Uitslagen 2016

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2016. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

31/12, SM-Loop Marathon Meerssen
42.195KM
John Ossendorp 4:34:14

31/12, Sylvstercross, Soest
MEISJES JUN B,
18 Zoe van Dijk 15:05
VROUWEN, Korte Cross
4 Fanos Tekle 13:00
MANNEN MASTERS
31 Harald van Gils 33:34
38 Martell Demarteau 34:13
41 Falco van Dijck 34:20
116 Herman van Dam 43:03
VROUWEN MASTERS
8 Renee Ligteringen 27:28
PRESTATIELOOP, 2KM
Wim Streng 12:24
Prestatieloop, 4KM
76 Chris Driessen 22:38
84 John van Hamersveld 23:12
92 Erna Koekoek 23:49
94 Marianne Brummel 23:59
100 Marjon van Eck 24:29

31/12, Oliebollenloop, Weert
M60, 10KM
6 Henk van Zantvoort 44:17

31/12, AVC Strand & Duinloop, Castricum
MANNEN, 15KM
27 Thijs Sanders 1:10:55

30/12, Oudejaars Crossloop, Vorden
MSEN, 15KM
4 Michiel Broeksma 1:00:24
7 Jorik Huizinga 1:02:29

26/12, Aowjaorscross, Oirschot
MANNEN, Korte Cross
13 Matthijs Buijst 9:36

26/12, TOF Kerstcross, Breda
VROUWEN, 8KM
4 Monique Raaijmakers 37:04

26/12, 22e Kerstloop, Amstelveen
MSEN, 10KM
66 Fred den Hartog 48:05
93 Faris Bennis 52:00

24/12, Kerstballenmarathon, Boxmeer
42.195KM
John Ossendorp 4:26:04

18/12, Maximapark Seizoensloop, Leidsche Rijn
DAMES, 10KM
1 Nesrine Leene 38:36

17/12, Kerstloop, Deurne
MSEN, 21.1KM
21 Marc Cinjee 1:18:55
M35, 21.1KM
12 Falco van Dijck 1:18:54
M45, 21.1KM
8 Henk de Jong 1:22:04

17/12, KLM Road Runners Clubkampioenschap, Langevelderslag
DAMES, 6Km
1 Denise de Beer 33:14

17/12, Linschotenloop, Linschoten
MANNEN, 5.3KM
2 Rene Hage 17:32
MSEN, 10.5KM
5 Rob Bijl 37:09
M55, 10.5KM
1 Aart Stigter 37:07
3 Jan Jansen 40:18
86 Henk Fransen 59:36
M65, 10.5KM
6 Chris Bor 52:52
M45, 21.1KM
66 Arnold Schiphof 1:31:44

14/12, Baanloop, Aalsmeer
MANNEN, 5KM
19 Fred den Hartog 23:23

10/12, Stuwwaltrail Winter, Doorwerth
VROUWEN, 13.6KM
118 Marjon van Eck 1:48:38
HEREN, 20KM
33 Frank van der Mark 1:53:14

11/12, L’Avant Sylvestre Cross, Reusel
M35
13 Stan Rutten 31:25
M65
4 Henk van Zantvoort 36:04
MANNEN, Korte Cross
14 Matthijs Buist 9:14

11/12, AV Haarlemmermeer Cross, Hoofddorp
MEISJES C/D, 2.5KM
1 Luna de Bruin 10:08
MSEN, 10KM
16 Joost Kunst 38:48
H40, 5KM

10/12, Koude Polderloop, Nijkerk
H40, 5KM
1 Klaas Hille de Graaf 16:57

10/12, 6e Intersport Ten Miles, Zierikzee (B)
M55, 10EM
2 Piet Abma 1:08:32

04/12, SportOptimaal Deur Cross, Leusden
MANNEN, 3KM
7 John van Hamersveld 16:16
VROUWEN, 3KM
2 Erna Koekoek 16:37
MANNEN, 6KM
3 Wilfred Greup 23:27
16 Harrie Swarte 36:42

04/12, De Mispelhoefloop, Eindhoven
4KM
9 Matthijs Buist 17:05
8KM
9 Stan Rutten 30:43

04/12, 10e Stratenloop, Waspik
H55, 10KM
1 Jos Broekhuis 37:40

04/12, Duincross, Den Helder
VSEN, 6KM
1 Fanos Tekle 23:01

04/12, Montferlandrun, ‘s-Heerenberg
MSEN, 15KM
52 Michel van Kats 57:23
55 Jeffrey So 58:05
M35, 15KM
23 Jorik Huizinga 57:41
39 Rutger Thung 1:00:58
M55, 15KM
6 Ad van Munster 1:01:58
M65, 15KM
4 Jan Holterman 1:07:24
V35, 15KM
100 Gon Klein Entink 1:23:48
V45, 15KM
36 Danielle Schroder 1:13:12

27/11, Driedorpencross, Sint-Oedenrode
MANNEN, KORT
6 Matthijs Buist 12:00

27/11, ’t Is voor Niks Marathon, Geldrop
John Ossendorp 3:57:58

27/11, Warandeloop, Tilburg
M55, 7500M
8 Andre Roelofs 32:09
MEISJES B, 3200M
41 Zoe van Dijk 13:27
VROUWEN, 8000M
27 Fanos Tekle 29:42

27/11, Sint Nicolaasloop, Monnickendam
MANNEN, 10KM
20 Jeroen van Vuuren 43:16

26/11, 3 Bruggen Ultra, Kampen
MANNEN, 65KM
1 Menno van Bruggen 4:47:37
MANNEN, 31KM
11 Rinus van der Wal 3:08:37

26/11, 2e Zandstuve Bosloop, Vroomshoop
V50, 5KM
1 Petra Jans 24:57

26/11, Horaloop, Ede
V35, 10KM
6 Ans van Veenendaal 47:13
22 Ellen van Dijk 53:56

20/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen
MSEN, 15KM
56 Bas Stigter 51:55
162 Rindert Procee 56:49
250 Michel van Kats 58:47
820 Mitchel van Ballegooij 1:05:51
M35, 15KM
41 Kenneth Sarmaat 57:28
52 Jorik Huizinga 58:17
81 Ruben Ruigendijk 59:41
116 Ralph van de Pol 1:01:11
183 Marijn van Goudoever 1:02:55
336 Jelle Koerselman 1:07:01
350 Michel Schippers 1:07:10
605 Marnix Cornelisse 1:11:01
M40, 15KM
26 Michel van Liempdt 57:37
100 Louis Oudshoorn 1:02:28
121 Bilbo Schreiner 1:03:15
699 Niels van der Rijst 1:13:20
865 Johan Bruijn 1:15:23
1561 John Cornelisse 1:24:15
1581 Jos de Vries 1:24:37
M45, 15KM
28 Menno van Bruggen 57:18
42 Gerben Zomer 58:20
126 Wilfred Greup 1:03:35
177 Willie van den Bergh 1:04:48
185 Donar Teunissen 1:04:53
201 Joost Doelman 1:05:16
385 Marc Diks 1:08:35
493 Peter Stokje 1:09:56
2155 Niels Koster 1:27:05
M50, 15KM
41 Pierre Le Cat 1:01:25
52 Frank van der Mark 1:02:18
119 Arnold Schiphof 1:05:39
320 Andries van Dijk 1:10:28
515 Hans Sommers 1:13:14
1160 Roberto de Freitas 1:21:13
1946 Johan van Mourik 1:36:28
M55, 15KM
183 Ron Fredriks 1:10:37
1036 Henk Keen 1:28:30
M60, 15KM
185 Rob Houtenbos 1:16:55
VSEN, 15KM
17 Saffira Kiewiet 56:26
117 Erika Broekema 1:08:00
2565 Desiree Esser 1:48:55
V40, 15KM
18 Monique Raaijmakers 1:07:37
689 Lia Turkesteen 1:30:32
V50, 15KM
6 Ruda van Zeijst 1:07:22
8 Monique Arkenbout-Andries 1:07:47
V60, 15KM
9 Ans van Veenendaal-Kocken 1:16:15
VSEN, 7KM
96 Margreet Kloeze 34:48
1642 Desiree Esser 51:18

