Uitslagen 2018

***********************************************************************************************

Alle uitslagen van 2018.

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

***********************************************************************************************

15/04, Cascaderun, Hoogeveen
V45, 10EM
2 Christien Koning 1:11:16

14/04, SecureRun, Ameide
M55, 15KM
14 Ron Huizer 1:12:10

08/04, Marathon Rotterdam
M35, 42.2KM
94 Tim van Vrijaldenhoven 2:59:11
136 Michel van Kats 03:04:52
M40, 42.2KM
51 Falco van Dijck 2:57:05
M45, 42.2KM
56 Arnoud Bijlsma 3:02:25

08/04, Amerongse Bergloop, Amerongen
MANNEN, 10KM
2 Rob Bijl 41:31
21 Erik Dijksman 51:55
26 Goof Lindijer 53:00
27 Ron Fredriks 53:07
33 Harrie Swarte 56:46
VROUWEN, 10KM
9 Inge Dijkman 54:00
12 Marjon van Eck 1:02:20
MANNEN, 5KM
6 Joost Doelman 21:45
7 Roberto Hofman 22:41
08/04, Halve van Den Helder
M55, 21.1KM
14 Ton van den Berg 1:56:54

08/04, Nescioloop, Amsterdam
M45, 15KM
2 Rene Wiering 56:25
M55, 15KM
1 Aart Stigter 54:35
4 Andre Roukema 58:55
V55, 15KM
2 Lydia Korrel 1:11:22

02/04, De Halve van de Haar, Haarzuilens
M35, 21.1KM
1 Ad Sluijter 1:12:42
M45, 21.1KM
19 Koen Warmink 1:36:42
VROUWEN, 10KM
1 Marije Geurtsen 40:41
27 Marja Bosje 48:35
42 Monique Van Paassen 49:06
191 Ellen Van Dijk 55:33
MANNEN, 5KM
7 Jelle Koerselman 18:59
9 Jan Jansen 19:09

02/04, Lionsloop, Overveen
MSEN, 15KM
3 Jurian Glas 54:34
M40, 15KM
2 Bas de Bruin 1:01:00
6 Karel Kolb 1:12:10
V35, 15KM
1 Linda Valent 1:04:53

31/03, Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
MANNEN, 10KM
5 Cornelis Verboom 37:24

25/03, Venloop, Venlo
M40, 21.1KM
44 Tony Jacobs 1:26:44
M45, 21.1KM
7 Dick Van den Broek 1:18:46
210 Rutger Thung 1:39:30
213 Jos de Vries 1:45:28
M50, 21.1KM
33 René Janssen 1:29:20
M55, 21.1KM
97 Peter Hooijen 1:47:41
V50, 21.1KM
2 Renee Ligteringen 1:29:17

25/03, 10 van Halsteren
MANNEN, 5KM
3 Sierd Sikkema 18:45
MSEN, 10KM
4 Lars Nelen 35:56

24/03, Monnikenloop, Schiermonnikoog
M50, 10EM
38 Menno de Jong 1:23:43
84 John van Hamersveld 1:42:02
M60, 10EM
17 Henk van Harselaar 1:36:44
V45, 10EM
32 Erna Koekoek 1:33:32
39 Marjon van Eck 1:34:57

18/03, Lenteloop, Almere
MANNEN, 30KM
27 Koen Warmink 2:21:56

18/03, Rondje Nederland, Arnhem
MSEN, 5KM
2 Dick van den Broek 17:14
7 Rutger Thung 20:13
VSEN, 5KM
3 Barabara Kerkhof 45:55

18/03,Kempen Run, Hapert
MRECR, 10KM
7 Harald van Gils 37:01

18/03, Parnassia Groep Loop, Castricum
VROUEN, 10KM
1 Linda Valent 43:13

17/03, Coastal Trail Series, Sussex (UK)
M55, 21KM (1645HM)
2 Frank van der Mark 2:08:18

17/03, Euroma Kruidenloop, Wapenveld
MANNEN, 5KM
21 Kees van de Wetering 21;59

17/03, Reeuwijkse Plassenloop
MSEN, 15KM
2 Marc Cinjee 53:44

11/03, Munnikloop, Purmerend
MANNEN, 25KM
2 Marck de Haan 1:43:16

11/03, NK Cross, Amsterdam
MEISJES JUNC, 2000M
5 Luna de Bruin 9:00
M45, 8000M
14 Bas de Bruin 37:14
V35, 8000M
3 Linda Valent 38:40

