Uitslagen 2017

********************************************************************************************************

Alle uitslagen van 2017. 

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

********************************************************************************************************

19/11, Zevenheuvelenloop, Nijmegen
MSEN,1 15KM
71 Marc Cinjee 51:08
485 Tom Schippers 1:01:39
913 Maarten Thalen 1:05:41
1006 Jesper Ahsmann 1:06:25
M35, 15Km
57 Martijn Vergeer 57:48
108 Ruben Ruigendijk 59:42
128 Marc Steenhorst 1:00:13
209 Marnix Cornelisse 1:03:18
M40, 15Km
18 Jeroen ten Klooster 56:42
23 Jorik Huizinga 56:52
79 Jaco Lekkerkerker 1:00:20
109 Rutger Thung 1:01:39
127 Jelle Koerselman 1:02:13
705 Niels van der Rijst 1:13:14
763 Johan Bruijn 1:13:57
M45, 15KM
10 Dick van den Broek 54:17
14 Rene Wiering 54:36
22 Klaas Hille de Graaf 56:14
24 Menno van Bruggen 56:16
57 Frank Rippens 1:00:13
110 Louis Oudshoorn 1:02:28
810 Jos de Vries 1:12:57
2115 Peter Stokje 1:29:58
M50, 15Km
28 Edwin van der Heijden 59:04
136 Arnold Schiphof 1:05:17
143 Willie van den Bergh 1:05:24
628 Andries van Dijk 1:13:45
M55, 15KM
328 Ton Gloudemans 1:13:20
M60, 15KM
33 Rob Houtenbos 1:06:21
111 John Ossendorp 1:11:46
415 Henk Keen 1:23:00
M65, 15Km
30 Cees Kooman 1:11:38
VSEN, 15Km
21 Fanos Tekle 56:36
61 Marije Geurtsen 1:02:49
82 Jeanique de Graaf 1:04:57
V35, 15KM
227 Mijke de Groot 1:20:55
V40, 15Km
4 Charlotte Marijn 1:04:28
677 Gon van Nek 1:31:53
V45, 15KM
287 Marjon Baartwijk 1:23:26
V50, 15KM
4 Renee Ligteringen 1:02:22
9 Ruda van Zeijst 1:05:33
568 Connie Eli 1:37:34
MSEN, 7KM
21 Lars Nelen 24:37

19/11, Scorpiocross, Oosterhout
MANNEN, 2640M
5 Matthijs Buist 13:27

18/11, Reeuwijksehout Cross, Reeuwijk
MSEN
10 Cornelis Verboom 34:27
12 Rock Smits 35:25
M50
3 Jan Vergeer 35:47
7 Ton Aret 39:09
10 Arjan van Dam 43:40

12/11, Molenvencross, Helmond
M50, Lange Cross
6 Ton van Loon 41:51

12/11, DES Dieprijt Cross, Eersel
M45, 8Km
5 Cornelis de Stigter 31:52

12/11, Runnersworld AV DEM Strand Cross, Wijk aan Zee
V45, 6KM
1 Linda Valent 26:30
M45, 10.4KM
4 Bas de Bruin 45:01

11/11, 50e Mosselloop, Burgh-Haamstede
M45, 8KM
7 Marco Geldof 33:39
m55, 8KM
2 Jan Guiljam 35:16

05/11, Berenloop, Terschelling
M40, 21.1KM
21 Rutger Thung 1:32:30
M50, 21.1KM
18 Jeroen Peek 1:33:21
24 Johan van Rijn 1:34:52
M60, 21.1KM
4 Jan Holterman 1:38:33
V45, 21.1KM
2 Christien Koning 1:34:26
v55, 21.1KM
9 Marja Bosje 1:53:05
M50 RECR, 21.1KM
7 Peter van den Brink 1:33:09
MSEN, 42.2KM
9 Ruben Ruigendijk 3:13:54
M60, 42.2KM
15 Cor Ruigendijk 4:16:06
V35, 42.2KM
1 Linda Voets 3:33:37
V55, 42.2KM
8 Margot Baars 4:40:56

05/11, Maalbeekcross, Belfeld
M50, Lange Cross
8 Ton van Loon 41:56

05/11, Boerenkoolloop, Warmenhuizen
M35, 10KM
14 Richard Brouwer 40:00

05/11, KAV Holland Cross, Spaarndam
MEISJES CD, 2KM
1 Luna de Bruin 8:05
V45, 5.6KM
1 Linda Valent 24:29
M45, 8.4KM
7 Karel Kolb 36:29
8 Bas de Bruin 36:48

05/11, StartbaanRun, Soesterberg
MANNEN, 10KM
6 Sander Looymans 35:56
37 Patrick Vierveijzer 41:15

04/11, Kleintje Berenloop, Terschelling
M40, 10KM
7 Alwin Kruijt Spanjer 45:24

04/11, Najaarsloop, Epe
MSEN, 21.1KM
2 Matthijs Horlings 1:21:15

04/11, Raboloop, Mill
M40, 5KM
3 Joost Doelman 20:24

29/10, Zeemijlenloop, Delfzijl
V40, 6 Zeemijl
3 Christien koning 49:09

29/10, Diep Hel Holterbergloop, Holten
M40, 21.1KM
27 Louis Oudshoorn 1:32:52
M50, 21.1KM
84 Peter Hooijen 1:51:37
M60, 21.1KM
3 Jan Holterman 1:39:07
MSEN, 5KM
3 Marc Cinjee 16:03

