Uitslagen 2020

***********************************************************************************************

Alle uitslagen van 2020.

Ontbreekt je uitslag? Stuur ons een e-mail met de gegevens (via ‘Contact’).

Wij proberen de uitslagen vervolgens zo snel mogelijk te vermelden.

***********************************************************************************************

02/02, Midwintermarathon, Apeldoorn
M35, 25KM
10 Sander Looymans 1:35:28
M45, 25KM
12 Marco Vet 1:42:05
29 Louis Oudshoorn 1:48:40
M50, 25KM
275 Peter Stokje 2:30:00
M70, 25KM
1 Jan Holterman 1:56:31
VSEN,2 5KM
17 Jeanique de Graaf 1:54:49
MSEN, 10EM
12 Lars Nelen 58:53
M40, 10EM
13 Jochem Weijzen 1:05:04
M55, 10EM
4 Ad van Munster 1:07:18
V40, 10EM
38 Gon van Nek 1:25:47
M45, 8KM
92 Maurice Koree 39:46

02/02, Zaanlandcross, Zaandam
V45, 6KM
1 Linda Valent 27:02

02/02, Strand & Duinloop, Castricum
M40, 8.8KM
2 Marcel Termes 36:08
V40, 8.8KM
1 Monique Arkenbout Andries 42:43

02/02, Wintercross, Schipborg
V50, 8KM
2 Christien Koning 38:14

01/02, Tunnelloop, Oud-Beijerland
M40, 25KM
5 Ron Huizer 1:43:53

26/01, Joe Mann Bosloop, Best
JONGENS PUP A
3 Jonas Peters 6:23

26/01, Mastboscross, Breda
M55
5 Marco Sneijers 33:19
MANNEN, KORT
36 Marc Cinjee 8:25

26/01, Achilles Cross, Etten-Leur
M45
9 Michael de Wolf 36:50

25/01, Hondsrugcross, Emmen
V40, 8.8KM
1 Christien Koning 37:00

25/01, Dirk IV-loop, Hoornaar
M55, 10KM
9 Arnold Schiphof 41:36

19/01, Verloscross, Helden
MANNEN, KORT
17 Martijn Kolhorn 24:06

19/01, Dieprijt Cross, Eersel
MSEN
6 Thijs van den Berg 36:09
M35
5 Tony Jacobs 30:13
JONGENS PUP A
5 Jonas Peters 3:46

19/01, Spiridoncross, Rijen
M45, 12000M
19 Michael de Wolf 46:38

18/01, Zuurbergcross, Holten
M50, 10KM
1 Erik Borg 39:36

18/01, Westduincross, Den Haag
M35, LANG
17 Spas Luforguiev 42:08

12/01, Zac Freudenburg Cross, Groningen
VROUWEN, LANG
6 Christien Koning 35_02

11/01, Snertloop, Nijkerk
M35, 10KM
63 Rob Veer 56:13

05/01, AVC Strand & Duinloop, Castricum
M40, 10.1KM
3 Marcel Termes 39:55
V40, 10.1KM
1 Monique Arkenbout-Andriessen 46:46
MRECR, 15KM
3 Jurian Glas 56:37

04/01, Mundo Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
M50, 10KM
2 Ron Huizer 39:42

04/01, Florijn Winterloop, Woudenberg
MSEN, 10EM
7 Sander Looymans 57:55
96 Lars Nelen 1:23:23
M40, 10EM
18 Ronald van Leeuwen 1:04:30
21 Klaas Hille de Graaf 1:04:35
M50, 10EM
60 Bas Klein 1:18:00
83 Erik Renes 1;21;15
104 Edwin Berendsen 1:24:27
112 Ron Fredriks 1:25:49
151 John van Hamersveld 1:32:16
V50, 10EM
35 Erna Koekoek 1:45:45
MANNEN, 5KM
183 Theo Deur 27:11
VROUWEN, 5KM
177 Marja Bosje 33:46
M50, 10KM
130 Henk Fransen 59:17
V50, 10KM
5 Inge Dijkman 51:28