20/11, 51e Scorpiocross, Oosterhout
MANNEN, 2040M
9 Matthijs Buist 8:43

19/11, ACO Van Elderen Crossloop, Ommen
V50, 4950M
1 Petra Jans 25:02

19/11, Reeuwijksehout Cross, Reeuwijk
MANNEN, Korte Cross
14 Jack Favre 8:35
VMA, V35
2 Mascha Favre 21:04
M50, M50
2 Jan Vergeer 34:45

19/11, Spirit Goes British, Oud-Beijerland
H50, 10EM
1 Ron Huizer 1:05:28

13/11, Beirut Marathon
DAMES, 42.2KM
2 Nesrine Leene 3:11

13/11, Witvencross, Veldhoven
MANNEN, KORTE CROSS
18 Matthijs Buist 11:24
M45, LANGE CROSS
1 Cornelis de Stigter 31:05

12/11, 49e Mosselloop, Burgh-Haamstede
V35, 8KM
6 Monique Raaijmakers 39:34

12/11, Typhoon-Loop, Gorinchem
M45, 10KM
3 Klaas Hill de Graaf 34:44
14 Arnold Schiphof 42:03
16 Marc Diks 43:35

12/11, 47e Bennekomse Bosloop
MANNEN, 4KM
47 Gon van Nek 24:40
MANNEN, 12KM
4 Michiel Brussee 47:22

06/11, Bottroper Jurgen Liebert Ultramarathon, Bottrop (D) 
M55, 50KM
2 John Ossendorp 4:20:39

06/11, NEW YORK Marathon
M60, 42.2KM
364 Pieter Koevoets 4:25:07
V45, 42.2KM
502 Danielle Schroder 4:07:37
V50, 42.2KM
1188 Anita Damen 5:08:26

06/11, Berenloop, Terschelling
MSEN, 21.1KM
11 Jorik Huizinga 1:23:57
M40, 21.1KM
6 Ronald van Leeuwen 1:24:39
13 Rutger Thung 1:29:13
M50, 21.1KM
26 Jeroen Peek 1:35:16
38 Andries van Dijk 1:40:49
76 Jan Kooy 1:59:06
M60, 21.1KM
5 Jan Holterman 1:35:50
V45, 21.1KM
2 Christien Koning 1:31:26
V55, 21.1KM
5 Ans van Veenendaal 1:48:30
M40 RECR, 21.1KM
289 Hendrik van Nieuw-Amerongen 1:58:40
M60 RECR, 21.1KM
176 Theo van Eijndthoven 2:14:02
V55 RECR, 21.1KM
118 Marian van Eijndthoven 2:12:36
M40, 42.KM
7 CJ Bongaertz 3:06:37
M50, 42.2KM
46 Hink Slagter 4:21:04
V55, 42.2KM
3 Margot Baars 4:32:06

06/11, Boerenkoolloop, Warmenhuizen
V35, 11KM
6 Monique Arkenbout 48:41

06/11, Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
MEISJES CD,2KM
1 Luna de Bruin 8:44
VSEN, 5.6KM
2 Ausrine Kutkaite 23:29
5 Dieuwertje Bax 24:46
V45, 5.6KM
3 Linda Valent 24:57

06/11, NeaRun, Purmerend
MAN, 15KM
1 Ruben Ruigendijk 57:22
MAN, 5KM
8 Jeroen van Vuuren 19:55

05/11, Kleintje Berenloop, Terschelling
M40, 5KM
20 Rik Plakke 34:15
M50, 5KM
12 Jan Kooy 26:26

05/11, Najaarsloop, Epe
MAN, 10KM
4 Ad van Munster 41:32

30/10, Hageland Marathon, Aarschot (B)
MANNEN, 42.2KM
15 John Ossendorp 3:46:18

30/10, Asics Duinentrail 2016, Schoorl
NK TRAIL, 37KM
1 Geordie Klein 2:35:16
MINI-TRAIL, 17KM
Erna Koekoek 2:24:43
John van Hamersveld 2:242:43
START TO TRAIL, 10KM
Anita Damen 1:19:43

30/10, Vlasakkerloop, Amersfoort
MANNEN, 10KM
2 Paul Verkleij 36:26
30 Roberto Hofman 45:49
VROUWEN, 10KM
8 Denise de Beer 48:06
9 Ans van Veenendaal 50:27

30/10, Zeemijlenloop, Delfzijl
V30, 6 ZEEMIJL
2 Erika Broekema 49:41

30/10, Halve Marathon Doetinchem
MSEN, 21.1KM
9 Jorik Huizinga 1:23:38

30/10, Marathon Brabant, Etten-Leur
M35, 42.2KM
3 Willem Gerritsen 2:56:36
M55, 42.2KM
4 Piet Abma 3:15:50
22 Bob Bock 3:47:11
M65, 42.2KM
4 Jan van Nuenen 3:48:21
M55, 21.1KM
2 Ron Huizer 1:27:23
M45, 10KM
5 Cornelis de Stigter 37:16

30/10, Najaarscross, Bleiswijk
M45, 8.6KM
1 Jan Vergeer 38:11

30/10, Klaas Vaak Droomtijdloop, Delft
VROUWEN, 21.1KM
1 Carla van Rooijen 1:29:40

30/10, Wolfskamerloop, Huizen
M35, 10KM
12 Wouter Wierenga 43:33
M45, 10KM
8 Edwin van der Heijden 40:11
M55, 10KM
17 Reza Salehi 49:00

30/10, Middenmeerloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
2 Bas Stigter 34:49
M35, 10KM
1 Rene van Eden 38:40
M55, 10KM
1 Aart Stigter 36:35
MRECR, 10KM
40 Michael Szafranski 43;21

29/10, Dallirun, Heerde
MANNEN, 10KM
76 Kees van de Wetering 46:35

29/10, Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
M60, 20KM
3 Jan Holterman 1:31:49
M40, 10KM
9 Rutger Thung 39:59

23/10 Dresden Marathon
V50, 42.2KM
14 Ellen van Dijk 4:21:22

23/10, Club Profit Run, Zeist
MANNEN, 10KM
2 Albert Stavenga 41:12

23/10, Kempen Trail, Bladel
MANNEN, 17KM
30 Michel Schippers 1:25:28

23/10, Kluiskenshof 10 van AVR, Rucphen
MANNEN, 5KM
2 Cornelis de Stigter 17:39

16/10, TCS Amsterdam Marathon
MSEN, 42.2KM
Niels Vertelman 3:27:54
M35, 42.2KM
Ruben Ruigendijk 3:00:29
Jelle Koerselman 3:25:31
M40, 42.2KM
12 Remko Vleerlaag 2:42:37
80 Falco van Dijck 2:57:27
89 Jeroen ten Klooster 2:59:17
92 Harald van Gils 2:59:07
747 Johan Bruijn 3:58:48
M45, 42.2KM
71 CJ Bongaertz 2:59:38
96 Michiel Brussee 3:06:35
104 Gerben Zomer 3:08:42
M50, 42.2KM
51 Jeroen Nijland 3:11:50
710 Andries van Dijk 4:16:31
M55, 42.2KM
106 Ron Huizer 3:27:23
M60, 4.2KM
34 Cor Ruigendijk 3:45:00
40 Bob Bock 3:48:14
88 Fred den Hartog 4:07:40
113 Reza Salehi 4:18:55
193 Henk Fransen 4:47:42
M70, 42.2KM
11 Jan Kusters 4:13:59
VSEN, 42.2KM
15 Nesrine Leene 3:04:14
V55, 42.2KM
21 Marja Bosje 4:09:10
MRECR, 21.1KM
77 Rindert Procee 1:21:44
2117 Ben Keller 1:45:29
7348 John van Hamersveld 2:15:13
VRECR, 21.1KM
2577 Erna Koekoek 2:06:45
3763 Marianne Brummel 2:15:14
4073 Anita Damen 2:17:43