29/10, De IJzeren Man Cross, Weert
M60, Lange Cross
7 Henk van Zantvoort 43:02

29/10, Najaarscross, Rotterdam
MSEN
3 Cornelis Verboom 26:37

29/10, Wolfskamerloop, Huizen
M45, 10KM
3 Edwin van der Heijden 38:34
M55, 10KM
6 Jos Broekhuis 42:09
V35, 10KM
5 Charlotte Marijn – van der Klip 42:51

29/10, AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
MSEN, 10Km
1 Bas Stigter 33:55
7 Joop Kunst 36:43
M45, 10Km
1 Rene Wiering 36:02
M55, 10Km
1 Aart Stigter 36:36
2 Andre Roukema 37:52
V55, 10Km
1 Lydia Korrel 45:34

28/10, Snertcross, Tilburg
MANNEN, Korte Cross
9 Matthijs Buist 9:45

22/10, 10 van AVR, Rucphen
M65, 10KM
3 Cees Kooman 45:00

21/10, Typhoonloop, Gorinchem
M45, 10KM
10 Klaas Hille de Graaf 41:12
16 Henk de Jong 42;12
18 Arnold Schiphof 42:45
M55, 10KM
6 Willem Derks 40:01
VSEN, 10KM
3 Jeanique de Graaf 42:12
V35, 10Km
4 Mijke de Groot 47:41

15/10, Stadsloop, Kerkrade
M55, 10KM
4 Peter Hooijen 50:18

14/10, Zuidlaardermarkt, Zuidlaren
V45, 10KM
1 Christien Koning 41:23

08/10, Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
MPRES, 10KM
66 Arjan van Dam 48:07

08/10, Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
HEREN, 10KM
66 Arjan van Dam 48:07

07/10, Kustmarathon, Zeeland
M55, 42.2KM
15 Frank van der Mark 3:44:21

07/10, 3e Molenloop, Ablasserdam
M45, 10EM
16 Arnold Schiphof 1:09:57
41 Henk de Jong 1:27:41
VSEN, 10EM
2 Jeanique de graaf 1:13:32
VRECR, 5EM
2 Mijke de Groot 39:57

01/10, Singelloop, Breda
M35, 21.1KM
12 Ruben Ruigendijk 1:26:40
14 Bart Balemans 1:27:16
M40, 21.1KM
11 Rutger Thung 1:28:34
13 Spas Gueorguiev 1:31:54
M60, 21.1KM
13 Cor Ruigendijk 1:51:15
M65, 21.1KM
2 Cees Kooman 1:40:08

01/10, Westfriesgasthuis Loopt, Hoorn
MANNEN, 10KM
43 Eric de Visse 58:34

01/10, Marathon Keulen
Patrick Vierveijzer 3:08:29

01/10, Devil’s Trail, Doorn
VROUWEN, 8KM
15 Erna Koekoek 50:38
22 Marjon van Eck 51:49
MANNEN, 16KM
156 Goof Lindijer 1:39;41
196 Harrie Swarte 1;45:23
213 Walter Tesselhof 1:48:03
VROUWEN, 16KM
22 Romy van Hoevelaken 1:33:16
38 Carla van Lint 1:39:24
160 Anita Damen 2:06:36
MANNEN, 26KM
16 Ron Meulenberg 2:15:32

17/09, Marathon van Cranendonck, Soerendonk
MSEN, 21.1Km
4 Sander Looymans 1:20:19

17/09, Beekse Marathon, Hilvarenbeek
MANNEN, 31KM
8 Maarten Hornikx 2:22:35

17/09, Dam tot Damloop, Zaandam
M40, 10EM
18 Niels Goeman 1:07:55

16/09, Berkenstein Run, Veenendaal
VROUWEN, 10KM
5 Marjon van Eck 55:54

10/09, Sluizenloop, Nieuwegein
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 33:08
M55, 10KM
15 Toon van Bemmel 53:01

10/09, Vescom Halve Marathon, Deurne
M60, 21.1KM
1 Henk van Zantvoort 1:40:03

10/09, Quikrun, Roosendaal
M65, 10KM
3 Cees Kooman 45:25

10/09, 30 van Amsterdam Noord
MSEN, 30KM
2 Daniel Korevaar 1:50:48
M35, 30KM
14 Falco van Dijck 2:11:07
19 Jelle Koerselman 2:17:14
28 Wan Man 2:39:49
M45, 30KM
21 Pierre Le Cat 2:16:49
23 Johan van Rijn 2:20:26
M55, 30KM
9 Fred den Hartog 2:39:10
VSEN, 30KM
2 Marije Geurtsen 2:09:43
4 Kyra Meulenberg 2:27:07
V45, 30KM
2 Wilma Dierx 2:35:02
MRECR, 30KM
89 Maarten Thalen 2:33:17
MRECR, 21.1KM
4 Joost Kunst 1:22:07

03/09, Tilburg Ten Miles
MSEN, 16.1KM
52 Jeffrey So 1:01:39

03/09, Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
ESTAFETTE 21.1KM
2 Vergeer & Staring 1:16:53

03/09, Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
M45, 21.1KM
2 Remco Schram 1:20:28
M45, 10KM
5 Rene Leijtens 41:56
V55, 10KM
1 Lydia Korrel 44:02

