 1:45:25

134 Berno Vink 1:46:52

 

VROUWEN, 21.1KM

58 Esther Schimpf 2:01:35

 

01/03, Achtkastelenloop, Vorden

VSEN, 30KM

1 Nesrine Leene 2:16:36

01/03, Berden Voorjaarsloop, Venlo

M60, 15KM

3 Henk van Zantvoort 1:06:21

01/03, 58e Jo Mann Bosloop, Best

RECR, Trimloop

10 Ton van Loon 21:19

M45, 7800M

3 Cornelis de Stigter 28:54

01/03, Rico Salvettiloop, Moergestel

M55, 10KM

5 Henri Smits 46:22

01/03, 20 van Alphen

M40, 20KM

1 Gerben Zomer 1:15:23

6 Ernst Jan Meindersma 1:23:38

10 Menno de Jong 1:29:39

M45, 20KM

5 René Janssen 1:20:04

M50,20KM

3 Hans van Langen 1:19:56

VSEN 20KM

9 Mariska Visser 1:25:05

V45, 20KM

1 Marjon Baartwijk 1:52:07

V50, 20KM

1 Inge Dijkman 1:37:01

01/03, Den Helder – Schagen

M35, 25KM

13 Johan Bruijn 2:06:38

M40, 25KM

10 Martell Demarteau 1:52:50

01/03, Rabobank Trappenbergloop, Huizen

M55, 10KM

1 Jos Broekhuis 38:53

22/02, Diemercross, Diemen

MANNEN, Korte Cross

18 Joost Kunst 45:33

21/02, Trail by the sea, Westenschouwen

M50, 42.2KM

25 Frank van der Mark 4:27:12

21/02, Zegerplasloop, Alphen a/d Rijn

VROUWEN, 20KM

1 Nesrine Leene 1:27:27

15/02, Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam

MEISJES CD

2 Luna de Bruin 18:48

VSEN, 6KM

2 Dieuwertje Bax 25:49

V35, 6Km

2 Linda valent 26:21

14/02, Vlinderloop, Houten

Mannen, 21.1KM

7 John Ossendorp 1:44:24

14/02, Kruikenloop, Tilburg

M35, 15KM

25 Peter Hooijen 1:11:47

14/02, TexelTrail, Texel

VROUWEN, 39.5KM

3 Margot Baars 4:37:27

08/02, Ave Leudal Cross, Haelen

M60, Lange Cross

3 Henk van Zantvoort 41:38

08/02, Wedertcross, Valkenswaard

M45

1 Cornelis de Stigter 28:45

MANNEN, Korte Cross

13 Martijn Kolhorn 12:27

08/02, Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle

M50, 10EM

7 Peter Hooijen 1:18:48

08/02, Groet uit Schoorl Run

M35, 30KM

3 Ruben Ruigendijk 1:58:27

130 Jeroen van Vuuren 3:14:44

M40, 30KM

4 Martell Demarteau 1:57:40

18 Michiel Brussee 2:11:35

29 Ernst Jan Meindersma 2:19:21

M45, 30KM

7 Marco Geldof 1:59:47

26 Johan Slootweg 2:18:08

50 Oscar van Zelst 2:27:23

M50, 30KM

6 Hans van Langen 2:09:55

15 Guido Vingerhoeds 2:19:21

M65, 30KM

3 Jan Holterman 2:31:15

VSEN, 30KM

3 Mariska Visser 2:12:03

5 Nesrine Leene 2:13:20

M40, 21.1KM

25 Bram Voogel 1:32:12

49 Bilbo Schreiner 1:37:24

M45, 21.1KM

9 René Janssen 1:26:32

M50, 21.1KM

60 Herman van Dam 1:42:47

MSEN, 10KM

86 Erik Kallenberg 33:50

100 René Hage 34:19

158 Jeffrey So 39:52

164 Marnix Cornelisse 40:52

M35, 10KM

23 Mark van Vugt 38:27

27 Kenneth Sarmaat 39:45

32 Johan Bruijn 43:44

M40, 10KM

13 Harald van Gils 35:31

M45, 10KM

14 Kifle Hunde 36:34

23 Theo Timmermans 38:41

M55, 10KM

1 Jos Broekhuis 36:26

13 Henri Smits 46:16

14 Jack Paassen 46:38

VSEN, 10KM

23 Yasmin Hillebrink 35:36

V35, 10KM

11 Nicole Timmermans 55:23

V45, 10KM

13 Marjon Baartwijk 50:25

V55, 10KM

2 Inge Dijkman 44:10

MRECR, 10KM

46 Rene Leijtens 42:12

07/02, Jutberg Trail, Dieren

MANNEN, 16.2KM

4 Bas de Bruin 1:11:49

