Uitslagen 2020

***********************************************************************************************

Alle uitslagen van 2020.

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

***********************************************************************************************

08/03, Den helder – Schagen
M35, 25KM
3 Jurian Glas 1:40:32
M60, 25KM
13 Ton van den Berg 2:37:25

08/03, PurmerRun, Purmerend
MANNEN, 10KM
10 Jeroen van Vuuren 43:35

08/03, Louis Vinkloop, Amsterdam
MSEN, 10KM
1 Bas Stigter 31:50
V55, 10KM
1 Carolien Marlet 44:36
2 Lydia Korrel 45:27

07/03, Halve marathon van Haren
V50, 21.1KM
2 Christien Koning 1:33:08
MSEN, 21.1KM
12 Richard Brouwer 1:22:50
M40, 21.1KM
59 Marc Steenhorst 1:38:43
M60, 21.1KM
5 Jan Holterman 1:42:02
43 Henk Keen 1:59:51

07/03, Bovenbergcross, Goor
M50, 10KM
1 Erik Borg 41:46

07/03, Driebergenloop, Driebergen
MANNEN, 6KM
21 Ronald van Leeuwen 27:47
MANNEN, 21.1KM
16 Arthur Wierenga 1:27:31

01/03, Mooie Nel Cross, Haarlem
VROUWEN, 9.8KM
2 Linda Valent 44:48

01/03, NK Cross, Noordoostpolder
MEISJES JUN C
20 Indy Lagarde 8:40

01/03, IJzeren Man Volksloop, Weert
MSEN, 13.8KM
1 Rene Janssen 58:35

01/03, Rico Salvetti Loop, Moergestel
M45, 10KM
27 Frank van den Oetelaar 52:59
M55, 10KM
1 Koen Martens 37:30

01/03, Polderloop, Obdam
M35, 10KM
3 Richard Brouwer 38:35
M55, 10KM
10 Ton van den Berg 52:00

01/03, Parnassia Groep Cross, Castricum
MRECR, 10KM
7 Marcel Termes 40:35

29/02, Rusthoeveloop, Putten
MANNEN, 13KM
3 Jan Vergeer 1:01:01

29/02, NK Cross, Noordoostpolder
M45
16 Harald van Gils 35:13

23/02, Bosbokkentrail, Westenschouwen
MANNEN, 15KM
18 Ron Huizer 1:21:06

22/02, Landgoed Zonheuvel Trail, Doorn
MANNEN, 16KM
3 Arthus Wierenga 1:07:35

22/02, Crossloop Havelterberg, Havelte
MANNEN, 8.5KM
10 Jurian Glas 29:40

22/02, Kruikenloop, Tilburg
MANNEN, 10KM
4 Lars Nelen 35:58

15/02, Jutberg Trail, Dieren
VROUWEN, 15KM
3 Renee Ligteringen 1:16:51

15/02, De zwaarste 10 van Nederland, Burgh-Haamstede
MANNEN, 6.5KM
4 Lourens Meeuwsen 30:25

08/02, Valentijncross, Wierden
M50, 10KM
1 Eric Borg 46:55

02/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
M35, 25KM
10 Sander Looymans 1:35:28
M45, 25KM
12 Marco Vet 1:42:05
29 Louis Oudshoorn 1:48:40
M50, 25KM
275 Peter Stokje 2:30:00
M70, 25KM
1 Jan Holterman 1:56:31
VSEN,2 5KM
17 Jeanique de Graaf 1:54:49
MSEN, 10EM
12 Lars Nelen 58:53
M40, 10EM
13 Jochem Weijzen 1:05:04
M55, 10EM
4 Ad van Munster 1:07:18
V40, 10EM
38 Gon van Nek 1:25:47
M45, 8KM
92 Maurice Koree 39:46

02/02, Zaanlandcross, Zaandam
V45, 6KM
1 Linda Valent 27:02

02/02, Strand & Duinloop, Castricum
M40, 8.8KM
2 Marcel Termes 36:08
V40, 8.8KM
1 Monique Arkenbout Andries 42:43

02/02, Wintercross, Schipborg
V50, 8KM
2 Christien Koning 38:14

01/02, Tunnelloop, Oud-Beijerland
M40, 25KM
5 Ron Huizer 1:43:53

26/01, Joe Mann Bosloop, Best
JONGENS PUP A
3 Jonas Peters 6:23

26/01, Mastboscross, Breda
M55
5 Marco Sneijers 33:19
MANNEN, KORT
36 Marc Cinjee 8:25

26/01, Achilles Cross, Etten-Leur
M45
9 Michael de Wolf 36:50

25/01, Hondsrugcross, Emmen
V40, 8.8KM
1 Christien Koning 37:00

25/01, Dirk IV-loop, Hoornaar
M55, 10KM
9 Arnold Schiphof 41:36

19/01, Verloscross, Helden
MANNEN, KORT
17 Martijn Kolhorn 24:06

19/01, Dieprijt Cross, Eersel
MSEN
6 Thijs van den Berg 36:09
M35
5 Tony Jacobs 30:13
JONGENS PUP A
5 Jonas Peters 3:46

19/01, Spiridoncross, Rijen
M45, 12000M
19 Michael de Wolf 46:38

18/01, Zuurbergcross, Holten
M50, 10KM
1 Erik Borg 39:36

18/01, Westduincross, Den Haag
M35, LANG
17 Spas Luforguiev 42:08

12/01, Zac Freudenburg Cross, Groningen
VROUWEN, LANG
6 Christien Koning 35_02

11/01, Snertloop, Nijkerk
M35, 10KM
63 Rob Veer 56:13

05/01, AVC Strand & Duinloop, Castricum
M40, 10.1KM
3 Marcel Termes 39:55
V40, 10.1KM
1 Monique Arkenbout-Andriessen 46:46
MRECR, 15KM
3 Jurian Glas 56:37

04/01, Mundo Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
M50, 10KM
2 Ron Huizer 39:42

04/01, Florijn Winterloop, Woudenberg
MSEN, 10EM
7 Sander Looymans 57:55
96 Lars Nelen 1:23:23
M40, 10EM
18 Ronald van Leeuwen 1:04:30
21 Klaas Hille de Graaf 1:04:35
M50, 10EM
60 Bas Klein 1:18:00
83 Erik Renes 1;21;15
104 Edwin Berendsen 1:24:27
112 Ron Fredriks 1:25:49
151 John van Hamersveld 1:32:16
V50, 10EM
35 Erna Koekoek 1:45:45
MANNEN, 5KM
183 Theo Deur 27:11
VROUWEN, 5KM
177 Marja Bosje 33:46
M50, 10KM
130 Henk Fransen 59:17
V50, 10KM
5 Inge Dijkman 51:28