Uitslagen 2019

***********************************************************************************************

Alle uitslagen van 2019.

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

***********************************************************************************************

Clubkampioenschap AV loopgroep Aart Stigter

Op 18 mei 2019 wordt voor de leden van onze vereniging, het jaarlijkse clubkampioenschap van onze loopgroep georganiseerd, samen met de Amazing trail Koploop Amerongen.
De wedstrijd (trail) gaat over 10 km voor mannen en vrouwen.

Onze vereniging steunt met dit clubkampioenschap ook een goed doel: team Amazing dat zich via de Stichting Roparun inzet voor de verbetering van de zorg aan mensen met kanker.                                           

De start is om 14.00 uur bij Workout Amerongen, Industrieweg Noord 4C Amerongen.
Inschrijven kan op www.koploop.net

 

17/03, Rondje Nederland, Arnhem
V35, 5KM
4 Barbara Kerkhof 21:47

17/03, Kempen Run, Hapert
M35, 21.1KM
22 Maarten Hornikx 1:31:31
M55, 21.1KM
12 Peter Hooijen 1:54:23
MANNEN, 10KM
16 Harald van Gils 36:39

17/03, Sultanaloop, Zaandam
MANNEN, 10KM
7 Jeroen van Vuuren 40:13

17/03, Parnassia Groep Cross, Castricum
M40, 10KM
6 Marcel Termes 42:17
V40, 10KM
1 Linda Valent 44:40

16/03, Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
M35, 15KM
1 Sander Looymans 55:32
V55, 15KM
5 Marja Bosje 1:17:13

10/03, Munnikloop, Purmerend
MANNEN, 10KM
5 Ruben Ruigendijk 38:53

10/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MANEN, 10KM
5 Daniel Korevaar 33:48
V55, 10KM
2 Lydia Korrel 45:02

09/03, Halve marathon van Haren
V45, 21.1KM
2 Christien Koning 1:33:57

09/03, Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
M45, 15KM
3 Edwin de la Ruelle 1:03:09
M55, 15KM
10 Ron Huizer 1:12:50

09/03, Halve Marathon, Dordrecht
M45, 21.1KM
18 Arnold Schiphof 1:36:19

09/03 Veluwepoortloop, Nijkerk
V45, 5KM
1 Jeanique de Graaf 20:30
V55, 5KM
2 Inge Dijkman 23:59

09/03, Driebergenloop, Driebergen
VROUWEN, 6KM
27 Erna Koekoek 35:45
VROUWEN, 12KM
111 Ellen van Dijk 1:15:22
148 Marianne Brummel 1:19:42
149 Marjon van Eck 1:19:44

03/03, Polderloop, Obdam
M35, 10KM
3 Richard Brouwer 38:54

03/03, Den Helder – Schagen
MSEN, 25KM
5 Jurian Glas 1:37:30

02/03, 33e Kruikenloop, Tilburg
M55, 15KM
30 Peter Hooijen 1:16:30

24/02, JARO Cross, Kapelle
MANNEN, 6.4KM
40 Michael de Wolf 27:59

24/02, Voorjaarsloop, Venlo
MSEN,1 5KM
1 Marc Cinjee 50:15
M60, 15KM
7 Henk van Zantvoort 1:10:44
VSEN, 15KM
3 Inge Pustjens 1:05:02

24/02, Rico Salvettiloop, Moergestel
M45, 10KM
41 Frank van den Oetelaar 50:24

23/02, Netl NK Cross, Noordoostpolder
V50
1 Renee Ligteringen 35:11

23/02, Jutberg Trail, Laag Soeren
MANNEN, 21.1KM
44 Alwin Kruijt Spanjer 1:57:43

17/02, Bosdijkloop, Vinkeveen
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 35:07
M55, 21.1KM
1 Aart Stigter 1:22:21

17/02, Leudal Cross, Haelen
MANNEN, KORT
13 Ton van Loon 19:10

17/02, Karpencross, Eindhoven
MANNEN, KORT
4 Cornelis de Stigter 10:19

17/02, DJA CRoss, Zundert
M45, 7580M
5 Michael de Wolf 35:31
17/02, Diemer Cross, Diemen
MVET, VEENEIKCROSS
4 Jurian Glas 34:56

16/02, De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
MSEN, 10KM
14 Edwin de la Ruelle 43:09
38 Ron Huizer 48:15

10/02, Wedertscross, Valkenswaard
MANNEN, KORT
8 Cornelis de Stigter 9:48

10/02, Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
MANNEN, 15KM
4 David Duarte Silve 1:00:14