02/09, Loopfestijn Dalfsen
M40, 21.1KM
5 Bert Ruitenberg 1:27:38
35 Jos de Vries 1:49:09
MANNEN, 5KM
29 Roberto Hofman 21:04
VROUWEN, 5KM
10 Denise de Beer 22:17

02/09, Heideloop, Ermelo
H60, 10KM
1 Aart Stigter 36:02

02/09, Loop naar de Pomp, Noordeloos
M45, 10KM
6 Henk de Jong 39:15
17 Arnold Schiphof 41:43
VSEN, 10KM
2 Jeanique de Graaf 41:34

30/08, Emiclaerloop, Amersfoort
M35, 10KM
21 Jochem Weijzen 41:03

27/08, B&C Bommen Berendloop, Groningen
M40, 21.1KM
43 Peter Stokje 2:06:15

27/08, Nazomerloop, Schoonhoven
MANNEN, 15KM
2 Cornelis Verboom 57:12

26/08, Keizerloop, Doorn
MANNEN, 5KM
5 Ron Fredriks 22:05
VROUWEN, 5KM
1 Toni van Dinter 23:24
10 Erna Koekoek 26:27
13 Celine Meixner 27:17
19 Marjon van Eck 29:34
28 Anita Damen 31:54
37 Conny Hardiek 33:24
MANNEN, 10KM
8 Wilfried Greup 44:13
17 Peter van de Brink 48:29
25 Erik Renes 52:56
39 John van Hamersveld 58:43
44 Theo van Eijndthoven 1:01:44
VROUWEN, 10KM
5 Yolanda van Erp 56:38
9 Ellen van Dijk 58:02
12 Marianne Brummel 58:41
14 Marja Bosje 58:48
17 Marian van Eijndthoven 1:02:26

25/08, Dorpsloop, Baambrugge
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 31:58
M60, 10KM
1 Aart Stigter 35:40

19/08, Runnersworldloop, Apeldoorn
MANNEN, 5KM
10 Paul Swart 19:35

09/08, Vakantieloop, Beest-Houtakker
MANNEN, 4KM
12 Frank van den Oetelaar 19:24

29/07, Halve marathon Lauwersoog – Ulrum
MSEN, 21.1KM
7 Herman Roozenburg 1:21:56
M60, 21,1KM
28 Henk Keen 2:05:59
V50, 21.1KM
1 Christien Koning 1:36:11

12/07, Henschotermeergames, Woudenberg
Run-Swim-Run
25 Andre Knop 32:23
MANNEN Estafette, 15KM
2 Aart Stigter & Marc Cinjee 49:25

09/07, Heemparkloop, Zoetermer
MANNEN, 5KM
5 Ron Aret 20:54

02/07, 4e Rondje Schoolmeester, Westzaan
MANNEN, 10KM
6 Rindert Procee 36:29

30/06, BB-lopers Baan Classic, Zwolle
M35, 5000M
13 Jeroen ten Klooster 17:50

27/06, Dijk tot Damloop, Edam
VSEN, 10KM
1 Fanos Tekle 36:31
25/06 Bentwoud Run
M50, 10KM
19 Arjan van Dam 49:28

25/06, Halve Marathon van Roosendaal
M35, 21.1KM
8 Bart Balemans 1:24:38
M55, 21.1KM
7 Peter Hooijen 1:44:11
VSEN, 10KM
1 Fanos Tele 37:10
M35, 10KM
6 Lourens Meeuwsen 40:34

25/06, 3e Rondje Schoolmeester, Westzaan
MANNEN, 7.5KM
6 Rindert Procee 27:43

25/06, Hamersveldloop, Leusden
M40, 5KM
12 Paul Verkleij 25:15
MSEN, 10KM
13 Jochem Weijzen 40:32
M40, 10KM
45 John van Hamersveld 53:39

24/06, Stadsloop, Appingedam
MANNEN, 10KM
44 Henk Keen 52:28

24/06, 16e Lingewaalloop, Herwijnen
M45, 10KM
14 Arnold Schiphof 41:50

19/06, VeluwezoomTrail, Dieren
VROUWEN, 33KM
3 Danielle Schroder 3:34:38

18/06, Overbetuweloop, Elst
M50, 5KM
16 Jan Kooy 25:55

18/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
M45, 21.1KM
3 Willie van den Bergh 1:36:41
M55, 21.1KM
1 Peter Hooijen 1:45:44
M65, 21.1KM
1 Henk van Zandvoort 1:47:04
M45, 10KM
6 Paul Cooijmans 41:14

18/06, 2e Rondje Schoolmeester, Westzaan
MANNEN, 5KM
5 Rindert Procee 18:26

18/06, Marathon Amersfoort
MSEN, 10KM
550 John van Hamersveld 58:11

17/06, De 100 Mijl van Sint Annen
161KM
1 John Ossendorp 22:17:54

17/06, Veluwezoomtrail, Dieren
VROUWEN, 11KM
3 Danielle Schroder 1:00:44

17/06, Heuvelrugloop, Maarn
M40, 4.2KM
2 Jan Jansen 15:51
10 Theo Deur 21:45
V40, 4.2KM
1 Hubertine Hingstman 21:11
4 Renee van der Maesen 23:04
M40, 10KM
7 Wilfred Greup 42:04
10 Joost Doelman 42:29
21 Berno Vink 45:30
42 Ron Fredriks 48:49
44 Roberto Hofman 49:11
52 Ben Keller 49:27
82 Goof Lindijer 53:36
127 Ron Fortman 58:15
V40, 10KM
22 Yolanda van Erp 55:57

