Uitslagen 2018

***********************************************************************************************

Alle uitslagen van 2018.

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

***********************************************************************************************

02/08, Polderloop, De Kwakel
MANNEN, 10KM
1 Bas Stigter 32:41

07/07, Chaamloop, Chaam
VSEN, 10KM
1 Fanos Tekle 37:23

07/07, Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
VSEN, 10KM
1 Inge Pustjens 42:04

04/07, van der Straatenloop, Werkendam
VSEN, 5KM
1Fanos Tekle 17:40

07/07, Ultrafestival Deventer
De 24 uur van Deventer
1 Endymion Kasanardjo 207.238km
8 Rik Plakke 136.502km

24/06, Bentwoudrun, Boskoop
MANNEN, 10KM
33 Ron Aret 44:28

24/06, Halve marathon van Roosendaal
M55, 21.1KM
14 Peter Hooijen 1:46:16
VSEN, 10KM
1 Fanos Tekle 37:45
MRECR, 4EM
3 Sierd Sikkema 24:02

23/06, Lingewaalloop, Herwijnen
M45, 10KM
25 Arnold Schiphof 43:15

17/06, Overbetuweloop, Elst (GLD)
M45, 5KM
3 Koen Martens 18:10

17/06, Veluwezoomtrail, Dieren
VROUWEN, 33KM
10 Danielle Schroder 3:51:02

17/06, Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
M45, 21.1KM
13 Wille van den Bergh 1:40:16
M65, 21.1KM
2 Henk van Zantvoort 1:45:37

16/06, Veluwezoomtrail, Dieren
VROUWEN, 18KM
7 Danielle Schroder 2:05:17

16/06, Groot Ginkelse Loop, Wekerom
MANNEN, 10.5KM
5 Andre van Kats 45:31
V40, 10.5KM
15 Gon van Nek 1:01:39

16/06, Dwars Door Dongen
MANNEN, 5Km
5 Sierd Sikkema 18:10

16/06, Heuvelrugloop, Maarn
M40, 4.2KM
1 Marc Cinjee 13:42
MSEN, 4.2KM
2 Jan Jansen 16:06
4 Joost Doelman 17:28
VSEN, 4.2KM
1 Carlien Harms 18:18
8 Renee van der Maesen 24:23
M40, 10KM
39 Ben Keller 48:06
124 Henk Fransen 56:47
M40, 21.1KM
1 Bas Stigter 1:13:30
11 Koen Warmink 1:41:54

15/06, Veluwezoomtrail, Dieren
VROUWEN, 11KM
7 Danielle Schroder 1:01:16

15/06, Businessloop, Amersfoort
MANNEN, 5KM
1 Joost Doelman 20:23
3 Andre Knop 21:27
VROUWEN, 5KM
2 Karin van der Giesen 23:09
4 Inge Dijkman 23:42
26 Ans van Veenendaal 30:00

14/06, Purmerbosloop, Purmerend
MANNEN, 10000M
2 Marck de Haan 38:33
6 Ruben Ruigendijk 39:55

13/06, Zomeravondcup, Utrecht
M35, 10Km
4 Sander Looymans 35:35
M40, 10KM
2 Falco van Dijck 35:52
3 Jelle Koerselman 42:43
M50, 10Km
6 Edwin van der Heijden 39:43
8 Henk de Jong 40:49
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:49
VRECR, 10KM
50 Hubertine Hingstman 54:31
MRECR, 10KM
85 Alwin de Lijster 45:58

13/06, Runnerswold Hardloopgala, Gilze
M35, 5KM
3 Harald van Gils 17:07

10/06, Rondje Schoolmeester, Westzaan
MANNEN, 5KM
4 Rindert Procee 17:57

10/06, Gaasperplasrun, Amsterdam
VROUWEN, 13.6KM
1 Selma van Staveren 1:02:05
MANNEN, 10KM
1 Bas Stigter 32:47
4 Rene Wiering 35:00
8 Harald van Gils 36:20