11/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 33:12
V55, 10KM
2 Lydia Korrel 46:54

10/03, Vlinderloop, Houten
MANNEN, 21.1KM
4 Koen Warmink 1:37:13

10/03, Dordtse Biesbosch Halve Marathon, Dordrecht
M45, 21.1KM
23 Arnold Schiphof 1:37:40
M55, 21.1KM
9 Ron Huizer 1:32:55
V35, 21.1Km
7 Mijke de Groot 1:59:21

10/03, 3Bergenloop, Driebergen
MANNEN, 12KM
29 Andre Knop 59:03
141 Toon van Bemmel 1:10:16
203 Henk Fransen 1:15:55
245 John van Hamersveld 1:30:32
VROUWEN, 12KM
86 Ellen van Dijk 1:16:41
91 Marianne BRummel 1:16:41
MANNEN, 21.1KM
32 Rob Bijl 1:34:26
VROUWEN, 21.1KM
15 Marja Bosje 1:52:51

04/03, Achtkastelenloop, Vorden
M45, 30KM
17 Koen Warmink 2:21:23

04/03, Voorjaarsloop, Venlo
MSEN, 15Km
1 Marc Cinjee 50:05

04/03, Rico Salvettiloop, Moergestel
MSEN, 10KM
27 Frank van den Oetelaar 48:59

04/03, 20 van Alphen
MSEN, 20KM
15 Cornelis Verboom 1:16:13
M45, 20KM
2 Sigmar Kock 1:19:14
M55, 20KM
8 Peter Hooijen 1:55:51
MANNEN, 10KM
45 Menno de Jong 43:10

04/03, Runnersworld Polderloop, Obdam
M35, 10KM
5 Richard Brouwer 40:57
M55, 10KM
11 Ton van den Berg 50:39

04/03, Den Helder-Schagen
M35, 25KM
1 Jurian Glas 1:38:42

04/03, Trappenbergloop, Huizen
M45, 10KM
9 Edwin van der Heijden 56:50

25/02, Oerpolderloop, It Heidenskip
M40, 7.2KM
2 Ernst-Jan Meindersma 33:00

25/02, Karpencross, Eindhoven
M45, Lang
6 Cornelis de Stigter 30:40
MSEN, Kort
21 Matthijs Buist 10:59

24/02, Marathon Midden Delfland
6 Tim van Vrijaldenhoven 1:18:54

18/02, Wedertcross, Valkenswaard
M45, 7770M
5 Cornelis de Stigter 29:51
MANEN, KORT
6 Matthijs Buist 13:36

18/02 Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
MANNE, 5KM
2 Herman de Beer 22:18

17/02, Rietplasrun, Emmen
V40, 8KM
1 Christien de Koning 39:31

17/02, Aarcross, Alphen aan den Rijn
MANNEN, 9800M
7 Jan Vergeer 43:44
11 Cornelis Verboom 45:28

11/02, Groet uit Schoorl Run
MANNEN, 10KM
62 Marc Cinjee 32:39
MANNEN, 21.1KM
377 Ron Meulenberg 1:48:45
842 Edwin Berendsen 1:58:02
963 Erik Renes 1:59:51

11/02, Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
MANNEN
9 Andre Oost 20:25
29 Maurice Koree 23:52
MANNEN
23 David Duarte Silve 1:04:34

11/02, Diemercross, Diemen
MANNEN
2 Jurian Glas 37:22

10/02, Jutberg Trail, Dierren
MANNEN, 21.1KM
14 Bas de Bruin 1:43:17
VROUWEN, 21.1KM
3 Linda Valent 1:43:04