16/06, Veluwezoomtril, Dieren
VROUWEN, 18K
3 Danielle Schroder 1:57:01

25/06, Bentwoud Run, Boskoop
M50, 10KM
19 Arjan van Dam 49:28

25/06, Stoomtramloop, Medemblik
M50, 21.1KM
4 Eric van de Visse 1:33:32
V45, 21.1KM
1 Danielle Schroder 1:45:32

18/6, De 10 km van Nederland in 15 steden, Hoorn
VROUWEN, 10.3KM
2 Fanos Tekle 36.24

14/06 Midzomeravondloop, Bleiwsijk
M55, 5KM
3 Ron Huizer 21:35

11/06, Gaasperplasrun, Amsterdam
MANNEN, 10KM
1 Daniel Korevaar 35:41
11 Rene Wiering 37:50
VROUWEN, 5KM
4 Lydia Korrel 24:55

11/06, 8 van Drachten
VSEN, 8KM
1 Fanos Tekle 28:36

10/06, Zwolse Halve Maraton
MSEN, 21.1KM
47 Maarten Thalen 1:40:46
M40,21.1KM
11 Jorik Huizinga 1:23:22
15 Jeroen ten Klooster 1:25:06
23 Bert Ruitenberg 1:28:32
29 José Vicente Requena Maats 1:33:33
M50, 21.1KM
21 Andries van Dijk 1:56:20
M60, 21.1KM
14 Jack Paassen 2:00:37
MRECR, 21.1KM
461 Peter Stokje 1:43:44

10/06, 35e Nationale Lenteloop, Papendrecht
M45, 10KM
1 Klaas Hille de Graaf 36:50
15 Arnold Schiphof 44:07
VSEN, 10Km
2 Jeanique de Graaf 45:43

09/06, Businessloop, Amersfoort
MANNEN, 5KM
2 Joost Doelman 19:34
3 Andre Knop 21:00
54 Theo Deur 27:34
73 Albert Doelwijt 30:25
VROUWEN, 5KM
10 Ans van Veenendaal 26:49

08/06, XRun, Harkstede
VROUWEN, 5KM
1 Christien Koning 20:18

07/06, Zomeravondcup, Utrecht
MSEN, 10KM
2 Lesley van Almkerk 32:25
10 Michel van Kats 37:15
M35, 10KM
3 Kenneth Sarmaat 37:11
5 Maarten van Vulpen 37:27
M40, 10KM
2 Falco van Dijck 36:48
M45, 10KM
5 Marco Vet 37:54
MRECR, 5KM
15 Alwin de Lijster 21:05

04/06, Trailrun Leudal, Heythuysen
VROUWEN, 20KM
40 Danielle Schroder 2:23:48

03/06, Cuneraloop, Rhenen
MANNEN, 10KM
9 Patrick Vierveijzer 43;31

03/6, Van Goghloop, Zundert
Vrouwen, 5km
2 Fanos Tekle 17:33

01/06, Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
MANNEN, 10KM
1 Daniel Korevaar 33:51
8 Harald van Gils 37:12
38 Piedro Nus 43:37

31/05, Station to Station Loop, Dalfsen
M35, 10EM
16 Bert Ruitenberg 1:05:09
35 Rutger Thung 1:08:47

28/05, Marathon van Edinburgh
M55, 42.2KM
27 John Ossendorp 3:49:09

28/5, Loopfestijn Klazienaveen
VROUWEN, 10km
1 Fanos tekle 38:36

25/05, Dreefloop, Deurne
M50, 15KM
3 Paul Cooijmans 1:04:12
M60, 15Km
4 Henk van Zantvoort 1:11:48

25/05, 15km van Smaal Standaarbuiten
MANNEN, 5KM
8 Piet Admiraal 25:01

25/05, Golden Tenloop, Delft
M45, 10KM
25 Rene Leijtens 45:43
M50, 10KM
12 Hans van Langen 41:41
VSEN, 5KM
1 Fanos Tekle 17:06

24/5, City Run, Alkmaar
VROUWEN, 10km
1 Fanos Tekle 36:07

24/05, Zomeravondcup, Utrecht
MSEN, 10KM
1 Lesley van Almkerk 32:59
M35, 10KM
2 Kenneth Sarmaat 37:25
3 Maarten van Vulpen 37:35
M45, 10KM
5 Marco Vet 38:45
VRECR, 10KM
8 Danielle Schroder 46:29
MRECR, 10KM
34 Sjerp van der Ploeg 43:30
MRECR, 5KM
12 Alwin de Lijster 21:08

21/5 Marikeloop Nijmegen
VROUWEN, 5km
4 Fanos Tekle 17:01

21/05, 9e Asserstadsloop, Assen
MANNEN, 10KM
21 Peter Stokje 45:41

21/05, Ketelwaldtrail, Milsbeek
MANNEN, 33KM
74 Gert-Jan Haze 3:27:46
MANNEN, 17KM
126 John van Hamersveld 2:13:11
VROUWEN, 17KM
75 Erna Koekoek 2:13:02
76 Marianne Brummel 2:13:03
77 Marjon van Eck 2:13:11

21/05, Loopfestival Leidsche Rijn, Vleutren
M35, 15KM
1 Sander Looymans 56:01
2 Falco van Dijck 57:29
10 Bilbo Schreiner 1:03:20
21 Jelle Koerselman 1:07:23
VSEN, 15KM
1 Marije Geurtsen 1:00:57