10/06, Marathon Amersfoort
MANNEN, 42.2KM
23 Frank van der Mark 3:35:26
90 Pieter Koevoets 4:32:34

10/06, 8 van Drachten
VSEN, 8KM
2 Fanos Tekle 28:46

09/06, Halve Marathon Zwolle
VROUWEN, 4EM
2 Fanos Tekle 23:19
MANNEN, 4KM
47 Kees van de Wetering 30:06
MSEN, 21.1KM
30 Richard Brouwer 1:31:06
M40, 21.1KM
18 Jorik Huizinga 1:28:40
21 Bert Ruitenberg 1:31:22
M50, 21.1Km
20 Andries van Dijk 1:51:36
M60, 21.1KM
11 Jack Paassen 1:52;14

09/06, Kroondomeintrail Apeldoorn
VROUWEN, 29.4KM
5 Danielle Schroder 3:18:42

09/06, Nationale Lenteloop, Papendrecht
M45, 10KM
23 Arnold Schiphof 45:58

03/06, Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
M35,5KM
3 Martin Vergeer 18:23

03/06, De Loop van Leidsche Rijn
M35, 15KM
4 Falco van Dijck 57:45
109 Jelle Koerselman 1:38:45
M45
4 Robbie van Dijk 1:05:43

03/06, Marathon Hoorn
M45, 21.1KM
9 Eric van de Visse 1:33:27
V35, 21.1KM
10 Linda Voets 1:52:12

03/06, Rondje Schoolmeester, Westzaan
MANNEN, 5KM
4 Rindert Procee 18:15

03/06, Rietplasloop, Emmen
V35, 10KM
1 Christien Koning 1:05:15

02/06, Twentse Smokkel Trail, Losser
MANNEN, 14KM
10 Herman Hassing 1:11:11
VROUWEN, 14KM
5 Inge Dijkman 1:19:37

31/05, Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
MANNEN, 10KM
8 Jurian Glas 37:50
VROUWEN, 10KM
28 Linda Valent 1:01:19

30/05, Station to Station Loop, Dalfsen
M45, 10EM
9 Bert Ruitenberg 1:07:19
15 Ruthger Thung 1:09:03
218 Andries van Dijk 1:34:03

30/05, Zomeravondcup, Utrecht
M35, 10KM
1 Sander Looymans 36:25
M40, 10KM
2 Falco van Dijck 36:43
7 Jelle Koerselman 42:55
M45, 10KM
5 Michiel Brussee 40:44
M50, 10KM
8 Edwin van der Heijden 42:38
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 43:29
MRECR, 10KM
89 Alwin de Lijster 49:50
123 Roberto de Freitas 56:26

27/05, Ketelwaldtrail, Milsbeek
VROUWEN, 17KM
41 marjon van Eck 2:11:18
27/05, The Royal Ten, Den Haag
M45, 10KM
9 Rene Leijtens 42:53
M55, 10KM
10 Arjan van Ettinger 53:28

27/05, Vestingloop, ‘s Hertogenbosch
M45, 15KM
7 Willie van den Bergh 1:07:50
MANNEN, 10KM
45 Alwin Kruijt Spanjer 43:09

26/05, Nesseloop, Rotterdam
MANNEN, 10KM
1 Tim van Vrijaldenhoven 39:13

26/05, Ameronger Koploop, Amerongen
MEISJES TOT 12JAAR, 1500M
3 Lies Wulff 5:43
MSEN, 5KM
1 Marc Cinjee 17:50
M40, 5KM
3 Rob Bijl 21:49
8 Andre Knop 23:07
V40, 5KM
1 Carlien Harms 24:23
2 Inge Dijkman 26:28
M40, 10KM
7 Wilfred Greup 50:14