VROUWEN, 16.2KM

3 Linda Valent 1:19:26

07/02, Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland

H55, 25KM

1 Piet Abma 1:47:36

5 Ron Huizer 1:51:21

07/02, 44e Februariloop, Bennekom

MANNEN, 5KM

6 Falco van Dijck 19:32

MANNEN, 10KM

105 Toon van Bemmel 56:11

01/02, CB Midwinter Marathon, Apeldoorn

MANNEN, 25KM

31 Eric Pouw 1:36:38

65 Gert-Jan Haze 1:41:41

74 Martell Demarteau 1:43:36

140 Rutger Thung 1:48:18

297 Jan Holterman 1:55:22

333 Bas Klein 1:56:22

336 Willem Bolle 1:56:23

487 Gerben Zomer 2:00:02

886 Marcel van Rijswijk 2:10:45

MANNEN, 10EM

51 Marco Vet 1:03:10

110 Ad van Munster 1:07:18

203 Andre Roelofs 1:10:36

VROUWEN, 10EM

72 Gerda Sollie 1:18:59

755 Marjon van Eck 1:37:33

MANNEN, 8KM

65 Rob Jansen 31:32

1223 Richard Vos 44:04

VROUWEN, 8KM

628 Berdine Vos 46:32

01/02, Artifice Cross in de Heldense Bossen, Helden

MANNEN, Korte Cross

32 Martijn Kolhorn 23:32

M60, Lange Cross

3 Henk van Zantvoort 42:38

01/02, Groenhovenloop, Gouda

MANNEN, 21.1KM

5 Cornelis Verboom 1:18:53

25/01, Beeckenstijn Cross, Velsen-Zuid

MEISJE CD, 3.3KM

3 Luna de Bruin 15:26

V35, 6.3KM

2 Linda Valent 28:16

VRECR, 9.3KM

2 Esther Kalkman 41:09

25/01, Safari Run, Arnhem

VSEN, 5KM

9 Barbara Kerkhof 20:42

25/01, SportOptimaalCross, Amerongen

MANNEN Korte Cross

1 Rob Jansen 17:21

6 Patrick Aris 21:11

9 Nico Fokker 22:24

VROUWEN Kort Cross

3 Ans van Veenendaal 20:29

4 Maureen Schoutsen 20:32

5 Christa Slok 21:46

6 Bianca van Dijk 22:30

7 Erna Koekoek 23:03

8 Marianne Brummel 23:22

MANNEN, Midellange Cross

1 Piet van Dijck 23:34

MANNEN Lange Cross

3 Joost Doelman 33:19

4 Falco van Dijck 33:48

5 Andre Meixner 33:48

12 Andre Knop 36:44

15 Berno Vink 37:22

19 Ron Fortman 40:02

VROUWEN, Lange Cross

5 Connie Eli 51:23

24/01, 26e Physio Fit Dirk IV Loop, Hoornaar

M35, 10KM

1 Paul verkleij 32:29

7 Klaas Hille de Graaf 36:26

MRECR, 5KM

1 Rene Hage 16:28

18/01, Vondelparkloop, Amsterdam

MSEN, 10KM

5 Bas Stigter 34:10

M35, 10KM

4 Harald van Gils 35:43

10 Erwin Evers 38:32

18 Michael Szafranski 43:25

M55, 10KM

5 Arne Evers 42:25

18/01, 51e Abdijcross / NK Cross, Kerkrade

VSEN, Korte cross

6 Yasmin Hillebrink 9:57

18/01, DES Dieprijt Cross, Eersel

M45, Lang

1 Cornelis de Stigter 32:21

MANNEN, Kort

13 Martijn Kolhorn 12:24

18/01, Ruitenberg Halve, Maassluis

V40, 21.1KM

1 Carola Nell 1:35:05

18/01, Clingendaelcross, Wassenaar

MRECR, Korte Cross

11 Marnix Cornelisse 18:29

17/01, Atlantisdata Zwolse Bos Loop

M40, 21.1KM

29 Kees van de Wetering 1:36:14

11/01, Den Haag Strandmarathon

MANNEN, 42.2KM

4 Marco Geldof 3:37:55

VROUWEN, 42.2KM

5 Margot Baars 4:51:39

11/01, PWN Egmond Halve Marathon

MSEN, 21.1KM

65 Bas Stigter 1:15:52

88 Ruben Ruigendijk 1:19:36

167 Marnix Cornelisse 1:33:31

184 Niels Vertelman 1:36:41

194 Jacco Leeuwerink 1:39:04

199 Floris Ridderbos 1:42:41

M35, 21.1KM

48 Jorg Liefting 1:31:51

50 Roderik Met 1:31:14

63 Laurens van Graafeiland 1:33:36

86 Michal Szafranski 1:39:37