21/05, Schutz Marathon, Hoorn
M55, 42.2KM
9 Bob Bock 4:02:13
MSEN, 10KM
18 Niels Vertelman 41:37

21/05, Vestingloop, ’s Hertogenbosch
MSEN, 15KM
5 Lars Nelen 56:08

20/05, 13e Krakelingenloop, Heukelum
M45, 10KM
8 Henk de Jong 41:05
14 Arnold Schiphof 43:05
VSEN, 10KM
2 Jeanique de Graaf 44:09

14/5 4 mijl van Sneek
VROUWEN, 4EM
1 Fanos Tekle 21:56

13/5, Cityrun Gemert
VROUWEN, 5KM
2 Fanos tekle 17:10

13/05, Kleef Run, Apeldoorn
10KM
1 Edwin van der Heijden 39:51

13/05, Eemmeerloop, Bunschoten
M55, 50KM
7 John Ossendorp 5:09:53

13/05, avLGAS Clubkampioenschappen, Amerongen
M40, 5KM
1 Jan Jansen 20:37
2 Albert Doelwijt 33:44
V40, 5KM
1 Erna Koekoek 28:42
M40, 10KM
3 Sander Looymans Maarssen 38:56
2 Jan Vergeer 42:07
3 Patrick Vierveijzer 42:18
4 Ron Fredriks 46:22
5 Erik Dijksman 50:02
6 Toon van Bemmel 52:29
7 John van Hamersveld 57:42

13/05, Ameronger Koploop
M40, 5KM
1 Jan Jansen 20:37
2 Rob Bijl 20:57
5 Nico Fokker 29:11
9 Dennis Esmeijer 30:11
18 Albert Doelwijt 33:44
V40, 5Km
1 Erna Koekoek 28:42
3 Briggite De Roos 29:24
5 Yolanda van Erp 30:04
7 Marjon van Eck 30:54
9 Yvonne van Rossum 31:13
32 Astrid Esmeijer 38:03
M40, 10KM
16 Ron Meulenberg 45:19
21 Ron Fredriks 46:22
31 Erik Dijksman 50:02
35 Goof Lindijer 50:41
46 Toon van Bemmel 52:29
69 John van Hamersveld 57:42
78 Theo van Eijndthoven 1:00:48
VSEN, 10KM
7 Romy van Hoevelaken 54:37
V40, 10KM
7 Hubertine Hingtsman 52:27
17 Marian van Eijndthoven 1:06:28

09/05, Zomeravondcup, Utrecht
MSEN,10KM
2 Lesley van Almkerk 33:02
7 Michel van Kats 37:20
M35, 10KM
5 Kenneth Sarmaat 36:33
M40, 10KM
1 Falco van Dijck 36:26
M45, 10KM
3 Arjan Bogaard 38:23
M50, 10KM
8 Andre Knop 42:20
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:53
M35, 5KM
6 Robbie van Dijk 19:55
MRECR, 10KM
58 Sjerp van der Ploeg 42:58
VRECR, 10KM
8 Danielle Schroder 45:49

07/5, 10 mijl van Schagen
VROUWEN, 10EM
1 Fanos Tekle 1:00:12

29/04, Hertog Limburgpad Ultra, Kerkrade
MANNEN, 148KM
10 John Ossendorp 25:49:10

27/04, Oranjerun, Oldehove
M40, 10EM
9 Peter Stokje 1:16:03

23/04, London Marathon
V45, 42.195KM
283 Danielle Schroder 3:47:47

23/04, Enschede Marathon
MSEN, 42.2KM
12 Niels Esmeijer 2:58:46
M45, 42.2KM
4 Klaas Hille Graaf 2:48:30
M60, 42.2KM
9 Jan van Nuenen 3:53:22
VSEN, 21.1KM
8 Jeanique de Graaf 1:35:07

22/04, Jan van de Pol Voorjaarsloop, Rhenen
M40, 10KM
11 Rob Bijl 40:44
15 Joost Doelman 41:21
54 Goof Lindijer 47:42
101 Henk Fransen 54:49
130 Albert Doelwijt 1:05:32
VSEN, 10KM
12 Ellen van Dijk 52:02
V40, 10KM
9 Hubertine Hingstman 51:57
16 Erna Koekoek 56:08
17 Ellen van Dijk 56:08

18/04, Zomeravondcup, Utrecht
MSEN, 10KM
2 Lesley van Almkerk 33:29
M35, 10KM
6 Kenneth Sarmaat 37:03
M40, 10KM
4 Falco van Dijck 36:22
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 43:39
MRECR, 10KM
19 Paul van Brakel 39:59
V45, 5KM
1 Anneke Stavenga 20:49
M35, 5KM
5 Robbie van Dijk 19:53

17/04, Marathon Boston
Patrick Vierveijzer 3:36:07

17/04, Klap tot Klaploop, Stadskanaal
V45, 10KM
3 Christien Koning 42:36

17/04, De Halve van Haar, Haarzuilens
MANNEN, 21.1KM
2 Bas Stigter 1:14:21
MANNEN, 10.5KM
1 Aart Stigter 39:03