21/05, 25e Lelieloop, Etten-Leur
MANNEN, 10KM
41 Cees Kooman 48:00

19/05, 14e Krakelingenloop, Heukelum
M45, 10KM
18 Arnold Schiphof 42:18

15/05, Zomeravondcup, Utrecht
M35, 10KM
3 Sander Looymans 35:48
4 Ad Sluijter 35:50
M40, 10KM
3 Falco van Dijck 38:00
6 Jelle Koerselman 43:29
M45, 10KM
1 Dick van den Broek 36:04
VSEN, 10KM
3 Marije Geurtsen 42:28
MRECR, 10KM
88 Alwin de Lijster 47:33
89 Herman van Dam 47:33
146 Roberto de Freitas 54:37
M55, 5KM
1 Aart Stigter 17:57

12/05, 16e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout
M55, 5KM
13 Piet Admiraal 24:14

10/05, 36e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
M60, 15KM
1 Henk van Zantvoort 1:08:53

10/05, 15km van Smaal Standdaarbuiten
MANNEN, 5KM
1 Sjerd Sikkema 19:42

10/05, Golden Tenloop, Delft
MSEN, 10KM
28 Herman Roozenburg 37:36
M45, 10KM
9 Rene Leijtens 42:03
M50, 10KM
28 Hans van Langen 46:30

09/05, Singelloop, Nieuwpoort
MANNEN, 10KM
7 Arnold Schiphof 42:50

28/04, Rundje um ut Hundje, Horst
MRECR, 5000M
3 Martijn Vergeer 17:35
19 Rutger Thung 19:53

27/04, Oranjerun, Oldehove
V50, 10EM
1 Christien Koning 1:10:00

27/04, Singelloop, Wijk bij Duurstede
MANNEN, 5KM
1 Marc Cinjee 15:53
8 Joost Doelman 19:29
35 Ron Fortman 23:29
VROUWEN, 5KM
11 Erna Koekoek 25:26
M40, 10KM
20 Goof Lindijer 48:38
26 Toon van Bemmel 49:56

24/04, Zomeravondcup, Utrecht
M35, 10KM
1 Ad Sluijter 32:50
4 Sander Looymans 35:35
11 Michiel van Kats 37:27
M40, 10KM
5 Falco van Dijck 36:24
M45, 10KM
2 Marco Vet 37:50
8 Robbie van Dijk 40:22
M50, 10KM
3 Edwin van der Heijden 38:52
VSEN, 10KM
3 Marije Geurts 42:31
V45, 10Km
3 Danielle Schroder 51:27
V50, 10KM
1 Ruda van Zeijst 42:42
VRECR, 10KM
23 Hubertine Hingstman 51:57
MRECR, 10KM
108 Herman van Dam 48:02
156 Roberto de Freitas 57:39

22/04, Enschede Marathon
MSEN, 21.1KM
2 Bas Stigter 1:11:22
19 Cornelis Verboom 1:21:40
M35, 21.1KM
34 Marc Steenhorst 1:35:55
M45, 21.1KM
41 Herman Hassing 1:41:39
M50, 21.1KM
1 Eric Borg 1:20:22

21/04, Vennenloop, Oisterwijk
MRECR, 10KM
35 Frank van den Oetelaar 53:49

15/04, Cascaderun, Hoogeveen
V45, 10EM
2 Christien Koning 1:11:16

15/04, 2e Vrijstad Vianen Loop
MANNEN, 10KM
18 Arnold Schiphof 44:50

14/04, SecureRun, Ameide
M55, 15KM
14 Ron Huizer 1:12:10

08/04, Marathon Rotterdam
M35, 42.2KM
94 Tim van Vrijaldenhoven 2:59:11
136 Michel van Kats 03:04:52
M40, 42.2KM
51 Falco van Dijck 2:57:05
M45, 42.2KM
56 Arnoud Bijlsma 3:02:25