16/10, RFC Lochem Trail, Barchem
MANNEN, 42.2KM
6 John Ossendorp 4:14:29

16/10, Maliebaanloop, Utrecht
RECR, 6KM
Sake Timmermans 23:45
Arie Maat 26:10
Chris Driessen 30:24
WEDSTRIJD, 10KM
Jan Jansen 38:47
Ruda van Zeijst 44:06
RECR, 10KM
Ton de Goijer 47:38
Wijnand van Haselen 40:31
Theo van Eijndthoven 57:23
Marian van Eijndthoven 59:31

15/10, Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
M40, 10KM
16 Peter Stokje 45:48
VSEN 10KM
3 Erika Broekema 42:57

15/10, 12e Oldemeijercross, Hardenberg
V50, 6KM
3 Petra Jans 34:43

09/10, Pijnenburg Bosmarathon, Soest
MANNEN, 42.2KM
13 Bob Bock 3:53:27
MANNEN, 21.1KM
42 Toon van Bemmel 1:55:30
MANNEN, 10.5KM
14 Alwin de Lijster 47:21

09/10, Devil’s Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn
VROUWEN, DROMMEL TRAIL
31 Erna Koekoek 55:08
33 Marjon van Eck 55:28
MANNEN, LUCIFER TRAIL
86 Goof Lindijer 1:30:46
VROUWEN, LUCIFER TRAIL
20 Inge Dijkman 1:34:13
27 Ans van Veenendaal 1:36:01
67 Ellen van Dijk 1:44:39
97 Anita Damen 2:00:10
MOENEN TRAIL, MANNEN
64 Ron Fredriks 2:22:49
M55, HELSE TRAIL (36KM)
1 John Ossendorp 3:32:52

09/10, 4 Mijl van Groningen
VSEN, 4EM
28 Erika Broekema 26:37

08/10, 15e Wim Hol Memorial, Papendrecht
MSEN, 10KM
10 Lars Nelen, 37:42
M45, 10KM
3 Klaas Hille de Graaf 35:39
10 Arnold Schiphof 41:29
M55, 10KM
8 Ron Huizer 40:54

07/10, Kustmarathon, Burgh-Haamstede
M45, 42.2KM
35 Frank Van der Mark 3:34:43

02/10, Bikkelloop, Zuidwolde
M40, 5KM
24 Peter Stokje 22:06
VSEN, 5KM
5 Erika Broekema 20:27

02/10, Singelloop, Utrecht
MSEN, 10KM
42 Tom Schippers 38:00
M35, 10KM
11 Sake Timmermans 41:28
M40, 10KM
4 Bilbo Schreiner 39:15
8 Robbie van Dijk 42:11
M45, 10KM
3 Klaas Hille de Graaf 35:12
6 Henk de Jong 37:48
M50, 10KM
4 Wijnand van Haselen 40:17
5 Jeroen Peek 40:43
M60, 10KM
1 Andre Roelofs 41:21
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:19
MRECR, 10KM
4 Rene Hage 35:03
5 Falco van Dijck 35.23
10 Michel van Kats 36:17
40 Jan Jansen 38:28
892 Erik Dijksman 46:28
1111 Chris Driessen 49:25
2171 Ton de Goijer 53:36
2375 Roberto De Freitas 55:08
VRECR, 10KM
520 Erna Koekoek 54:31

02/10, Singelloop, Breda
M35, 21.1KM
5 Ruben Ruigendijk 1:26:29
M40, 21.1KM
13 Rutger Thung 1:28:25

02/10, Huttenkloasloop, Oldenzaal
M60, 21.1KM
5 Jan Holterman 1:36:33
6 Henk van Zantvoort 1:38:20

02/10, Agriport A7 Halve Marathon, Wieringerwerf
MANNEN, 13KM
23 Jeroen van Vuuren 1:05:01

25/09, Berlijn Marathon
M30, 42.2KM
47 Bas Stigter 2:34:38
253 Jeffrey So 2:57:38

25/09, Texel Halve Marathon
MSEN, 21.1KM
12 Michel van Kats 1:32:15
M35, 21.1KM
17 Marnix Cornelisse 1:45:53
M45, 21.1KM
69 Eric de Vries 1:52:40
M55, 21.1KM
1 Jos Broekhuis 1:27:41
M60, 21.1KM
47 Theo Backer 2:17:07
V45, 21.1KM
7 Danielle Schroder 1:53:18

18/09, Dam tot Damloop, Zaandam
MEISJES 8 JAAR, 2.2KM
74 Cyonah Ruigendijk 14:26
MEISJES 10JAAR, 2.2KM
38 Sequio Ruigendijk 12:34
MSEN, 10EM
68 Rindert Procee 1.01.29
M35, 10EM
18 Ruben Ruigendijk 1:09:52
BUSWED, 10EM
95 Ruben Ruigendijk 1:05:24
BUSRECR, 10EM
1131 Falco van Dijck 1:14;41
1133 Nesrine Leene 1:14:42
1867 Cor Ruigendijk 1:17:13
5331 Cor Ruigendijk 1:25:13

18/09, Halve van Hoogland
HEREN, 10KM
1 Bas Stigter 33:19
7 Henk de Jong 38:07
HMAS2, 21.1KM
20 Andre Knop 1:40:37
DMAS2, 21.1KM
9 Ellen van Dijk 2:06:43
DMAS3, 21.1KM
3 Inge Dijkman 1:48:19

18/09, Kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk
M60, 21.1KM
3 Henk van Zantvoort 1:37:40

17/09, 6e Geuzenloop, Vlaardingen
H50, 15KM
3 Ron Huizer 1:02:21

14/09, Hulckesteijnloop, Nijkerk
M35, 5KM
1 Klaas Hille de Graaf 17:19

11/09, Zeevangloop, Middelie
M40, 15KM
5 Ruben Ruigendijk 59:14
MSEN, 15KM
26 Cor Ruigendijk 1:15:37
MEISJES, 3KM
5 Sequioa Ruigendijk 15:37

11/09, Singelloop, Enschede
M50, 5EM
13 Wim Donkers 35:26

11/09, Halve Marathon, Deurne
M60, 10KM
2 Henk van Zantvoort

11/09, Heemparkloop, Zoetermeer
HEREN, 5KM
27 Ernst Meindersma 27:51

10/09, JungfrauMarathon
M45, 42.2KM
484 Dennis Esmeijer 6:30:25

04/09, Marktstadrun, Purmerend
MANNEN, 4.5EM
5 Ruben Ruigendijk 26:58
MANNEN, 21.1KM
29 Cor Ruigendijk 1:46:06

04/09, 30 van Amsterdam Noord
MSEN, 30KM
3 Bas Stigter 1:50:53
M35, 30KM
9 Falco van Dijck 2:12:15
11 Marijn van Goudoever 2:15:20
14 Bilbo Schreinerc 2:19:48
M45, 30KM
14 Pierre Le Cat 2:15:26
101 Andries van Dijk 2:43:39
VSEN, 30KM
1 Nesrine Leene 2:12:15
MSEN, 15KM
4 Rindert Procee 58:36
V55, 15KM
1 Lydia Korrel 1:10:04
MPRES, 21.1KM
41 Jelle Koerselman 1:50:09

04/09, Tilburg Ten Miles
MSEN, 16.1KM
59 Jeffrey So 1:02:05
M35, 16.1KM
7 Kenneth Sarmaat 1:02:06
M45, 16.1KM
19 Frank Van Den Oetelaar 1:24:00
M50, 16.1KM
8 Marco Sneijers 1:07:49

04/09, 17e Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
M45, 42.2KM
2 Michiel Brussee 3:12:07
M55, 42.2KM
9 John Ossendorp 4:12:45
VSEN, 10KM
10 Gon Klein Entink 53:07

04/09, Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
M55, 21.1KM
4 Bas Klein 1:43:08

04/09, Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
M45, 10KM
3 Rene Leijtens 41:28