17/04, De 60 van Texel
VROUWEN,1 20KM
2 Linda Voets 12:06:42
3 Wilma Dierx 12:38:53
M40, 60KM
6 Jeroen ten Klooster 5:14:30
M50, 60KM
43 Mik Borsten 6:22:27
M55, 60KM
15 John Ossendorp 6:15:39
V40, 60KM
10 Caroline Dijkstra 6:15:56

17/04, Lions Heuvelloop, Overveen
M50, 15Km
4 Wijnand van Haselen 1:06:16

15/04, Vennenloop, Oisterwijk
MSEN, 15KM
5 Lars Nelen 54:45
VRECR, 5KM
50 Sanne Aarts-Burgmans 31:27

11/04, Keistad Baancompetitie, Amersfoort
5000m
16 Cees Colijn 17:36.69
65 Tim van Vliet 22:36.89

09/04, Vrijstad Vianen Loop
HEREN, 10KM
15 Arnold Schiphof 44:05

09/04, Marathon Rotterdam
MSEN, 42.2KM
37 Daniel Korevaar 2:35:28
157 Joost Kunst 2:57:45
2621 Tom Schippers 4:50:26
M35, 42.2KM
339 Jelle Koerselman 3:25:06
401 Ruben Ruigendijk 3:29:12
M40, 42.2KM
18 Remko Vleerlaag 2:44:30
380 Bilbo Schreiner 3:25:50
606 Rutger Thung 3:42:09
1013 Niels van der Rijst 4:09:05
M45, 42.2KM
68 Jan Stehouwer 3:02:35
117 Richard Groenendijk 3:12:06
173 Bram Voogel 3:17:07
228 René Janssen 3:23:56
280 Louis Oudshoorn 3:28:11
327 Rene Leijtens 3:31:21
443 Peter Stokje 3:41:12
M50, 42.2KM
84 Jan Vergeer 3:17:16
110 Frank van der Mark 3:22:53
790 Andries van Dijk 4:22:34
M55, 42.2KM
12 Ron Huizer 2:59:07
391 Ron Biemans 4:21:39
M60, 42.2KM
3 Rob Houtenbos 3:10:02
49 Cor Ruigendijk 3:51:38
V45, 42.2KM
8 Renee Ligteringen 3:14:35
MANNEN, 10.5KM
776 Marnix Cornelisse 51:03
796 Arjen van Ettinger 51:16
VROUWEN, 10.5KM
616 Marjon Baartwijk 55:01

09/04, 6e SportOptimaalRun, Amerongen
MANNEN, 5KM
2 Roberto Hofman 22:42
MANNEN, 10KM
7 Ron Fredriks 48:08
9 Erik Dijksman 51:31
14 Ron Fortman 53:58
15 Harrie Swarte 54;15
17 Dennis Esmeijer 54:38

09/04, Molenbroek Trimloop, Gemert
MANNEN, 7.6KM
1 Paul Cooijmans 29:38

09/07 Nescioloop, Amsterdam
M35, 15KM
4 Rene van Eden 59:40
M45, 15KM
1 Rene Wiering 56:23
2 Andre Roukema 56:29
V45, 15Km
1 InezAnne Hagen 56:56
V55, 15Km
1 Lydia Korrel 1:09:17
MTRIM, 15KM
71 Patrick Vierveijzer 1:10:33

08/04, Woldbergtrail, Steenwijk
VROUWEN, 50KM
3 Karin van der Giessen 4:48:04

08/04, Vlinderloop, Houten
VROUWEN, 5.2KM
1 Inge Dijkman 23:03
VROUWEN, 11KM
1 Hubertine Hingstman 56:08

08/04, Kippenren, Barneveld
VMAS, 10.5KM
5 Andrea van Lieshout 51:28

08/04, 5e Zuiderzeestraatwegrun, Amersfoort
MANNEN, ULTRALOOP
1 Menno van Bruggen 4:48:16

02/04, De10vanAssen, Assen
MMAS, 10KM
13 Peter Stokje 46:05

02/04, Lentemarathon, Amstelveen
MANNEN, 42.2KM
67 Bob Bock 3:58:30
MANNEN, 21.1KM
17 Erwin Evers 1:30:54
122 Fred den Hartog 1:47:23

01/04, Grensloop, Reuzel – Arendonk
MANNEN, 10EM
28 Henk van Zantvoort 1:14:16

28/03, Keistad Baancompetie, Amersfoort
1500m
20 Cees Colijn 4:47.87
80 Jeanique de Graaf 5:22.27
129 Tim van Vliet 6:04.36

26/03, Venloop, Venlo
VSEN, 21.1KM
631 Desiree Esser 2:43:13

25/03, 16e Monnikenloop, Schiermonnikoog
M50, 10EM
42 Andries van Dijk 1:24:02
70 John van Hamersveld 1:32:58
V35, 10EM
31 Marianne Brummel 1:33:02

19/03 Utrecht Science Park Marathon
M55, 21.1KM
10 Ton de Goijer 1:35:09

19/03, Stevensloop, Nijmegen
M35, 21.1KM
33 Maarten Hornikx 01:32:32
M40,21.1KM
25 Bilbo Schreiner 01:30:00
167 Willem-Jan Megens 01:54:44
M45, 21.1KM
17 René Janssen 01:28:39
23 Willie van den Bergh 01:31:22
76 Peter Stokje 01:41:29
M55, 21.1KM
58 Peter Hooijen 01:51:18
VSEN, 21.1KM
29 Erika Broekema 01:42:00
V45, 21.1KM
34 Marjon Baartwijk 2:01:21