08/04, Amerongse Bergloop, Amerongen
MANNEN, 10KM
2 Rob Bijl 41:31
21 Erik Dijksman 51:55
26 Goof Lindijer 53:00
27 Ron Fredriks 53:07
33 Harrie Swarte 56:46
VROUWEN, 10KM
9 Inge Dijkman 54:00
12 Marjon van Eck 1:02:20
MANNEN, 5KM
6 Joost Doelman 21:45
7 Roberto Hofman 22:41
08/04, Halve van Den Helder
M55, 21.1KM
14 Ton van den Berg 1:56:54

08/04, Nescioloop, Amsterdam
M45, 15KM
2 Rene Wiering 56:25
M55, 15KM
1 Aart Stigter 54:35
4 Andre Roukema 58:55
V55, 15KM
2 Lydia Korrel 1:11:22

02/04, De Halve van de Haar, Haarzuilens
M35, 21.1KM
1 Ad Sluijter 1:12:42
M45, 21.1KM
19 Koen Warmink 1:36:42
VROUWEN, 10KM
1 Marije Geurtsen 40:41
27 Marja Bosje 48:35
42 Monique Van Paassen 49:06
191 Ellen Van Dijk 55:33
MANNEN, 5KM
7 Jelle Koerselman 18:59
9 Jan Jansen 19:09

02/04, Lionsloop, Overveen
MSEN, 15KM
3 Jurian Glas 54:34
M40, 15KM
2 Bas de Bruin 1:01:00
6 Karel Kolb 1:12:10
V35, 15KM
1 Linda Valent 1:04:53

31/03, Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
MANNEN, 10KM
5 Cornelis Verboom 37:24

25/03, Venloop, Venlo
M40, 21.1KM
44 Tony Jacobs 1:26:44
M45, 21.1KM
7 Dick Van den Broek 1:18:46
210 Rutger Thung 1:39:30
213 Jos de Vries 1:45:28
M50, 21.1KM
33 René Janssen 1:29:20
M55, 21.1KM
97 Peter Hooijen 1:47:41
V50, 21.1KM
2 Renee Ligteringen 1:29:17

25/03, 10 van Halsteren
MANNEN, 5KM
3 Sierd Sikkema 18:45
MSEN, 10KM
4 Lars Nelen 35:56

24/03, Monnikenloop, Schiermonnikoog
M50, 10EM
38 Menno de Jong 1:23:43
84 John van Hamersveld 1:42:02
M60, 10EM
17 Henk van Harselaar 1:36:44
V45, 10EM
32 Erna Koekoek 1:33:32
39 Marjon van Eck 1:34:57

18/03, Lenteloop, Almere
MANNEN, 30KM
27 Koen Warmink 2:21:56

18/03, Rondje Nederland, Arnhem
MSEN, 5KM
2 Dick van den Broek 17:14
7 Rutger Thung 20:13
VSEN, 5KM
3 Barabara Kerkhof 45:55

18/03,Kempen Run, Hapert
MRECR, 10KM
7 Harald van Gils 37:01

18/03, Parnassia Groep Loop, Castricum
VROUEN, 10KM
1 Linda Valent 43:13

17/03, Coastal Trail Series, Sussex (UK)
M55, 21KM (1645HM)
2 Frank van der Mark 2:08:18

17/03, Euroma Kruidenloop, Wapenveld
MANNEN, 5KM
21 Kees van de Wetering 21;59

17/03, Reeuwijkse Plassenloop
MSEN, 15KM
2 Marc Cinjee 53:44

11/03, Munnikloop, Purmerend
MANNEN, 25KM
2 Marck de Haan 1:43:16

11/03, NK Cross, Amsterdam
MEISJES JUNC, 2000M
5 Luna de Bruin 9:00
M45, 8000M
14 Bas de Bruin 37:14
V35, 8000M
3 Linda Valent 38:40

11/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 33:12
V55, 10KM
2 Lydia Korrel 46:54

10/03, Vlinderloop, Houten
MANNEN, 21.1KM
4 Koen Warmink 1:37:13

10/03, Dordtse Biesbosch Halve Marathon, Dordrecht
M45, 21.1KM
23 Arnold Schiphof 1:37:40
M55, 21.1KM
9 Ron Huizer 1:32:55
V35, 21.1Km
7 Mijke de Groot 1:59:21