03/09, Loopfestijn Dalfsen
M40, 21.1KM
5 Jeroen ten Klooster 1:22:15
10 Bert Ruitenberg 1:30:47

03/09, 6e Loop naar de Pomp, Noordeloos
M45, 10KM
2 Klaas Hille de Graaf 35:06
11 Arnold Schiphof 41:58

23/08, Ronde van Abcoude
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 33:31

21/08, DB Schenker Boeskoolloop, Oldenzaal
M40, 5KM
13 Wim Donkers 20:34

20/08, Singelloop, Hollandscheveld
VSEN, 5KM
6 Erika Broekema 22:01
M40, 10KM
12 Peter Stokje 50:59

10/08, Vakantieloop, Biest-Houtakker
MANNEN, 4KM
13 Matthijs Buist 17:57

04/08, Polderloop, De Kwakel
HEREN, 10KM
11 Sigmar Kock 37:00
182 Fred den Hartog 50:02

30/07, Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum
V40, 21.1KM
4 Christien Koning 1:34:20

23/07, Buff Epic Trail, Aigüestortes
MANNEN, 106KM (8000HM)
103 José Vicente Requena Maats 24:09:41

17/07, 6 Uur van Aalter (Bel)
6 UUR
49 John Ossendorp 50.637KM

04-09/07, 6-Daagse Multi Stage Race Pirineos
MANNEN, 234KM (15075HM)
José Vicente Requena Maats 34:15:00

03/07, Trail Great Escape, Clervaux (Lux)
80KM (3000HM)
22 John Ossendorp 15:25:00

02/07, Van Bank to Bank, Heerde
MSEN, 15KM
1 Jeroen ten Klooster 55:53

28/06, Dijk tot Damloop, Edam
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:13

26/06, Ladiesrun, Utrecht
V55, 5KM
2 Inge DIjkman 22:08
V60, 10KM
3 Ans van Veenendaal 49:14

26/06, Halve marathon van Roosendaal
M45, 21.1KM
24 Peter Hooijen 1:42:00

26/06, 13e Stoomtramloop Medemblik-Hoorn
MSEN, 21.1KM
36 Niels Vertelman 1:43:24
M35, 21.1KM
5 Ruben Ruigendijk 1:25:25
M60, 21.1KM
6 Cor Ruigendijk 1:48:31
16 Joop Keizer 2:15:19
V45, 21.1KM
5 Danielle Schroder 1:55:04

26/06, AFAS Hamersveldloop, Leusden
MSEN, 10KM
8 Jochem Weijzen 39:53
M40, 10KM
47 John van Hamersveld 53:20

25/06, 6 Uur van de Haarlemmermeer
M50, 6UUR
8 John Ossendorp 62.025km

25/06, 15e Lingewaalloop, Herwijnen
M45, 10KM
4 Klaas Hille de Graaf 35:34
7 Arnold Schiphof 42:11

24/06, Midzomernachtcross, Amsterdam
MANNEN, 10KM
1 BAs Stigter 34:08

19/06, Veluwezoomtrail, Dieren 
MANNEN, 57KM
50 John Ossendorp 7:18:14

19/06, 6e MHB Overbetuweloop, Elst
M35, 10KM
2 Harald van Gils 35:52
M50, 5KM
12 Theo Backer 24:40

19/06, Vaderdaglopen, Sint Oedenrode
M65, 21.1KM
1 Henk van Zantvoort 1:38:46
M45, 10KM
7 Peter Hooijen 47:04

19/06, 8 van Drachten
VROUWEN, 8KM
4 Saffira Kiewiet 29:51

18/06, 18e Groot Ginkelse Loop, Wekerom
M40, 10.5KM
1 Michiel Brussee 41:01

18/06, Heuvelrugloop, Maarn
MSEN, 4.2KM
5 Mark van Vugt 14:46
M40, 4.2KM
2 Jan Jansen 15:25
M40, 10KM
5 Wilfred Greup 41:16
113 Rutger Thung 56:36
V35, 10KM
2 Liselotte Verschuuren 45:20
11 Hubertine Hingstman 50:07
M50, 21.1KM
39 Harrie Swarte 1:59:40

16/06, Purmerbosloop, Purmerend
MANNEN, 10KM
4 Jeroen van Vuuren 43:14

12/06, SPIE Rondje Voorne, Brielle
MANNEN, 63KM
5 Endy Kasanardjo 6:00:16
7 John Ossendorp 6:12:25
VROUWEN, 63KM
1 Margot Baars 7:39:28

12/06, Gaasperplasrun, Amsterdam
MANNEN, 10KM
28 Rene van Eden 38:56
VROUWEN, 10KM
9 Lydia Korrel 43:29
12 Monique Raaijmakers 44:23

11/06, 20 Jarig bestaan van Nieuwland, Amersfoort
10KM
John van Hamersveld 54:04

11/06, Halve Marathon, Zwolle
M40, 21.1KM
13 Bert Ruitenberg 1:30:54
M45, 21.1KM
21 Peter Stokje 1:48:23
M50, 21.1KM
17 Andires van Dijk 1:50:03
VSEN, 21.1KM
14 Erika Broekema 1:41:15
18 Margreet Kloeze 2:07:06
MRECR, 4EM
13 Josue Bergervoet 23:33

11/06, KroondomeinTrail, Apeldoorn
VROUWEN, 29.4KM
3 Karin van der Giessen 2:28:00

11/06, Dwars door Dongen, Dongen
M45, 10KM
18 Jacques Kusters 46:09
21 Peter Hooijen 48:33

11/06, Lenteloop, Papendrecht
M55, 10KM
5 Ron Huizer 46:12

11/06, NK Atletiek Masters, Amersfoort
M50, 200M
7 Jan Jansen 27.13
M50, 400M SERIE
4 Jan Jansen 1:00.67
M50, 400M FINALE
4 Jan Jansen 59.03
M35, 800M
7 Mark van Vugt 2:22.80
M40, 5000M
3 Paul Verkleij 16:20.35
5 Harald van Gils 17:07.82
7 Jeroen van Vuuren 19:53.88
M65, 5000M
4 Theo Backer 25:17
M40, 10000M
2 Harald van Gils 35:38.03
V50, 10KM
1 Inez-Anne Haagen 37:36.56

10/06, Singelloop, Weert
M60, 10KM
4 Henk van Zantvoort 44:20
VRECR, 10KM
58 Desiree Esser 1:05:26
MRECR, 5KM
51 Matthijs Buist 23:40

08/06, Zomeravondcup, Utrecht
M40, 10KM
3 Falco van Dijck 36:50
M45, 10KM
1 Klaas Hille de Graaf 36:04
3 Marco vet 36:59
VSEN, 10KM
6 Margreet Kloeze 50:38
VRECR, 10KM
18 Hubertine Hingstman 49:49
25 Danielle Schroder 51:30

05/06, Marathon Amersfoort
MANNEN, 10KM
600 John van Hamersveld 55:59

05/06, Great Breweries Marathon, Puurs (B)
M55, 42.2KM
11 John Ossendorp 3:41:48

05/06, 8e Asserstadsloop, Assen
M45, 10KM
18 Peter Stokje 49:01
M55, 10KM
10 Jack Paassen 49:52
VSEN, 10KM
2 Erika Broekema 44:48

05/06, Trailrun Leudal, Heythuysen
VROUWEN, 12KM
36 Danielle Schroder 1:19:58
VROUWEN, 20KM
3 Esther Kalkman 1:36:43

05/06, Schutz Marathon, Hoorn
MSEN, 10KM
18 Niels Vertelman 41:57

04/06, Slachtemarathon, Raerd
MSEN, 42.2KM
19 Ruben Ruigendijk  3:10:46
M50, 42.2KM
133 Peter van den Brink 4:11:27
M60, 42.2KM
16 Cor Ruigendijk 3:56:54
V40, 42.2KM
8 Karin van der Giessen 3:44:58
V50, 42.2KM
43 Marja Bosje 4:39:50