10/02, 44e Februariloop, Bennekom
VROUWEN, 21.1KM
6 Marja Bosje 1:53:13

04/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
MSEN, 25KM
22 Lars Nelen 1:34:52
81 Jeffrey So 1:52:06
85 Maarten Thalen 1:52:18
M35, 25KM
5Sander Looymans 1:34:34
10 Michel van Kats 1:39:52
M40, 25KM
11 Falco van Dijck 1:39:26
45 Jelle Koerselman 1:51:21
M45, 25KM
5 Menno van Bruggen 1:38:08
17 Gerben Zomer 1:44:39
76 Koen Warmink 1:56:27
119 Rutger Thung 2:01:21
M50, 25KM
5 Remco Schram 1:41:22
125 Andries van Dijk 2:08:53
306 Roberto De Freitas 2:45:35
M65, 25KM
1 Jan Holterman 1:55:59
V40, 25KM
103 Gon van Nek 2:32:15
V50, 25Km
3 Inez Anne Haagen 1:45:28
18 Elise Pepels Scheer 2:12:29
M40, 10EM
96 Wan Man 1:19:51
M55, 10EM
2 Ad van Munster 1:08:55
M65, 10EM
3 Cees Kooman 1:15:41
VSEN, 10EM
20 Daphne Schinkel 1:13:54
V50, 10EM
2 Christien Koning 1:10:16

04/02, AVC Strand & Duinloop, Castricum
MRECR, 12.4KM
1 Jurian Glas 46:56

03/02, Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
M40, 25KM
5 Spas Gueorguiev 1:45:16
24 Ron Huizer 1:57:58

28/01, Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
MANNEN, 10KM
74 Marnix Cornelisse 47:44
MANNEN, 5KM
12 David Duarte Silva 19:39

28/01, Joe Mann Bosloop, Best
M45, LANG
6 Cornelis de Stigter 33:35
MSEN, KORT
13 Matthijs Buist 13:27

28/01, Safari Run, Arnhem
MSEN, 5KM
9 Martijn Vergeer 18:44

27/01, Dirk IV-loop, Hoornaar
M35, 10KM
6 Rene Hage 36:26
M45, 10KM
27 Arnold Schiphof 43:11
M55, 10KM
16 Ron Huizer 45:19

27/01, Safari Trail, Arnhem
M45, 22KM
33 Erik Renes 2:13:17
M45, 11KM
18 Tim van Vliet 1:02:12
33 Rene Janssen 1:10:22

26/01, Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
50KM
32 John Ossendorp 7:02:35

21/01, Hulsbeekcross, Oldenzaal
VROUWEN CANICROSS,6KM
1 Haike Nillesen 26:58

21/01, Heldense Bossen Cross, Helden
M50, LANG
3 Koen Martens 33:59

21.01, Halve van Maassluis
MSEN, 21.1KM
4 Lars Nelen 1:17:18

14/01, Halve van Egmond
MSEN, 21.1KM
36 Bas Stigter 1:11:44
101 Jeffrey So 1:24:32
M45, 21.1KM
63 Koen Warmink 1:43:13
BUSINESS, 21.1KM
33 Gert-Jan Haze 1:32:57

14/01, Witvencross, Veldhoven
M45, LANG
10 Cornelis de Stigter 31:07
M35, KORT
2 Matthijs Buist 12:06

06/01, Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
M50, 10KM
17 Ron Huizer 47:44

06/01, Florijnwinterloop, Woudenberg
MSEN, 10EM
9 Sander Looymans 58:17
22 Michel van Kats 1:00:52
65 Jochem Weijzen 1:14:34
M40, 10EM
11 Klaas Hille de Graaf 1:01:18
15 Falco van Dijck 1:02:51
M50, 10EM
25 Wijnand van Haselen 1:09:09
90 Wim van den Heuvel 1:19:41
134 Toon van Bemmel 1:26:56
V50, 10EM
4 Anneke Stavenga 1;15:34
11 Marja Bosje 1:22:42
17 Hubertine Hingstman 1:27:22
MANNEN, 5KM
175 HErman van Dam 26:47
320 Eric Scholman 32:09
VROUWEN, 5KM
10 Carlien Harms 22:58
205 Josje Middelkoop 35:21
M50, 10KM
1 Aart Stigter 38:08
138 Henk Fransen 58:22
160 John van Hamersveld 1:00:15
170 Piet Callaars 1:01:29
204 Erik Renes 1:10:27
209 Ab van Duijl 1:15:07

05/01, Dutch Duinhopper 201, Hoek van Holland
“Kidsrun”, 102KM
7 John Ossendorp 20:58:00