10/03, 3Bergenloop, Driebergen
MANNEN, 12KM
29 Andre Knop 59:03
141 Toon van Bemmel 1:10:16
203 Henk Fransen 1:15:55
245 John van Hamersveld 1:30:32
VROUWEN, 12KM
86 Ellen van Dijk 1:16:41
91 Marianne BRummel 1:16:41
MANNEN, 21.1KM
32 Rob Bijl 1:34:26
VROUWEN, 21.1KM
15 Marja Bosje 1:52:51

04/03, Achtkastelenloop, Vorden
M45, 30KM
17 Koen Warmink 2:21:23

04/03, Voorjaarsloop, Venlo
MSEN, 15Km
1 Marc Cinjee 50:05

04/03, Rico Salvettiloop, Moergestel
MSEN, 10KM
27 Frank van den Oetelaar 48:59

04/03, 20 van Alphen
MSEN, 20KM
15 Cornelis Verboom 1:16:13
M45, 20KM
2 Sigmar Kock 1:19:14
M55, 20KM
8 Peter Hooijen 1:55:51
MANNEN, 10KM
45 Menno de Jong 43:10

04/03, Runnersworld Polderloop, Obdam
M35, 10KM
5 Richard Brouwer 40:57
M55, 10KM
11 Ton van den Berg 50:39

04/03, Den Helder-Schagen
M35, 25KM
1 Jurian Glas 1:38:42

04/03, Trappenbergloop, Huizen
M45, 10KM
9 Edwin van der Heijden 56:50

25/02, Oerpolderloop, It Heidenskip
M40, 7.2KM
2 Ernst-Jan Meindersma 33:00

25/02, Karpencross, Eindhoven
M45, Lang
6 Cornelis de Stigter 30:40
MSEN, Kort
21 Matthijs Buist 10:59

24/02, Marathon Midden Delfland
6 Tim van Vrijaldenhoven 1:18:54

18/02, Wedertcross, Valkenswaard
M45, 7770M
5 Cornelis de Stigter 29:51
MANEN, KORT
6 Matthijs Buist 13:36

18/02 Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
MANNE, 5KM
2 Herman de Beer 22:18

17/02, Rietplasrun, Emmen
V40, 8KM
1 Christien de Koning 39:31

17/02, Aarcross, Alphen aan den Rijn
MANNEN, 9800M
7 Jan Vergeer 43:44
11 Cornelis Verboom 45:28

11/02, Groet uit Schoorl Run
MANNEN, 10KM
62 Marc Cinjee 32:39
MANNEN, 21.1KM
377 Ron Meulenberg 1:48:45
842 Edwin Berendsen 1:58:02
963 Erik Renes 1:59:51

11/02, Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
MANNEN
9 Andre Oost 20:25
29 Maurice Koree 23:52
MANNEN
23 David Duarte Silve 1:04:34

11/02, Diemercross, Diemen
MANNEN
2 Jurian Glas 37:22

10/02, Jutberg Trail, Dierren
MANNEN, 21.1KM
14 Bas de Bruin 1:43:17
VROUWEN, 21.1KM
3 Linda Valent 1:43:04