03/06, BB-lopers Baan Classic, Zwolle
MSEN, 5KM
20 Michiel Broeksma 17:53

31/05, Amersfoortse Baancompetitie
800M
4 Mark van Vugt 2:08.35
8 Bas Stigter 2:10.68
13 Jan Jansen 2:16.16
62 Tim van Vliet 2:51.02
65 Jean-Michel Chavernac 2:51.98
75 Chris Driesen 3:13:81
76 Erna Koekoek 3:26.55

29/05, The Royal Ten, Den Haag
M35, 10KM
6 Kenneth Sarmaat 38:24
M45, 10KM
14 Rene Leijtens 44:27
MRECR, 10KM
35 Hugo van der Heide 42:15
MTRIM, 5KM
8 Marius Buijs 18:04

29/05, De Loop van Leidsche Rijn
M35, 15KM
3 Falco van Dijck 58:32
26 Jelle Koerselman 1:06:38
52 Niels van der Rijst 1:13:07
M45, 15KM
125 Michiel Brussee 1:36:47
M65, 15KM
8 Piet van Dijck 1:26:23

29/05, Run2 Day Pim Mulierloop, Santpoort
VRECR, 16.1KM
2 Caroline Dijkstra 1:19:58

28/05, Self Transendence, Amsterdam
M50, 50KM
3 John Ossendorp 4:49:06

28/05, Ameronger Koploop
MEISJES, 750M
2 Noa Doelman 4:28
MSEN, 5KM
5 Sake Timmermans 22:58
M40, 5KM
2 Jasper van de Reep 20:25
3 Jan Jansen 20:46
5 Rob Bijl 21:36
7 Wilfred Greup 24:34
15 Theo van Eijndthoven 29:16
21 Henk Fransen 30:43
22 Evert van Kuilenburg 30:48
V40, 5KM
1 Inge Dijkman 24:41
4 Erna Koekoek 29:23
M40, 10KM
2 Abraham Zewdie 41:07
4 Kifle Hunde 42:55
8 Patrick Vierveijzer 46:40
10 Ron Fredriks 48:51
15 Alwin de Lijster 50:41
25 Erik Dijksman 52:43
30 Jan Kooy 54:53
42 Toon van Bemmel 58:52
44 John van Hamersveld 1:00:16
VSEN, 10KM
2 Denise de Beer 53:05

25/05, Zomeravondcup, Utrecht
M40, 10KM
7 Robbie van Dijk 42:40
M45, 10KM
4 Marco Vet 37:18
VSEN, 10KM
6 Margreet Kloeze 55:26
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:38
VRECR, 10KM
16 Hubertine Hingstman 49:30
27 Danielle Schroder 52:00
MSEN, 5KM
4 Rene Hage 17:34
M55, 5KM
1 Jos Broekhuis 17:58

22/05, 6 uur van Steenbergen
M55, 6UUR
1 John Ossendorp 59.413km

22/05, Ketelwaldtrail, Milsbeek
MANNEN, 33KM
78 Erik Dijksman 3:39:43
VROUWEN, 33KM
2 Esther Kalkman 3:18:41
MANNEN, 17KM
133 John van Hamersveld 2:15:36
VROUWEN, 17KM
65 Marjon van Eck 2:15:36
66 Brigitte de Roos 2:15:38
MANNEN, 11KM
13 Tim van Vliet 59:29
VROUWEN, 11KM
39 Marianne Brummel 1:19:31

22/05, 5 Mijl van Tilburg
MANNEN, 5MIJL
91 Frank van den Oetelaar 36:34
VROUWEN, 5MIJL
475 Desiree Esser 54:09

21/05, 12e Krakelingenloop, Heukelum
M45, 10KM
6 Klaas Hille de Graaf 37:41
13 Arnold Schiphof 43:13

18/05, Hooglandse Dorpsloop
HEREN
21 Jochem Weijzen 29:19

14/05, Ulta Run, Gieten
50KM
18 John Ossendorp 4:27:53

10/05, Zomeravondcup 2, Utrecht
MSEN, 10KM
6 Kenneth Sarmaat 38:52
M40, 10KM
4 Falco van Dijck 37:37
M45, 10KM
2 Dirk van den Broek 36:52
3 Klaas Hille de Graaf 36:58
5 Marco Vet 37:46
VSEN, 10KM
5 Margreet Kloeze 52;58
VRECR, 10KM
18 Hubertine Hingstman 51:47
25 Danielle Schroder 54:20
VSEN, 5KM
1 Nesrine Leene 21:01
V55, 5KM
1 Inge Dijkman 22:16
M45, 5KM
4 Andre Knop 22:15
M55, 5Km
1 Jos Broekhuis 18:12

07/05, 14e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout
M35, 5KM
20 Matthijs Buist 24:21

05/05, 34e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
M50, 15Km
6 Peter Hooijen 1:15:23

05/05, 29e Tromper Optiek Golfen Tenloop, Delft
M35, 10KM
35 Roelof Reitsma 44:52
M50, 10KM
11 Hans van Langen 40:57
MSEN, 5KM
18 Kenneth Sarmaat 18:30
27 Marius Buijs 19:15

03/05, Liberty Run, Waalwijk
M45, 5EM
18 Rene Leijtens 33:27

27/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede
VROUWEN, 5KM
1 Hester Aris 22:48
18 Sacha Kas 27:39
MANNEN, 5KM
4 Jan Jansen 18:35
19 Andre Knop 21:19
44 Chris Driessen 25;13
56 Henk Fransen 26:32
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 35:15
M40, 10Km
1 Aart Stigter 36:36
2 Rob Bijl 38:05
13 Ron Fredriks 44:07
22 Toon van Bemmel 49:18
27 Dennis Esmeijer 51:26
V35, 10KM
1 Inge Dijkman 46:40

27/04, Oranjerun, Oldehove
M40, 10EM
15 Peter Stokje 1:22:41
V40, 10EM
2 Christien Koning 1:09:50

24/04, Marathon Meran, Merano
MANNEN, 12.6KM
85 Rene Bakker 1:13:39

24/04, Vuurtorenloop, Vlieland
M60, 5ZM
21 Albert Doelwijt 59:52
V45, 10ZM
16 Ellen van Dijk 1:54:57

24/06, Fit Bosloop, De Bilt
MSEN, 10KM
10 Alwin de Lijster 49:40

19/04, Zomeravondcup, Utrecht
M35, 10KM
2 Kenneth Sarmaat 38:59
M40, 10KM
4 Falco van Dijck 37:17
9 Robbie van Dijk 43:34
VSEN, 10KM
6 Margreet Kloeze 56:53
VRECR, 10KM
19 Hubertine Hingstman 51:02
VSEN, 5KM
1 Nesrine Leene 20:42

17/04, Enschede Marathon
M55, 42.2km
30 Ron Fredriks 3:58:30

17/04, Hilversum City Run
VSEN, 10KM
4 Yasmin Hillebrink 35:19
M40, 10KM
3 Michel van Liempdt 36:32
6 Arnoud Bijlsma 38:24
M50, 10KM
6 Wijnand van Haselen 39:50
M55, 10KM
2 Jos Broekhuis 36:43
M60, 10KM
3 Reza Salehi 48:05
MPRES, 10KM
215 Ben Keller 46:49

17/04, Cascaderun, Hoogeveen
VSEN, 5EM
11 Erika Broekema 35:23
M45, 5EM
24 Peter Stokje 38:00

16/04, Limburgs Zwaarste
80KM
29 John Ossendorp 12:29:05

16/04, Taxandra Vennenloop, Oisterwijk
MRECR, 10KM
27 Frank van den Oetelaar 44:54
MRECR, 5KM
25 Matthijs Buist 23:04