19/03, Rondje Nederland, Arnhem
MSEN, 5KM
6 Rutger Thung 20:10

19/03, Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
MSEN, 10KM
4 Rindert Procee 37:20
MSEN, 30KM
2 Joost Kunst 1:56:28

18/03, Coastal Trail Series, Sussex (UK)
M50, 21.1KM
5 Frank van der Mark 2:06:08

18/03, Halve Marathon van Sint Anthonis
M55, 21.1KM
29 Hans Sommers 1:56:59

18/03, Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
M35, 15KM
3 Sander Looymans 55:49
MANNEN, 10KM
3 Aart Stigter 36:00

14/03, Keistad Baancompetie, Amersfoort
3000m
18 Cees Colijn 10:21.47
47 Jeanique de Graaf 11:33.29
80 Tim van Vliet 13:44.02

12/03, Hel van Bakel
H50, 7KM
2 Paul Cooijmans 28:36

12/03, CPC Loop, Den Haag
MSEN, 21.1KM
108 Niels Esmeijer 1:22:24
M35, 21.1KM
23 Joris van der Voort 1:21:27
74 Anton Korteweg 1:29:19
95 Jochem Weijzen 1:30:54
M40, 21.1KM
3 Remko Vleerlaag 1:16:51
23 Ronald van Leeuwen 1:24:27
M45, 21.1KM
10 Sigmar Kock 1:21:03
39 René Janssen 1:27:34
94 Rene Leijtens 1:34:24
456 Rob Vossen 1:51:51
M50, 21.1KM
13 Pierre Le Cat 1:25:49
61 Eric van de Visse 1:34:44
M55, 21.1KM
3 Ron Huizer 1:24:49
V45, 21.1KM
1 Anja van ’t Schip 1:28:49
MANNEN, 10KM
21 Kenneth Sarmaat 36:28
VROUWEN, 10KM
267 Marjon Baartwijk 51:34
MANNEN, 5KM
283 Hans van Langen 24:37 `

12/03, Voorjaarsloop, Venlo
M60, 15KM
6 Henk van Zantvoort 1:10:35

12/03, Parkloop, Heiloo
MEISJES JUN CD, 2KM
1 Luna de Bruin 9:07
V45, 6KM
1 Linda Valent 26:48

12/03, Munnikloop, Purmerend
MANNEN, 25KM
2 Ruben Ruigendijk 1:45:55

12/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
2 Daniel Korevaar 34:42
4 Joost Kunst 36:15
M35, 10KM
9 Rene van Eden 39:03
M45, 10KM
3 Rene Wiering 36:17
4 Andre Roukema 37:35
VROUWEN, 5KM
3 Inge Dijkman 22:15

11/03, Sallandtrail
M55, 75KM
7 John Ossendorp 9:11:29

11/03, Halve marathon van Haren
MSEN, 21.1KM
48 Richard Brouwer 1:33:11
M60, 21.1KM
4 Jan Holterman 1:35:05
27 Jack Paassen 1:56:22
V40, 21.1KM
1 Christien Koning 1:30:24

11/03, Dordtse Biesbosch Halve marathon, Dordrecht
M45, 21.1KM
26 Arnold Schiphof 1:33:45
VSEN, 21.1KM
4 Jeanique de Graaf 1:35:33

11/03, 3Bergenloop, Driebergen
MANNEN, 12KM
32 Andre Knop 54:33
42 Berno Vink 55:56
49 Ron Meulenberg 56:26
102 Bert van den Berg 1:01:37
256 Henk Fransen 1:11:06
284 Theo van Eijndthoven 1:13:22
VROUWEN, 12KM
5 Liselotte Verschuuren 58:13
77 Marjon van Eck 1:10:32
82 Marianne Brummel 1:11:07
160 Marian van Eijndthoven 1:17:24
MANNEN, 21.1KM
120 Ron Fredriks 1:46:57
238 John van Hamersveld 2:07:56

11/03, Veluwepoortloop, Nijkerk
M40, 10KM
5 Nico van den Berg 40:07

05/03, Vodafone Malta Marathon
M65, 21.1KM
5 Fred den Hartog 1:47:50

05/03, Achtkastelenloop, Vorden
M45, 30KM
2 Klass Hille de Graaf 1:53:13

05/03, 20 van Alphen, Alphen a/d Rijn
M35, 20KM
2 Marijn van Goudsoever 1:23:18
M45, 20KM
4 Louis Oudshoorn 1:29:10

05/03, Runnersworld NK Cross, Amstelveen
MEISJES JUN C, 1900M
11 Luna de Bruin 6:21
M50, 7200M
21 Jan Vergeer 29:16
M60, 7200M
1 Aart Stigter 26:45
V50, 7200M
1 Monique Arkenbout 32:45
MRECR, 10KM
3 Joost Kunst 37:43

05/03, Trappenbergloop, Huizen
M55, 10KM
1 Jos Broekhuis 41:06

26/02, Trail by the Sea, Renesse
M50, 42.2KM
8 Frank van der Mark 3:50:38

19/02, Karpencross, Eindhoven
M35
8 Stan Rutten 38:25
MANNEN, KORTE CROSS
11 Matthijs Buist 12:45

18/02, Rietplasrun, Emmen
V40, 8KM
1 Christien Koning 36:43

18/02, Jutbergloop, Laag Soeren
VROUWEN, 15.2KM
2 Barbara Kerkhof 1:10:41
17 Danielle Schroder 1:26:17