10/02, 44e Februariloop, Bennekom
VROUWEN, 21.1KM
6 Marja Bosje 1:53:13

04/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
MSEN, 25KM
22 Lars Nelen 1:34:52
81 Jeffrey So 1:52:06
85 Maarten Thalen 1:52:18
M35, 25KM
5Sander Looymans 1:34:34
10 Michel van Kats 1:39:52
M40, 25KM
11 Falco van Dijck 1:39:26
45 Jelle Koerselman 1:51:21
M45, 25KM
5 Menno van Bruggen 1:38:08
17 Gerben Zomer 1:44:39
76 Koen Warmink 1:56:27
119 Rutger Thung 2:01:21
M50, 25KM
5 Remco Schram 1:41:22
125 Andries van Dijk 2:08:53
306 Roberto De Freitas 2:45:35
M65, 25KM
1 Jan Holterman 1:55:59
V40, 25KM
103 Gon van Nek 2:32:15
V50, 25Km
3 Inez Anne Haagen 1:45:28
18 Elise Pepels Scheer 2:12:29
M40, 10EM
96 Wan Man 1:19:51
M55, 10EM
2 Ad van Munster 1:08:55
M65, 10EM
3 Cees Kooman 1:15:41
VSEN, 10EM
20 Daphne Schinkel 1:13:54
V50, 10EM
2 Christien Koning 1:10:16

04/02, AVC Strand & Duinloop, Castricum
MRECR, 12.4KM
1 Jurian Glas 46:56

03/02, Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
M40, 25KM
5 Spas Gueorguiev 1:45:16
24 Ron Huizer 1:57:58

28/01, Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
MANNEN, 10KM
74 Marnix Cornelisse 47:44
MANNEN, 5KM
12 David Duarte Silva 19:39

28/01, Joe Mann Bosloop, Best
M45, LANG
6 Cornelis de Stigter 33:35
MSEN, KORT
13 Matthijs Buist 13:27

28/01, Safari Run, Arnhem
MSEN, 5KM
9 Martijn Vergeer 18:44

27/01, Dirk IV-loop, Hoornaar
M35, 10KM
6 Rene Hage 36:26
M45, 10KM
27 Arnold Schiphof 43:11
M55, 10KM
16 Ron Huizer 45:19

27/01, Safari Trail, Arnhem
M45, 22KM
33 Erik Renes 2:13:17
M45, 11KM
18 Tim van Vliet 1:02:12
33 Rene Janssen 1:10:22

26/01, Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
50KM
32 John Ossendorp 7:02:35

21/01, Hulsbeekcross, Oldenzaal
VROUWEN CANICROSS,6KM
1 Haike Nillesen 26:58

21/01, Heldense Bossen Cross, Helden
M50, LANG
3 Koen Martens 33:59

21.01, Halve van Maassluis
MSEN, 21.1KM
4 Lars Nelen 1:17:18

14/01, Halve van Egmond
MSEN, 21.1KM
36 Bas Stigter 1:11:44
101 Jeffrey So 1:24:32
M45, 21.1KM
63 Koen Warmink 1:43:13
BUSINESS, 21.1KM
33 Gert-Jan Haze 1:32:57

14/01, Witvencross, Veldhoven
M45, LANG
10 Cornelis de Stigter 31:07
M35, KORT
2 Matthijs Buist 12:06

06/01, Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
M50, 10KM
17 Ron Huizer 47:44

06/01, Florijnwinterloop, Woudenberg
MSEN, 10EM
9 Sander Looymans 58:17
22 Michel van Kats 1:00:52
65 Jochem Weijzen 1:14:34
M40, 10EM
11 Klaas Hille de Graaf 1:01:18
15 Falco van Dijck 1:02:51
M50, 10EM
25 Wijnand van Haselen 1:09:09
90 Wim van den Heuvel 1:19:41
134 Toon van Bemmel 1:26:56
V50, 10EM
4 Anneke Stavenga 1;15:34
11 Marja Bosje 1:22:42
17 Hubertine Hingstman 1:27:22
MANNEN, 5KM
175 HErman van Dam 26:47
320 Eric Scholman 32:09
VROUWEN, 5KM
10 Carlien Harms 22:58
205 Josje Middelkoop 35:21
M50, 10KM
1 Aart Stigter 38:08
138 Henk Fransen 58:22
160 John van Hamersveld 1:00:15
170 Piet Callaars 1:01:29
204 Erik Renes 1:10:27
209 Ab van Duijl 1:15:07

05/01, Dutch Duinhopper 201, Hoek van Holland
“Kidsrun”, 102KM
7 John Ossendorp 20:58:00