10/04, Marathon Rotterdam
MSEN, 42.2KM
150 Niels Esmeijer 2:50:49
M35, 42.2KM
123 Ruben Ruigendijk 3:00:00
290 Jelle Koerselman 3:18:55
306 Anton Korteweg 3:19:24
M40, 42.2KM
98 Tim van Hellemont 2:59:40
219 Rutger Thung 3:13:38
222 Bram Voogel 3:14:29
299 Jos de Vries 3:22:54
1400 Johan Bruijn 4:30:52
M45, 42.2KM
84 Richard Groenendijk 3:02:38
100 Frank Rippens 3:04:55
178 René Janssen 3:16:18
197 Kifle Hunde 3:18:13
215 José Vicente Requena Maats 3:21:16
297 Eric van de Visse 3:27:09
1490 Niels Koster 4:38:46
M50, 42.2KM
569 Hans Sommers 3:57:41
M55, 42.2KM
96 Ron Huizer 3:30:12
148 Ron Biemans 3:43:43
372 Rob Koning 4:14:38
M60, 42.2KM
80 Cor Ruigendijk 3:55:01
VSEN, 42.2KM
Mariska Visser 2:59:49 (?)
606 Sietske Hoogendijk 4:24:43
V55, 42.2KM
22 Marja Bosje 4:04:08
MANNEN, 10.5KM
3 Cornelis Verboom 37:48
206 Marnix Cornelisse 46:52
VROUWEN, 10.5KM
27 Erika Broekema 47:22

10/04, Halve van Den Helder
M45, 21.1KM
6 Johan Slootweg 1:29:06
VSEN, 21.1KM
4 Andrea van Lieshout 1:49:37

10/04, Nescioloop, Amsterdam
MSEN, 15KM
1 Bas Stigter 51:54
M35, 15KM
7 Rene van Eden 57:35
V45, 15KM
1 Inez-Anna Haagen 55:11
2 Anja van ’t Schip 59:47
V55, 15KM
1 Lydia Korrel 1:05:48

08/04, Ultra Milano – San Remo
275KM
Leonie van den Haak 32:43:00

05/04, Amersfoortse Baancompetitie
5000M
4 Bas Stigter 16:15.10
69 Tim van Vliet 22:43.36
71 Jean-Michel Chavernac 23:04.36

03/04, SportOptimaalRun, Amerongen
MANNEN, 10KM
5 Andre Knop 36.50
7 Alwin de Lijster 47.52
11 Erik Dijksman 50:43
VROUWEN, 10KM
1 Ans van Veenendaal 50:51
VROUWEN, 5KM
3 Hester Aris 25:14

03/04, De 10 van Assen
VMAS, 10KM
1 Christien Koning 43:43

03/04, 10e Drutenloop, Druten
M35, 21.1KM
1 Jorik Huizinga 1:23:37

02/04, IMANTS GRENSLOOP, Grenzeloos, Grandioos, Reusel – Arendonk
M65, 10EM
1 Henk van Zantvoort 1:13:39

02/04, 11e Rondje Vrachelen, Oosterhout
M45, 10KM
27 Frank van den Oetelaar 47:47

02/04, 13e SecureRun, Ameide
M45, 15KM
3 Klaas Hille de Graaf 56:06
6 Arnold Schiphof 1:04:19
M55, 15KM
4 Ron Huizer 59:43

28/03, Klap tot klaploop, Stadskanaal
VSEN, 10KM
9 Erika Broekema 45:20

28/03, De Halve van de Haar, Haarzuilens
MSEN, 21.1KM
1 Bas Stigter
M40, 21.1KM
9 Bilbo Schreiner 1:31:25
53 Niels van der Rijst 1:46:30
M45, 21.1KM
1 Marco Vet 1:23:27
34 Marc Diks 1:45:37
M55, 21.1KM
1 Aart Stigter 1:20:51

28/03 Lions Heuvelloop, Overveen
M50, 15KM
3 Wijnand van Haselen 1:02:19
V35, 15KM
1 Linda Valent 1:06:39
VROUWEN, 5KM
2 Luna de Bruin 20:52

26/03, 15e Runnersworld Astrea Run, Groningen
MANNEN, 21.1KM
45 Peter Stokje 2:02:05

25/03 Jan Knippenberg Memorial, Den Helder
VROUWEN, 125KM
2 Leonie van den Haak 11:56:28
MANNEN, 60KM
26 John Ossendorp 6:09:24

22/03, Amersfoortse Baancompetitie
1500M
23 Jan Jansen 4:50.23
85 Tim van Vliet 6:06.24
93 Jean-Michel Chavernac 6:23.79
97 Erna Koekoek 6:47.30
98 Chris Driessen 7:18.67
101 Henk Fransen 7:43.62

20/03, Drunense Duinenloop, Drunen
M45, 21.1KM
24 Frank van den Oetelaar 1:43:00

20/03, Vuurtorentrail, Ameland
M35, 60KM
28 John Ossendorp 7:53:28

20/03, Utrecht Science Park Marathon
MANNEN, 10KM
5 Bas Stigter 33:56
8 Paul Verkleij 34:36
18 Falco van Dijck 36:58
20 Aart Stigter 37:20
22 Jan Jansen 37:42
61 Albert Stavenga 42:34
377 Chris Driessen 56:00
378 Henk Franssen 56:00
VROUWEN, 10KM
79 Erna Koekoek 52:15

20/03, Weir Minerals Venloop, Venlo
M45, 21.1KM
25 Rene Janssen 1:24:56
V45, 10KM
35 Marjon Baartwijk 54:46

20/03, Runnersworld Zandvoort Circuit Run
MSEN, 12KM
26 Jeffrey So 48:31
M35, 12KM
7 Ruben Ruigendijk 46:44
M40, 12KM
9 Rene Drost 52:38
13 Jeroen van Vuuren 55:52
15 Niels van der Rijst 58:15
M45, 12KM
5 Remco Schram 46:53
M55, 12KM
2 Jos Broekhuis 46:45
M60, 12KM
10 Cor Ruigendijk 1:01:40
V55, 12KM
5 Marja Bosje 1:04:13

20/03, Lenteloop, Almere
MANNEN, 10KM
7 Rene van Eden 38:37
MANNEN, 30KM
10 Mitchel van Ballegooij 2:05:00

19/03, Monnikenloop, Schiermonnikoog
M50, 10EM
88 Hink Slagter 1:40:17
M40, 10KM
53 John van Hamersveld 1:04:52

19/03, Halve marathon van Sint Anthonis
M50, 21.1KM
28 Hans Sommers 1:43:34

13/06, NK Cross, Oldenzaal
M45, 7800M
12 Josue Bergervoet 29:09

13/06, Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
M45, 21.1KM
6 Wijnand van Haselen 1:27:52

13/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 34:23
10 Jacco Leeuwerink 42:57
M35, 10KM
10 Rene van Eden 38:40
11 Erwin Evers 38:44
M55, 10KM
9 Arne Evers 41:57
V45, 10KM
2 Monique Arkenbout 45:45
V55, 10KM
1 Lydia Korrel 44:28

12/03, Salland Trail
MANNEN, 50KM
143 John Ossendorp 5:52:42
DAMES, 75KM
1 Leonie van den Haak 6:42:47
DAMES 25KM
Danielle Schroder 2:49:06

12/03, Halve Marathon van Haren
M60, 21.1KM
5 Jan Holterman 1:37:20
18 Jack Paassen 1:48:08
M40, 21.1KM
103 Peter Stokje 1:51:28

12/03, Halve Marathon Harderwijk
M40, 21.1KM
9 Michel van Liempdt 1:25:36

12/03, Pannenkoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
V35, 15KM
2 Monique Raaijmakers-Zwep 1:12:45

12/03, 40e Halve van Herculus, Dordrecht
M35, 21.1KM
5 Tim van Hellemont 1:23:48
M45, 21.1KM
5 Klaas Hille de Graaf 1:20:14
14 Arnold Schiphof 1:30:46

12/03, Veluwepoortloop, Nijkerk
VSEN, 5KM
3 Jeanique de Graaf 19:44

12/03, Veneboerloop, Drachten
VSEN, 5KM
1 Erika Broekema 20:53

08/03, Amersfoortse Baancompetitie
3000M
4 Bas Stigter 9:32.7
20 Jan Jansen 10:29.2
89 Tim van Vliet 13:13.8
97 Erna Koekoek 14:27.7