107 Alex Volkers 1:49:22

M40, 21.1KM

16 Martell Demarteau 1:22:34

19 Harald van Gils 1:24:30

26 Gert-Jan Haze 1:27:24

27 Bram Voogel 1:27:18

105 Donar Teunissen 1:44:15

124 Joris Kuijs 1:44:01

125 Willem-Jan Megens 1:50:28

M45, 21.1KM

60 Rene Leijtens 1:34:11

77 Oscar van Zelst 1:37:01

85 Johan Slootweg 1:37:18

201 John van Hamersveld2:13:03

M50, 21.1KM

15 Hans van Langen 1:27:27

39 Guido Vingerhoeds 1:35:13

77 Erik Luijf 1:45:29

121 Jean-Michel Chavernac 1:55:29

M55, 21.1KM

80 Henri Smits 1:49:15

94 Toon van Bemmel 1:52:38

M60, 21.1KM

12 Bas Klein 1:37:18

35 Cor Ruigendijk 1:45:57

M65, 21.1KM

3 Jan Holterman 1:38:11

VSEN, 21.1KM

42 Nesrine Leene 1:36:40

93 Sofia Abdullahi 2:05:31

V35, 21.1KM

7 Esther Kalkman 1:33:26

V40, 21.1KM

14 Carla van Rooijen 1:50:04

V45, 21.1KM

37 Erna Koekoek2:13:05

V55, 21.1KM

12 Marja Bak-Wokke 1:47:50

V60, 21.1KM

6 Marry Hooijer1:49:58

MRECR, 21.1KM

1051 Willem Bolle 1:42:25

2843 Hans Sommers 1:52:02

4364 Johan Koops 2:00:16

BUSHA, 21.1KM

86 Arnold Schiphof 1:37:16

MSEN, 10.5KM

12 Ruben van Kooten Niekerk 43:24

20 Fulco Rook 54:22

M45, 10.5KM

2 Peter Plomp 45:10

M50, 10.5KM

2 Jeroen Peek 45:05

V40, 10.5KM

1 Inge Pouw 52:22

V55, 10.5KM

7 Anja Kortman 1:15:10

MRECR, 10.5KM

24 Hakim Najib 48:01

04/01, Pagnevaartcross, Oud Gastel

H45, 8KM

11 Mark Kamphuis 38:27

04/01, Halve van Westvoorne

M50, 21.1KM

1 Ron Huizer 1;33:43

V45, 21.1KM

1 Simone Hartong 1:39:19

04/01, Runnersworld Phanos Boscross, Amstelveen

JONGENS PUP, 1.3KM

9 Silas de Bruin 5:54

JONGENS JUN AB, 2.3KM

7 Ruben Hazeleger 9:35

VSEN, 5.6KM

5 Dieuwertje Bax 25:22

V35, 5.6KM

1 Lina Valent 26:19

M40, 8Km

4 Bas de Bruin 35:07

5 José Vicente Requena Maats 35:30

M50, 8Km

6 Fred Hazeleger 35:36

MANNEN, 10KM

10 Michael Szafranski 45:30

VROUWEN, 10KM

7 Thyra de Jongh 52:37

03/01, Oliebollencross Haag Atletiek, Den Haag

 

MANNEN, Korte Cross

7 Marnix Cornelisse 17:35

 

03/01, 28e Florijnwinterloop, Woudenberg

 

MSEN, 10EM

20 Falco van Dijck 1:04:35

 

M40, 10EM

6 Gerben Zomer 59:44

13 Klaas Hille de Graaf 1:01:55

20 Jan Stehouwer 1:03:50

29 Guido Vroemen 1:05:34

59 Jos de Vries 1:10:53

 

M50, 10EM

19 Rob Jansen 1:09:20

72 Herman van Dam 1:18:41

162 Piet van Dijck 1:35:39

171 Gert van Ziel 1:38:08 

176 Wim Streng 1:42:18

 

VSEN, 10EM

5 Nesrine Leen 1:08:39

8 Denise de Beer 1:17:19

 

V50, 10EM

1 Anneke Stavenga 1:04:32

12 Ellen van Dijk 1:27:13

 

MANNEN, 5KM

201 John van Hamersveld 27:46

229 Johan Berkhoudt 28:52

235 Henk Fransen 29:11

 

VROUWEN, 5KM

6 Hester Aris 22:15

32 Erna Koekoek 27:31

67 Jolanda de Vries 29:47

 

MSEN, 10KM

53 Alwin de Lijster 47:42

 

M40, 10KM

28 Harrie Lantinga 45:40

34 Wim Bolle 46:24

 

M50, 10KM

4 Bob Schennach 41:43

20 Erik Dijksman 48:36

50 Toon van Bemmel 53:03

60 Ad Molenaar 54:25

123 Evert van Kuilenburg 1:00:25

 

VSEN, 10KM

11 Emmelie Westerhoff 49:39

63 Nesrine Leene 58:18

 

V40, 10KM

41 Helga van Hamersveld 1:00:14