18/02, TexelTrail, Texel
MANNEN, 15KM
38 Bernhard Boks 1:27:23
M50, 50KM
11 John Ossendorp 5:14:40

12/02, Wedertcross, Valkenswaard
M45
3 Cornelis de Stigter 29:50
Mannen Korte Cross
8 Matthijs Buist 12:19

11/02, Trail Provencaal Domein Het Leen, Eeklo (B)
42.195KM
57 John Ossendorp 4:24:11

11/02, Aarcross, Alphen aan den Rijn
MANNEN, 9800M
5 Cornelis Verboom 37:57
8 Jan Vergeer 39:21
20 Arjan van Dam 55:59

11/02, 43e Februariloop, Bennekom
MANNEN, 5KM
6 Martijn Vergeer 20:07
MANNEN, 10KM
57 Ben Keller 45:33
82 Tim van Vliet 49:35
VROUWEN, 21.1KM
4 Denise de Beer 1:48:43
10 Marja Bosje 1:56:22

05/02, Hivernal Trail, Landgraaf
45KM
41 John Ossendorp 6:23:50

05/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
MANNEN, Asselronde 25KM
36 Klaas Hille de Graaf 1:35:56
49 Lars Nelen 1:38:50
61 Menno van Bruggen 1:40:02
173 Rutger Thung 1:49:49
213 Marijn van Goudoever 1:51:26
295 Jan Holterman 1:54:36
474 Bas Klein 1:59:16
700 Andries van Dijk 2:04:59
1024 Gerben Zomer 2:13:06
1147 Erik Renes 2:16:05
1149 Ron Fredriks 2:16:09
MANNEN, Mini-Marathon 10EM
110 Ad van Munster 1:07:10
352 Ralph van de Pol 1:14:25
537 Peter Stokje 1:17:22
VROUWEN, Mini-Marathon 10EM
11 Christien Koning 1:08:49
594 Marjon van Eck 1:33:06
VROUWEN, Acht van Apeldoorn 8km
686 Celia van Ginkel-Vink 46:15

05/02, AVC Strand- & Duinloop, Castricum
MEISJES JUN CD, 2.3KM
1 Luna de Bruin 9:00
MANNEN, 4KM
1 Bas de Bruin 16:34
V35, 8.8KM
4 Monique Arkenbout 44:49

04/02, ACO Van Elderen Crossloop, Ommen
V50, 4950M
2 Petra Jans 26:41

29/01, Bergcross, Amersfoort
M55
1 Aart Stigter 34:49

29/01, Joe Mann Bosloop, Best
M35
14 Stan Rutten 34:59
M45
6 Cornelis de Stigter 34:00
8 Paul Cooijmans 35:00
MKORT
13 Matthijs Buist 13:06

29/01, Beeckesteijn Cross, Velsen-Zuid
M1114, 3.3KM
1 Luna de Bruin 10:48
MSEN, 3.3KM
4 Bas de Bruin 11:17

29/01, Safarirun Arnhem
M45, 5KM
1 Mchiel Brussee 19:15

28/01, Physio Fit Dirk IV Loop, Hoornaar
M45, 10KM
9 Henk de Jong 39:20
19 Arnold Schiphof 41:40
VSEN, 10KM
3 Jeanique de Graaf 42:08

28/01, Safari Trail, Arnhem
V40, 33KM
1 Barbara Kerkhof 3:13:53
V40, 22KM
8 Danielle Schroder 2:29:07

27/01, Dutch Coast Ultra Run By Night, Den Helder – IJmuiden
100KM
9e John Ossendorp 13:50

21/01, Bostrail Marathon, Aalter (B)
43.3KM
96 John Ossendorp 4:20:17

15/01, Abdijcross, kerkrade
VROUWEN, 2600M
4 Fanos Tekle 10:04

15/01, DES Dieprijt Cross, Eersel
MANNEN, 2200M
9 Matthijs Buist 10:20

14/01, Zandstuve Bosloop, Vroomshoop
V50, 5KM
1 Petra Jans 26:49

08/01, Halve Marathon Egmond aan Zee
BUSINESSRUN, 21.1KM
76 Arnold Schiphof 1:37:52

07/01, 30e Florijn Winterloop, Woudenberg
MANNEN, 5.5KM
3 Marc Cinjee 18:38
74 Hendrik van Nieuw Amerongen 25:17
299 Evert de Wit 47:10
VROUWEN, 5.5KM
4 Jeanine van Klashorst 21;20
91 Ismay van der Wiel 36:02
95 Linda van Middendorp 36:09
97 Gea van Woudenberg 36:11
120 Mendy de Wit 39:04
128 Linda Tuyl 41:03
MSEN, 11KM
102 Gerwert de Kruif 59:25
M40, 11KM
54 Michel van Raaij 56:48
84 Remco Vissink 1:00:31
86 John van Hamersveld 1:00:52
89 Egbert van Voskuilen 1:01:32
M50, 11KM
1 Aart Stigter 41:55
25 Hein van Bruinhout 53:38
35 Erik Renes 54:53
44 Tim van Vliet 56:44
75 Wilfred van der Pas 59:33
99 Henk Fransen 1:02:16
150 Ab van Duijl 1:11:22
VSEN, 11KM
18 Andrea van Lieshout 59:23
V40, 11KM
4 Denise de Beer 53:01
V50, 11KM
13 Erna Koekoek 1:01:48