06/03, CPC Loop, Den Haag
MSEN, 21.1KM
66 Wynfrith Meijwes 1:15:10
91 Niels Esmeijer 1:17:37 1
125 René Hage 1:19:42
178 Mitchel van Ballegooij 1:23:09
202 Jeffrey So 1:24:34
229 Tom Schippers 1:26:08
375 Michiel Broeksma 1:30:10
485 Niels Vertelman 1:34:18
M35, 21.1KM
90 Jochem Weijzen 1:28:50
189 Roelof Reitsma 1:35:11
399 Marnix Cornelisse 1:44:19
M40, 21.1KM
62 Bilbo Schreiner 1:27:10
189 Niels van der Rijst 1:44:41
578 Willem-Jan Megens 1:52:01
M45, 21.1KM
20 Sigmar Kock 1:22:05
70 Patrick Vierveijzer 1:30:36
M50, 21.1KM
18 Pierre Le Cat 1:24:20
27 Wijnand van Haselen 1:26:44
45 Hans van Langen 1:29:33
V45, 21.1KM
1 Anja van ’t Schip 1:27:00
MANNEN, 10KM
40 Kenneth Sarmaat 37:12
156 Rene Leijtens 41:37 41:40
361 Arjen van Ettinger 44:34
3446 Eric van de Visse 57:17
VROUWEN, 10KM
1 Yasmin Hillebrink 34:24
15 Carla van Rooijen 41:16

06/03, Rondje Goutum
VROUWEN, 4MIJL
1 Erika Broekema 27:50

06/03, 20 van Alphen, Alphen ad Rijn
M35, 20KM
1 Marijn van Goudoever 1:20:57
2 Jelle Koerselman 1:23:14
M40, 20KM
6 Menno de Jong 1:28:48
M45, 20KM
10 Gerben Zomer 1:31:16
VSEN, 20KM
7 Mariska Visser 1:24:31

06/03, Runnersworld Parkloop, Heiloo
MEISJES JUN CD,2KM
1Luna de Bruin 9:33
M45, 9KM
1 Geordie Klein 29:44

06/03, Rabobank Trappenbergloop, Huizen
M35, 10KM
3 Michel van Liempdt 40:03
M45, 10KM
6 Edwin van der Heijden 42:57
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 40:59

05/03, Trans Canaria Bergrace
M40, 125KM (8000HM)
113 José Vicente Requena Maats 25:07:10

05/03, Galgenbergmarathon, Utrechtse Heuvelrug
42.2KM (474hm)
John Ossendorp 4:48:27

05/03, DES Halve Marathon, Eersel
M55, 21.1KM
1 Henk van Zantvoort 1:38:05

05/03, 3Bergenloop, Driebergen
MANNEN, 6KM
55 Theo Deur 30:56
67 Evert van Kuilenburg 32:05
VROUWEN, 6KM
10 Ans van Veenendaal 29:03
19 Christa Slok 30:59
44 Yvonne van Rossum 33:26
MANNEN, 12KM
6 Joost Doelman 48:26
26 Berno Vink 54:31
113 Ron Fortman 1:03:57
144 Toon van Bemmel 1:06:44
186 Chris Bor 1:10:59
VROUWEN, 12KM
100 Erna Koekoek 1:12:45
115 Marianne Brummel 1:14:22
128 Brigitte de Roos 1:15:23
149 Marjon van Eck 1:16:54
190 Connie Eli 1:21:16
MANNEN, 21KM
2 Aart Stigter 1:22:08
7 Ronald Dercksen 1:29:00
66 Ron Fredriks 1:45:04
186 Harrie Swarte 2:02:08
VROUWEN, 21.1KM
56 Andrea van Lieshout 2:07:16

28/02, Tokyo Marathon
42.2KM
Danielle Schroder 4:23:22

28/02, Oerpolderloop, It Heidenskip
VSEN, 7.2KM
1 Erika Broekema 31:28
M40, 14KM
22 Peter Stokje 1:08:51

28/02, Berden Voorjaarsloop, Venlo
M40, 15KM
20 Rutger Thung 1:01:27

28/02, Atledo Cross, Dongen
M45
24 Frank van den Oetelaar 35:47

27/02, NK Indoor, Apeldoorn
VROUWEN, 3000m finale
1 Yasmin Hillebrink 9:49.59

21/02, Trail by the Sea
M50, 42.2KM
18 Frank van der Mark 4:20:32

20/02, JutbergTrail, Laag Soeren
MANNEN, 8.1KM
26 Tim van Vliet 42.45
MANNEN, 16.4KM
3 Mark Groeneweg 1:08:59
56 Alex Volkers 1:31:33

20/02, TexelTrail, Texel
M50, 50KM
6 Rinus van der Wal 5:19:43
7 John Ossendorp 5:25:21

14/02, Heldense Bossen Cross, Helden
M60, Lange Cross
5 Henk van Zantvoort 43:51

14/02, Groet uit Schoorl Run, Schoorl
M40, 30KM
25 Bram Voogel 2:11:36
M45, 30KM
17 Frank Rippens 2:07:39
M50, 30KM
88 Roberto De Freitas 2:51:09
M65, 30KM
2 Jan Holterman 2:25:33
V40, 30KM
1 Karin van der Giessen 2:24:10
V55, 30KM
8 Marja Bosje 2:54:32
M35, 21.1KM
15 Marijn van Goudoever 1:29:30
M40, 21.1KM
21 Bilbo Schreiner 1:31:52
M45, 21.1KM
21 Joost Doelman 1:31:22
M50, 21.1KM
49 Andries van Dijk 1:44:16
M60, 21.1KM
3 Rob Houtenbos 1:38:20
56 Cor Ruigendijk 1:59:23
V45, 21.1KM
5 Linda Valent 1:34:10
MSEN, 10KM
102 Koen van Dijk 34:59
133 Joris van der Voort 35:56
167 Ruben van Kooten Niekerk 39:51
M35, 10KM
18 Mark van Vugt 37:29
24 Kenneth Sarmaat 39:03
M40, 10KM
30 Jeroen van Vuuren 43:31
M45, 10KM
7 Josue Bergervoet 36:21
M55, 10KM
3 Jos Broekhuis 37:35
VSEN, 10KM
12 Yasmin Hillebrink 35:33
44 Saffira Kiewiet 39:14
V35, 10KM
6 Monique Raaijmakers 43:11
V45, 10KM
11 Marjon Baartwijk 52:34
MRECR, 10KM
36 Jelle Koerselman 40:39
124 Marnix Cornelisse 45:45

11/02, 2e Baanloop Allert Hagedoorn, Kampen
HEREN, 5KM
8 Kees van de Wetering 21:25

07/02, 12e Louis Persoons Memorial Marathon, Genk (B)
42.195KM
79 John Ossendorp 3:56:21

07/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
MANNEN, 25KM
99 Martell Demarteau 1:43:31
153 Jochem Weijzen 1:47:20
221 Michel van Kats 1:50:25
271 Marijn van Goudoever 1:52:40
310 Gerben Zomer 1:53:46
399 Jan Holterman 1:56:27
812 Ron Fredriks 2:07:21
1055 Hendrik van Nieuw-Amerong 2:12:56
VROUWEN, 25KM
448 Sietske Hoogendijk 2:30:12
MANNEN, 10EM
62 Ad van Munster 1:05:46
69 Tom Schippers 1:06:26
141 Thijs Sanders 1:09:34
193 Andre Roelofs 1:11:21
493 Ben Keller 1:17:01
693 Peter Stokje 1:20:02
1618 Henk Fransen 1:32:44
1619 Chris Driessen 1:32:44
1844 John van Hamersveld 1:37:52
VROUWEN, 10EM
24 Nesrine Leene 1:11:52
259 Erna Koekoek 1:27:20
884 Marjon van Eck 1:39:08
MANNEN, 8KM
1962 Dennis Keyner 48:20
VROUWEN, 8KM
34 Erika Broekema 34:54