09/02, Valentijnscross, Wierden
M50, 10KM
1 Eric Borg 41:08

10/02, Groet uit Schoorl Run
MANNEN, 10KM
51 Marc Cinjee 31:27
M40, 10KM
9 Harald van Gils 35:37
12 Tony Jacobs 36:03
22 Martin Remie 49:57
M60, 10KM
14 Piet Admiraal 49:48
VSEN, 10KM
24 Yasmin Hillebrink 36:23
V40, 10KM
5 Monique Raaijmakers 43:22
V50, 10KM
2 Renee Ligteringen 40:00
V55, 10KM
3 Monique Arkenbout-Andriessen 42:01

03/03, Midwintermarathon, Apeldoorn
MSEN, 25KM
9 Lars Nelen 1:32:05
M40, 25KM
37 Jelle Koerselman 1:49:34
M45, 25KM
10 Marco Vet 1:43:59
43 Rutger Thung 1:54:01
79 Koen Warmink 1:59:20
M65, 25KM
1 Jan Holterman 1:59:44
VSEN, 25KM
4 Kim Linstra 1:46:12
M35, 10EM
38 Ralph van de Pol 1:10:32
M55, 10EM
4 Ad van Munster 1:07:19
V50, 10EM
3 Christien Koning 1:09:49

03/02, Atledo Cross, Dongen
M45
3 Michael de Wolf 35:55

03/02, Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
M40, 25KM
9 Ron Huizer 1:43:22
11 Spas Gueorguiev 1:44:41

03/02, Zaanlandcross, Zaandam
MEISJES A/B, 4KM
1 Luna de Bruin 15:34

03/02, AVC Strand & Duinloop, Castricum
V35, 8.8KM
1 Monique Arkenbout 39:49
MRECR, 12.4KM
29 Johan Bruijn 1:01:52

27/01, Vlakwatercross, Venray
M45, KORT
5 Ton van Loon 16:49

27/01, Joe Mann Bosloop, Best
MANNEN, KORT
6 Cornelis de Stigter 9:56

26/01, Hondsrugcross, Emmen
V40, 8,8KM
1 Christien Koning 34:26

26/01, Dirk IV-Loop, Hoornaar
M45, 10Km
16 Henk de Jong 39:51
27 Arnold Schiphof 42:55

20/01, Hulsbeekcross, Oldenzaal
VROUWEN, 6KM
3 Haike Nillesen 28:06

20/01, Heldense Bossen Verloscross, Helden
MANNEN, KORT
12 Ton van Loon 20:12

19/01, Zuurbergcross, Holten
M50, 10KM
1 Eric Borg 40:54

13/01, Zac Freudenburg Cross, Groningen
VROUWEN, LANG
6 Christien Koning

13/01, Halve van Egmond
BUSINESS RUN, 21.1KM
98 Arnold Schiphof 1:37:45

06/01, IJzeren Man Loop, Weert
H50, 7KM
5 Henk van Zantvoort 33:51

06/01, Pagnevaartcross, Bosschenhoofd
H45, 8KM
13 Kees van den Berk 38:04

06/01, AVC Strand & Duinloop, Castricum
M40, 10.1KM
1Marcel Termes 40:01
V35, 10.1KM
2 Monique Arkenbout 45:19
MRECR, 15KM
100 Johan Bruijn 1:16:53

05/01, Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
M50, 10KM
3 Ron Huizer 41:07

05/01, Florijn Winterloop, Woudenberg
MSEN, 10EM
11 Joris van der Voort 59:46
16 Sander Looymans 1:00:53
M40, 10EM
8 Harald van Gils 59:46
17 Ronald van Leeuwen 1:04:36
M50, 10EM
22 Ad van Munster 1:07:16
41 Roberto Hofman 1:14:15
55 Wim van den Heuvel 1:16:12
106 Ron Fredriks 1:24:50
111 Erik Renes 1:25:10
129 Henk van Dijk 1:28:44
144 Toon van Bemmel 1:31:54
147 Henk Fransen 1:31:26
179 Albert Doelwijt 1:48:51
VSEN, 10EM
13 Jeanique de Graaf 1:09:39
V40, 10EM
44 Marjon van Eck 1:34:50
V50, 10EM
9 Marja Bosje 1:22:18
12 Hubertine Hingstman 1:27:40
MANNEN, 5KM
2 Marc Cinjee 16:14
32 Jan Jansen 19:54
192 Theo Deur 28:10
210 Chris Driessen 28:20
295 Ab van Duijl 34:26
VROUWEN, 5KM
62 Ans van Veenendaal 27:56
87 Karin Steffens 28:58
M50, 10KM
1 Aart Stigter 38:113
13 Rob Bijl 45:55
207 Jeroen Muller 1:13:20
VSEN, 10KM
2 Kim Linstra 41:20