07/02, Groenhovenloop, Gouda
VROUWEN, 5KM
5 Marjon Baartwijk 24:29

06/02, Heinoordtunnelloop, Oud-Beijerland
M50, 25KM
9 Ron Huizer 1:51:52

31/01, 59e Joe Mann Bosloop, Best
MANNEN, 2540M
17 Matthijs Buist 12:14

31/-1, Mastboscross, Breda
MSEN, LANG
41 Marius Buijs 40:21

31/01, Hubo Kaagloop, Wevershoof
MANNEN, 10KM
18 Niels Vertelman 41:35

31/01, Runnersworld Beeckestijn Cross
JONGENS 11-14, 3.3KM
9 Silas de Bruin 14:02
MEISJES 11-14, 3.3KM
2 Luna de Bruin 13:40
V45, 6.3KM
1 Landa Valent 27:22
VRECR, 9,3KM
1 Esther Kalkman 40:24
MSEN, 3.3KM
7 Bas de Bruin 14:17

31/01, Safari Run, Arnhem
MSEN, 5KM
10 Rutger Thung 20:15

30/01, Safari Trail, Arnhem
V40, 11KM
25 Ellen van Dijk 1:44:52

24/01, BAV Wintercup, Baarn
MSEN, 10KM
24 Jeffrey So 40:56
M40, 10KM
1 Paul Verkleij 35:47
M45, 10KM
6 Edwin van der Heijden 41:48
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 40:04

24/01, Global-e Spiridoncross, Rijen
M45, 7925m
8 Marco Sneijers 34:38
16 Frank van den Oetelaar 39:30

23/01,PierewaaiTrail, IJmuiden
50km
3 John Ossendorp 6:17:00

23/01, 27e Physio Fit Dirk IV Loop, Hoornaar
MSEN, 10KM
9 Rene Hage 35:04
M45, 10KM
14 Arnold Schiphof 41:08

17/01, DES Dieprijt Cross, Eersel
M35
10 Stan Rutten 29:23

17/01, Ruitenburg Halve, Maassluis
V40, 21.1KM
3 Carola Nell 1:36:52
MANNEN, 5KM
11 Marius Buijs 18:29
23 Ron Huizer 22:28

16/01, RunForestRun Drents Friese Wold, Appelscha
Trail, 44KM
John Ossendorp 4:47:58

16/01, Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
MSEN, 10KM
2 Koen van Dijk 34:12

16/01, 3e Lageveldloop, Wierden
M50, 5KM
5 Kees van de Wetering 22:35

10/01, Egmond Halve Marathon
MSEN, 21.1KM
90 Bas Stigter 1:28:55
97 Jeffrey So 1:29:53
112 Michel van Kats 1:31:42
129 Thijs Sanders 1:37:05
M35, 21.1KM
30 Ruben Ruigendijk 1:28:09
100 Marnix Cornelisse 1:53:55
M40, 21.1KM
60 Bilbo Schreiner 1:38:45
69 Laurens van Graafeiland 1:40:11
76 Rutger de Haan 1:41:35
85 Jorg Liefting 1:43:21
103 Alex Volkers 1:49:55
106 Piet Hendrikx 1:51:12
118 Johan Bruijn 1:57:26
M45, 21.1KM
18 Patrick Ris 1:26:21
23 Marco Vet 1:28:47
29 Frank Rippens 1:30:24
32 Johan Slootweg 1:30:52
73 Donar Teunissen 1:39:08
110 Oscar van Zelst 1:48:19
M50, 21.1KM
17 Rinus van der Wal 1:30:05
22 Marco Sneijers 1:33:22
34 Wouter Schuddeboom 1:37:48
115 Peter Hooijen 2:10:54
M55, 21.1KM
34 Ron Fredriks 1:46:30
M60, 21.1KM
9 Rob Houtenbos 1:37:11
43 Cor Ruigendijk 1:54:59
49 Toon van Bemmel 1:57:57
VSEN, 21.1KM
60 Nesrine Leene 1:49:12
77 Sofia Abdullahi 2:19:49
V50, 21.1KM
1 Inez-Anne Haagen 1:27:52
V55, 21.1KM
7 Marja Bak-Wokke 1:54:54
MRECR, 21.1KM
2696 Hans Sommers 1:55:51
3320 Roberto de Freitas 1:59:05
BUSRECR, 21.1KM
108 Arnold Schiphof 1:40:15
MSEN, 10.5KM
8 Ruben van Kooten Niekerk 45:15
M35, 10.5KM
2 Hakim Najib 50:14
V45, 10.5KM
2 Marjon Baartwijk 1:04:47
MRECR, 10.5KM
360 Eric van de Visse 59:55

09/01, Florijnwinterloop, Woudenberg
MEISJES, 3KM
4 Marit Kok 15:00
MSEN, 10EM
26 Jochem Weijzen 1:07:37
M40, 10EM
3 Klaas Hille de Graaf 58:33
8 Falco van Dijck 1:01:19
96 Hendrik van Nieuw Amerongen 1:22:45
108 Jos de Vries 1:25:41
M50, 10EM
1 Aart Stigter 56:45
15 Rob Bijl 1:05:42
30 Peter van de Brink 1:10:11
102 Ben Keller 1:18:56
158 Piet van Dijck 1:29:20
161 Chris Driessen 1:29:12
VSEN, 10EM
4 Nesrine Leene 1:09:21
V40, 10EM
22 Eveline Kok 1:26:22
V50, 10EM
10 Marja Bosje 1:24:24
11 Erna Koekoek 1:29:12
MANNEN, 5KM
120 Theo Deur 25:35
121 Timo van der Mijl 24:49
228 Ralf Lunenberg 30:28
257 Ab van Duijl 33:31
259 Annelies Davelaar-de Barse 34:37
263 Karlijn van den Brink 35:27
266 Annette Meerbeek 36:26
269 Bettina Verwij 36:38
270 Erik Boer 36:44
278 Evert de Wit 40:26
VROUWEN, 5KM
12 Andrea van Lieshout 23:48
63 Deborah van der Horst 29:09
96 Karin Kamp 30:48
129 Saskia van Dijk 33:09
156 Ellen van den Bos 34:16
157 Ingrid van Ringen 34:37
165 Miranda Wilbords 34:42
173 Laura Elsenaar 35:05
178 Mendy de Wit 35:20
179 Jolanda van Ee 35:36
181 Annemiek Tierolf 35:51
184 Petra van Gelder 36:25
187 Connie Eli 36:45
193 Ilj Jochems 37:31
194 Irma Ruiter 37:43
195 Nina Barten 37:43
203 Karin Bakkernes 38:32
207 Landa van den Broek 39:27
213 Dymphna Verkaik 42:52
MSEN, 10KM
134 Ron Knoop 55:00
M40, 10KM
2 Paul Verkleij 35:41
11 Jan Stehouwer 41:27
22 Joost Doelman 45:08
78 Erik Renes 53:52
M50, 10KM
36 Job van Hal 50:12
131 Albert Doelwijt 59:33
142 Ad Molenaar 1:00:28
150 Evert van Kuilenburg 1:01:07
180 Johan van Mourik 1:04:31
197 Wim Streng 1:10:51
VSEN, 10KM
60 Laura Schothorst 1:00:03
83 Andrea van Lieshout 1:01:34
98 Sanne Werson 1:04:25
102 Marijke Morren 1:06:03
112 Danielle vd Berg 1:07:38
113 Conny van Bilsen 1:08:48
116 Bianca van Asch 1:10:57
V40, 10KM
43 Marjon van Eck 1:00:16
87 Fonny Pasma 1:07:07
97 Erica Velthuis 1:14:07

03/01, Erima Jaspercross, Asten
M35, 8KM
13 Matthijs Buist 42:01

02/01, Oliebollencross, Den Haag
MANNEN, KORTE CROSS
11 Marnix Cornelisse 18:19